• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@potokin No tu u nás majú aj po 3 Eur, ale sú s dlhým rukávom a dlžka po členky o kvalite sa nechcem vyjadriť. Ja sa teraz potím ako kôň a keď nie je 100% bavlna to by som bola ako v sáčku. :grinning: U nás také obchosy nie sú a tak som viac menej odkázaná na internet :frowning2:
15. pro 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky
@sharlotta - ahoj ja sa dnes chystám na Antolskú na tu epi, lebo neviem ako to bude v januári, tak neh to mám, nevieš náhodou kde bude ta prednáška???,
15. pro 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies Peknééé. To by zaujalo aj toho môjho dokiho ten sa vždy zameria na nohavičky :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka tak zeby som predsa len isla? Na odd. anesteziologie v kniznici.
15. pro 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 tak to je najmenej, ak mas upravit jedalnicek- to nejako vydrzis, kvoli babatku, hlavne ze je v poriadku, drzime palce......
@adui idem nakuknut do Maderny - si mi dala chrobaka do hlavy - farebne plienky :wink:

Kubko teraz zaspinkal, tak si idem upiect zemiaky a uvarit kafeeeeeee - mam siestu :wink:
15. pro 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 moooja, no ty mas fakt tehotenstvo, samy adrenalin :confounded: Drzim prsty, nech uz je vsetko ok.
15. pro 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som prave dozehlila plienky a detske vecicky, co zatial mam....Tak sa idem asi poobliekat a idem na tu epi. Len kde tam zaparkujem :confounded:
15. pro 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adui heeeej????? a je aspon sympatak?
no inac tito gynekologovia - to su teda riadni "kocifiri"...... Viem, o com hovorim - lebo mojho otca 3 najlepsi kamarati z gympla maju vsetci vystudovanu gynekologiu, iba moj otec si vybral pravo :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ja uz mam pocit, ze vacsina sa pretlka len problemami, to uz je asi tym stylom zivota alebo co :confounded:
@pepies dakujem, no ked mi vsetci takto budu upravovat jedalnicek, zase sa mi podari len schudnut :wink:
15. pro 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta šikulka :wink:
15. pro 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 držím palce.Viem, že to neni velká útecha, ale asi radšej hepatitída ako Help syndrom. Drž sa.
15. pro 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies Noo sympaťák-je tam najmladší, tak si z neho mamičky uťahujú, ale asi je to dobrý kocúr čo som počula :grinning:.
15. pro 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ja uz si dakedy myslim, ze som asi precitlivela, alebo sa prilis sledujem, alebo neviem. Ale ked si vezmem nase mamy...tak nechapem. :confused: Zase na druhej strane, mam 30 a prirodu neoklames....
15. pro 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adui tak to musíš mať stresy, keď vychádzaš na kozu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my sme sa nadzgali fazulovej polievky a teraz môžme prdiet:slight_smile:
Idem asi vysavat, lebo tá podlaha na mna pozerá prosebne:slight_smile: trebalo by aj prach utriet. Pradlo už mám na poriadku, ..... Hmm uvažujem na plackami teda:grinning:
15. pro 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta mne tie ludia vravia, ze kedysi nebolo tolko vysetreni a deti sa rodili, ze sme citlive a tak..no na druhej strane, kolko sa vtedy rodilo aj mrtvych deti, kolke zeny umierali a mozno keby mali lepsiu starostlivost, mohlo to dopadnut inak...navyse pre vacsinu z nas je to nieco, co sme nazazili, takze tazko posudit, kedy je to dobre, co je normalne a co uz nie.... a lepsie je asi nezanedbat nieco, co moze vyzerat ako banalita a moze to mat fatalne nasledky....takze, mozme robit cokolvek, nikdy si nebudeme istí, ci to robime dobre :wink:
15. pro 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies juuj aj ja milujem cestovinky :grinning: vcera som tiez varila spagety ale omacka bola ina :grinning: ale mnamka velka este dnes sa na ne tesííím :wink:

vcera vecer som myslela ze pojdem na pohotovost ale to kvoli oku....isla som si ho vytrhnut z jamky, mala som ho plne takych bielych hlienov, chcela som si dat kvapky ale na každych je napisane v tehotenstve nedavat..tak som to pretrpela do rana, cely vecer som smrkala, plakala od tupej bolesti v oku.....nakoniec som zaspala..rano som sa zobudila so zalepenym okom, ledva som ho umyla.....boli aj dnes ale menej...hlavne sa ho snazim nechytat aby som nezazila to co vcera....zajtra ma cakaju dve skusky, tak ledva vidim na tie poznamky......nervy....drzte palce... :confounded:
15. pro 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adui no to hej, aj ked som si tam pripadala ako debil, ked mi povedal, ze to sa vola aj choroba narkomanov :stuck_out_tongue_closed_eyes: no vraj aj z piercingu to moze byt a tych mam niekolko
15. pro 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies Keby má mm zbadal v tej nočnej kosielke čo si dala, tak si pomyslia ze mi preskakuje. Od februára 2009 som tehotná, už to budú 2 roky a môj má vidí len v "pohodlnom" neglizeeee :grinning: Pol roka som spala s podprsenkou napchatou prsnymi vlozkami, potom zasa pupkata, teraz zasa o chvíľku s podprdou...:-ad
15. pro 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky inak....po porode ked ležime na izbe....to sme v posteli bez nohaviciek iba rano na vizite? :grinning: ked doki kontroluje? ci ako??? a inak co obliekate......teda nocne kosele, papuce, zabky, nejake oblecko po chodení na chodbu a tak??
15. pro 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies On ma ešte na šťastie nepozeral zo spodu, vždy ma len mága za brucho a potom mi tvrdne- asi má radosť keď ležím v nemocnici :wink: Ale inak pri pôrode je vraj šikovný asi si ho zajednám aj ja.Len ja tam chcem mať aj muža, a on je táká prchká povaha tak aby sme ešte neboli aj v TV novinách :grinning: :grinning: :grinning:
@alexis13 Iba s vlozkou, žiadne nohavicky!!! Na návštevy si kúp sietovane nohavicky. Na posteli 3 vlozky pod seba, pokrcit nohy a vetrat stehy. Prvé čuranie odporúčam v sprche v teplej vode. A stále vetrat, vetrat, vetrat.
15. pro 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja som si objednala tie sietovane nohavicky. Cely cas by si mala byt bez nohaviciek, aby sa rana dobre hojila, nehnisala a nemokvala. Viem, ze ani tie sietovane nechcu dovolit, ale ja si aj tak vezmem.
15. pro 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett neboj sa, viem, o com hovoris ......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@alexis13 po pôrode máš oblečenú erárnu nočnú košeľu a svoju podprdu a "dole" si bez, lebo každý deň na vizite ukažuješ šušku lekárom .... ja som si to nevedela predstaviť, že ako budem s takou veľkou vložkou a bez nohavičiek ..... potom som si dala tie jednorazove nohavičky ...........
@adui Ťa nepozeral zospodu? vôbec?
15. pro 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 čím viac bez nohavičiek, tým asi lepšie, nech sa to vetrá.My sme si dávali nohav. iba keď sme išli jesť a na návštevu. Čo som videla baby v nemocke tak behali väčšinou v teplákoch a tričku. :slight_smile:
15. pro 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 Jake oblecko na chodbu? Budeš mat tu kosielku a vlozku a papuce - umyvatelne. Dieťa prebalis, nakojis, vycuras, osprchujes, lahnes, vetras, driemes... Dieťa sa zobudi a zasa to iste... Sem tam ideš jesť, keď akurát nebudeš kojit, alebo uspavat babo, zasa wc, sprcha, vetrat... Kolotoč...
15. pro 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies On nie. Mňa pozerá vždy len primár a môj doki na ambulancii. :wink:
15. pro 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ja som prvé čúranie absolvovala so sestričkou v sprche ....... v MT to tak aspoň robia, asi aby žena neodpadla po pôrode alebo čo ........... Potom som stále čúrala v sprche za pomoci teplej tečúcej vody, bolo to lepšie a hneď som sa aj umyla....... Juuuj, pri spomienkach na pôrod ma začína bolieť všetko - od rodidiel až po chlpy :angry:
15. pro 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies
@sunny1112
@medunka1 dakujem za rady. Vcera som sa hned vypla, lebo som myslela ze mi mozog vyleti z hlavy :frowning2:
Ale dnes uz je dobre :grinning:

Dnes poobede mam poradnu, tak dufam ze ma objedna rovno aj ten velky UTZ, som zvedava ako podrastol :wink:

Vidim, ze ste riesili nocne kosele. Ja som pri Matkovi mala klasicke na ramienka, take aby sa lahko vytiahli z nich didi. Ale jednu do porodnice som si zobrala aj taku viac sexi, ale ne az tak co poslala link pepies, ale pozerali po mne doktori tak divno na vizite :grinning: :grinning: :grinning:
Ale aj tak najlepsia hlaska co som zazila v nemocnici bola na jednu babu, co mala nafukovacie koleso. Ked dosli na vizitu a zbadali ho, sa jej spytali ci sa chysta na plavaren :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek