• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
dobré ránko.

@medunka1 gratulujem k dobrej poradni.
Tak to máme s tými detičkami podobné.keď ho dám na víkend k našim,sú tam naňho 4dospelí,všetci KO,len mladý plný energie. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. pro 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No konecnem mozem spat medzi vas :grinning: Skusky hotove, uz len jedna, ale ta az v januari...Len teraz zrazu neviem, co mam robit, ked som sa posledne 3 tyzdne cele dni ucila...vcera som vyupratovala cely byt...a teraz uz fakt neviem, co budem robit... :confused: :sweat_smile:
13. pro 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky :slight_smile:
idem trochu nakuknúť :slight_smile: dnes som sa začala baliť do pôrodky poviem vám to je ale zoznam,taška ako na dovolenku :grinning:
13. pro 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, 100 rokov som vas necitala... vidim, ze uz mame 2 maminy... dufam, ze je vsetko ok a mate sa dobre :slight_smile:
13. pro 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adui tako máme kúpené aj my,tiež som počula všeličo,ale zatial som spokojná :dizzy_face: mm si dal aj cvičné jazdy :sweat_smile: :grinning: a je ok
13. pro 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas zasa vrtaju... pridem o5 o nervy..ach jaj :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
13. pro 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ktore 2 maminy? :confused:

Neviete kedy by som mala ist vybavit pediatricku? Nie je este skoro? Brat vravel, ze doktorke volali 2 tyzdne pred porodom. Staci tak?

A este som sa chcela opytat, ci mi do porodnice treba odsavacku. Kamaratka mi ju odporucala, ze mi velmi pomoze, ale ja neviem, ci je to take nutne. Co myslite?
13. pro 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Ak tvoja porodnica nemá odsavacku, tak si ju radšej zober. Mne sa na druhý deň naliali prsia až po krk a pazuchu, takze trebalo nahrievat a odsavat:grinning:
No zavolaj dopredu, nech máš istotu že tá vezme. A potom z porodnice, kedy môžeš prísť, resp. kedy ona dôjde kuk nababatko.
13. pro 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett Antolska vraj ma odsavacku, ale ja myslim, ze ked bude treba, ze mm zbehne do Tesca, kupi a donesie... :wink:
13. pro 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta To je dobre riešenie:slight_smile:)) Ja som pri simonkovi potrebovala iba asi 2 dni v nemocke, potom sa mliecko upravili a nepotrebovala som. Teraz tiež zatiaľ nekupujem. Pozri si na webe aj techniku idstriekavania mliecka rukami. Veľmi sa zijde. Mne keď malicky spinkal viac ako 3 hodky, nalial sa prsnik, tak som si ho ručne odstriekavala, aby mi nepraskol:grinning: aby som nechytila nejaký zápal:slight_smile: Vymasirovat v teple hrcky a tak.
13. pro 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
@sharlotta ja už mam pediatričku vybavenú, minulý týždeň som šla okolo, nemala ľudí v čakárni, tak som si ju hneď aj zajednala, zapísala si moje údaje a to bolo všetko
odsávačku ja tiež do nemocnice neberiem, keď budem potrebovať, drahý skočí do lekárne a donesie
13. pro 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett skvelý tip, už som aj niečo k tomu vygooglila :wink: http://www.nspnz.sk/neonatal/dojcenie/odstriekavanie.html
13. pro 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett :fearful: Booooze, to este netusim, co ma caka!!!! Ja som zatial este vobec nic neriesila...Cakam na januar :sweat_smile:
13. pro 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca a nebola prekvapena, ze tak skoro? :confused:
13. pro 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca to je dobry clanok :wink:
13. pro 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 :wink:
@sharlotta nebola, povedala, že lepšie teraz ako neskoro alebo z nemocnice, bola veľmi milá, pokojne si to môžeš vybaviť :wink:
13. pro 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky,, uz sa ani nestiham zapajat,,

@minnehaha2005 vidim,ze mas ten isty problem ako ja??...no ja len lezim ako ma pustili domov,,len wc a sprcha,,,vcera som trochu strihala priatela,,bo uz mu tak narastli vlasy,ze som sa na to nemohla kukat..ako som tak asi polhodku stala, tak som uz aj brucho citila,,take tlaky,,hned nato som sa sla osprchovat a brucho ako skala....niekedy mi len tak stvrdne aj v posteli ked lezim,,ale to je tak do 10 za den,,niekedy aj menej,,,ale ked sa postavim,ze idem na wc,tak citim,ze ma tlaci spodok, take tlaky,,,ja beriem tiez magnezko, k tomu salbutamol a isoptin,,mam ten pesar..tak som zvedava,ze co mi povie doki v piatok na kontrole,,sa desne bojim,ze ma zas supne do nemky,,dufam,ze nebude mat dovod, lebo bolesti ziadne nemam
13. pro 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky,
Jakubko úspešne zaspal, ja mám od víkendu syndrómy "hniezdenia" - vypratávam, periem vankúše, deky, vyhadzujem, triedim - no šibe mi :wink: mužovi som vytriedila toľko vecí, že som naplnila obrovské vrece - chudák :grinning: Len najhoršie, že už nevládzem a často musím oddychovať a neviem, či je to normálne - mám strašné tlaky zospodu - nepamätám sa, že by som to mala pri Jakubkovi - najhoršie je, keď ležím alebo sedím a zodvihnem sa - vtedy mám pocit, že idem rodiť a o bolestiach v krížoch ani nehovorím :unamused:

@sharlotta blahoželám k úspešnému zvládnutiu skúšok :wink:
@arrett dúfam, že už je lepšie malému........ No ja som mala ten istý "problém" s Jakubkom, že bol taký dobručký, ale keď dovŕšil 18 mesiacov, tak začal byť strašne vzdorovitý a veľmi si presadzuje........... Už to nie je ten anjelik, čo býval :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@mafynka dúfam, že sa dobre držíte ....... :slight_smile:
13. pro 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies dakujem :wink:

No, ja som si znizila davku magnezia na polovicu, teda zo 4x500mg denne na 2x a teraz mi tvrdne brucho asi tak kazdych 5 minut...Ale od 34tt uz ho chcem uplne vysadit.
13. pro 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies dufajme,,,vobec netusim,ci sa to moze aj s tym pesarom zhorsit alebo nie,,,sem tam ma taha brusko aj tvrdne,,ale je to menej ako v nemke,,,tak dufam,ze ma tam v piatok zas nevrati,,,ja neviem,,mam desny strach,,nechcem ist naspat,,znova to vsetko prezivat
13. pro 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta magnezko sa berie len do 34.tt, vsak?
@mafynka tak dúfam, že veľa oddychuješ .... držíme palce :wink:
@pepies lezim stale..iba wc a sprcha
13. pro 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta jej gratulka ku skuškam. ja mám už tiež dve za sebou ešte v januari 2 a bude to :wink: :wink: :wink:
13. pro 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ahoj mafy dufam, že ste vporiadku.Držte sa. nestiham všetko dozadu čitať
13. pro 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka mám dve kamáratky, obe majú pesar, jednej ho vybral minulý týždeň v 38tt a vraj sa zatvorila, nevie dokedy to vydrží, dá mi vedieť keby niečo a druhej pesar vytiahne zajtra alebo v stredu. Ale oni mali pesar asi od 20.tt, držím palčeky, nech pesar pekne drží :dizzy_face:
13. pro 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka tak len pekne ležkaj, už musíte nejako vydržať ...... ja mám dole nejaké tlaky, tak asi tento týždeň vybehneme pokúpiť veci do pôrodnice - pre istotu ........
@denne73 aj Tebe blahoželáme, šikulka :wink:
13. pro 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 Dakujem, aj ja ti gratulujem. :wink: A co studujes? mozno uz som sa pytala, ale zabudla som... :sweat_smile:
@pepies hej, tusim do 34tt, ale ja som sa pytala mojej Dr., ci aspon nemam znizit davky, alebo co a ona, ze ako chcem...a ked som sa jej pytala, ze kedy by som ho mala vysadit, tak mi povedala, ze v 37tt, ale to ja nebudem riskovat, ze malu budu zo mna pacit, tak uz teraz som znizila davku a od 34tt vysadim. Nemavam bolesti, len v noci niekedy mam taky pocit, akoby som uz isla rodit, ale cez den nie.
13. pro 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ďakovám ako sa mi máš?? ide to??
13. pro 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta špecialnu pedagogiku :wink:
13. pro 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek