• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@kwetinka1 Ako som prave napisala, Femibion ma kyselinu listovu a mal by mat aj vsetky potrebne vitaminy (az na to magnesium, kvoli ktoremu ho beriem dodacne). Ja ho beriem 1 krat denne, a odporuca sa priblizne v robnaku hodinu.

A po 12tt sa prechadza na druhy typ Femibionu.
24. čer 2010 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
tehulky,je tu niektorá z vás po IVF(umelom oplodnení)?
24. čer 2010 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@pallacinka dakujem. teraz som v 8tt a je to na mesiac, tak mi to presne bude sediet :slight_smile: a potom mozem prejst na ten druhy typ. nevadi, ze doteraz som to nebrala? a nevadi, ze to nemam schvalené lekarkou?
24. čer 2010 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 Tak to ti akurat krasne vyjde :slight_smile: Urcite nevadi, ze si to doteraz nebrala (ja sama som ho uzivala asi rok, potom som to vzdala, a motyka prave vtedy vystrelila, takze som ho tiez nebrala pred otehotnenim). A lekarka ti ho schvalit nemusi, moze sa uzivat dlhodobo a su to v podstate iba vitaminy, ktore neskodia (aspon som nepocula, ze by niekomu skodili). Beru ho vsetky moje zname a myslim ze aj tu dost dievcat, takze smelo do toho :slight_smile:
24. čer 2010 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
femibion 800 to je to,co mi nukala, ze si mam kupit u sestricky. taka som bola nasrata, ze ani zadarmo by som nechcela.

co to vlastne stoji?
24. čer 2010 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@lubinka26 stoji to nejako 28e. viem to preto lebo som to poslala preve teraz kupit priatela a uz som pocula, ze ake drahe som si vybarala, ze tam mali aj za 10e :slight_smile: ale nech vie, co ma to stoji. ved som uz dost prachov do toho dala (poplatok lekarke, krem na bruchu a prsia,....)
24. čer 2010 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@lubinka26 tu je linky precitaj si co je to http://www.femibion.sk/index.php?pid=femibion800 dufam, ze sa sem moze dat link.
24. čer 2010 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
myslite si ze taky zlty vytok je normalny???nic ma nebili ani nesvrbi :astonished:
24. čer 2010 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem měla mít MS 21.6. ještě počkám do zítra a pak zkusím testík. :slight_smile:
a co holky vy ostatní a už i těhulky? jak si užíváte čtvrteční odpoledne? U nás zatím pohoda. Malej usnul (rostou mu zoubky takže jsme od pondělí s teplotkama ale dnes už ne:slight_smile: No a od června se snažíme o druhé. No uvidíme.
24. čer 2010 v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 dakujem za link. ty si uz kremujes prsia a brucho?
24. čer 2010 v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@lubinka26 Ja to kupujem v Nemecku (60 tabletiek za 20 eur), u nas neviem, co to stoji. No dostat to kupit v kazdej lekarni, bez predpisu.
24. čer 2010 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@lubinka26 inak ten femibion je lacnejsi, ked si ho kupis s internetu, tak potom tu 400 (druhy typ) si budem z netu objednavat. na ten prejdes po 12tt.
kremujem si brucho asi tak dva dni. je dobre s tym vraj zacat. teraz si len po sprchovania a potom si budem 2krat denne, ked bude vacsie. hlavne si vsak kremujem prsia, lebo sa mi riadne zvacsili a nechcem mat strie. inak ja mam celkom suchu pokozku, tak som radsej zacala.
24. čer 2010 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 a cim kremujes? Ja sa tiez chystam si nieco kupit, tak by si mi pomohla v rozhodovani :slight_smile:
24. čer 2010 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ja doberiem moju kyselinu a potom prejdem po 12tt na ten femibion 400
24. čer 2010 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
přidala jsem nové fotečky:slight_smile:
24. čer 2010 v 15:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky já ten Femibion brala, ale bylo mi po něm strašně zle :o( Nevim proč, ale nesedl mi...
24. čer 2010 v 15:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@pallacinka ja sa kremujem biodermou a na strie. vraj je velmi dobry. mam ho na odporucenie. mozem potvrdit len to, ze vonia prijemne a pokozka po nom je prijemna a vlacna
24. čer 2010 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@anetka1701 Tak to je dobre vediet, ze nemusi vzdy sadnut. Beries nejake ine tabletky s kys. listovou ci po vsetkych ti bolo zle?
24. čer 2010 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 Dakujem, od Biodermy pouzivam kozmetiku na tvar a robi mi velmi dobre. Vobec mi nenapadlo, ze maju aj krem na strie, urcite ho vyskusam, vdaka :slight_smile:
24. čer 2010 v 15:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@pallacinka: beru samotnou listovku a ta je OK...
24. čer 2010 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
inak baby dnes mi lekarka predpisala cipky na nevolnost. tak zajtra skusim a uvidim co to spravi
24. čer 2010 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ja beriem kyselinu listovu, 10mg 2x denne, ale to bolo na predpis a centrum materna, to tiez obsahuje kyselinu listovu. doktor povedal, ze to mozem brat oboje naraz. a pocula som inak, ze pichaju aj nejake injekcie proti nevolnosti
24. čer 2010 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
na strie som si kupila krem elati-q, iny nemali v lekarni.... ale to je podla mna jedno akym sa natierate, dolezite je sa natierat a kupila som si aj tehotensky caj
24. čer 2010 v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@lubinka26 to by nasralo aj mna! nechapem preco ta objednala teda. ja som tam bola pred tyzdnom skoro a mame termin skoro rovnaky, normalne mi spravil sono, dal mi lieky.... ziadne pripomienky, bol mily. a videl tam uz vacok rastuci, tak tebe by uz teraz videl viac. no ale netrap sa kvoli tomu, zbytocne si nervozna, sustred sa na babo :slight_smile:
24. čer 2010 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky těhulky, už to nestíhám číst, gratluju a vítám nové těhulky, já užívám každý den Mamavit, doporučili mi ho v lékárně, že je jěště lepší než ten Femibion...tak nevím, ale já sem spokojená:slight_smile:a dneska mi mamka koupila dvoje bodíčka, hroooozně nádherný:slight_smile:ale musíme to ještě chvíli vydržet protože jsem teprve ve 2. měsíci
24. čer 2010 v 16:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@neelaa dve body? to je mile a velmi to potesi :slight_smile: no moja mama mojim tehotenstvom nie je nadsena. prave naopak, je nasrata a neviem co vsetko :frowning2:
24. čer 2010 v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí
těhulky taky vás to tak láká už nakupovat?? mě hrozně mooc, nejrači bych si šla už nakoupit vše co bude moje mimi potřebovat,ale přítel pořád tvrdí, že to nosí smůlu atd
24. čer 2010 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@neelaa nie, este ma to nelaka. ale s priatelom pojdeme pozriet tento tyzden kociky, nech si spravime obraz o cenach a podobne, aby sme sa vedeli pripravit na to. ale zatial vybavicka a ani nic podobne ma nelaka kupovat. tiez som pocula, ze to prinasa nestastie, ale su to len povery.
24. čer 2010 v 16:39  • Odpověz  • To se mi líbí
kočky nebojte a ked máte chuť nakupujte,také blbosti......ked sa má niečo stať tak sa stane a to či máte doma nejaké oblečko to neovplivní :dizzy_face:
24. čer 2010 v 16:51  • Odpověz  • To se mi líbí
ja pár vecí mám a ked natrafím na niečo čo sa mi bude páčiť tak kúpim :slight_smile:
kým to bude koplet čo miminko potrebuje tak sa ešte v obchodoch ,,vyšantím,, :grinning:
24. čer 2010 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek