• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@alexis13 pekný je, len ja stále váham - darmo, som nerozhodný rak :wink:
14. pro 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies aj tak myslim ze nakoniec neodolas =D =D....len na skok som prisla...zas utekam ucit...dufam ze mi do stvrtku hlava nepraskne s tolkeho ucenia..majte sa ....=D
14. pro 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies to poznam, som presne taky nerozhodny rak, najlepsie vyberat z najmenieho mnozstva,akonahle je niecoho viac,som bezradna :slight_smile:
14. pro 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, my sme dnes boli predcasne na poradni, lebo mi bolo otrasne zle... gyndos sa "potesil", lebo babatko je dost male na svoj mesiac aeste k tomu sa jedna o nejaky hellp syndrom, a ked sa mi snazil vysvetlit, co vsetko to znamena, mi skoro hlava praskla od mnozstva info. po dlhom prehovarani ma napokon pustil domov, no mam prist vo stvrtok a ak sa to nezlepsi, tak mi urobi cisarsky, tak som strasne zvedava, ako to dopadne, no dusu mam az niekde na jazyku :confounded:
drzte nam palce, nech sa to dobre skonci :frowning2:
14. pro 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 chuda moje tak dufam ze vo stvrtok budes mat lepsie spravy. najma vela lez a odpocivaj.
14. pro 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 Tak teda držím palce.Ako sa to prejavilo? A nebolo by lepšie keby si zostala v nemocke? Predsa len pod dozorom.Dávaj na seba veľký pozor a dohovor babatku nech sa ešte neponáhľa :slight_smile:
14. pro 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin
@adui uzu som bola v nemocke a tam to bolo este horsie :P strasne ma bolela prava strana, hlavu mi islo rozsklbat a nechapem akym zazrakom som nabrala za 3 tyzdne skoro 8 kilov, ked dotial som ledva nabrala 4... proste priznaky ako chripka :unamused:
14. pro 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 nechcem ta strasit, ale mala si radsej ostat v nemocnici. Help syndrom je velmi vazna vec. :confused: Drzim prsty.
14. pro 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta asi hej, no ked si spomeniem na minulu hospitalizaciu, tak mi oci sikmo isli... 4 dni len tak tam lezat a az potom nieco robili... ved keby daco, hned pojdem do nemky, mam ju par minut od domu...a dakujem, tiez dufam, ze to bude ok
14. pro 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 Ja presne viem, o com hovoris, aj ked ja som bola v nemocnici len tyzden a ked mi hrozil slepak, tiez som sa pytala z pohotovosti domov, ze ja radsej pridem, keby daco....Ale hellp syndrom je uplne ina kava... :pensive:
14. pro 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 Ach jaj :frowning2: Drzime palce aby bolo všetko dobre. Zvládnete to, obaja, neboj. No pri prvom príznaku sup do nemocky!!!!!!
14. pro 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ja som o tom pocula prvykrat az dnes a ked mi doki povedal, ze to nie je take najhorsie, tak som radsej domov isla...niekedy lekari zjednodusuju, no dufam, ze to fakt nie je take hrozne, inak by ma asi domov nepustil :unamused:
14. pro 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby
ktorá tu spomínala že pracuje v tetovaciom štúdiu?
14. pro 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
a este nech mi niekto povie, ze tehotenstvo je najkrajsie obdobie zivota, tak pojdem do kolien :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. pro 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babenky, tak ako sa máme? Chcela som sa spýtať, neviete niekto, čo zaberá na pálenie záhy? Mám s tým naozaj problém, večer ma tak pálieva, že ani spať nemôžem, až mi je z toho zle. Môj gyn mi dal na ňu aj nejaký sirup pre tehotné od pálenia záhy, ale to vôbec nezaberá, skúšala som aj mlieko, aj mandle, aj orechy, ale akosi nič..... A pri tom ani nič také dráždivé nejedávam, mám pocit, že ma už pálieva zo všetkého....
14. pro 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta počuvaj moja a nemáš to ty náhodou poslíčkov,keď ti to ide aj do krížov?

@arrett na toto obdobie si pamätám :grinning: :grinning: :grinning: a ty už dávaš Simimu mak :fearful: ?

@pepies náádherný kôš aj zavinovačka.ja môžem nad takýmito vecami len vzdychať,lebo sú neni peniažky navyše. :frowning2:
minule som zaregistrovala,že ste mali ísť k dr.s pipíkom,potom som tu pár dní nebola a ako tak čítam,asi mu to nasilu sťahoval,že?my ideme s pipíkom na kontrolu budúci týždeň.sťahujeme od narodenia,ale aj tak žalúdočné nevoľnosti od strachu,či mu to nebude robiť,lebo ešte mu to nejde celé,na jednej strane to stále drží. :frowning2:
14. pro 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amarelka23 Ja si dávam hlt piva a fakt mi to pomáha. Vraj pomôže aj nealko verzia, ale to nemám odskúšané :wink:
14. pro 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ozaj ja sa chystám rodiť v Považskej Bystrici, máte s ňou niektorá skúsenosť.... nechystá sa tam niektorá z vás tiež rodiť???
14. pro 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 uf a ty si sa odvážila ísť domov?kedysi som o tom čítala článok a vraj je to nebezpečné pre matku aj pre dieťa.tak veľa odpočívaj,veď o týždeň bude bábo už 34tt,to je skoro donosené,budem držať palce,aby to dobre dopadlo.
14. pro 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amarelka23 Mam to iste, co ty. Aj mne dala Dr. ten sirup a okrem toho, ze som sa z toho skoro povracala, tak ani nezabera. Ja beriem Tums. 2 tabletky pred spanim a najprv musim zaspat posediacky a az neskor si uz tak v polospanku lahnem vodorovne. :confounded: Ale to jedine mi pomaha. Je to sialene, pali ma cely hrtan a miestami mi je na grc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@janette4 Aj na to som myslela. Ono to vlastne ani nemalo nejake intervaly, ale bolelo to tak akosi vkuse. Myslim, ze to bude tym, ze som si znizila tu davku magnezia.
@adui dakujem vidíš to ma nenapadlo, asi to hneď dnes aj vyskúšam, lebo fakt je to na nevydržanie, dosť čo chodím každú chvíľu v noci cikať, tak sa aj budím na záhu, už som sa nevyspala ani nepamätám
@adui no z piva mi je este horsie....
14. pro 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no veď práve že ten sirup je úplne na nič a je dosť nechutný, ja tiež keď zaspávam, tak viec-menej po sediačky, pretože ako náhle si ľahnem nižšie, tak sa mi všetka tá kyselina akoby vracala naspať hore, - ako by som zjedla chili papričky....
14. pro 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ja zas nemôžem orechy. Na každého platí asi niečo iné, treba len skúšať. Ja musím ležať dole hlavou tak o to je to horšie :frowning2:
14. pro 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amarelka23 ja ma tiez ten sirup ale nechcem si ho davat kazdy vecer tak skusam mandle, mlieko, pivo a podobne obcas mi pomoze aj mineralka fatra. najviac vsak pomaha zaspavat po sediacky:slight_smile: inak ja ten sirup jem tak ze ho zapijam po troske s vodou. neviem ci sa to moze ale inak by som ho do seba nedostala. inak mlieko mi zaberie len na chvilocku tak si ho dam predtym ako idem spat a kym zaspim tak je to v pohode :slight_smile:
14. pro 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adui ahoj, ja som citala vela nazorov na kociky celkovo, nevedela som jaku znacku (vobec som sa nevyznala), preto som sa dlho rozhodovala, myslim si ze Tako je dobry kocik, sice z tej nizsej cenovej kategorie ale zas ja som na tom tak ze urcite nedam za kocik 900 eur alebo podobne...tako mi pride kvalitny aj co som citala recenzie, ziadne staznosti neboli, vyberala som hlavne kvoli velkym kolesam,dostatocne velkej vanicke,niekto hovori,ze je moc tazky ale v obchode sa mi az taky tazky nezdal - ved ho nebudem nosit na rukach...a aj vyzorovo sa mi najviac pozdava,...ja ho idem kupovat v takom obchode kde som sa s predavackou rozpravala pretoze sa mi zdalo cudne ze ma na obchode iba 2 druhy kocikov a z toho jeden Tako..vysvetlila mi to tak ze ona dovaza zo skladu iba to co ma istotu ze je 100% kvalita a co pozna, a tak pochybujem ze by brala na predajnu iba dva druhy kocikov keby jej ho ludia nekupovali a neboli by spokojny, takze ja som jednoznacne za, kebyze nanho nenatrafim tak sa este asi teras rozhodujem ze jaky kocik a neviem si vybrat.
14. pro 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kirkee ahoj ja som mala na mysli baby smile v max a nie ten co si pisala ty, takze sme mali na mysli uplne rozlisne kociky :wink:
14. pro 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 No ja som taká divoká matka a môj doktor tiež nie je zástancom rôznych studii nových. Takze my papame všetko. Pokial nemáme my alergiu, ani u Simona som zatiaľ nicnezaznamenala, tak sa mak podáva deťom od 1 roka. My vo velkm pijeme kravske mlieko z automatu, jeme obyčajne maslo, citrusy ako kiwi, pomarance, citrony, domáci med, orechy, mak a sme tu:slight_smile: Moj doktor dával svojim synom už po pól roku zuzlat rozok:slight_smile: takze tak:grinning: Ja zasa neverím tým kasickam a podobným veciam. Pre mna je práve to chémia a škodí viac ako má uzitku
14. pro 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 A aká je tá druhá značka ktorú predáva v obchode? Mne sa páči aj DorJan. Tam je vanička ešte väčšia.
14. pro 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adui myslim ze viper...teda ak si dobre pamatam nazov tej znacky na ten som moc nepozerala....ani neskusala sa s nim prejst proste nic.na obrazkoch na nete nevyzera moc pekne, ale na zivo sa mi velmi pacil...to by bola asi u mna nahrada za Tako,kedze tej babe co ho ma v obchode dost verim, ta ma nastastiue odhovorila od baby-smilu kvoli tym jeho nedostatkom,DorJan som nejak neskumala, ani predtym hadam nikde nevidela...ja som chcela predtym este aj Anmar Hilux, ale nikde som o nom nic poriadne nenasla to je vcelku novy kocik, takze som nenasla ziadne skusenosti ani recenzie, pytala som sa aj tu na MK ale nikto mi neodpovedal, na internete sa pise ze ma plastove kolecka, aj ked v obchode u nas v meste ho mali s nafukovacimi, ale nakoniec sme si to rozmysleli lebo ziadne info o nom nebolo a predavacke som moc neverila, kedze predtym mi nukala len to najdrahsie a sice odlisne ako som si pytala, tak sme sa na ten kocik vybodli.
14. pro 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek