• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@pepies len na brusku :stuck_out_tongue_closed_eyes: joj, ale ked sa mi podari potom dostat znova do formy, tak to potom zasa pekne ukaze, teraz to mam na boku v podstate :sweat_smile: ja si uz vlastne na to tetovanie ani nevidim a keby som nemala zrkadlo ani o nom neviem :grinning:
10. pro 2010 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepies Johnson robí aj mne zle..všetko od nich..v nemocnici ináč malého kupali v hypermangane..to mu pomohlo;) a koľko si prenasala?
10. pro 2010 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
tak my uz plienocky mame,,,ale len take od 2 do 5 kilo,,,mi akurat doniesol,,ak budeme mat menej kilo, to ho uz poslem z nemocky kupit,,urobila som si aj ten zoznam do drogerie,,,no neviem, co sa tyka johnson znacky,,moc veci co som pouzivalo sa mi odtial nepacilo,alebo som mala z toho vysusenu pokozku,,skor nivea sa mi paci

ale momentalne som taaaaaaka nasr.....ta ze bud dnes porodim,alebo si budem musiet najst dobreho pravnika, bo toho svojho draheho dnes zavrazdim
10. pro 2010 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka jeeej, vitaj medzi nami... az teraz som zistila, ze latkove plienky su ovelkostovane.. a kolko stoja v metee a kolko ich tam je.. netusim, ako sa to predava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a preco ho chces zabit?? to je skoda, ked uz nic dobre nerobi, aspon babtko zlate urobil :grinning:
10. pro 2010 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ozik a kolko treba tych latkovych plienok???
inak v tescu teraz maju 30% zlavy na uuuuplne vsetko oblecenie a nivea kozmetiku :grinning:
10. pro 2010 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 lebo mne ide hovorit o setreni,,kazdu vec,co si sama za vlastne kupim mi osomre ake to bolo drahe,a ze sa aj lacnejsie dalo,,,malemu ked som mu davala na postielku, ze ci sa nedala aj lacnejsia,,,a ja ho dnes poslem pre plienky a pre prach na pranie,,,a on minie 450 euro svokre na rodinny nakup,,z ktoreho neuvidime ani cent,,a k nicomu z toho jedla sa poriadne nedostaneme...akoze zivit 7 ludi len tak,ked ja si teraz lamem hlavu nad tym ako vsetko malemu pokupim,ked som na pn a nedostanem dve vyplaty,s ktorymi som ratala,,,mne nikto z nich neda na vybavicku, a svokra este zduta, ze som nechcela jest kyslu kapustu, co navarila, a dovolila som si ziadat nieco ine...tak mne kaze setrit a on co robi....juuuuj zabila by som ho,ako zo seba robi vzdy obetaveho baranka
10. pro 2010 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 ja mam 70 latkovych plienok,,,asi 40kvalitnejsich na prebalovanie,,a zvysok menej kvalitne v akcii,to na utieranie, pod hlavku a tak
10. pro 2010 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka :confounded: tak preto nie je dobre byvat u svokrovcov, ak su tak zadubení.. kokso, ved pre babatko sa potrebuje toooolko veci, ze aj keby si kupovala len to najlacnejsie, tak vzdy to vychadza draho, lebo z toho rychlo rastie a pod. tiez sa snazime setrit, kedze ja som uplne bez prijmu, ale zase uplne as obmedzovat neda.... keby man videli, kao teraz jem, furt mam chut na nieco ine nez je navarene
skoda, ze ten tvoj nestoji na tvojej strane a nie je ti maximalnou oporou, hlavne po tom vsetkom, co si si uz preskakala :unamused:
10. pro 2010 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 ako na neho nemozem povedat,,,aj vcera nakazal mame mi nieco urobit,,ale on ked ide do roboty, on to nevidi,,nevidi,ze aj vcera co som mala na obed, mi priniesli aj na veceru,,a to iste mi prihriali aj dnes na obed,,len ma to stve,ze on tolko do nich dava a ked musia mne nieco navyse urobit, tak somru,akoby som bola na obtiaz....a ja ak si chcem aj pre seba nieco raz za cas dopriat z vlastneho, tak pocuvam kopec reci,,aj od svokry, ze ake drahe to bolo,,,tak ma to dnes nastavlo,,ale nemozem mu nic povedat,,nie sme manzelia, su to jeho peniaze
10. pro 2010 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka hmm, no my sme tiez neboli manzelia, dva roky sme spolu len zili ale hospodarili sme spolocne, skor ja som bola general :sweat_smile: no teraz by sa mali o teba starat vsetci...
10. pro 2010 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka fakt najlepsie byvat extra a to, ze nie ste manzelia, ze mu do toho nemozes kecat je hlupost, ved cakate spolu dieta, budete rodina a aj ked nie na papieri, ale spravat by sa k tebe mal ako k manzelke
10. pro 2010 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13
@isabella_fly tak vytocilo ma to,,,my by sme tento nakup mali na cely rok,,,a tu sa na to hodia, a o dva mesiace nic z toho nevidis,,a ani dakujem pekne za to
10. pro 2010 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@isabella_fly
@mafynka ved hej, ja ked som sa vydala, jedine, co sa zmenilo, bolo moje priezvisko... a sami byvat ist nemozete?
10. pro 2010 v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 no to este potrva kym budeme sami,,

este sa spytam,,ako idete riesit deky??...lebo ja chcem jednu do kocika,,,a aspon dve take tensie,,ked sa niekde babo polozi,,alebo do postielky,,ci to je moc?
10. pro 2010 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka takze musis vydrzat...
mne kamoska povedala, ze dek (ci ako sa to sklonuje:slight_smile: nie je nikdy dost
10. pro 2010 v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 no to si aj ja myslim,,nasla som jednu perfektnu,,len uz mesiac na nu cakam,,a ked volam, tak ten obchod mi nedviha
10. pro 2010 v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepies Jéééj ty si zlatá,dakujem :dizzy_face: .Už som si aj
napísala pár vecí,ktoré mi mamina kupi na Slovensku a potom prinesie ,ked pride vo februári.
10. pro 2010 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13
@mafynka veru, aj mne sa len to priezvisko zmenilo
10. pro 2010 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepies Možem ešte otázku,jednorázové fixačné podložky su pod babatko,ked ho prebalujem?Destilovaná voda na očká sa kedy používa u babatiek?To už hned v nemocnici sa babatku natiera pupček liehom?Neštípeho to?Och jaj ,kopec vecí neviem.Este si idem spísat veci pre babatko do nemocnice,myslím oblečenie,ani neviem presne čo zobrat,lebo sme v nemocke len 24hodin.Myslím,ze okrem veci v ktorych ho prinesiem domov,tak treba aj nejaké dupačky?Ked ste v nemocke na SVk 5-7dni,tak v čom su oblečené babatka?
10. pro 2010 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka ja mam kupene uz davnejsie take pre babo 2, a potom nove deky mam aj 4 =D....deky tenke ci hrube urcite vyuzijeme
10. pro 2010 v 15:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa287 no ak som dobre citala a pochopila...tak jednorazove fix.podlozky su do nemocnie pre teba ked krvacat aby si nezaspinila plachtu, destilovana voda sa pouziva u plne malinkych babatiek v mojej mudrej knizke pisu ze moze byt aj odstata voda a utiera sa cela tvaricka,ocka,uska, medzi nozkami,ritka....ak som to dobre pochopila...a liehom sa tusim natiera pupocek hned aby sa cim skor zahojil a urcite to trosku bude stipkat, babo si aj poplace ale asi to je nutne, a oblecko ber nie len to v com pojde babo domov aj viac veciciek si myslim ze bude treba
10. pro 2010 v 15:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa287 ale tu porodnice davaju oblecko, kym si tam, no ak chces vlastne, mozes si zobrat :slight_smile:
10. pro 2010 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@alexis13 zabudla si informovat o tesco akciach :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2010 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@alexis13 Dakujem . Takže babatko sa v destilovanej alebo odstátej vode má aj kupat? Ja ešte zajtra nekupim žiadnu kozmetiku pre babatko,budem niečo používat,až ked bude vačšie.Už si sa dačo naučila na skušky?? :dizzy_face:
10. pro 2010 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 vidis zabudla som, nebola som tam už týžden neviem co noveho..len že do nedele je 30% na oblecko a obuv a nivea výrobky, ale to tu už niekto spominal...nestiham mam skusky, ucim sa vonku je zima =D
10. pro 2010 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 No práveže neviem ako je to tu v Uk.Buduci tyzden idem na poradnu a spytam sa duly.Už sa vidím s akou obrovitanskou taškou pojdem do nemocnice :slight_smile:
10. pro 2010 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa287 nie babo mozes kupat v normalnej vode, aku si zarobis nie destilka ani odstata to len tvaricka atd co som spomenula sa utieraju odstatou alebo destiovanou vodou.....napisu uz mamicky ako to je ja som to takto pochopila =D.....no ucim sa na chemiu...mam skusku zo 4 prednasok, každa ma po cca 18 otazok, viem jednu prednasku a z druhej tak 6 otazok...ale do stvrtku hadam stihnem.....
10. pro 2010 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@alexis13 tak, uz je to ok :grinning: len sa uc, budes mudrejsia :sweat_smile:
@denisa287 to tak je zvycajne, kazdy ide s taskou jak na mesiac a napokon zisti, ze tam je kopec zbytocnosti a to podstatne chyba :grinning:
10. pro 2010 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Dnes som sa opat trošku zahrala na imikimi.com
10. pro 2010 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa287 zlate, ja som v imikimi upravovala svadobne foto, co mam v albume :slight_smile:
10. pro 2010 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek