• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@janette4 ahoj, diky za infosky, ja som si dobrovoľné neplatila :stuck_out_tongue_closed_eyes: , plánovala som sa po materskej zamestnať, malého dať do škôlky a potom popri práci platiť dobrovoľné ..... no vyvinulo sa to tak, ako sa vyvinulo :grinning: ani ma to nenapadlo platiť si to :stuck_out_tongue_closed_eyes: to, že budem dostávať len rodičovský, to mi je jasné, aspoň že to bude o 30 EUR viac, ako teraz, teda aspoň dúfam :slight_smile: ak zistíš nejaké infošky ohľadom vyrovnávacieho príspevku, tak daj vedieť prosím, díky :wink:
14. pro 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta mňa dnes v noci tiež hrozne bolelo brucho,nemohla som sa ani pohnúť.chvalabohu mi to netrvalo tak dlho ako tebe,len necelú hodinku,ale tiež už som rozmýšľala nad teplou sprchou.a mm presne ako ten tvoj,spal jak zabitý.ja fučala vedľa neho v posteli a on sa na to ani neprebral :unamused:
14. pro 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ahoj.Tak ja som teraz vrátila z poradne v nemocke a pýtala som sa ohľadne toho mena. Sestrička na sále mi povedala, že im je to jedno, že oni zapíšu meno aké chceš a potom sa to už rieši ďalej na matrike, ale či je to tak všade to už neviem. :slight_smile:
14. pro 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 no, ja uz som zacinala byt zmierena s tym, ze idem rodit :sweat_smile:
14. pro 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 Aj mňa teraz dosť často bolieva brucho niekedy len tak dole- priečne, ale to vraj rastie bábo aj maternica, no niekedy tak ako na mrchu a to sa už dosť bojím. Tiež si dám magnezko a snažím sa zaspať, alebo sa otočím na druhý bok. Niekedy mi to pomôže. :wink:
14. pro 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 Treba po ňom slahnut vankusom, aby aspoň vodu doniesol:grinning: :grinning: :grinning: Ja môjho "zapajam" do každej bolesti, najmä kopancom. Mala má kope do oblicky operovanej, furt je priečne a sakra veľa to boli. No keď dá ruku na brucho, hneď prestane kopat. Minule sme tak aj zaspavali, lebo ináč sa nedalo.
@pepies Ako si uzivas 2 deň "voľna"??? Ešte sa nenudis?
Ja mám ísť zajtra na krv. O pól siedmej!!!! To je u mna ešte noc. My vstavame o ôsmej. Ach jaj, ako to zvladnem po tej tme:grinning: :grinning: Uz som zbudla aké to bolo, keď som chodila do prace:slight_smile: tak sa teším, ešte že to mám 500 metrov od bytu.
14. pro 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta A kedy ideš do poradne?Mala by si sa poradiť s dokim. Moju kamarátku večer začali bolieť kríže, išla spať a ráno ju už boleli aj nohy tak išla do nemocky a tam jej povedali, že je otvorená a že rodí. Ale ona čakala dvojčatá možno preto to bolo tak rýchlo. Asi sa musíš viac šetriť a možno je to aj preto, že si si znížila to magnezko.
14. pro 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Synator vstal, idem mu dať bodky-čiarky a ďalej sa nudiť. Asi sa pôjdem naozaj už zbalit do tašky. Ešte že som si nechala zoznam veci do porodky od Simonka:slight_smile:

@pepies Pocuj, porad. Syn sa mi začal včera splhat na stolik a vyšplhal hore. Teraz neviem čo robiť. Či kričať, či ignorovať. Na gauc nevylezie, ani som ho to neucila.. Stolik je nižšie a ja sa teraz bojim že zdruzga. Najmä keď sa tam postaví. Ach jaj a ja že chodenie je najhoršie.., a to sme estenepresli štadiom splhanua na nábytok:frowning2: :frowning2: :frowning2:
14. pro 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett Ja som tak do toho mojho stuchla, ze sa ho opytam, ci ideme na pohotovost, ci pockam este a pojdem k mojej doktorke a on na to:"Co vsetko je pripojene k tej sieti?" :sweat_smile: Tak som ho teda nechala, nech spi. Len mna uz chytala panika, tak som sa potrebovala s niekym rozumne porozpravat.
14. pro 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adui No, tiez som rozmyslala, ze to bude tym znizenim toho magnezka. No, ved mne to islo z podbruska do krizov a z krizov do noh, tak som si hovorila, ze toto uz nie je len taka sranda. Do poradne idem o tyzden.
14. pro 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Ja som chcela magnezko vysadit okolo 36 tt, ale asi s ním pôjdem aj rodiť :grinning: . Dnes na poradni mi doki chytil brucho a to samozrejme zareagovalo-hneď bolo tuhé.Okamžite ma poslal na sálu -na pásy. Som sa modlila nech ma zas nenechajú v nemocke bo by ma už švihlo.Našťastie už netuhlo. Nechápem už tých doktorov niekomu nevadí tuhnutie 20x za deň a tento sa plaší už pri jednom raze!!!
14. pro 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adui No, mne tvrdne niekedy aj kazdych 5 minut a moja doktorka mi len stale vravi, ze mam vela oddychovat a nic tazke nerobit. Na pasoch som este nebola.
14. pro 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Tak to sa potom naozaj šetri aby babatko v brušku vydržalo čím dlhšie :wink:
14. pro 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adui ahoj, díky za infošky ..... skúsim zavolať ešte na matriku, či s tým nebude nejaký problém :grinning: a všetko je v poriadku u vás?
@arrett podľa mňa neignoruj, zakáž mu to........ aj keď to začne robiť viackrát - ako napriek, stále mu zakazuj a až keď nepomôže, potom skús ignorovať. My sme mali také jedno sprosté obdobie, že malý všetko zo stoličky na kŕmenie hádzal na zem vrátane jedla - v kuse som ho napomínala, kričala, dala mu po rukách - nič pomohlo, až potom som ho začala ignorovať a trošku pomohlo - niekedy mu ešte teraz prepne a spraví to - truhlík :slight_smile: Minule mi povedal takým smiešnym hlasom "Mama nekrič !" som skoro odpadla.
@sharlotta ináč neviem, čo bolo včera vo vzduchu, no ja som mala "dole" také tlaky, že som tiež myslela, že idem rodiť, normálne som nemohla ani chodiť .... dnes je to už lepšie......... Muž mi pomasíroval večer kríže olejom z 31 bylín a trošku sa mi uľavilo .....
14. pro 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies No u nás je to relatívne v poriadku až na toho dokiho, ešte ho len vidím a už mi tuhne...brucho :grinning:
14. pro 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
... a ponoril svoje malé rucky di misky kde boli rezance s makom... Oooo aký to pocit sa tam prehrabavat. Ak bol mak už dostatočne nalepeny na rukách, prisli na rad tap tap tapusky... Všetko je bodkovane. Syncek vysmiaty, maminka v krci:slight_smile: hehe

@sharlotta Tiez je programátor?
@pepies Musim niečo teda vymyslieť. Lebo neviem či no no no pomôže:slight_smile:
14. pro 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, ja som si v noci predsavzala, ze si dnes uz nachystam vsetky veci do porodnice.Cast uz mam poskladanu v sufliku, ale este cakam na nejake veci, co som si objednala z internetu, mali by prist tento tyzden.
14. pro 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ináč, aj ja som mala včera dobre tlaky... A potom som sa vyprdela :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett nie je programator, ale robi v PC firme a od rana do vecera je len pri pocitaci. Uz mi to obcas aj pekne lezie na nervy!
14. pro 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
A zajtra sa chystam na prednasku o EPI. Mozno je este skoro, ale nech ten papier pre istotu mam, keby daco. :confused: A teraz hlavne idu sviatky a tak...
14. pro 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta No môj je programátor acely deň tiež sedí za pc. Ešte niekedy ajdoma. Alebo kedvypadne nejaký server. Na porazenie. A tie jeho myslienkove pochody niekedy fakt nechápem.
Presne tak, čím skôr maspoucenie, tým lepšie. Nikdy nevieš kedy tá to chyti. Ja sachystambuduci štvrtok do ruzinova, zároveň aj do poradne.
14. pro 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett no deti vedia byt riadne vychcane............... Jakub je teraz taky vzdorovity, ze sa niekedy az hanbim - vyzera to, ako keby bol rozmaznany ................................ nastastie - o zem sa nehadze, hoci mu zvyknem hovorit, nech sa hodi o zem :confused:
do prdele, akurat sa chystam pozriet nejake prebalovacie pulty a kos na spanie, lebo uz je najvyssi cas a vypadol mi internet, teraz mi naskocil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@sharlotta ja som sa vcera tiez tak nalakala, ze som povedala muzovi, ze tento tyzden si musim bezpodmienecne dat dokopy tasku do porodnice a hlavne, pokupit veci ........... vcera som otocila kalendar na druhu stranu a ked som zbadala, ze buduci piatok je Stedry den, som skoro odpadla, a to nemam este darcek pre maleho, chcela som pre neho elektricky traktor, neskoro som sa zbadala, uz je vypredany, tak idem hladat nieco ine......
inac mam taky tichy pocit, ze mala sa uz otocila, predtym ma kopala niekde pri mechuri a pri vajecnikoch, teraz kope ovela vyssie, furt sa mrvi, az mi brucho nadskakuje........ :wink:
@adui ten doktor je nejaky moc dobry /sexy/ alebo divny? :wink:
14. pro 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrea12379 - ahoj - my sme presne tento istý kúpili - trojkombináciu - teda šporťák, vaničku a vajíčko. My sme mali pri Romankovi športový Dema - mal rovnaké kolieska ako tento a bola som s ním veľmi spokojná. My sme kúpili kombináciu hnedú s tyrkysovými nápismi. :slight_smile:
14. pro 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett tak som sa asi definitívne rozhodla pre tento kôš
http://www.postielky-kose.sk/detail.php?zbozi=2543962
a túto zavinovačku:
http://www.postielky-kose.sk/detail.php?zbozi=2564595

čo na to hovoríte? :wink:
14. pro 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ten kos je nadherny. Ja mam tiez ale bez podvozku :slight_smile:
14. pro 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova stale zvazujem, ci ho uz objednat alebo nie :wink:
14. pro 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, aj mne dnes v noci tvrdlo brucho,mozno aj zo stresu,kedze vecer mal maly zvysenu teplotu, dnes som si ho nechala doma, zda sa byt uz v pohode, mozno bol len vycerpany, tak som sa bola trocha skraslit, maly dostal sluchatka do usi s rozpravkou o stvorhlavom drakovi a ja novy melir :grinning: este spravit obocie, nech sa bambulke pacim,ked sa
narodi
@pepies vsetko sa mi paci, krasne, my mame zavinovacku zltu s maslou,kos nam uz do izby nevojde :unamused:
14. pro 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies Nevahaj a kúp:slight_smile: najvyšší čas. Je krásny!!!! A tazavinovacka perfektna!
Idem si pospať babulienky, som dnes nejaká unavena.
14. pro 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett tak dobru nocku.............. Jakubko sa akurat zobudil, papá - sam a vyhana ma - ze mama, chod prec :grinning: dnes idu na kontrolu k urologovi, ATB este berieme, ale uz je lepsie, uz aspon neplace, ked mu to stahujeme, chudacik moj..... ja sa pojdem "prevetrat" poobede s kamoskou do shopingu ................

tak majte pekny zasnezeny dnik - u nas mrzne a snezi od rana ........
14. pro 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies wawwww ten kos nema chybu nááádherný
14. pro 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek