• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@potokin tak tak. stale cakat, ze sa nieco statne, odmietam. vsetko bude dobre a tak ako ma byt :slight_smile: a ti poviem, ze som mala velku radost z toho, ked sme stavali kolisku. a som sa rozhodla, ze v januari si pojdem aj po kocik. zatial by mi tu zavadzal, ale urcite si to nenecham az ked sa mala narodi :slight_smile:
9. pro 2010 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 ja mam kocik uz doma (respektive u otca v kancelarii lebo doma zavadzal) a vcera mi dosiel kosik na spinkanie pre malinku tak som sa vytesovala ako mala:grinning: clovek si potrebuje robit radost z malickosti a aby potom sa mala rozhodla prist trochu skor co budem robit ked nic nebude nachystane panikarit v porodnici? ze co idem robit ked dojdem domov. nie vsetko treba mat pripravene ak sa to da, teda aspon podla mna :slight_smile:
9. pro 2010 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@potokin uplne s tebou suhlasim. sice teraz je doba, ze ides do obchodu a vsetko nakupis, ale preco sa pamalicky a dopredu nepripravit? juj, to by som bola inak nervozna, keby mala chce skor na svet a ja doma nic...
len ked to poviem, hlavne u rodicov, tak to su hned reci a potom este ja z toho mam blby pocit
9. pro 2010 ve 22:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, me to tady ted par dni vubec nefungovalo!! :confused:
docetla jsem vas jen tak letem svetem.. a hlasim, ze u nas Sudocream taky number one! :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
na prikladani kojeni jednoznacna rada asi neni.. kazdy miminko otevira pusinku a hleda jak slepej krecek .. taky ma saci reflex, takze jak se mu jednou podari to prso pekne chytit, tak nepusti :slight_smile: :grinning:
holky, nemejte strach, vsechny jsme na prvni mimi koukaly jak z jara a nevedely co s tim mame delat.. staci par dni a z tehulky je najednou profesionalni maminka..
ona nas v tom matka priroda nenecha.. :slight_smile: :grinning:
9. pro 2010 ve 23:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte,robia nejaku novu verziu ,tak preto nás to nepusti niekedy na MK. Mne sa hore na obrazovke zobrazuje toto - V utorok 7.12. sme začali s prípravou novej verzie stránok mojasvadba.sk Żiaľ, budeme musieť občas vypnúť aj modru strechu Nepôjde každú noc od utorka do piatka a chvíľami počas dňa. Ako nám to ide sa dozviete na facebook.com/Modrastrecha.sk
9. pro 2010 ve 23:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa287 me to psalo neco podobneho, ze delaji aktualizaci stranek a od utery do patku to nebude fungovat.. :cry:
10. pro 2010 v 00:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte, tak ja som dnes posledny den v praci. cerpam si dovolenku a potom od januara MD :slight_smile: presny datum este neviem, kedze som sa dr zabudla na to spytat :slight_smile:

@leginca a @arrett - drzim palce, aby sa babo otocilo.

@mafynka vitaj :wink:

mne sa v nedelu konecne vrati mm po 5tyzdnoch - huraaaaa :slight_smile:
10. pro 2010 v 07:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavkav - tak super, že už budeš doma. Ja budem PN do 19. 12. a od 20. 12. - 31. 12. si čerpám dovolenku, ktorá mi zostala a od 1. 1. 2011 už mám nástup na MD. :slight_smile:
10. pro 2010 v 07:43  • Odpověz  • To se mi líbí
dievčatá neviete náhodou ako to je keď nevyčerpáte dovolenku lebo ste PN a potom nastúpite rovno na MD? Podľa mňa by ju mal zamestnávateľ preplatiť ale nie som si istá.
10. pro 2010 v 07:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 no, mne az tak beusko nenarastlo, aj ked na fotke mi pride vacsie :grinning: ked lezim n a chrbte, tak vyzeram iba ako najedena, no aspon si nepripadam ako slon a brusko mi nezavadzia pri ziadnej cinnosti, ani pri spani :wink:
10. pro 2010 v 07:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@natalca budem rada, ak sa popytas, kedze tu vobec nikoho nepoznam a musim sa aj poobzerat, kde su tu nejakí zdravotnici :slight_smile:
10. pro 2010 v 07:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett mne dr poradil, aby sa male otocilo, spat na pravom boku, no neviem, ci to zabralo :slight_smile:
10. pro 2010 v 07:54  • Odpověz  • To se mi líbí
čaute kočky, poprosim o radu... končím 31 tt, bola som tento tyž. na poradni, moja dr. pozrela len srdiečko a to bolo všetko, nevie mi povedať koľko malý váži, meria, či rastie alebo čo, vôbec nič mi nepovedala... a mám prísť za mesiac... na veľkom utz som bola naposledy v 21 tt na morfologii, odvtedy poriadne nič... tak sa začínam obávať takých vecí, že či mám dobré prietoky, či je dosť veľký, či mu nič nechýba.... brucho nemám nejaké extra veľké a už týždeň vážim rovnako... u Vás to ako vyzerá na poradni takto v 8 mesiaci?
10. pro 2010 v 08:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@chovancova27 no, mne aj meral babo, no kolko vazi mi nepovedal, iba ze je o cosi mensie...prietoky mi tiez nerobil, iba zmeral hlavicku a pocuval srdiecko a tiez mi kazal prist az o mesiac... ani zospodu ma nevysetril, nic.... kazdy lekar je iny
10. pro 2010 v 08:16  • Odpověz  • To se mi líbí
a ešte jedna vec, povedala mi, že na prietoky pôjdem až v 36 tt... zdá sa mi to strašne neskoro, veď to už môžem ísť rovno rodiť...:((
10. pro 2010 v 08:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@chovancova27 Prave že tak sa chodí na prietoky. Prietoky znamenajú, či ešte placenta plní svoju funkciu a vyzivuje bábätko. Čím vyšší týždeň tým menšia schopnosť placenty.
10. pro 2010 v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavkav Tak prijemne dovolenkovanie:slight_smile: Poriadne to dnes v praci osláv:slight_smile:
10. pro 2010 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 Krcok maternice vidieť usg. Mne ho tiež takto kontroloval. Potom už iba zobral streptokoka.
10. pro 2010 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte, prajem Vám krásne slnečné ránko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@komarik to by aj mňa zaujímalo, ja som na PN od začiatku leta, zostala mi celá dovolenka, myslela som si, že by mi ju preplatili, ale keď som im volala do roboty kvôli tomu, všelijako sa vykrúcali, rýchlo zmenili tému a nakoniec som aj tak z toho zostala blbá :angry:
@chovancova27 mňa doki vyšetruje zospodu každú poradňu a keď mi neurobí sono, tak aspoň počúva srdiečko, ja budem mať veľké sono budem mať až 21.12. tak tam mi už povie koľko Martinko asi váži, prietoky sa robia až posledný mesiac, keď chodíš do poradne každý týždeň, aspoň takto to je v NR
10. pro 2010 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre rano bruska.....nejako blbne ten konik, tak len sem tam kuk ci ide a co pisete....ja sa idem dnes prinutit ucit vo stvrtok ma cakaju prve dve skusky.....ale taaaak sa neviem prinuti =D ...pekny dnik prajem
@mafynka .... vitaj spat ....som rada ze ste obaja v poriadku, hlavne je ze si este 2V1 =D.....drz sa.....pekne meno si vybrala
@natalca dik za info bud pojdem k Čaplovej, alebo Kuzmovej o nich som najviac pocula, dufam ze ma zoberu
10. pro 2010 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@potokin My máme kočík doma už 6 týždňov:slight_smile: mali ho v akcii, tak sme ho zobrali:slight_smile: mamina samozrejme stresovala s poverami, ale urobila som si po svojom a neľutujem, ušetrili sme na akcii 200 eur... a vecičky pre malého mám v skrini už nachystané dva týždne... Som za to mať všetko pripravené pred tým, ako potom, keď nebudem vedieť čo skôr, nieto ešte s týždňovým babom, lietať po obchodoch a všetko zháňať...
10. pro 2010 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett to vazne?? tak je fajn, ja ze to nevidno, ked s tym pristrojcekom beha nad pupkom, ze to ma az taky dohlad :slight_smile:
10. pro 2010 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@chovancova27 s tymi prietokmi idem aj ja vychádza mi to na 35.týžden, a bude mi brat aj krv a stery.....a na velkom ult som bola v 31.týždni, vahu mi povedal odhadom, ale meral cele telicko, vsetko poukazoval....každí doki je ma inakši pristup a metodu
10. pro 2010 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno z ČR, u nás padá sníh :slight_smile:

Já byla na kontrole v 32tt, dělal mi sono, měřil průtoky, kontroloval mimčo a mě ze zpodu. To mi dělá každou poradnu.
Tenhle týden jsem byla na krvy a příští týden mi asi udělá rozbor na streptokoka.
@marhulka13 mě taky radil doktor spát na boku. Já vlastně jinak ani nespím a malou mám příčně. Začala jsem cvičit kočičí hřbet na přetočení. Tak uvidíme jestli to zabere.
10. pro 2010 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Mám dotaz. Co budete kupovat mimčům na vytírání nosíka???? Já jsem používala Nasivin kapky anebo vincentku.
Teď se prodávají nějaké kapky ve spreji s mořskou solí, ale nevím jestli by z toho neměla malá šok až jí to tam stříknu :sweat_smile:
10. pro 2010 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@el267 Ja používam sterimar - voda s morskou solou. je to nepríjemne, ale zvláda to.
Akurát som volala pediatrovi. Objednal nás dnes o jednej, lebo simon je čoraz viac chorý. Ach jaj, ešte že to neprenasa na mna.

@marhulka13 No nad pupkom to nevidno :grinning: :grinning: mal by ti s tým behať praveze dole. Okolo pindule, niekde tam kd ti končia chlpky... Aspoň mne to takto robieva:slight_smile: a v tedy povie že krcok negatívny a ďalej kontroluje
10. pro 2010 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@el267 Aj ja spim iba na boku. Dokonca častejšie na pravom. Tak neviem. Dufam, že jenaozaj na pól ceste a otočí sa.
10. pro 2010 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre rano tehule, ja som tak zle spala, uz sa mi zle dycha a kazdy druhy den mi tecie krv z lavej nosnej dierky, dolahlo na mna ze nevladzem,som tarbava, praca,rodina, dnes zmenim vzduch,idem spravit vyplaty a pojdem na obed s kamaratkou, inac dievcence dovolenku doporucujem vycerpat este pred materskou, zamestnavatelia ju len s tazkym srdcom preplacaju,okrem toho, po skonceni MD s vami nemusia pocitat v horsom pripade uz nemusi firma ani existovat
@el267 ja som od narodenia tiez pouzivala tu morsku vodu sterimar,velmi dobra vec,aj ked to vyzeralo hrozne ked som mala strieknut takemu malemu babetku tu vodu do malinkeho nosteka, a na odsavanie soplikov odsavacku co ide do vysavaca, tiez super vec :wink:
10. pro 2010 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@cinamon7 Jednoznacne odsavacka do vysavaca. Mám aj baterkovu, ale tá je totálne na hovienko a s vysavacovou sa nedá ani porovnať. Vysavacova vytiahne sople až z päty
10. pro 2010 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@chovancova27 ja som bola v poradni 29tyzdni lebo mi tvrdlo brusko sla som o tyzden skor. ale povedal ze mi teda spravi aj velke sono aby som nemusela znova o tyzden chodit vsetko pomeral askontroloval este mi zobrali aj krv a tak.
10. pro 2010 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek