• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@bambulka0406 hej, ale ja idem zajtra na firemnu akciu a tam zbadaju kolegovci, ze nepijem a nefajcim. a preto by som dnes rada po vysetreni, ked bude vsetko ok, povedala rodine, lebo nechcem, aby sa to dozvedeli od kolegovcov.presne ako pises, taki su ludia. keby som bola este zasita povedzeme tyzden v kancelarii, tak si to nikto nevsimne, ze sa nieco deje, ale teraz to tak blbo vyslo.
24. čer 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26: no já budu mít podobný problím příští týden před kontrolou, šéf má 50, tak bude vliká oslava. On hrozně rád popíjí, tak nevím, jak se z toho vyvlíknout, jestli to možná neříct, aby mě nenutili pít. Zároveň se bojím, abych to nezakřikla. V práci jsem to chtěla povědět, až co nejdýl :wink:
24. čer 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 no to by bolo naozaj blbe keby sa to tvoji najblizsi dozvedeli od kolegov...... a ked sa ta kolegovia spytaju ci si tehotna, povies im pravdu? lebo baby tu pisali o tom pisomnom oznameni v praci a tak
24. čer 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 ja som SZCO. urcite si to vsimnu, ja som to na kazdej akcii vzdy "rozjela" a teraz ma nebudu poznat. budu tam aj kone, elektricky byk, inokedy som stala prva v rade a teraz ked nepojdem, bude im to jasne hned.
24. čer 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
budu tam mat novu lubinku, sa budu riadne cudovat :grinning:
24. čer 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 normalne sa mi tam nechce ist. ale musiiiiiiiiim :angry:

baby a ked budem jest vela slnecnicovych semienok, nemoze to skodit? lebo ma zacalo pichat v boku.
24. čer 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Držte mi zítra palce na kontrolu! Bojim bojim...
24. čer 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 tak sa z toho radsej vyvlec, ja by som na tu akciu ani nesla aby to nikto nezistil, hodila by som sa marod na jeden-dva dni :grinning:
24. čer 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@espanolka drzime, drzime, silno :wink:

@isabella_fly neda sa, mame to povinne. u nas take nieco, ze marodka nehrozi. to uz je dlho zorganizovane a nahlaseny pocet ludi. a ide tam aj moj priatel.
24. čer 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaaaaaj, za hodinu idem.normalne ma prehnalo z tych nervov :grinning:
24. čer 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@espanolka: držím pěsti, neboj, to bude v pořádku :slight_smile:
24. čer 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 tak kazdopadne drzim palce, nejak to snad este utajis :wink:
24. čer 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@espanolka drzim palce :wink:
24. čer 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly dakujem, ale preco to mam utajovat? tomu stale nerozumiem. mam si nechat zadne dvierka, co ak to nahodou nevyjde? NIE, proste to vyjde a hotovo. nesmieme si pripustat taketo veci, lebo to potom babatko vyciti. mozno sa mylim a niekto ma presvedci o opaku.
24. čer 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 nie preto, ide o zamestnavatela, vo vacsine pripadov ak im to nedas oficialne, tak maju tendenciu sa zbavovat tehotnych zien kym mozu a nehrozia im z toho nejake problemy, nastastie nie vsetci, ale vacsina, kvoli tomu... no a k tomu, ja som mala kolegynu, ktora to na zaciatku hned vsetkym povedala a o tyzden potratila, potom povedala, ze uz by si to aspon do 12tt nechala pre seba, ale tak nechcem malovat certa na stenu, no aj ja som na zaciatku skoro potratila a preto som ani nebola nadsena, ked to potom ked to uz bolo ako tak ok zacala moja mama vsade roztrubovat :unamused:
24. čer 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ale tak tvoj nazor zdielal aj moj mm, ale ked som skoncila v nemocnici uz by to asi druhykrat tak rychlo neroztruboval... kazdopadne drzim palce a s tym zamestnavatelom som to myslela kvoli tomu co som napisala v predoslom prispevku a nie kvoli nejakym strachom ci to vyjde :wink:
24. čer 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly no ja som SZCO, takze jedine sama seba mozem v praci vyhodit :grinning:
co sa ma stat sa stane :wink:
24. čer 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly dakujem, no samozrejme, ze to hned nehodim do statusu na FB, ale tak nebudem sa zubami nechtami branit, ked sa ma niekto na to opyta.
24. čer 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 tak potom je to v poriadku :slight_smile:
24. čer 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 no ved ano, aj ja to tak beriem, ale tak teraz je to uz jedno, v mojom okoli to uz vedia aj taki ludia co by ani nemuseli, ale tak kaslem na to... ja len cakam na 12tt, aby som mohla byt ako tak v klude, ze to najtazsie bude za nami :slight_smile:
24. čer 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly hej, vsade citam, ze najkritickejsie su prve tri mesiace. ale tak asi maju problemy zeny, co maju nejake zdravotne problemy, nie? poculi ste uz o nejakej uplne zdravej zene, ze by mala problemy?
24. čer 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ja neviem, ja som to nejak takto nesledovala, a ked nejaka v mojom okoli potratila, tak som sa jej rozhodne nesla pytat na to ci mala niekedy nejake problemy... ja som teda problemy nikdy nemala a na zaciatku to podla lekara nakoniec bolo uhniezdovanie, ze preto som asi krvacala, tak ja neviem, kazdopadne si treba davat pozor, hlavne sa nenamahat :slight_smile:
24. čer 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
u mna v praci je dnes tiez oslava. Janovia sa oslavuju a zvykava sa to riadne roztocit a teraz rozmyslam ako sa z toho vyzujem, co poviem, ze nebudem pit? Vzdy som to tiez riadne roztocila, ale nechcem to hovorit, pokial to nemam papierovo oznamene vo firme, lebo naozaj sa mozu zbavit takej tehulky. Ved preco by ma tu mali drzat, ked aj tak za chvilku som fuc a len naklady na mna budu mat.

dnes som bola na kontrole. doktorka povedala, ze som v 7+4tt. tak to ma prekvapilo, lebo som si ani nemyslela, ze som uz teda v osmom tyzdni :slight_smile: bola to len kontrola a skonstatovala, ze vsetko je v poriadku, poslala ma na krv. pytala som sa aj na srdiecko, ze ci byje. a vysvetlila mi to, ze tomu sa hovori, ze plod je vitalny. teda to male sa mrvilo :slight_smile: a uz mame 20,7 mm :slight_smile:
priatel bol so mnou, ale cakal vonku, tak som mu doniesla fotku z ultrazvuku a potesilo ho to :slight_smile:
do poradne idem o dva tyzdne 9.7. a to mi uz vystavi aj tehotensku knizku :slight_smile:

baby, co este nie ste v manzelstve, tak ako to riesite s financiami. teraz tie lieky, poplatky a vitaminy a neviem co vsetko, no uz citim, ze mi to zacina naburavat rozpocet. uvedomujem si, ze cim dalej tak to bude nakladnejsie, predsa tehotenske saty, a tak, ako by ste to riesili s priatelom? alebo ako to riesite? doteraz sme mali kazdy svoje financie.

24. čer 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 tak my mame financie vlastne spolocne kedze spolu aj byvame a za mesiac mame svadbu... ale podla mna by si ho mala poprosit nech ti na to vsetko nieco prispieva, ved je to tak isto jeho dieta ako aj tvoje :wink:
24. čer 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 a gratulujem k srdiecku aj fotke, ja este ziadnu nemam, cakam na dalsie sono, lebo doteraz bolo len take malinke nist, to som bola este na zaciatku 6tt (5tt+1 tusim) a bola to len skvrnka, tak som si povedala, ze si pockam :slight_smile:
24. čer 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly aj my byvame spolu, ale aj napriek tomu este kazdy mame svoj byt. doslova ako debili. a financie sme nikdy nemali spolocne a neviem ako sa k tomu postavit. ved aj dnes ako som bola na tej kontrole, tak som platila tehotensky poplatok, vitaminy, aj ked som testy kupovala, tak bol pri tom a nikdy nic nepovedal, ze zaplatim. a uz som aj o tom hovorila, ze to bude nakladne pre mna a ze to je nase dieta, ale zatial ziadna odozva :frowning2:
24. čer 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly dakuje. presne, ja som tie bola na zaciatku 6tt a nic. ale teraz uz je vsetko :slight_smile: tak sa neboj, urcite budes mat fotku a aj to malinke sa bude mrvit :slight_smile:
ja si mylsim, ze ked sa nieco ma stat tak sa stane a neovplyvni to to, ci to poviem alebo nie a moze sa to stat aj v neskorsom stadiu. treba mysliet pozitivne a tesit sa a bude vsetko v poriadku. a hlavne treba verit svojmu telu.
24. čer 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 jaj, tak to financnu otazku musite co najskor s rozvahou poriesit, lebo z takych veci su akurat tak konflikty, my to berieme tak, ze co zarobime to je nase spolocne, v domacnosti plati vsetko ten moj a ja peniaze odkladam a bez jeho vedomia nic nejak vyznamne neminam, beriem to tak aj ja, ze su to nase peniaze a ked on nevystaci, tak mu dolozim a ked vystaci aspon budem odkladat, ale uz sme sa rozpravali aj o spolocnom ucte, ale to mozno az po svadbe... skus tomu svojmu navrhnut spolocny ucet
24. čer 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 skus sa s nim porozpravat, musi pochopit, ze je ti to samej vela platit. a ked spolu byvate a kupujete potraviny a tak, ako to riesite?
24. čer 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 tak ano, ja si myslim, ze tam ide len o to, ze keby to este vela ludi nevedelo, tak sa ta na to nebude vela ludi pytat a nebudu ti to zbytocne pripominat, ja som mala nejake 2 tyzdne normalne pokazde strach ked som sla na wc aby tam nebola krv, ale uz ma ten strach skoro celkom presiel :slight_smile:
24. čer 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek