• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@kwetinka1 ved to, uz cely zivot sa budes bat o svoje dieta, nielen v brusku ale podla mna to bude este horsie potom... co sa ma stat, to sa stane
9. pro 2010 v 18:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 uplne s tebou suhlasim. a preto by som niekedy vrazdila moju mamu, ked ma reci typu, to nemoze, lebo to prinasa to a to.....vrrrr. naco mi take hluposti hovori???? babske povedacky. aj kocik, ze az ked sa narodi, no veru nechcem dopadnut ako s koliskou, ze sme kupili a cez vikend sa rozhodli, ze ju zlozime a jedena cast zla a teraz si predstav, ze mozes ist reklamovat a o 1-2 dni uz mas prist s babom domov s porodnice. preco to radsej nemat pripravene? lebo su nejake povedacky......a ti poviem, teraz ked mam pre babo vacsinu vaci pokupenych (okrem vanicky a podobnych veci, ktore vie kupit aj priatel hned a nepotrpim si na tom ako vyzeraju) uz som kludna. uz len pre mna do porodnice a som vysmiata :slight_smile: a prat a zelhlit? to budem, ked budem mat na to naladu, ale to je uz najmenej
9. pro 2010 v 18:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Takze ako som predpokladala podľa kopania - mame priečnu polohu. Budúci týždeň krv a ten další smer Ruzinov. Vraj aby som bola pod dohľadom:slight_smile: No dúfam, že sa betarka jedna otočí. Po tak krasnom prvom pôrode, nemám chuť na cisára.
9. pro 2010 v 18:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 moj brat. ma 19 a trojmesacnu dceru s 19 rocnou zenou a myslia si, ze cely svet je ich. nemaju prijem ani jeden, on len tento rok konci strednu.... ved o to by neslo, prislo dieta a vsetci im radi pomozu, ked su taki mladi. no a boli u nas teraz a uz vraveli, ze v lete idu do ba, ze tam budu byvat. on si najde robotu. a chapes, ziadne peniaze nastrene, dieta na krku a oni maju predstavu ze hned po maturite budu mat na byt, ze pojdu na dovolenku a neviem co. a mam ho rada, nchcm, aby sa osral alebo aby sa nieco stalo. proste je to komplikovane, hotova historia s tym este suvisi, by som mohla ti o tom cely vecer pisat. a dalsia vec, chcu odist daleko od ludi ktori im pomohli.... a krivdia v mnohom tymto ludom. takze tak. vravim si, ze sa nejdem starat, lebo ja budem ta zla. ale trapi ma to...
9. pro 2010 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett super. ved uz je na polceste otocena :slight_smile: ty stale provokujes tym krasnym porodom, ze ja chytam depku nie z porodu (na ten sa tesim) ale co potom s malou, ked mi ju donesu. to mam panicky strach a toho sa bojim, ze to nezvladnem....neverim si
9. pro 2010 v 18:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 ja tiez nie som poverciva, a urcite sa mi nechce kupovat potom vsetko naraz, lebo budem v este vacsom strese, kedze nema ani ponatia, co take babo potrebuje... potom uz len budem dokupovat, co treba...no zaklad chcem mat aj ja pred porodom doma
9. pro 2010 v 18:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@cinamon7 mala som velmi tazky rok co sa tyka rodiny, a nebolo to len o bratovi co som pisala kwetinke.... proste uz mi je zle z toho
9. pro 2010 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka rozumiem a ani nemam slov. nemysli na to uz, dolezit ze si doma a medzi svojimi. tes sa na maleho a chystaj vybavicku a oddychuj :wink:
9. pro 2010 v 18:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@bambulka0406 rozumiem. lepsie je nestarat sa. trapi to cloveka, ze sa teraz takto postavili ludom, co im pomohli, ale zas je fajn, ze sa chcu postavit na vlastne. a neboj, zivot im ukaze, ze dovolenku si nebudu moct dovolit a ze sa budu musiet uskromnovat a nie vyskakovat. netrap sa nad tym, aj ked sa to lahko hovori, lebo ide o ludi na ktorych ti zalezi a vidis to kratkozrake a nedomyslene uvazovanie, ale neboj. vsetko bude dobre.....su mladi a neuveduju si mnohe veci, ale mozno to nakoniec dobre dopane, aj ked im podla mna padne hrebiehok s dovolenkou a podobne :slight_smile: lebo peniazky sa ani v BA lahko nezarabaju a nikto ich v BA necaka s otvorenou narucou
uz budes mat onedlho vlastnu rodinu. tak sup sup, mysli pozitivne a tes sa na to ako to male na teba bude o chvilku kukat z perinky a ty na neho neveriacky, ze mas vlastne babo :slight_smile:
9. pro 2010 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka a to meno pre synceka? :slight_smile:
9. pro 2010 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka bolo by ine keby boli sami dvaja, ze idu, dokazu byvat prakticky hocikde a pracovat obaja. ale maju dieta. brat musi zivit troch ludi, maju nejake zavazky, nemaju nastrene absolutne nic, ani jeden z nich nepracoval este nikdy inak ako na brigade. a myslia si ze v maji on zmaturuje a v lete budu uz prec. je to naivne. to by sa mal na tomto svete dobre kazdy keby to bolo take jednoduche. ja som starsia, som sice studentka na VS, takze nemam staly prijem. ale manzel zaraba celkom dobre, mame dost nasetrene, ideme kupovat dom. nejake to zazemie je a aj tak nam napadne, aby sme to zvladli po tej financnej stranke. lebo vieme ze to neni tak lahko. ale oni... proste este si nic neodzili. a myslia ze svet caka na nich. a nevazia si, kolko im ini obetovali.
9. pro 2010 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte :wink:
@alexis13 ano, prisla som k tej doktorke a spytala som sa ci ma zoberie, ona, ze ma vela deti, ale ze ked chcem tak ano, zapisala si moje udaje a to bolo vsetko
Ano ja mam aj obvodneho aj gynekologa v NR
9. pro 2010 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka vitaj späť, som rada, že ste v celku :dizzy_face:
9. pro 2010 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@natalca este by si mohla poznat dobreho pediatra na klokocine :grinning:
9. pro 2010 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 a vies ze mi nejaku v nemocnici spominali, len si nepamatam jej meno, skusim pogooglit, mozno ma to osvieti :grinning:
9. pro 2010 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@natalca a mna guuugel ani nenapadol :grinning:
9. pro 2010 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 no pozerala som to, vyšlo mi tam kopec lekárov, ale na meno som si nespomenula, mám kamarátku na Klokočine, skúsim sa jej opýtať, potom ti dám vedieť, ešte mi to pripomeň, keby som zabudla
9. pro 2010 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@natalca a v zh nepoznas nikoho? :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2010 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@bambulka0406 :grinning: :grinning: :grinning: žiaľ nie
9. pro 2010 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte,ja len tak v skratke.vyzera to,ze mame nabeh na zapal.poslali mi moc na vysetrenie a teraz mam cakat na vysledky. male je v poriadku,len mna zlosti a lezi tam kde nema. este musim min 8tyzdnov vydrzat.
9. pro 2010 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

nějak vypadává MK, vždy tak jen tak nakukuju.

@arrett já mám malou taky příčně a KP. Ještě máme trochu čas :wink:

mafynka....vítej doma :slight_smile:

Já dnes konečně sestavila druhou postýlku, tak jsem konečně klidná, že mám téměř vše hotovo.
Poslední dobou začínám zjištovat, že už toho moc nezvládám udělat. Jen běžné věci kolem domácnosti a péči o malou. jsem š´tastná, když jde malá občas po obědě spát a já můžu jít s ní. jinak bývám k večeru ko.
9. pro 2010 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
9. pro 2010 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@bambulka0406 ved preve, ze este si nic neodzili. ale neboj oni velmi rychlo zistia aka je realita. sup sup, sustred sa na svoju rodinu a babo :slight_smile:
9. pro 2010 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 ked tak pozeram, tak mame aj rovnake bruska :slight_smile: musim sa konecne aj ja odfotit a pridat sem fotky :slight_smile:
9. pro 2010 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett - naše dieťatko je tiež naprieč - ale presne - ešte má čas sa otočiť

@mafynka - tak fajn, že si už doma a s bábätkom v brušku - už sú tu dve dievčatá, ktoré porodili predčasne
9. pro 2010 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@leginca No moja už až tak nie. 34tt, nejaké 2 týždne:frowning2: Ach jaj, betarka jedna. Musím jej dohovorit:slight_smile:
9. pro 2010 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett pozeram ze ty uz si v 34 tt. Mozno uz za mesiac budete mat doma bambulku :slight_smile: ti zavidim v dobrom :slight_smile: ja sa uz neviem dockat a to mam este 2 mesiace pred sebou...
9. pro 2010 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 aj ja s tebou uplne suhlasim radsej mat vsetko pekne pripravene predtym ako sa mimco narodi. aj tak nikto nevie co sa stane. kamaratke nanestastie zomrela dcerka po par mesiacoch a to sa narodila uplne zdrava. nastastie uz cakaju druhe baby tak sa maju z coho tesit. to dokedy ma clovek cakat aby si bol isty ze sa nic nestane cakat na nieco nema zmysel o tom zivot vobec nie je. podla mna netreba pocuvat stare babske reci a riadit sa zdravim rozumom :grinning: a najma clovek musi mysliet pozitivne :wink:
9. pro 2010 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett - jasné - Ty si pred nami trošku popredu. Ja som v 31 tt - tiež by som bola rada, keby sa dieťatko otočilo - aby som mohla rodiť normálne.
9. pro 2010 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@matiniki5
@leginca Tiez by som bola rada rodiť prirodzene a mat ju už doma:slight_smile: No uvidíme ako sa rozhodne. Neviem si sekciu ani predstaviť, ani si to nepripustam:slight_smile:
9. pro 2010 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek