• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@arrett ešte zemiakové placky a prídeme na obed - mňam :slight_smile:
@sharlotta no veru, už sa budeme len gúľať - však už sme v 8.mesiaci ..... mne sa zatiaľ spí dobre, ale tiež som nemala tento týždeň bohvieaký, hlavne tie tlaky dole, ale od včera už je to lepšie .........
15. pro 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boze, ja som taka krava! Som si pustila pesnicku zo stredoskolskych cias a teraz mam taku depku, ze mi je az do placu. :confounded:
15. pro 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta joj len žiadne depky !!!!!!!!!!!!!!!!
15. pro 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sa idem tuším naraňajkovať, ešte som nejedla ................... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta tak si rychlo pusti nieco co ti opravi naladu:slight_smile: to ze nemozeme spat je podla mna normalne ja som videla kamosku ktora ma tesne pred porodom a pomyslela som si ze vdaka bohu este som na tom dobre uz sa tie dva mesiace nejako dokotulame :slight_smile: neboj :slight_smile:
15. pro 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin No ved to ma drzi nad hladinou, ze uz ked som 7 mesiacov vydrzala, ze tie 2 uz nejak vydrzim.

Rozmyslate niektora nad EPI NO? Alebo ste ho uz niektora vyskusali?
15. pro 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano bruska, idem vam tiez poslat pozitivnu energiu pre dnesny den :slight_smile: :wink: ja som sa celkom dobre vyspala, mm sa ku mne prituli a spime na boku ako lyzice, vraj teraz dobre hrejem :grinning:, mam uz v sebe kavu,maly sa hra v detskej izbicke, taka rodinna pohodicka, tiez idem nieco ukuchtit :slight_smile:
15. pro 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta co je to EPI NO?
15. pro 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies http://www.branakdetem.cz/epi-no-balonek-na-pripravu-pred-porodem.htm

je tu aj tema na MK k tomu a baby si to dost chvalia. Je to v podstate to iste, co masaz hradze, len mas na to pristroj.
15. pro 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Aj ja mám na to prístroj - manžela :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Ahoj. Odkiaľ si si objednavala nočnú košeľu? Ja som našla iba drahé a to je mi ľúto brať do porodky. Našla som nakoniec v Maderne, ale volali mi, že až po novom roku, tak dúfam, že dovtedy vydržím 2v1 :grinning:.
15. pro 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adui wewewebodkatehotkabodkask
15. pro 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ja tomu mojmu natolko nedoverujem :sweat_smile: Ja sam, ja sam...
15. pro 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ďakujem, tie sú pekné a cena skoro rovnaká. :slight_smile:
15. pro 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@sharlotta diky za objasnenie, ja zatial o tom neuvazujem. :wink:
15. pro 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adui aj ja som uvazovala nad touto http://www.maderna.sk/katalog/product/3641/ a objednala som si tuto (teda uz ju mam) http://shop.tehotka.sk/tovar/1601-Materska_nocna_kosela_s_obal.vystrihom_KVIETKY

Chcela by som este nejaku peknu podprsenku na kojenie, ale moju velkost nemaju :frowning2: No nemusi mat kazda matka velke kozy, no... :frowning2: Pani mi este napisala, ci vazne chcem 70B, ci nechcem radsej vacsiu a ja som jej napisala, ze radsej nie, ze popripade vymenim...A dobre som urobila, este mi kludne do nej aj mozu narast, aj vankusik sa mi tam este zmesti. Len teraz lutujem, ze som neobjednala rovno dve...
15. pro 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adui ja som si kosele kupila v mark and spancerovi vysli ma len na 11eur kedze mali akciu. nema take zahyby ako sharlottkina ale gombicky asi do pol bruska :slight_smile:
15. pro 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta tiež by som si na Tvojom mieste objednala väčšiu, lebo po pôrode sa Ti môžu zväčšiť aj o 2 čísla......... Však počkaj, keď sa Ti nalejú mliečkom. :wink:
15. pro 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin ja nočné košele moc nemusím, som zimomravý typ, radšej flanelové pyžamá :grinning:
15. pro 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ráno bruška,ja som len teraz vstala a to som šla spat s manželom o 22tej.Nemožem sa tiez stažovat,spím velmi dobre ako vidiet :grinning: Dnes mám poradnu,tak dufam,že bude všetko ok.U nás už vobec nemáme sneh,ale hlásia na zajtra a piatok sneženie,by som sa potešila bielym Vianociam.Ja som si už tiez pokupila veci,dnes to operiem a potom zajtra prichystám tašku,nech som kludna.Bolo to také zvláštne nakupovat také veci,čo doteraz nikdy predtym.Manžel bol so mnou a jaky mi bol nápomocný :dizzy_face: Včera mi volala mamina,že aj kočík je už doma,este zavolám kurierovi,kedy bude zbierat balíky zo Svk,nech už aj kočík mame tu.V nedelu mi dali dve kamošky 2 velké tašky vecičiek pre Tamarku,všetko velkost newborn a O-3mesiace,myslím,ze to mala ani nevynosí.Dalšia kamoška mi dala koš na spanie,to na prvé 3-4 mesiace,potom kupime postielku.Už to u nás vyzerá tak,že k nám priletí bocian vo februári. :dizzy_face: Všetko je v jednej izbe rozložene,tak sa tam často chodím pozriet a pochytat tie drobulinké vecičky.
15. pro 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Velmi pekná nočná košela,vyzera ako šaty :dizzy_face:
15. pro 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin ja mam jednu s gombickami a jednu tu "prekladanu"...ale sudiac podla mojej povahy nebudem mat nervy na gombicky :sweat_smile: Ja som tak lutovala, nasla som v C&A v Madarsku take kosele pekne a prakticke a tiez by vysli tak do tych 13e a som si povedala, ze ved budu mat aj na Slovensku a prd! :angry: Ja tomu nerozumiem, ze ked idem do Gyoru, tak neviem, kde skor skocit a oplieskala by som tam strasne prachy a ked idem tu v BA nakupovat, tak nakoniec nic nekupim. :confounded: Odhliadnuc od toho, ze S uz maju povacsinou vzdy vykupene, kdezto v HU toho maju vzdy dost.
15. pro 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin Ja som prave včera bola v Mark Spencerovi,mám este darčekovu poukážku z minulych Vianoc,som dostala od kolegov,tak som ju už chcela použit. No ale u nás akciu nemali,samé 24 librové nočné košele,papuče za 12 libier,tak som zašla do Picosu a tam som si nakupila.Aj podprsenky mali v Markspencerovi 2kusy za 25libier,to je dobrá cena?Este tie nemám a vobec netuším v akych cenách sa pohybuju.No ale ked potrebujem,tak sa nič nedá robit a kupim aj drahšie,nech je kvalitná a makulinka.
15. pro 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies este mi do tej podprsenky kludne mozu vyrast o 1 cislo :sweat_smile: No, asi pockam a uvidim a po porode si pripadne kupim dalsiu...A co sa nocnych kosiel tyka, tak ja musim mat ramena bezpodmienecne zakryte a nohy odkryte. V sufliku v nocnom stoliku mam aj taky chladivy mentolovy gel a niekedy si nim v noci musim natriet cele nohy, lebo mi uplne horia. To som mala aj pred tehotenstvom. Niekedy sa v noci zobudim na to, ze mi je strasne horuco na nohy a nemozem preto spat. Inak nechapem tie pyzama, ze tielko na ramienka a dlhe nohavice...
15. pro 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. pro 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta jasné, však uvidíš .................... :slight_smile:
15. pro 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies nooooo, take by som si kupila...len to by som sa mm uz nestriasla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sa mi nechce ist na tu prednasku o epiduralke...zeby som isla az po novom roku? :confused:
15. pro 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj baby, prave mi volali z gyn, ze hellpik sa ani tak nepotvrdil, problem je skor v tom, ze sa mi zhorsila moja hepatitida a preto im to skreslilo vysledky :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze ideme znovu ten isty kolotoc - infekcne, kozne a uprava stravy.. kokso, zachvilku mi vsetko zakazu jest :confounded: aspon mimi je ok, zajtra znovu na kontrolu, pre istotu si ma zavolal
15. pro 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta asi máme rovnaký vkus. Ja som si objednala presne tú istú ale majú ich vypredané a budú až v novom roku a z tehotky sa mi páči tiež tá istá, ale v maderne majú pekné farebné plienky tak som kvoli tomu objed. tam. Ja si tiež neviem kúpiť podprsku, ale ja mám opačný problém :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Už teraz sa mi tam ledva zmestia a to ešte nemám mlieko :grinning:
15. pro 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek