• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@cinamon7 Nie, nie už tu mame dve babatka. Ktovie či sú už v tabuľke. Musíme sa pýtať natalcky:slight_smile: no je fakt, že za mesiac sa to už rozbehne:slight_smile: hehe
7. pro 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano tehulky. Ja som tuto noc tiež veľa nenaspala, mala sa vytlača na všetky strany ja už neviem ako si mám ľahnúť!
7. pro 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky,
@marhulka13
@alexis13 tak mňa tak tlačí malá do pravého boku, že nielenže nemôžem na ňom spať, ale dokonca keď sedím, tak vzdychám, je to strašná bolesť .......
Včera keď som bola u kaderníčky ma tak kopala, že kaderníčka videla, ako sa nadvhihuje tá plachta, čo som mala okolo krku,aby ma nezašpinila od farby :grinning:
@cinamon7 no dnes je otrasné počasie - u nás leje ako z krhly ............
@marhulka13 máš novú foto v pase, však? blahoželám k výborným výsledkom ohľadom cukru. Ja idem na krv 20.12, tak som zvedavá,čo mi zistia tentokrát :unamused:
7. pro 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett - super, že si zostala tu pri nás - ktovie, možno budeš prenášať a porodíš vo februári :slight_smile: Aj keď samozrejme bolo by lepšie rodiť v termíne. Mne sa Romi narodil na zač. 38 tt - tak pevne verím, že aj teraz to bude tak.
7. pro 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca suhlasim s tebou aj arrettka aj ty nas zahrnate cennymi radami, ja som tiez druhorodicka,ale predsa 6 rocny rozdiel je uz velky, vela som zabudla aj vela sa zmenilo :wink: moj maly sa narodil v 39.tt na CR, tentokrat to tusim na koniec januara :slight_smile:
7. pro 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 Tak jsem jí dnes volala, no a naštěstí v pohodě, dokonce se i smála, no a že to dopíšou znovu, jak tam půjdu (ve čtvrtek). Akorát že zítra jak na potvoru jedem na poslední screening do Brna, tak se tam prostě musim vymluvit, že jsem to ztratila zrovna v ten den, protože moje doktorka ordinuje jen pondělí a čtvrtek, tak snad nás nepošlou domů, ale už jsme tam dvakrát byli, tak nás tam určitě mají v počítači :slight_smile:
7. pro 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kinderka
mne sa praveze najlepsie spi na pravej strane
@arrett jasne, uz mame obe maminky v tabulke :wink:
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/natalca/album/februarovky-unorovky-2011/5786073/
7. pro 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90 pridala som aj teba do našej tabuľky, nedoplníš si údaje? :wink:
7. pro 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav tak to je teda krásna váha ....... to bude mať aj viac ako 4500g, keď už teraz váži 2kg.. Segrina dcérka mala cez 4500g a sestra chudunká rodila spontánne, ale že nebolo to až také strašné, len malá bola chúďa taká dootláčaná.
Ja sa tiež prikláňam radšej k cisárskemu, ak by mala mať malá okolo 4500g. Zatiaľ až tak veľa nevážila, ale uvidíme, čo ukáže sono začiatkom januára. A nebola ešte otočená hlavičkou, ale doktor povedal, že aj keď sa neotočí, tak že pri druhorodičke to nie je dôvod na cisársky, len ja by som asi neriskovala ....
@arrett ja som so štichmi našťastie nemala problémy, ale sestre sa to dosť zapaľovalo a tiež si to niečím musela potierať
7. pro 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca mne najlepšie na chrbte :wink:
7. pro 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies aktualizujem fotky podla veku :grinning: u nas tiez prsi, je mi az smutno, ked vidim, ako sa topi sneh, ved radsej nech je nasnezene a mrzne ako toto :cry:
7. pro 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.nestíham vás čítať,len sem tam prebehnem očami,čo riešite.
Mne sa už nedá poriadne spať v žiadnej polohe,bábätko je hrozne živé.stačí,že idem v noci len prikryť malého a na záchod,hneď zistí,že som hore a hýbem sa a začne mi tam tancovať.kamarátka mi požičala aj vankúš na kojenie,nech spím sním,ale nepomáha.

ja som mala naposledy poradňu minulý týždeň,všetko je ok,len ma poslala na neurologiu na konzultáciu,lebo mávam hrozné bolesti s plotničkou,ak by sa dali nejaké obstreky.lenže nemám tam kedy ísť. :frowning2: inak,kočky,ako často chodíte teraz na poradňu?lebo mňa zase objednala o 4týždne,aj keď podľa knižky by som už mala chodiť každé 2alebo 3týdžne. :unamused:

všimla som si,že @arett písala,že máme už dve bábätká.ktoré je to druhé?prečítala som len dve strany do zadu,tak asi budem musieť viac.

a pridávam naše aktuálne foto bruška:
7. pro 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 krásne bruško :dizzy_face:
a bábätká majú už alienočka a kijusqa, nájdeš ich v 1. a 5. tabuľke :wink:
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/natalca/album/februarovky-unorovky-2011/5786073/
7. pro 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 však chválim, že dobrá fotka :wink:
7. pro 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 aj mne sa páči tvoje foto :wink:
škoda toho snehu :cry:
7. pro 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 ahoj, pekná fotečka tehulkovská. druhé bábatko má Alienocka z MT, narodil sa jej Majko 30.11.10. :wink:
Ja chodím zhruba každé 4 týždne, lebo mu to tak vždy vychádza, no počítam, že v januári by som mala každé 2 a potom už každý týždeň.
7. pro 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ďakujem baby,už som aj pozrela.a neviete,čo sa stalo,že sa tak skoro narodil?Sú v poriadku?A o kijusqa viete niečo nové?
7. pro 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 ja tiez teraz chodim kazde 4 tyzdne a to som ja na rizikovom, no hadam vie, co robi :stuck_out_tongue_closed_eyes: ty kokso, lae mas bruskooo, ja by som take mala v nejakom 25. mesiaci :grinning:
@natalca dakujem... hmm, ten dazd je brutal, na klkocine to tu vsetko steka a vyzera to hrozne :confounded:
7. pro 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 mala niečo s placentou a 8 dni bola v nemocnici, hrozilo vykrvacanie matky aj dietatka do 5 min. tak zvazovali, ze co .... nakoniec zvolili teda sekciu a malicky sa drzi statocne.... aj mamina ......
vsetko dobre dopadlo :wink:
7. pro 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 teraz je to naprd, ze su sviatky, tak nam to akurat tak sproste vychadza, lebo v podstate uz by sme mali chodit kazde 2 tyzdne .....
7. pro 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ozaj a nemáte správy o Mafynke? tá sa už dlho neozvala
7. pro 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies aj tá ma napadla,že som ju tu dlho nevidela.snáď je všetko ok.
7. pro 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 viem, že zatiaľ sa ešte držali minulý týždeň lebo chodí na inú tému na MK, tak hádam je všetko ok :slight_smile: ale na našej téme nebola dlho
7. pro 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 :grinning: a všetko to steká k nám na chrenovú :grinning:
7. pro 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte brušká :wink: :wink: . chcem sa vás opýtať kupovali ste mimi flaše tomee tipee?? ak ano kolko a aku velkosť. je potrebne kupovať aj tu 150ml?? taktiež neviem aké cumliky k tomu doobjednať aby sme ich využili. :wink: :wink: :wink:
baby, ja som neodletela... dosla som az na letisko a tak mi zacalo tvrdnut brucho a mala som taky zvlastny jednorazovy vytok, som sa zlakla, ze to je kusok zatky, sla som na pohotovost do BA a tam som mala 3 ale nepravidelne kontrakcie za 25 minut, zapal mocovych ciest ... tak som to neriskovala a teraz zostanem tu na Slovensku az do porodu... je mi strasne smutno, ale hlavne, ze maly je v poriadku, uz ma 1800 gramov a to som este len 28 tyzdni.
@pepies mafynka pise do skupiny deti s hmotnostou nizsou ako 1000 g, aspon niekto to tu spominal a aj link dal, no este bola dva v jednom...len je velmi stresova
7. pro 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca busete mat more :grinning: inak chcela som ist na vianocne trhya a v takomto pocasi nikam nejdem, chyba timu ten zasnezeny smrnc
7. pro 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies moj doktor asi sviatky velmi neriesi, lebo idem na poradnu 23.12, a den predtym ma zas objednal zubar, hirošima nagasaki v mojej tlame
7. pro 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 my sme boli na vianočných trhoch v nedeľu, vtedy to malo ten snehový šmrnc, ale bolo tam neskutočne veľa ľudí, keďže tam bol aj Mikuláš :grinning:
@minnehaha2005 dobre si sa rozhodla, pre zdravie bábätka podstúpime všetko, drž sa :dizzy_face:
7. pro 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja už mám už 2. preventívku za sebou, tak som rada, všetko je OK, kaz žiadny, len po pôrode ma už objednal na dentálnu hygienu, to je v pohode, chodím každý rok, len tento som to nejako odflákla :zipper_mouth:
7. pro 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek