• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@adui jaj a este som zabudla ze ten Tako - pytala som sa na kazivost tej znamej co ho predava v obchode...za celu dobu co ho predava ani jedna reklamacia, proste nic...spokojnost zakaznikov uplna. (teda az na jednu zakaznicku ktora prisla s tym ze jej hradzaveju kolecka, nakonec vyplynulo z toho ze to bola spina a ziadna hrdza, tak to za reklamaciu nepovazujem)
14. pro 2010 v 18:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 držím palce, nech maličký ešte vydrží v brušku. držte sa :wink:
@sharlotta mne pomáha coca-cola :wink: v živote som to nepila, len toto tehotenstvo....... a potom sa čudujem, že mám zvýšený cukor ............ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@janette4 my máme tiež šetriaci režim, preto som tento mesiac ešte pracovala, aby som mohla dopriať bábätku kôš na spinkanie, prebaľovák a Jakubkovi elektrické auto .......... Bože veď môj muž môže byť na mňa pyšný - hehehe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@arrett malému dávaš kravské?
14. pro 2010 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@iwka123456 Ale tých TAKO je viac druhov, nie? Aký máš ty?
14. pro 2010 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
no v podstate su to iba dva typy... Tako Jumper a Tako Warrior ostatne co su nazvy su k tomu len co sa tyka farebneho prevedenie napriklad tako warrior kruhy je podla toho ze jake ma motivy teda prevedenie...ja mam Tako warrior obycajny dvojfarebny tyrkysovy kombinovany so sedou, prilozim aj obrazky (tam je videt rozdiel v konstrukcii na 1obr. je tako wariior na druhom tako jumper a na tretom je odfoteny taky aky mam ja, sice dost skreslena foto ale aby si videla aspon priblizne
14. pro 2010 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
kočky tak na urologii sme dopadli na jednotku, ATB uz nemusime brat, len kazdy vecer musime stahovat predkozku ..... varim si spagety s cesnakom a olivami a cakam na mojich chlapcov :wink: odpadavam od hladu :grinning:
opatrujte sa, pekny vecer :slight_smile:
14. pro 2010 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepies Ano, od kedy nekojim, čiže od 10 mesiaca z automatu. Veelmi mu chuti. Ráno vypije 300ml za ranajkami a večer tiež. Viem, viem kravske je pre teliatka, má veľa bielkovin, tukov a neviem čo ešte :slight_smile:)) Niekedy sa dávalo deťom vo veľkom a prežili sme:slight_smile: Pre mna je kravske (automatove) lepšie ako prasok, ktorý je tiež z kravskeho mlieka chemický upravené:grinning:
14. pro 2010 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepies Zaujimava kombinácia. To ako robíš tie spagety?
Gratulujem ku kontrole:slight_smile: už bude iba lepšie
14. pro 2010 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@adui jaj a este tako natalie, kiddy, a fast rider....ale tie sa mi zdaju velmi mohutne, a viac ludi kupuje bud jumper alebo warrior, tie su lepsie, da sa povedat ze vylepsena verzia tych predchadzajucich :wink:
14. pro 2010 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@iwka123456 Diky. Mne sa paci tiež ten varior.A super je, že nie sú až také drahé. :slight_smile:
14. pro 2010 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@adui nemas zac :slight_smile: ved hej, mne sa paci este aj to, ze je vsetko k nemu...prsiplast, sietka prito hmyzu aj na autosedacku aj na vanicku aj na sportovu cast, v taske na rukovat je este aj prebalovacia podlozka (ktora sa da prat) a dokonca na tej taske je vrecusko ktore ma termo ucinok cize malo by byt take ako ten klasicky termoobal na flasky, ale tomu moc neverim ze dlho udrzi teplo, ale aspon hodku dve urcite, takze narychlo do obchodu alebo kratku prechadzku to staci :slight_smile: a inak uz si si ho v obchode skusala aspon pokocikovat alebo obkukat ? ja som si ho vtedy vyse pol hodky obzerala, prechadzala sa s nim...vanicka vajicko aj sportova cast sa da lahko nakliknut a odkliknut, ziadna namaha...ja som spokojna velmi, zajtra ideme nakupovat do toho obchodu kde ho mame zalohovany - sa tesim, tak ked ta nieco zaujima, kludne napis este sa mozem popytat tam co len chces :wink:
14. pro 2010 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett dakujeme...... som rada, ze uz je to ok.
uz som sa napraskala. moj oblubeny recept - na olivovom oprazim cibulku so sunkou a so zelenymi alebo ciernymi olivami, trosku poprazim + potom pridam paradajkovy pretlak a kecup + cesnak, dochutim bazalkou a este susenym cesnakom a ideme sa potom obzrat. Ja som vyslovene cestovinovy typ :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: + na vrch kilo struhaneho syra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a hotovo :slight_smile:
co sa kravskeho tyka, nebojis sa alergii, ktore sa mozu prejavit aj neskor? Nas Jakub kedze bol dlho kojeny vyslovene odmieta umele mliecko akejkolvek znacky - normalne ho natahovalo z neho...... teraz som stastna, lebo mi zacal rano a vecer pit kakao, tak ked vypije pol salky za den kravskeho s "kakavíčkom", tak sa vytešujem.........
no idem sa venovať rodinke, papa
14. pro 2010 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Nie, alergia by sa mala hneď prejaviť. Ale zvažujem o tandemovom dojceni, pripadne odstriekavat a dávať simonkovi kvôli imunite. Uvidíme.
Ten recept je bohovsky. Musím vyskúšať!!!! Mnam mnam
ja som si práve vyslahala 33% smotanu s vanilkovym cukrom, ananas a granko:slight_smile:))
14. pro 2010 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte dali ste si pocas tehu niaku tabletku na bolest hlavy? Mam pocit, ze mi exploduje... :frowning2:
14. pro 2010 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@matiniki5 paralen a na pocudovanie mi aj zabral.
14. pro 2010 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@adui Ja tiez nemozem mandle... :confounded:
@potokin ale Tums je naozaj odporucam, jedine, co mi naozaj zabera.
14. pro 2010 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta dakujem za radu, idem vyskusat. Som si nebola ista ci sa paralen moze...
14. pro 2010 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@matiniki5 myslim ze Paralen aj Panadol mozu tehotne - tiez mi na pocudovanie zabrali........
este som furt tu :wink:
14. pro 2010 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@matiniki5 ajoj, Paralen si kludne mozes dat, ja som si ho na bolest hlavy davala :slight_smile: dufam, ze zaberie :slight_smile:
14. pro 2010 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@leginca Ahoj a športovy sa da polohovat tak ze zvlast vrch a nohy ?A čo hovorí sneh na kolieska. Ja mam vybraty cierny zo zelenou do tej farby som zalubena Ďakujem za rady Andrea
14. pro 2010 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@iwka123456 Ja som ešte nebola v žiadnom obchode s kočíkmi. Tu u nás sa dá iba objednať z prospektu, tak ich obzerám na internete. Naživo pôjdem pozrieť až niekedy po vianociach do iného mesta- to sa už nebudem tak báť cestovať, keďže musím ležať. Dík za všetky informácie ani som nevedela, že má takú výbavu. :wink:
14. pro 2010 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@adui Nemas zaco, ja rada pomozem :slight_smile: inak pozri si stranku tako.sk tam su vsetky farebne prevedenia, teda aspon by mali byt, ten nas tyrkysovo sedy tam akurat neni ale je ich tam dost vela....idem ja uz do hajan tak pa a dobru noc
14. pro 2010 ve 22:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@matiniki5 Panadol na jakoukoliv bolest.. muzes jednu tabletu kazdych 6 hodin a pokud mas silne bolesti a horecku, muzes kazde 4hodiny.. :wink:
14. pro 2010 ve 23:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko Tehule
Tuším som sa včera nemala napchavat slahackou a grankom, keď idem dnes na krv :slight_smile: :slight_smile: to budú ale hodnoty :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2010 v 05:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Heeej... Ale sa Vam spí, co??? Vstavat a cvičiť:slight_smile: Vyvencit PSA, dieťa, seba..:grinning: :grinning: :grinning:
Idem variť fazulu, má niekto nejaký nápad?
Ja sa už teším na víkend. Istriham synatora s postavíme syromcek. Jupiii
15. pro 2010 v 07:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett Dobre ránko. no ty si teda čislo. Šlahačka a granko :wink: :wink: :wink: . neboj hodnoty budu ok :grinning:
15. pro 2010 v 07:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Idem zapnúť funko. Vraj tam bude martinka
15. pro 2010 v 07:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko, rano byva vykupenim z trapenia. :confounded: Ja uz v noci ani nespim, len sa tak trapim. Vcera mi dosla nocna kosela do porodnice a materska podprsenka, co som si objednala z netu. Aj som vcera vyprala to malo veciciek, co zatial mam, tak ak sa mi dnes podari, tak uz budem mat komplet tasku do porodnice zbalenu. :slight_smile: Len mam mrzi, ze som si objednala len jednu tu podprsenku a to je jedina 70B, co som na nete nasla a k tomu este aj za dobru cenu. :unamused:
15. pro 2010 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko,
tak čo nové? tu mrzne jak sviňa, tak sme radšej doma, malý pozerá Bambulku v izbičke ....... Kočky v sobotu k nam pride profesionálna fotografka, pofotiť moje brušisko a aj celú rodinku, tak sa teším, jupíííííí.......... aspoň budú nejaké fotky konečne ............ len som zvedavá, koľko to bude stáť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@arrett ako si dnes dobre naladená, supeeer :slight_smile:
@sharlotta a co sa Ti zle spi, ci mas bolesti? to mi je luto.................. ja spim ako zabita, a este k tomu na chrbte .........

15. pro 2010 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepies Aaale kde:slight_smile: To bude tou skorou rannou hodinou čo som vstavala.
Večer vravim mm, nanoc mi fazulu na privarok, namocil mi ju, ale cely sacok. Robím nakoniec polievku, ale bude pre cely panelak :grinning: :grinning: dúfam do 10 dovarim, nech idem dospat:slight_smile:
15. pro 2010 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepies No, tu tiez nevyzera vonku prilis privetivo, aj ked s Martinom sa to urcite neda porovnavat...Jaaaj, ja by som sa tak isla polyzovat a potom sa vycapit niekde do teplej vodyyyyyyyyy! :rolling_eyes: Zas az o rok...Teda, ked nebudem znova tehotna :stuck_out_tongue_closed_eyes: No, zaspavam posediacky, lebo mam kysleinu, potom si lahnem na lavy bok a to ma zacne mala strasne kopat a boli ma pri tom brucho, obratim sa horko-tazko na pravy bok a zacne ma boliet sialene prava noha a trpnut, tak sa obratim na chrbat a to ma zasa tlaci zaludok, teda maternica na zaludok, az mi pride zle a tak sa tocim dookola s malymi prestavkami na wc kazde 3 hodiny... :rolling_eyes:
15. pro 2010 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek