• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@marhulka13
@kwetinka1
@vladimira32 no ja som mala poslednu menstruaciu 21.4. takze to by sedelo kedze som ovulku mavala trocha skor tak na 34-35tt podla mna, ale neviem to naisto, lebo zrovna ten mesiac som sa uz na to meranie vykaslala, lebo som si myslela, ze sa nam babo proste nepodari no a akurat vtedy sa podarilo, inak som ovulku mavala bezne na 12-13 dc
9. pro 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 to mas aspon vyhoxdu, ze vies datum oplosdnenia, ja som zistila, ze som tehotna az v tretom mesiaci a ani som nevedela presny den zaciatku menzesu, takze som tam bola kao taky debil a tazko sa mu stanovil datum porodu.. tiez mi povedal, nech sa nelakam predcasneho porodu a ak mam byt uprimna, ani sa velmi nebojim, nechavam to ako to ide, snad to dobre dopadne :slight_smile:
9. pro 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute babule. Tak ja sedim u gyndosa, idem do poradne. Nuuudaaa hrozna, ale vôbec sa neponahlam. Nech si mm uzije synceka :grinning: :grinning:
Potom dám infosky čo a ako:slight_smile:
9. pro 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett tak drzime palceeee :grinning:
9. pro 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett drzim palceky :wink:
9. pro 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby som smutna...
9. pro 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky,,ja len hlasim,ze ma vcera na par dni pustili z nemky,,,prepacte,ze som sa neozvala,,ale nemala som chut sem vnasat zle veci
9. pro 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett takto večer a ku gyndošovi !!! to su vymozeností :slight_smile: :grinning: :grinning:
9. pro 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka moja, sme tu vsetci na teba mysleli a radi bude s tebou zdielat aj to zle. ale som rada, ze ste doma. dufam, ze uz nebudu ziadne problemy. ako si sa mala za to obdobie?
9. pro 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 co sa stalo?
9. pro 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 a z coho si smutna?
@mafynka Ahoj.Dufam, že je to už lepšie keď ťa pustili domou :wink:
Jooj, ešte stále tu sedim a jemu hroooozne teplo. Zabudla som sa odvazit, tak vymyslam, akuvahu mu poviem:slight_smile: Dufam, že urobí aj usg, aby som vedela či sme už dole hlavičkou:slight_smile:
mafynka - to je super že si doma, drz sa
9. pro 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 no dnes to vyzeralo,ze sa tam asi vratim,,desne bolesti som mala,,ale take nie do spodu bruska,,,ale napravo tak medzi rebrami a slepym crevom,,,keby ze uz nemam slepak,tak by som bola presvedcena,ze prave dnes mi praskol...no preslo to po hodine,,zatial v pohode,,no a ako som sa mala?? dost zle,,,som bola desne na dne,,len som cumela do pocitaca,ale nemala som chut nikomu pisat, nikomu mobil dvihat a s nikym hovorit,,,to sa neda opisat tie pocity,,mesiac vecneho strachu, depresii, a zufalstva,,kazdodenny plac....teraz zasa strach, ci sa buduci tyzden nebudem musiet zas tam vratit,,a tak
9. pro 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies chudatko male :frowning2: drzim palce nech to hned prejde a nech to nema zapalene. Ale je super, ze to nemal zrastene :slight_smile: Drzte sa
9. pro 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 @isabella_fly no rodinne veci, je to nadlho. len nechapem preco musi byt vsetko take komplikovane. proste stale je nieco co ma trapi, nikdy nemoze byt vsetko ok. chapete ako je to niekedy s rodinou....
9. pro 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 aj ja som to zistila na zaciatku tretieho mesiaca, ze som tehu :slight_smile: menstruaciu viem, kedy som este mala, ale presny datum prveho dna neviem. je to plus minus 4 dni :slight_smile: ale datum oplodnenia viem presne :slight_smile: a nemohlo prist oplodnenie ani o tie 3 tyzdne neskor ako je mala vela, lebo nebol ziaden sex :slight_smile: tak preto nechapem vypoctom podla velkosti.
tiez ma strasia predcasnym porodom, ale vraj otvaranie sa na to nema vplyv, vraj bezne zeny co sa otvaraju, tak nakoniec aj prenasaju. len uz som mala dost silne kontrakcie a nejaku infuzku mi aj davali a vraj teraz mi az zistili to neviem co (zabudla som ako sa to vola, lebo som to nikdy nepocula a nedokazem to precitat z knizky) a to vraj sposobuje tie kontrakcie a bolesti brucha celkovo a aj odtok plodovej vody. len nechapem, preco to doteraz nezistili....
inak mna to uz nebavi sledovat aka je mala velka/mala. bude ako bude. a radsej mensie babo porodit ako velke :slight_smile:
zajtra drz palce maju pomerat tu panvicku, tak som zvedava ci sa to ustalilo alebo ako to budu riesit....
9. pro 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 preco si smutna?
9. pro 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 trapi ta manzel alebo rodicia alebo aka rodina?
9. pro 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no to ma mrzi, naozaj si si vytrpela. chapem ta, niekedy cloveka v takycho chvilach otravuje cely svet. ale dolezite, ze je uz lepsie. a odmenou za toto vsetko ti bude nadherny syncek. este vydrz, uz ti nechyba do konca vela. a co ti tam robili? ci si len lezala? davaj si teraz pozor, oddychuj poctivo, nic namahave nerob, aby si sa tam vratila len na porod :wink:
9. pro 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka to je super, ze si uz doma a ste v kope :slight_smile: neboj uz to dobojujete a aby ti nakoniec nevyvolavali porod :wink:
9. pro 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ved prave, mna uz tiez nebavi riesit moju vahu a uz ked sa ma niekto pyta, kde mam brucho, tak mam chut mu povedat, ze v r..i... jedine co chcem, nech je zdrave, zive a nic mu nehrozi, je mi jedno, ci bude 2 alebo 5 kilov a kedy sa narodi...jasne, budem drzat palceky, vsetko dobre dopadne, musi :wink:
9. pro 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 rodina je vzdy komplikovana tema

@mafynka hlavne sa drz a veeeela oddychuj
9. pro 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 presne :slight_smile: a este stresovat nad tym, ze kedy sa narodi. ako ja som sa narodila v termine 2800g a uplne v pohode a moja mama so mnou pribrala 5kg za cele tehu. tak co ja mozem ine ocakavat?
inak uz ani rodicom nic nehovorim, lebo oni stresuju najviac. som sa nechtiac teraz preriekla o antibiotikach, tak zo mna tahali preco ich beriem. priatel mal zas zaludk v prdeli, ked to lekarka povedala. volakedy ani netusili co vsetko prekonali a boli sme dzravi. teraz verim lekarom, svojmu telu a malej :slight_smile: co aj znamemu hovorili, ze ich maly ake operaciu bude musiet podstupit a neviem co vsetko a je z neho 6 rocne zdrave dieta a ziadna operacia, nic....nastastie moja doktorka tak nestresuje a zastava nazor, ze radsej niektore veci nevediet, lebo stres z toho je horsi ako to ten samy problem
urcite sa este budeme vytesovat, ze mame mesie deti...
9. pro 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 veru,,nechcelo sa mi kazdemu vysvetlovat,ze sme v nemke,,a preco sme tam a co sa deje,,a tak,,a hlavne som nedokazala pocuvat tie reci ako bude vsetko v poriadku,,,pretoze v tu chvilu mi to prislo take cinicke,,ako moze byt v poriadku ak sa narodi kilove babo??!?! ze mam byt kludna,,ale to sa predsa neda, ked neviete, ani co bude za hodinu sa s vami diat,,,no pichali mi silne infuzky na zastavenie kontrakcii,,maleho som aj dva dni vobec necitila sa hybat,,z coho som mala hrozne stavy,,,potom ma chceli sit,,potom zasa,ze nechcu,,dali mi injekcie na plucka a zvysok casu som uz len lezala a brala tabletky,,,dali mi nakoniec pesar,,,navstevy som mala zakazane,,aj ten pocit samoty bol hrozny,,nemohla som nikoho blizkeho vidiet,strasne som tam schudla,,no hrozne to bolo
9. pro 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 tak to ta chapem celkom presne, sama som si tym presla este v lete, so svojou rodinou sa prave preto odvtedy nekontaktujem a je pokoj, nezasluzi si nikto trpiet kvoli hlupakom v tomto radostnom ocakavani :wink:
9. pro 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ved prave, ja pokial som nebola tehu, som k lekarom ani nechodila, teraz ma len po vysetreniach posielaju a uz mam pocit, ze z toho som viac chora, ze vsade cakam, platim vsade za vsetko... ved mne zistili tu cukrovku, sla som na kontrolu a lekar mi vravi, ze nech zjem na co mam chut, bay vedel, ako vysoko mi ten cukor stupne. kedze bol mikulas, tak som zbastila perniky, cokoladu, vajick asom si dala so sladkym cajom a cukor bol 4,9, cize v pohode... niekedy je to viac o psychike, nez o chorobe...
9. pro 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka och to mi je strasne luto,cim si si musela prejst,doma ti bude kazdopadne lepsie, mne pomaha viera,sama som mala potrat v minulom roku, inac prave som pozerala na markize relaciu o dvojickach, viete si predstavit dvojicky narodene v siestom mesiaci? dnes su z nich zdravi chuligani, este dobre ze medicina pokrocila aj u nas :wink:
9. pro 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 presne :slight_smile: to ti dobre vysiel cukor. ja som zas trosku flakala pred tehu svoje zdravie, ale nic vazne mi nebolo, ale teraz sa to nejako vyostruje, tak to riesia a stale niekam chodi a len sa napchavam liekmi, no nestresujem. obcas si myslim, ze by aj lepsie bolo keby tak neprehanaju. bude co bude. dost sa nastresujem, ked uz bude na svete.
9. pro 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 dufajme,ze tam uz pojdem len rodit
9. pro 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek