• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@adui rozmery ma 76cm na dlzku a sirka je 29cm a vysoky je 20cm aspon to pisu na nete ale zda sa mi dost dlhy aj vysoky aspon sa nebudem musiet moc zohynat :slight_smile:
8. pro 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile: len tak narychlo,lebo babo zlosti. tak musim na urologiu kvoli oblicke a dali mi aj dietologa na zlcnik.a za dva tyzdne zas do nemocnice,ze ako je na tom oblicka. dnes male zlosti a tlaci mi dost na oblicku,takze ma to dost boli. a kedze paralen nepomaha,tak ho ani nejdem brat. a prvykrat som mala na 100 tlak :sweat_smile: normalne som neverila.
drzte sa. zajtra dam vediet,co midwife.
8. pro 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 Ako sa vraví"keď sa sype tak sa sype".Tak sa len drž :wink:
8. pro 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adui asi tak. hadam to nejako zvladnem,lebo este aj tu predporodnu pripravu mi dali na 36tt :fearful: tak som zvedava,ci vobec dovtedy vydrzime.
8. pro 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 - náš Romanko má tiež už 6,5 roka a teda niektoré veci si už tiež nepamätám. :slight_smile:
8. pro 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca napr.sudocrem predtym nebol, da sa kupit aj v lekarni? videla som ho aj na MMB a ake vlozky do porodnice? :grinning:
8. pro 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, pozrite na akej krásnej strane sme, že 666. :grinning:

Ja tiež budem používať Sudokrém - mám ho už doma kúpený - používala som ho v lete, keď sa mi na prstoch na rukách vyhodili vyrážky z tepla - ak mi perfektne zabral. Nie je až taký mastný a nesmrdí tak ako rybacia masť. :slight_smile:
8. pro 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 - ja som sudokrém kúpila v zdravotníckych potrebách. Vložky do pôrodnice tiež kúpiš v zdravotníckych potrebách.
8. pro 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. pro 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 - nie je zač. V zdravotníckych potrebách kúpiš aj nepremokavú podložku a aj jednorázové nohavičky.
8. pro 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
taaak zienky, dneska som mala sono... mam byt zaciatok 33tt, ale nasa mala je veeeelka a zodpoveda 36tt, tak zeby to predsalen bolo tak ako som cely cas tvrdila ja? ze ovulku som mala skor a dr mi predsa este aj tak ten termin posunul na neskor... no uvidime :stuck_out_tongue_closed_eyes: inak mame cca 2600g
9. pro 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaku preco nechces ist sekciou v bs?
9. pro 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies tie ceny vbs stale platia, len sa to prepocita na eura. a maleho by ste mohli mat cely cas pri sebe, niektori tak chodia tam. ved mm by sa stara o neho. ale nerobia epi
9. pro 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaku v bs robia sekcie, to si nemusis robit starosti. robi ich vzdy primar. ano a ked su vazne pripady, prevazaju do bb. ale to nie preto, ze by tam neboli dobri lekari. ale nemaju az take vybavenie. je to skoda, lebo oni su tam vsetci dobri doktori. ale bezne komplikacie v pohode.... vacsinou prevazaju nedonosencov, ked sa deticky narodia male. ale kvoli tomu, ze male je vacsie by som sa nestrachovala, sekciu urobia v pohode.
9. pro 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly 2600g?? teda, to uz je riadne babo, mm sa narodil v termine a vazil iba 2800 g :grinning: asi po nom je zas nase babo malinkate, ved ma o polovicu menej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly uf a to kedy si mala poslednu menstruaciu? je zaujimave ze ako to cele vychadza. dozviem sa presne zajtra ako sme na tom my, ale zas ja som pozadu 3 tyzdne, teda mala
9. pro 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby my sme pre maleho kupili toto, je to proti kolike a refluxu. citala som na to velmi dobre ohlasy a skusenosti. co poviete? http://www.babyhammocks.com/
9. pro 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 my sme tiez pozadu a napokon, ked budu rast, budu najvacsie :slight_smile:
9. pro 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už se paní doktorce děložní čípek líbil, asi tam byla nějaká infekce, kterou jsme přeléčili, takže už je všechno o.k. Mrňousek se nám pěkně baculatí, už máme 1,7kg :slight_smile: a taky jsme dostali novou průkazku :grinning: Na další prohlídku půjdem před Ježíškem, 20. prosince :wink:
9. pro 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tehule :slight_smile:
@pepies ako ste dopadli s pipikom?
9. pro 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 pozeram, ze my mame jeden den rozdiel v termine :slight_smile: a nechce ti posunut termin porodu? uz ho mas urceny?
9. pro 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 ahoj mozesm sa opytat ktore porodnica to bola? lebo ja sa neviem rozhodnut do ktorej ist, na kazdu porodnicu sa jandu pozitivne aj negativne reakcie...a naozaj neviem
9. pro 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly
ahoj, ja som bola dnes tiež na sono, som v 29tt, a malý je veľký ako v 31tt. - má 1390 g.
:wink: Termín mi neposunula, zatial nechala tak.
9. pro 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 mne ho najskor aj skratil, vraj kvoli cukrovke, ze vtedy deti rychlejsie rastu, no mojmu sa nechce... tak nakoniec vsetko nechal po starom, lebo stale mi hrozi predcasny porod kvoli tomu mojmu otvaraniu sa a skratenemu krcku...žtak som zvedava, ako to napokon bude...tebe ho posunul?
9. pro 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrazav to asi nebolo mne :sweat_smile:
9. pro 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tehulky,u nás sa už dnes topí sneh,dufam,ze nezačne mrznut a bude sa velmi šmykat.Dnes nám ale nezrušili skolu,tak večer idem.Neuveritelne rychlo mi ubieha už druhy tyžden materskej,ani som nič také neurobila v tych dvoch tyzdnoch.Same navštevy :slight_smile: Mne sa tu v Uk aj páči,ze su ženy v nemocnici len 24hodin po porode a potom idu s babatkom domov.Preferuju tu pohodlie domova,kde je s tebou manžel,vie Ti pomoct alebo aj rodina a netreba sa stresovat este 5 alebo 7 dní v nemocke.Hned na druhy den pride dula 10 dni po sebe a pozrie babatko aj mamičku,vo všetkom poradí.Ja mám pridelenu uplne super dulu,takže s nou nebudem preživat žiadne stresy.
9. pro 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 no...sekcie v BS sa bojim preto, ze som 0rh neg ...+ mam malo zeleza a zlu zrazanlivost...takze ak by nastali nejake vazne komplikacie, radsej by som bola niekde, kde sa o mna vedia postarat, ale tak uvidim co mi na to povie lekar, mozno stresujem zbytocne
9. pro 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky,
@matiniki5 tak predkožku sme nemali zrastenú, takže to lekárovi v pohode išlo, tá hrčka na pipíku, to bol podkožný maz, ktorý sa tam malému vytvoril, takže mu to doktor prečistil. Jakubko trošku plakal, ale ináč bol statočný. No keby som bola vedela, čo príde potom - zakaždým, keď ide cikať, plače tak strašne, že ja plačem s ním, proste je ako keby v kŕči a asi sa bojí aj cikať, tak zadržiava ...... Svokra mi volala, že od 13tej plače, tak sme volali tomu urologovi a muž s nim teraz utekal do ambulancie, ze ci to nema zapalene, tak som z toho cely den na nervy .......... Plače tak strašne, že každého odstrkuje - chudáčik, musí ho to asi štípať alebo čo ........
O chvíľu prídu za mnou do práce, tak uvidíme, čo vybavili ..... :frowning2:
Všetky VÁS pozdravujeme a zajtra napíšem. Dnes bol nejaký výpadok MK, tak sa mi nedalo ani stránku načítať.
Držte palce, papa
9. pro 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no ja sa tiez otvaram, uz som na jeden prst otvorena, ale chcem mi ho posunut na neskor. naposledy mi hovorila o predcasnom porode ako o hotovej veci, ze aby som sa toho nebala. lebo teraz mam nejaku infekcnu chorobu, ktora vraj vyvolava porod. uvidim co bude. ale nechapem preco stanovuju TP podla velkosti baba a nie podla menstruacie alebo ako ja, presne viem datum oplodnenia....
9. pro 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies tak asi to neslo az tak v pohode :frowning2: to stipanie ho prejde,neboj,vsetko bude ok a vyrastie z neho velky chlap
:wink:
9. pro 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek