• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@andrea12379 - pridávam Ti fotky toho kočíka a jednotlivých častí. Vajíčko aj vanička sa nakliknú na športovú časť. Viem, že som v pohode prešla aj po snehu.
15. pro 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta nemas zaco :wink:
15. pro 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adui ja som tiez jak piecka, celu noc ventilacka otvorena a radiator este zapnuty ani nebol... a tie "pocikane" stavy, no brrr, ani intimka uz moc nepomaha, premacham vsetko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka No, tak mm to vyriesil za mna. prisiel domov, ze ideme spolu na obed. Tak skusim buducu stredu, ci nahodou...Ale tak ma zacalo boliet brucho, ze az!
15. pro 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojko;))tak sa velmi rada pripojim;))je to 18.2 2011;))
15. pro 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré odpolko:slight_smile: tak dnes jsme byli na kontrole a mimisek ma 1690 g a něco přes 30 cm nato, že jsem ve 32 týdnu mě to přijde nějak málo, ale doktorka nic neříkala, máte některá podobnou váhu jako my?
15. pro 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.
Tak ja som si dnes bola vybaviť ,materskú a vybavila som prd.bola tam akási pribrzdená úradníčka.Najprv mi vrátila ten papier,čo som jej dala,tak som sa jej spýtala,či ho náhodou nepotrebuje,podľa čoho mi chce vyplatiť materskú,a ona že, "jaj,áno." potom som jej hovorila,že som ešte na rodičovskej s 2,5ročným dieťaťom,že budem asi potrebovať nejaké potvrdenie na USVR.no a to mi nemohla dať,lebo že keď sa teraz predlžuje a zvyšuje materská,že im ešte neprišli podklady,nemôže mi to vyplniť,dokedy budem poberať materské a koľko.Takže mi to potom pošle domov a budem tam musieť ísť znova.veď s tým bruchom je to takééééé jednoduchééé :angry: :angry:

@stanuska71 ahoj,vitaj medzi nami.Ja som tiež od NMNV :slight_smile:
Mňa stále bolieva to bruško,každú noc,ani pretočiť sa nemôžem,aj cez deň,keď chodím.na poradňu idem až o 2týždne,ale budem musieť vydržať aspoň do budúceho týždňa,lebo tento týždeň mi nemá kto varovať. :frowning2:ani magnezko mi na to už nezaberá.keď chodím,pri každom kroku čaká,či to malé vypadne,alebo sa počúram. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

15. pro 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě mi Dr. řekla, že mám malinko zkrácené děložní hrdlo, ale že nejsem otevřená nebo tak něco... :confounded:
15. pro 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky,,,co tu noveho? ani vas nestiham este docitat
15. pro 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
t děložní hrdlo mám 30mm, máte s tím některá zkušenost, prosím? nebyl mi nařízen ani klid nebo tak něco..
15. pro 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ahoj :slight_smile: ja pojdem na tu prednasku o EPI, ale este sa mi to zda zavcasu to riesit. Ja si to necham na januar, ak ti to neponahla, tak mozme spolu.
15. pro 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 ahojko;)som tu nova a mam v tom uplny chaoz ani neviem kde mam odpisat pomali;))hehe..tak ze stara tura;))no ja sa tak tiez prevalujem v tej posteli,spat mi neda...taka som unavena z toho;)ale za to malinke krasne babatinko to stoji;)))a kolky si t.t;,;?;))
15. pro 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa to je v pohode, do 1,5 sa nic nedeje. :wink:
@kwetinka1 super, tak sa dohodneme a pojdeme spolu. Tiez to tak vidim na januar.
@stanuska71 vitaj medzi nami. Pod kazdym prispevkom od danej osoby najdes, v ktorom je tt a ked pojdes s mysou na foto, tak tam najdes dalsie udaje. :wink: Ked chces, aby sa aj tebe automaticky odratavali dni a ukazovalo sa ti, v ktorom si tt, tak si v nastaveniach zadaj predpokladany termin porodu a ono to uz bude samo positat.
15. pro 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta super :slight_smile: vraj to je kazdu stredu, tak to priebezne zaciatkom januara sa dohodneme, ved uz aj ty budes na materskej a aj ja, tak potom mozme ist pripadne sa niecim peknym pre nase dievcatka potesit :slight_smile:
15. pro 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 zaciatkom januara :wink: vo februari uz budem pokakana :sweat_smile: nie si na skype?
15. pro 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta som, cele dni tam fungujem :slight_smile:
15. pro 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta jeeej dakujem si strasne zlata;))to som si ani nevsimla;))hehe ..ale uz som o nieco mudrejsia teraz;))) :wink:
15. pro 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stanuska71 a ty si priamo z NMNV?
15. pro 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 no teraz uz nie..momentalne Potvorice...ale oficialne som z Partizanskeho :sunglasses: ...ale byvam tu teraz ;)
15. pro 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa neboj, mensie miminka tu mame viacere, ak by to bolo velmi nebezpecne, lekarka by ta urcite informovala :slight_smile: a to hrdlo je ok, to je akurat, tak pekne oddychuj a tes sa na chlapciatko :wink:
15. pro 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett aha...tak nohavicky mi budu zbytocne :grinning: :grinning: :grinning: mam 5 jednorazových kupených a jedne sietovanie...tak este dokupim tie sietkove nohavicky v zdrav.potrebach a velke vlozky tie som este nekupovala
@arrett no tak som myslela ked pojdem napapat alebo prejst sa na chodbu co asi nebude cas..nejake teplaky a tricko, mikina :wink:
15. pro 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
info v tescu je vypredaj vecicky od 30 do 70 % :grinning:
15. pro 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 No budeš rada keď si pospis:slight_smile: Prechadzka tá podľa mna ani nenapadne. Byd budeš spať, alebo cumiet na babo:slight_smile:) a na jedenie zoberies len zupan a je to. Predsa len budeš v noci vstavat aj 5x. Noc bude ako deň. Ženy sa sprchovat, odsavat prsniky, babatka plakať... Ja som dokonca aj navstevu vyhadzovala, čo som si chcela lahnut. A to môj syn mal 3 hodinový režim. Bolo pri nas na izbe jedno babo, čo každú pól hodinku plakalo chudatko. No poviem ti, že už som mala take nervy, najmä ak jeho maminka spala!!! Museli prísť sestricky ju zobudit:grinning: :grinning: že jej babo pláce. Môže sa stať, že ak tvoje konečne zaspinka, to druhé sa zobudi a potom tvoje a tak dokolecka. Takze deficit spánku bude veľký:slight_smile:
ja som mala 4 sietkovane, ale každý večer som ich preprala a na radatore boli za hodinku suché. Predsa len poporodne vlozky nemajú kridelka a ani ten igelit dole lepiaci, takze zo začiatku, najmä keď som sa postavila z postele, tielko jak z cisterny.
15. pro 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
babule, aj u vas tak graduje tehu demencia. rozmyslam, ze sa dam zavriet do konca februara niekam do samotky, alebo co. zabudam pernamentne. uplne kazdy jeden raz, ked niekam idem, cosi zabudnem.
15. pro 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky ja uz mam z toho lezania riadnu depku,,,,hlavne z toho,ze som v kuse na niekoho odkazana :angry: :angry: :angry: :angry:
15. pro 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ber to hlavne pozitivne ved aj tak tam vydrzal uz dost dlho este vydrzi neboj sa :slight_smile:
15. pro 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka Ja sa dobrovoľne vymenim. Verím, že to musí byt ťažké najmä na psychiku, no vydrz ešte. O chvíľku budeš lietať a spomínať na krásne tehu obdobie:slight_smile:
@nostek Aj ja si niekedy pripadam ako dementna.. Tiež zabudam, ale nie je to až take vážne :grinning: :grinning:
15. pro 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett no neviem,ci by si menila,,ked by si z postele nemohla ani na krok a musela sa za vsetko len prosit,,je to hrozne
15. pro 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta, @kwetinka1 - tak ja som to dnes stihla, bolo tam asi 20 tehuliek a celé to trvalo 15 minút, som rada že to mám za sebou a nemusím už na to myslieť.
Rozmýšlali ste ku komu budete na Antolskej chodiť do poradne?????
15. pro 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka Mno, to máš pravdu. Možno tak 3,4 dni:-/ viac asi nie.

@labudka Ste si iste, že nejdete do ruzinova??? To tam budem sama??? Hmmm... Alebo sa mám preorientovat na antolsku?
15. pro 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek