• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
Mam tazku dilemu. Ist sa najest, alebo ist na prednasku o epi? :confused:
15. pro 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies Hej aj v Ružinove idu do sprchy aj sestricky. Len tá moja mala asi veľa práce. Tiež som prvé dni viac milovala sprchu:slight_smile: tepla voda je na nezaplatenie:slight_smile:
15. pro 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 som rada, že už je lepšie a držíme dnes palce v poradni :wink: to hlavybolenie poznám - celé prvé tehu som mala nízky tlak a neskutočné migrény, toto tehu je to lepšie .......
no tak niektorí doktori sú fakt nemiestni - v MT mala na izbe skoro každá druhá žena nafukovacie koleso, ja som tiež najprv kukala ako puk, lebo ja som "sa na plaváreň tiež nechystala." :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 ja som mala v nemocnici tiez koleso, aj doma ho pouzivam aj sa ho chystam brat do porodnice. Mna uz z toho lezania tak boli kostrc, ze bez neho by som neprezila. Ale v nemocnici mi na koleso nikto nic nevravel a to mi mm kupil este take ruzove s vilami :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@pepies aj na antolskej je prve curanie so sestrickou v sprche. Ked je vsetko ok, prinesu ti babo :slight_smile:
Na to sa najviac tesiiiiim a na tu babenkovsku vonu :slight_smile:
@sharlotta Ved sa napapaj a na epi sa dohodni s babami čo tiež rodia na antolskej, aspoň sa spoznate a možno stretnete pri pôrode
15. pro 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett to akoze bude so mnou v sprche sestricka? nech zabudne! :angry: neznasam kohokolvek v sprche...zamykat sa nebudem, ale dnu nevlezie!
@sharlotta mozno, ze vtedy mali iba moc vtipny den doktori :grinning: ako aj tej babe to bolo blbe... A hlavne som ju chapala, ja by som ho tiez prijala :wink:
@arrett tá sprcha je na nezaplatenie, lebo popri cikaní čo všetko zo mňa vyšlo, museli mi dokonca pichnúť injekciu, lebo zo mňa vyšla taká obrovská krvavá hrča, ešteže bola na izbe so mnou mama, tá utekala zavolať sestričku a zakázala mi to spláchnuť, tak som tam stála ako taký puk, čakala na sestričku, tá to kukla, spláchla a okamžite sme utekali na sono + potom mi pichli tú injekciu. som sa tak zľakla, že som myslela, že zo mňa vypadlo nejaké druhé dieťa alebo čo :sunglasses:
15. pro 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky. tak ja som sa rozhodla pre ten ICandy, ale este ho musim ist obzriet. bohuzial na Jogger nemam prasule. aj to musim Jane predat. som si to prekalkulovala v hlave a bude nam to stacit. keby som cakala dvojky, isto idem do Joggera, ale takto nam to bude v pohodicke aj s ICandy.

btw @arrett, ty planujes dat maleho niekam do skolky, alebo tak? ja zijem v zahranici a som tu sama, takze malu chcem dat na par hodin tyzdennne.
@arrett no, len mozem len jedno z toho. uz nestiham oboje :unamused: asi sa pojdem najest radsej.
@sharlotta :grinning: :grinning: :grinning: hehe, musí byt pekne koleso
15. pro 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta on ta tam odprevadi z postele, aby si nahodou neodpadla. Mne sa postavila bokom, nie hned vedla mna, spytala sa ci je vsetko ok. Ja ano a odisla. Ale neboj pri porode stratis vsetku hambu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pre mna bola horsia prva vizita. Ked ich tam doslo asi 8, sestricka mi dala s takou dlhou pinzetou prec vlozku a ja ako na vystave.... :frowning2:
15. pro 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies Zvysok placenty???
@sharlotta juuuj budeš ešte rada, že Ťa bude niekto pridržiavať... Ja som mala pocit, že ak ma sestrička nepridrží, tak spadnem, bolo to na nezaplatenie..... Ostatné veci som neriešila ..................... Aj keď chodili lekári na vizitu, mi bolo jedno, že komu ukazujem šušku, bola som taká unavená a ubolená, že neviem, či to náhodou neboli aj inštalatéri :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Pokiaľ účinkovala epiduralka, bolo super, no ako sa to postupne strácalo, som myslela, že si do konca života nesadnem, nevyčúram sa, neosprchujem sa a v živote žiaden sex :wink:
@denisa287 ked si v uk ja som kupovala podprsenky v mothercare tam mali dobre ceny. ja som uz na slovensku tak som bola v mark and spancerovi tu:slight_smile:
15. pro 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ja mam rada tiez pyzamka ale do nemocnice treba nocnu koselu tak mi nic ine nezostava :unamused:
15. pro 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 no, to poznam...pri mojej urovni hanblivsoti si myslim, ze to, co sa mi deje od februara mam asi za trest. Najprv som v aprili bola na kyretaz a to si ma doktori obzerali jak kus dreva...potom samotna kyretaz, ked na sale su 2 doktori, 2 sestricky, anesteziolog a este aj asistent, co ma tam doniesol, lebo sa mi tak podlamovali kolena, ze som sama ani na operacku nedokazala prist, potom som si polezala tyzden v nemocnici a kazde rano vizita...okrem toho som este niekolko krat bola na pohotovosti a ked prisiel nejaky novy doktor, ktoreho som tam este nevidela, tak som si v duchu povedala, ze "A, tak tento sa mi este medzi nohy nepozeral..." takze uz by som si aj mohla zvyknut, ale aj tak.... :unamused:
15. pro 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies aj ja mam nizky tlak. Vzdy sestricka sranduje, ze sa mam ist vytocit :grinning: A Jakubkovi uz je dobre?
15. pro 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ja viem ze to nie je dobre ale urcite lepsie ako ten hellp syndrom. najdolezitejsie je ze malicke je ok :slight_smile:
15. pro 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett asi nie, ale išli zo mňa také hrče, čo sa mi prečisťovala maternica, ale na sone povedal doktor, že super, že to zo mňa ide von..
15. pro 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta - prepáč zaspala som, no tak ja tam idem teda odd. anesteziologie knižnica, dakujem, a ak by si sa tam predsa len objavila , tak ťa oslovím :wink:
15. pro 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta aj ja som bola pri prvom tehu, dost hambliva. Teraz mi to az tak uz nevadi.. Ja mam tehovanie na bruchu a mna sa este kazdy doktor spyta "a to co tam mate"? ako keby nevideli.... :angry:
15. pro 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka a nevies, kde to je?
15. pro 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby aj vám je stále tak horúco?ja si musím v noci vždy prezliect tričko, čo ho mám okolo krku mokré. A ten pocit akoby som bola pocikaná? Je to normálne?
15. pro 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies to mas dobre, ze ti islo same. Mne tam nieco ostalo. 4 dni mi pichali oxytocin a este niake vcelicky, chceli mi robit aj kyretaz. Nakoniec na 5 den na sone, ze to je dobre a pustili nas domou. A nakoniec to zo mna vyslo az doma...
15. pro 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta na prizemi v zelenej casti. Zazvonite na oddelenie a sestriky vam ukazu ktore dvere
15. pro 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nostek Rozmyslala som už o tom, dať ho aspoň do obeda do jasliciek. Hmmm uvidíme, aká bude realita a podľa toho sa zariadim:-€
15. pro 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. pro 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta - ved y si mi písala že tam, už sa na vrátnici opýtam kde presne
15. pro 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek