• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@denne73 tak tak, mas pravdu, v centre budes mat fajn robotku. :wink:
Inak sa mi strasne pacilo, ze ked sme ako jazykari chceli konzultaciu s odbornikom, ze ako mame pracovat s roznymi dys- na strednej a co im v testoch mame ratat a co nie a ako im mame vobec robit testy a pod., tak nam nasa zastupkyna povedala, ze sme vzdelani ludia a mame si vediet poradit a ze ziadne konzultacie nebudu...Jaaaj...
13. pro 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 no vyzera to,ze hej,,,bolesti nemam,,,sem tam zacitim ako na kramy, ale uz minimalne
13. pro 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no, casto, niekedy aj 30 aj viac na den... ale uz to nevnimam, mam to tak uz skoro viac ako mesiac a na porodne cesty to nema nejako vplyv, tym chodenim myslim po dome, najest sa, z pohovky na postel, na druhe poschodie doma, pri pocitaci sa snazim byt v lezatej polohe, nohy hore ... ak idem k lekarovi, tak len taxikom... takze tolko moje chodenie, ale maximalne sa snazim lezat, my ale mame pohovky v kazdej izbe... aj kuchyni.
13. pro 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no, on mi hovoril, ze samozrejme, ze by bolo racionalne zostat, ale hovoril, ze by sa mi nic nemalo stat, ale ja som sa trosku vystresovala, dosla som az na letisko vo Viedni a strasne mi tvrdlo brucho a mala som aj taky biely hlien a dost toho bolo, tak som sa zlakla, a dohodli sme sa s manzelom, ze nepoletim... aj som si poplakala, ale co uz.... no, presne problem cisarak, necisarak vyrieseny ... budem rodit v BJ ale nemocnica a lekari su v BJ velmi prijemni, a budem doma, jedine moj chudacik manzel je smutny, ze mozno nestihne porod... alebo sa netrafi a ja nedajboze budem prenasat a on ma uvidi s brusiskom a potom odleti bez toho, aby videl synatora...
13. pro 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 Fuha, tak to si mala dobry adrenalin, este dobre, ze si neletela. Keby ta to chytilo niekde po ceste... :confounded: A manzel je Slovak? No, jedine zeby si vzal mesiac dovolenku...Tu ti asi cisarak na poziadanie neurobia.
13. pro 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 no ja chodim este menej,,vsetko mi nosia do postele,,aj papat,,takze fakt vobec nechodim
13. pro 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, dievcata! Zavidim vam vsetkym, ktore uz nechodite do prace. Ja uz tieto posledne dni len silou vole vydrzim a nieco aj urobim, ale je to hrozne. Koncim buducu stredu a zda sa mi to uz nekonecne daleko. Ale co narobim, ked ziaadne objektivne problemy nastastie nemam, akurat zaludok na prd, ale to sa uz nezlepsi, to uz vydrzim do konca.
Tam z vas, ktorym tvrdne a boli brusko a podobne drzim vsetkym palce, aby ste este nejaky ten tyzden vydrzali dva v jednom a potom sa vsetky vrhneme na porodnice.
13. pro 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tehulky.Práve som sa vrátila z UTZ a malá je vraj o 1 týždeň menšia má 2039g. Mne sa to zdá celkom dosť na to aké mám malé brucho. :frowning2: Aké veľké sú vaše bábatká?
13. pro 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 Ja rozmyšľam, že kúpim len odsávačku- k tej je jedna malá fľaška a dokúpim jednu, alebo dve 260ml.A pptom podľa potreby. Nejaká kočka to tu na MK celkom v dobrej cene predáva :slight_smile:
13. pro 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adui ja som bola v piatok v 32tt a mala ma 1350g. takze klud :slight_smile: este je tu par brusiek, co maju babakta ovela mensie....
13. pro 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 No veď práve, mne sa to zdá dosť, ale potom mi povedala, že ešte nejakých 500g priberie- a to je čo za blbosť veďn ešte mám 7 týždňov. Ale asi bola už unavená, alebo hladná bo TP mi napísala že 10.2."2010". :grinning:
13. pro 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adui no, podla mna asi bola unavena...Ja som bola v 29tt a nasa mala 1095g. Tak pochybujem, ze by doteraz pribrala viac, ako 500g :confused:
13. pro 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adui asi ano, ale tvoje babo sa mi zda byt primerane, aj podla toho co tu pisali baby. nesekla sa a nechcela povedat, ze je o tyzden vacsie? neviem, nevyznam sa v tom....
13. pro 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ake flasky to tu spominate??

@kwetinka1 aj ja by som rada vedela, kolko moj vazi,,,jaaaj vydrzat tak aspon do 2.5kg a mozeme rodit,,,alebo aspon do 35tt,,,
13. pro 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolko uz asi nasi drobci mozu merat??
13. pro 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adui http://www.alinka.sk/c/priemerna-dlzka-a-vaha-plodu-2266.html kuk sem. si v 33tt 1918g priemer. skor mi to sedi, ze chcela povedat vacsie...
13. pro 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 Ona povedala, že to merala podľa bruška. Keď mi merala pred tým, tak brala do úvahy aj hlavičku a stehno. Hlavička bola aj teraz trochu väčšia asi 33+6 - to by aj sedelo, ale oni musia vedieť :unamused: . No dúfam, že to nebude fakt toho 10.2. ja sa chystám už koncom januára :grinning: :grinning:
13. pro 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adui ale to vyhodnocuje pocitac....neviem, ale vahu co ti povedala, je evidentne v poriadku
13. pro 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
My zajtra začíname 35tt :grinning: Uz by som sa mala teda zbalit. Len keď neviem ako, kedže je tá moja betarka priečne... Hmmm. Ale zajtra asi pobalim:slight_smile:
13. pro 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adui aj nasa bola podla bruska o tyzden mensia. Som sa bala, ci za to nemozem ja, ze malo jem. :unamused: Ale vahovo je trosku mensia, tak o 100g, ved uvidime buduci tyzden. Neviem sice, ci nas bude znova merat, ale mohla by...
13. pro 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta moje je tak o 2tt mensia. ale ved vsetko je to len odhad....a male babo sa lahsie porodi :slight_smile:
13. pro 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 100g hore-dole... :wink: len to brusko mna tiez zarazilo...som mala vycitky svedomia. Ale ja sa aj snazim jest, ale ked nemozem sa zabijem teraz? :angry:
A ako sa vy mate inak?
13. pro 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca vyborny clanok, ja som odstriekavanie este neriesila...
13. pro 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tehulky niak ste sa dnes rozpisali ani nestiham citat.
@minnehaha2005 ja mam monitor dychu po Matkovi a kazdemu vrelo odporucam. Ja mam tento http://www.docsimon.sk/tovar/baby-monitor-bm02-nanny-monitor-dychu-dojcata.
Ja som tak kludne zaspavala ked som videla ako ta zelena kontrolka blika :slight_smile: ked som spala u mami som sa vobec nevyspala, stale som sa budila a kontrolovala ci dycha :confounded:.
Ale podla mna su vsetky monitori dobre, len sa obcas stane aj plany poplach. Prvykrat ked zacal v noci znovit som sa skoro pokakala :slight_smile:.
@sharlotta na odsavacku z antolskej by som sa radsej moc nespoliehala. Tam su tie uplne najobycajnejsie a kazdy na ne nadaval... Aspon pred 1 1/2 rokom...
13. pro 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. pro 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby a co sa tyka kojenia, mne sa velmi paci tato stranka, su tam aj videa
http://dojcenie.wordpress.com/ako-dojcit/spravne-prisatie-babatka/
a aj tato je fajn
http://sites.google.com/site/vasamamila/
13. pro 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 Ja zasa tento monitor neodporucam. Má iba jednu podlozku a preto sa často spúšťa plány poplach. Ja skôr odporúčam monitor čo má viac pidloziek, aby bola cela postielka monitorovana. Predsa len, dieťatko sa vie stocit do rohu, odplazit sa z nej.
13. pro 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett Aký monitor máš ty?
13. pro 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som predtým mala nanny a nebola som spokojná, teraz mám http://www.adcc.sk/web/zdravotnicke-pomocky/detail/baby-guard-monitor-dychania-44329.html a zatiaľ funguje bezchybne:grinning:
no koľko ľudí, toľko chuti:grinning:
13. pro 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett kamoska ma angel care a tiez sa jej plany poplach spustil :confounded: mne sa spustil za asi 3 x co zase nieje az tak vela. Ale urcite je asi lepsie ked ma viac podloziek...
13. pro 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek