• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@arrett on len hlavicku hladal, aby ju zmeral a ta bola uplne hore, vyzeralo to, akoby tam to babo stalo... asi preto mi nechuti jest, ked mi gebulkou tlacil na zaludok :stuck_out_tongue_closed_eyes: moja pindula ho netrapila :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2010 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre rano,,ja vas vobec nestiham,,uz ani prehlad nemam,co sa tu dialo za posledne dni,,,,inak mi prisla postielka kym som bola v nemocnici :grinning: tak sa aspon z toho tesim
10. pro 2010 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte kočky,
tak dnes som posledný deň v práci - neuveriteľné, ako som sa sem tešila a teraz sa neviem dočkať, keby budeme doma, robiť s Kubkom výzdobu a tešiť sa na Vianoce :slight_smile:
Včera večer sme skončili u urológa, Kubkovi sa to zapálilo, znovu mu to prečistil a predpísal ATB, nedávno sme dobrali jedny a už máme ďalšie ....... Keby ste ho videli, ako sa krčil a plakal, keď cikal, revala som s ním ..... Ale ATB asi zabrali, lebo dnes ráno iba trošku pomrnkal, keď cikal a bolo dobre ....... Tak hádam to bude ok..........
@arrett malá je otočená naprieč - to je ako? nožičkami dole? povedali Ti, že ak sa neotočí, tak sekcia? lebo mne doktor povedal, že ak sa aj neotočí, tak u druhorodičky nezvyknú robiť sekciu, pokiaľ nie sú nejaké komplikácie, že kľudne môžem rodiť aj tak .....
10. pro 2010 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ten sprej asi taky koupím, když ho tak chválíte :wink:

Odsávačku na vysavač mám, fakt super věc :slight_smile:

Já právě převážně spala na pravém boku a tam je právě poskládaná, tak to ted v noci střídám a snažím se spát na levém boku.
10. pro 2010 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka a som rada, že si opäť tu a že maličký vydržal v brušku, mysleli sme na Teba :wink:
10. pro 2010 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@el267 my sme do nosa dávali od narodenia Libenar - morskú soľ na prečistenie a používame to doteraz :wink:
10. pro 2010 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepies dakujem pekne
10. pro 2010 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@matiniki5
@cinamon7 díky, že ste na nás mysleli, ale som rada, že to už má Kubko za sebou .....
10. pro 2010 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
kocky, chcem si urobit nakup v drogerke,,asi poslem draheho,,treba doplnit veci,co som pominala v nemke,,a zabalit tasku do nemky,,,tak uz aj malemu chcem pokupit,,co vsetko idete kupovat z drogerky pre drobcov?
10. pro 2010 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@el267 my sme skúšali aj sprej, no bol taký obrovský, že som myslela, že malému prerazím nos, keď bol taký maličky. Tie kvapky Libenar sú také malé ampulky, akurát pre taký malý noštek, tak aj preto sa nám osvedčili :wink:
Odsávačku máme aj manuálnu aj na vysávač, obe sme dobre využili ...... Niekedy nám to išlo dokonca lepšie tou manuálnou :slight_smile:
10. pro 2010 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepies já používám na rýmu taky vždy nějaké kapky ve spreji, ale malá mi u toho vyvádí :sweat_smile:

já bych teda KP nechtěla rodit, měl by to dělat jedině zkušený porodník. Moje mamka mě tak rodila a prý nic moc :frowning2:
U nás se spíš dělá sekce, je teda nabídnuta. Mě kdyby se malá nepřetočila, tak stejně na ní jdu i protože jsem už sekci měla.Já měla malou hlavičkou na pravé straně boku, nožičky směrem na druhý a spíš nahoru a prdelkou dolu. Během sona se zase hlavičkou přetočila k žebrům a prdelkou dolů. Tak nějak mi to popsal doktor.
10. pro 2010 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka to je dobře, že se ti ty myšlenky obrátili k výbavičce, užívej si to a raduj se z každé věci, co pořídíš :slight_smile:
10. pro 2010 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka super ze si uz doma. predsa len lespie ako lezat v nemocnici. ja mam samponik nejake telove mlieko a olejcek a este na umyvanie celeho telicka. vsetko sme kupovali od nivei lebo mi to najjemnejsie vonalo :slight_smile: tak snad malej nebude vadit a uz mam nakupene aj nejake jednorazove plienocky a vlhcene utierky. kupovala som ich v akcii :slight_smile: a krem na zadocek ma sudocrem. uzivaj si to vybavovanie pre drobca :slight_smile:
10. pro 2010 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ach jaj baby ja mam zas nejaku depku...=/.....je toho v poslednom case na mna vela.....skusky mam na buduci tyzden, este poriadne nic neviem, nechce sa mi, k tomu tie Vianoce na ktore som vobec neni nachystana.....ach ach =D
10. pro 2010 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka v drogerke vlhčené obrúsky, plienky, jednorázové fixačné podložky, modrá indulona na tvár, olivový olejček na telo, Sudocrem - na zadoček, detské vatové tyčinky.
V lekárni: gél na masírovanie bruška Pupík, kvapky do nosa - morskú soľ na prečistenie nošteka Libenar, 2ks ortopedické nohavičky, lieh na potieranie pupčeka a sterilné štvorce .....
Pre Teba vložky popôrodné /10ks veľkých/ a aspoň 2 balenia malých
10. pro 2010 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett ja sa bojim tej odsavacky na vysavas.....kedze nemame taky co sa da nastavit vykon asi mi bude aj zbytocna nie?
10. pro 2010 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@alexis13 nemaj depky, kvôli bábätku :wink: ja tiež nestíham, o Vianociach ani nechyrujem, doma bordel, Kubka ani nevidím ............. neboj, všetko dobre dopadne, zvládneš aj skúšky, aj Vianoce, aj pôrod
@el267 ja ak sa malá neotočí, tiež by som radšej sekciu, ak budem mať min. 4000g, tak by som bola radšej, keby to bola sekcia ....... uvidíme............ sono mám začiatko januára, tak tam mi povedia ......... ale zdá sa mi, že už nekope tak nízko - predtým ma strašne kopala do mechúra a teraz je beťárka kdesi vyššie, tak možno už je otočená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2010 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepies no musim sa nejak upokojit a myslet na malu ze to na nu prenasam tu zlu naladu.....ale ked mam pocit ze fakt nic nestiham.....hlboky nadych, vydych a mysliet nato ze vsetko pojde ako ma byt ........
co sa tyka toho babatka tak moja je otocena riadne uz citim kedy kopne nozickou,kedy rucickou, kedy otaca dole hlavicku..je to sranda.....v skole ked mame cas so spoluziackami pozorujeme moje brusko ako mala vyvádza =D
10. pro 2010 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@alexis13 tou odsávačkou nemôžeš bábätku ublížiť, neboj :wink:
my sme však zo začiatku používali tú klasickú hadičkovú, manželovi to celkom dobre išlo s ňou :slight_smile:
10. pro 2010 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepies no ja asi kupim tu...uvidime este.....ok...prajem pekny dnik idem sa ja zac ucit=mučit =D =D papa
10. pro 2010 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@alexis13 tak sa pekne uč, aj Tebe pekný dník a nech Ti to dobre páli :slight_smile:
10. pro 2010 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
My mame taky odsavacku na vysavac.. lip se s tim odsava miminkum, co se nemuzou branit.. :wink: ten nas vetsi uz si nenecha jen tak neco strcit do nosu.. :unamused:
tim vykonem vysavace bych se moc netrapila.. ta odsavacka ma malickou dirku, takze to neni tak, ze by vysala mozek z hlavy.. je to dost setrne i pro mala miminka.. :grinning:
10. pro 2010 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka ak si ešte na niečo spomeniem, tak Ti napíšem. A ešte ak nemáš cumlíky - kúp si jeden latexový a jeden gumený - pre istotu :slight_smile: Potom uvidíš, ktoré budú maličkému "chutiť." Nášmu Jakubovi to bolo jedno - hlavne že dudkal :wink:
10. pro 2010 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepies Priecne znamená z ľava do prava. Takze ani nozkami, ani hlavičkou. Uzi si to teda dnes v práci:slight_smile:
@alexis13 Odsavacky na vysavac majú automatickú reguláciu. To môžeš kedykoľvek dokúpiť. Predávajú v lekárni a stoja od 10€
10. pro 2010 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett aha, takže si takto pekne ležká v brušku naprieč ...... no však sa ešte môže otočiť, treba ju trošku šťuchnúť ....
ja som skúšala tú polohu na štyroch, čo si vtedy písala, a malá tak začala kopať, až som sa zľakla ........
10. pro 2010 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavkav Tak to je u teba teraz tolkej radosti. :dizzy_face: Začiatok volna a este k tomu aj prichod manzela.Super
10. pro 2010 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte tehulky. Kupovali ste niektorá odsavačku mlieka od tommeetippee? Neviete mi poradiť či je dobrá? Mne by stačila aj ta manuálna, len sa neviem nikde dočítať či je dobrá :slight_smile:
10. pro 2010 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@chovancova27 Ahoj,ja žijem v Uk,ale tu už pri konci tehu mám poradnu každé dva tyzdne a minuly tyzden som bola na Utz,kde skontrolovali malu.Este ležela šikmo.Ale inak na každej poradni mám kontrolu tlaku,moču,zmerania bruška,popočuvanie srdiečka.
10. pro 2010 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepies Ahoj,moja kmotra ked mala takyto problem so synčekovym pipíkom,tak pri pišani dala do šerblíka taku vlažnu vodu a ponorila mu don pipíka a tak pišal,že to bolo prenho lepšie a neštípalo ho to tak.Dufam,ze sa to Kubkovi rychlo vylieči a nebude dlho trpiet. Tak si uži posledny den v práci a potom huráááá na Vianočné pripravy.
10. pro 2010 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepies Este aj naša mala leží priečne a tak ako píšeš aj ja som skušala tu polohu na štyroch a nepačilo sa jej tak vobec
10. pro 2010 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek