• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
Ahojte,

u mňa kontrola dnes dopadla dobre.

Mne sa dieťatko hýbe o106 - aj keď som čakala v čakárni u Dr, tak sa riadne hýbalo,. :slight_smile:
6. pro 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko Moje sa hybe v jednom kuse, ale to bude asi tým, že ja celý deň ležím :wink:
6. pro 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca to je super, že je všetko ok :wink: u mňa bol moč pozitívny na bielkoviny aj cukor, ale vraj nič strašné, že som asi prechladnutá a jedla som predtým dosť sladkého. nabudúce si dám na to pozor :slight_smile:
6. pro 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 no my sme pred dvomi rokmi nechali v nemocnici 27.000 Sk za nadstandard + epidural + osoba pri porode ..... tento rok zvazujeme, je to dost penazi......
zelame VAM pekny dnik, utekam ku kadernicke, drzte palce :slight_smile:
6. pro 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 To všetko mám ešte čerstvo v pamäti, tak to asi preto:grinning:
@pepies Rosalgin som si pripravila doma do lavorika a vždy som sa oplachla. Strašne pomohol. Mne to odporučila porodnicka, že sa lepšie hoja stehy a nezapalia sa. Teraz uvažujem, či sa nedá zobrať do porodnice. Niektoré baby si to zarábali do fľaše a v sprche sa obliali.
6. pro 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko no moj maly patri k malo aktivnym detom - som z toho na nervy obcas, ale 3x za den mi da o sebe vediet. ale neustale kopanie - nepoznam.
dnes som bola na uzv - vazi uz 1900g, takze mozem veru ocakavat podobnu vahu ako pri malej. bola som uz u dr u ktorej chcem rodit. samozrejme zabudla som si vypytat papiere k MD.
6. pro 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav No krásna váha:slight_smile: a ako ste sa dohodli? Prirodzený pôrod?
6. pro 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 Kdyby byly všechny holky tak rozumný jak ty, asi by se mi tak často nezvedal tlak :grinning: A vždycky si říkám, že už se lidma nenechám vytočit a vždycky mě to stejně nas*** :grinning: A jinak s tou rodinkou, taky se naši nejdřív hrozně divili, spíš nebyli ani moc nadšení, protože si mysleli, že nechám výšky, ale když jsem jim vysvětlila, že to jde skloubit, tak teď už taky jen pokyvují a nemůžou se dočkat :slight_smile:
6. pro 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko no ja tu moju citim skoro každu chvilu, je len velmi kratko tichucko =D.....
6. pro 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett na ak maly zostane KP, tak urcite cisarsky a ak sa otoci, tak povedala, ze sa dohodneme - takze ak nebude namietat na cisarsky - ja by som asi uprednostnila ten. lebo teda rodit 4,5 kg prirodzene ... si netrufam. ale uvidim :wink:
6. pro 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Tak držím palce, nech sa rozhodnete akokoľvek. No 4,5 kg by som nerodila ani ja prirodzene:grinning:
6. pro 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett dakujem. no kedze mala mala tolko, tak fakt mozem ocakavat aj u malinkeho tolko. no uvidime :slight_smile:
6. pro 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Ja by som chcela taký štandard 3300 aby mi nerobili nástrih:slight_smile:
6. pro 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky asi neexistuje větší pako než já, ztartila jsem těhotenskou průkazku :frowning2: Byli jsme s přítelem na předporodním kurzu a já mu ji dala ať mi ji vezme a prostě ji nemáme. V autě jsme hledali, není tam. Pak jsme jeli ještě do obchodu, tak tam teď Michal uháněl se zeptat, ale moc tomu nevěřím, to nám spíš spadla někde do sněhu :/ Naštěstí mám fotky z UTZ nascanované v počítači, ale bojím se, že mě dořve sestřička :( Navíc máme jet ve středu na genetiku, takže tam ji asi potřebuju určitě, že...No nic, zítra budu muset za sestrou ať mi vypíše novou, doufám, že v tom není žádný problém, nemáte někdo zkušenost?...Já jsem fakt nemehlo :cry:
6. pro 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Kamarádka rodila chlapečka 4,5 kg a nebylo to prý tak hrozné...Císařský řez je zbytečné riziko, hůř se po něm těklo regeneruje a taky se nemůžeš o miminko hned tak plnohodnotně starat jako po přirozeném porodu :frowning2: ale pokud je malý špatně otočený, tak se nedá nic dělat. My jsme sice otočení dobře, ale hrozí nám předčasný porod, máme nějaké komplikace, tak snad to bude v pořádku a nebude císař třeba. Jinak gratuluju k chlapákovi :slight_smile:
6. pro 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90 ja som malu mala cisarskym - takze viem, co ma caka :slight_smile: ale samozrejme, necham si poradit od dr. :wink: a dakujem
6. pro 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Tak to jo, tak přeju hodně štěstíčka a hlavně zdraví :slight_smile:
6. pro 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90 dakujem - aj tebe. a preco ti hrozi predcasny?
6. pro 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90 Mala by ti bez problémov vypísať. To čo máš v knizke, máš aj v karte. Držím palce:grinning:
6. pro 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies čo je to pôrodný plán?
6. pro 2010 v 19:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
těhule, cítíte někdy tep vašeho miminka v bříšku?
6. pro 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa To sa babu skôr cikutka. Pravidelne rytmicke "pohyby" na jedním mieste niekoľko minut?
6. pro 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvika18 Napises si na papier, ako si predstavujes pôrod. Napríklad že mm pri pôrode, masáž hrádze, epi, žiaden nástrih, kupel, fit lopta, žiadne lieky, prilozenie ešte s pulzujucim pupocnikom na bruško....
6. pro 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett no já nevim co to přesně je, je to něco jako pohyby ale jen na jednom místě ale jako je to jinak než normální pohyby co cítím, je to takové pravidelné ťukání na jednom místě
6. pro 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa To sa bábätku cka. Ma stikutku:grinning: :grinning: :grinning: mne to niekedy robí aj 3x za deň:slight_smile: Ono pije tu tekutinu v brusku a sem tam keď sa hltavo nápoje tak sa to stane. Je to normálne, nemusíš mat obavy
6. pro 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett jo tak škitavku jooo?? to mě to taky dělá tak 3x za den a já jsem si myslela, že to cítí tep, ale přišlo mi to divné, protože to bylo někdy i takové nepravidelné.Tak děkuju
6. pro 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Zkracuje se mi děložní čípek a předčasně se mi stahuje děloha :confounded:
6. pro 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90 aha, tak drzim palce, aby ste to potiahli co najdlhsie
6. pro 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett Děkuju, to bude trapas :unamused:
@neelaa Hej skitavku :grinning: :grinning: :grinning: Je to sranda takto v brusku. Môže sa bábätku potom cikutat aj keď sa narodí a budeš kojit:slight_smile: Mojmu synovi sa to bežne stavalo
@arrett jooo to jsem viděla u kamarádky, má malé miminko a to škitá stále :slight_smile:
6. pro 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek