• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@janette4 :wink: :wink: :wink: aj ja si asi kupim celu sadu. :wink:
7. pro 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaku ja mam s tou materskou tiez nejak nejasno keby to malo byt 6tyzdnov pred terminom je to 3. januara ale podla materskej knizky mi to vychadza uz koncom decmebra ked budem v 34tom tyzdni. tak ja uz potom ozaj neviem kedy to bude. ale pred sviatkami idem na poradnu tak sa to dozviem az potom.
7. pro 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 je mi luto ze si nemohla odletiet ale hlavne ze ste v poriadku, lepsie ked sa nieco take prihodilo na letisku ako v lietadle. urcite budete v pohode neboj. :slight_smile:
7. pro 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 no tak ta moja malinka mala 1800g teda odhad dokiho na konci 31.týždna, ale hlavne ze ste obaja v poriadku
7. pro 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies aj mne to tehulkovanie strašne uteká, ved prednedávnom som bola u dokiho a povedal mi ze som v 7. týždni....

inak dnes nestiham vobec neviem o čom ste pisali =D =D

mafynka? nevieme o nej nic?
7. pro 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin no tak asi nas je takych zamotanych viac :grinning: ...ja idem na poradnu teraz v pondelok 13teho...tak vyzistim a dam vediet.

Baby este by ma zaujimalo ci uz riesite porodnika...tusim sa to ma daky mesiac pred porodom s nim spojit ci co...neviem ze ci staci zavolat a dohodnut si rovno daku prvu kontrolu, alebo to mam riesit cez svojho gynekologa.
7. pro 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 aj ja si chcem kupit tieto flasky, neviem este ani ake ani kolko. neviete nahodou aky rozdiel je medzi touto flaskou http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7895656&tab=0 a tymito klasickymi flaskami http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10027930&tab=0 ?
7. pro 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
lebo pisu a o tej aj o tej, ze su antikolicke, len ta prva ma nejaky ventil... neviem
7. pro 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. ako sa dnes mate? ja o cosi lepsie,lebo male mi asi zacalo tlacit na zaludok posledne dni a tak dostat do seba bol velky problem. dnes velmi pocuva :sweat_smile:
ja velkost babatka neriesim,lebo sme velmi pozadu. no aby mne bolo dobre,nemozem jest vsetko a tak male nepribera tak,ako ma. co uz,ked nechcem skoncit pod skalpelom pocas tehu.

@denne73 my mame tu znacku kupenu.flasky,aj sterilizator,odsavacku a cumliky tej znacky :slight_smile: tu je celkom oblubena ta znacka :wink:
7. pro 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 antikolikove znamena,ze ma tam malicky otvor,ktory pomaha vypustaniu vzduchu. ta druha ma aj meranie teploty,tak mozes vidiet,ci mlieko nie je prilis teple pre babatko,cize nemusis skusat na zapasti :wink:
7. pro 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaku v NR sa nedá zajednať pôrodníka, aspoň nie oficiálne, tak ja sa spolieham, že keď budem ja rodiť bude mať službu nejaký odborník :dizzy_face:

ja som si dnes bola zajednať aspoň detskú lekárku, trošku som sa na ňu popýtala, vyzerá byť fajn, takže toto už mám z krku :wink:

kinderká, pribudli k nám ďalšie tehuľky, tu je teda zaktualizovaná tabuľka
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/natalca/album/februar-unor-2011/
7. pro 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 je to len o teplote? neni tam nejaky dalsi mechanizmus proti kolike? ty si si od nich ake flasky kupila? a kolko?
7. pro 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 mensie babatka sa rodia lahsie, dolezite je, aby bolo zravucke :slight_smile:
7. pro 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 ja mam myslim,ze prve dve velkosti. kupili sme totiz velku sadu a tam mame asi 6 flasiek :slight_smile: 150 a 260ml plus kopec dalsich veci k tomu :slight_smile: iny system tam nie je. na tom druhom linku mozes vidiet na tej skatuli taku bodku alebo kruzok,co je otvor a ten sluzi ako prevencia proti kolike :wink:
ako velkostou si nejak nelamem hlavu,ved ani brusko nemam velke. hlavne,ze male sa dostatocne hybe a vsetky scany dopadli dobre :slight_smile:
7. pro 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca no a ako je to potom s tymi vysetreniami pred porodom? ...lebo ku niekomu chodit musim nie? ja uz som z toho idiot :grinning: ...ci to pridem do porodnice a poslu ma ku niekomu kto ma sluzbu a k nemu budem chodit do porodu?
7. pro 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaku kam ides rodit?
7. pro 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 ja mam tiez celu sadu od tejto znacky okrem flasiek aj ohrievcaku, odsavacku, dudliky aj hryzatka. mne sa ta znacka velmi pacila v uk tak sme tam vsetko nakupili :slight_smile:
7. pro 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaku dakujem :slight_smile:
7. pro 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaku môj doki mi za poplatokurobí všetky vyšetrenia, ak by som si ho nezaplatila, poslal by ma do nemocnice a tam urobia všetky potrebné vyšetrenia, ale musia si tam tehuľky vystáť v čakárni minimálne poldňa
7. pro 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 zvazujem stale medzi BS a ZA ...len uz mam z toho stres, lebo neviem kedy to zacat riesit...musim sa spytat doktora v pondelok na poradni ...lebo aj na tie predporodne kurzy sa chodi tak mesiac pred terminom, tak do konca roka v tom chcem mat jasno
7. pro 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca @kikaku v tn nie je jednoduche zabezpecit si konkretneho porodnika aj ked vraj to ide, moj doktor je aj podprimarom ale en to vraj nerobi moc rad. vyhodou je ze ma velmi dobre zariadenu ambulanciu takze vsetky vysetrenia robi priamo u neho coz sa mi moc paci:slight_smile: ale viem ze su baby, ktorych doktor nema ani sono
7. pro 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca no ja som bola stale v tom, ze ten mesiac pred porodom mi da doki kartu, ktoru zoberem do porodnice kde chcem rodit a tam budu mat porodnika, ku ktoremu budem chodit tie 4 tyzdne pred porodom na vysetrenia...lebo ten moj to nerobi... ale tak teraz uz neviem :grinning: ...musim sa ho na to opytat ze co vlastne robit :slight_smile:
7. pro 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin no tak ja som asi ten pripad...lebo ten moj nielen ze nema sono...on okrem zrkadiel a kozy nema vobec nic :grinning:
7. pro 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemáte některá tu startovací sadu od Aventu? nevím si rady s těma číslama na dudlíkách a vůbec nějak nevim jak jsou ty dudlíky podle věku (měsíců)
7. pro 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaku @potokin možno v iných mestách to tak funguje, ale v NR nie, aspoň nie oficiálne
ale na druhej strane, ja by som bola rada keby som vedela u koho budem rodiť :dizzy_face:
7. pro 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa ja som fľašky ešte neriešila, sa to sem hanbím aj napísať
7. pro 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaku jaj ved tebe som davala to cislo na primarovu sestricku do bs. a nevolala si tam? do bs inak staci prist v 35tt, tam uz potom budes chodit aj na kontroly a cvicenia. poradna byva v pondelok, utorok a stvrtok... takze prist jeden z tychto dni. tu na konikovi je aj forum, tam sa spytaj bab, povedia ti blizsie. alebo ak chces, 21.12 mam poradnu tak sa mozem osobne popytat primara co by ta zaujimalo :wink:
7. pro 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaku hej a myslim, ze doktor by ti mal dat kartu, aby potom v porodnici mali vsetky tvoje vysledy. to uz sa musis dohodnut so svojim lekarom. v bs inak by nemal byt problem zazmluvnit si lekara pokial viem, ja si chcem tiez zaplatit konkretneho
7. pro 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaku mam inak este jedno cislo, konkretne na primara.... dala mi to jeho sestricka ked mala dovolenku, aby som sa mu mohla dovolat, lebo som potrebovala nieco
7. pro 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca v pohode aj ja to riešim až teraz :wink: :wink: :wink:
7. pro 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek