• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
inak baby nosite teraz kabaty pre tehotne ci len vacsiu bundu??? ja som chcela nejaky tehotensky kabat ale ked som videla tie ceny... nechapem preco je to take drahe
15. pro 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka vitaj v klube, ja uz depky zo vsetkeho...nikdy som nebola citliva nejak obzvlast a teraz by som niekedy revala ani neviem preco...mm ma chripku dost hnusnu a ked ho vidim, ako lezi, tak pri nom placem jak nad deckom, ze je chudacik chory.. teraz musel na poradu do prace a zas revem, ze musel niekam ist... existuje choroba tehu demencia???? :confused: lebo ja ju mam urcite
15. pro 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak ked mi narastie brusko, dam vediet, ako budem riesit tehu oblecenie :grinning: ja zapnem a obleciem vsetko ako predtym, teda okrem rifiel
15. pro 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ja som mala tiez velmi male brusko lebo mala sa mi uhniezdila vzadu v maternici ale teraz uz je velke :slight_smile:
15. pro 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett no asi tak maximalne
15. pro 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak ja mam obvod 94 cm, to niektore baby maju aj bez tehotenstva :grinning:
15. pro 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievčatá, neviete náhodou, kedy by sa asi malo ísť za detskou lekárkou a dohodnúť sa s ňou, že po pôrode bude mať o jedného malého pacientíka viac?
15. pro 2010 ve 20:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 mne to hovor,,potrebujem nakupit v drogerke,,vytiahnut peniaze z uctu,,drahemu to uz tyzden vravim,,a uz mi je do placu ako sa musim prosit,,,cely den som sama,,,svokra pride tak raz do dna do izby, donesie mi tacku s jedlom,,aj to akoby naschval vzdy nieco co nemozem,alebo mi nechuti,,nikto sa ma nespyta,ci by som si nieco nedala,ci nieco nepotrebujem,,a uz mi je z toho do placu, sa citim ako invalid,,,priatel ked pride domov,len lezi pri mne a hra sa mi s mobil,,ani kolko krat neprehovorime,,alebo sa ho nieco spytam a neodpoveda mi,,lebo bud je zahlteny do hry,alebo do telky,,pondelok mal 12ku, vcera nocnu, zajtra 12ku..a v piatok,ked mozeme byt spolu, tak ide na akciu s kolegami...teraz je na futbale,,,sa citim tak sama a bezmocna,,,ze dnes len cely den placem
15. pro 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak ja sa tiez zmestim do povodneho kabata co mam...aj ked teraz je to uz LTT :slight_smile: ...rozmyslala som ze dajaky kupim, ale ked som videla tie ceny ma to preslo :grinning: ...budem to riesit tak, ze ked sa o dva tyzdne do neho uz nevojdem, tak si presijem gombiky...mam tam volu daakych 8cm, tak to snad bude stacit...a ked nie, tak zvysok zimy presedim doma :slight_smile:
15. pro 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka to sme na tom rovnako..my byvame sami, mm robi tiez dvanastky a ked nerobi tu, tak robi popri praci programatorske kurzy, tak aj 4 dni ho doma nemam... rodiny mame daleko, takze som cele tie dni uplne sama, nervy jak na strune a vsetko mi vadi... bordel tu uz jak v tanku a teraz ked je chory, tak cely den spi... predchvilkou mu dakto volal, ze ma nieco z pc a on nevie povedat nie, tak sa trepal v tych teplotach opravovat blby pc... ja uz sa zacnem rozpravat sama so sebou, ved 4 dni byt bez akehokolvek cloveka je o držku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka len 20? dalo sa sediet? ako to prebiehalo?
@arrett do Ruzinova by som nesla, ani keby mi to cele niekto zaplatil :sweat_smile:
15. pro 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 uz asi aj ja,,,,esteze tu mam toho psa
15. pro 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka aj my mame psa, chudacik, je nauceny chodit na balkon do piesku sa vencit, jak nejaka macka... ten bude rovnako sibnuty jak ja
15. pro 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no ja som svojho musela vcera ist vyvencit sama,,po schodoch,,,nikto si ani nespomenul za cely vecer na mna,,,a kym som vysla hore,,brucho jak kamen
15. pro 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 tak to som rada, ze nie som sama. ja mam obvod 92.
@mafynka a preco nejdes k rodicom? Ja uz som si aj akosi zvykla. Sem-tam sa odhodlam, ze dost a idem nieco urobit a potom ma zase boli brucho a potom si to vycitam, ale citim sa jak neschopna, bordelar najvacsi na svete...a pod. Zo zaciatku som mavala hrozne depky, ale teraz to uz nejak zvladam. Hlavne mi pomaha, ze uz len 2 mesiace.
15. pro 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka to mas blbe, ked tam mas aspon niekoho a nevyvencia ti ho.. chudak hafan
@sharlotta a ja hlavne milujem, ked mi niekto povie, ze ved papaj, pozri, aka si chuda... vrazdila by som... je pravda, ze mi jest moc nechuti, ale nasilu sa napchavat tiez nemam zmysel, sak by som sa len poryhala
15. pro 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta
@marhulka13 nemozem ist domov,,u nas nemame pohotovost,,a doki ma pustil len pod podmienkou,ze ostanem tu blizko nemky,,no mne dnes bolo do placu,lebo ja mam moc rada ovocie,,aj ked mi nieco varene nechuti, proste kvantum ovocia zjem,,,a priatel mi nakupil ovocia,,som za 3 dni zjedla kilo mandariniek,a dnes do mna skocil,ze tolko mandariniek som pojedla,,ze potom nejem nic normalne,,a na mikulasa mi dal velku milku,,som sa ho tyzden pytala,ci si ju otvorime spolu,,on,ze nie,ze je moja,,a ked som si ju jeden den otvorila a celu zjedla,tak sa na nu zacal pytat,ze by si ju dal,,take vycitky som mala...aj dnes som mala chut na jogurt, tak som si sla vziat,,,tak zhukol,ze sa mam najprv spytat,ze sa robi obed, ze naco sa napchavam hlupostami,,,vsak ale ako som mala vediet, ked boli 3 hodiny,ze bude nejaky obed,,ked polievku mi doniesol o dvanastej
15. pro 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 presne aj moj problem, ze mne nejak nechuti, resp. mi chuti dookola to iste a mm nechce dookola to iste jest. A odkedy som tehotna, maso akosi nemozem. Dufam, ze mi to neostane. A mam chut na kopu veci, ktore nemozem. :confounded:
15. pro 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka mozno to poviem blbo, no toho tvojho priatela by som obesila z agule do prievanu...pri mojej povahe by sme sa asi pozabijali, uz by som to mala aj odsedene :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta mame zdvojene zaludky?? :grinning: ked vidim smazene maso, by som tycku hodila, furt by som jedla len mliecne polievky, no dam si tanier a cely den uz by som jest nemusela, proste mam chut len na kraviny, ziadna vyziva... zacali mi chutit tie vifonky, instantne polievky za 20 centov....
15. pro 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta maso ani ja nemusim teraz,,,len same ovocie by som jedla
15. pro 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ved sa k tebe sprava ako k soplavemu decku :confused: ved ked mas chut, tak jedz mandariniek, kolko chces. a ked mas chut na jogurt, tak mas chut na jogurt....ved si svojpravna, nie?

Ja som si dnes kupila tmave pivo, mnaaam! Ale este som ho neotvorila. Pocas tehu som este nic nepila, ale na to tmave pivo mam strasnu chut.
15. pro 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no ved prave z toho mam depku
15. pro 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 vifony mi chutili aj predtym, varene a vyprazane nemozem. Chudacik mm, sa mi snazi navarit fajne masko, po ktorom by som sa normalne oblizala, ale teraz mi to smrdi a napina ma z toho. Chutia mi polievky akehokolvek druhu a cokolvek s bryndzou. A mam strasnu chut na udeniny. Za bocikom by som sa teraz aj zabila.
15. pro 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ja lekarovi povedala, ze si dam obcas pivo, no tak za pohar a on mi povedal, ze mi to aspon oblicky precisti..no samo, ze ma upozornil, nech ho nepijem kazdy den, ale ze raz za tyzden ci dva si dat zo dva deci piva... moja svokra fajcila ako duha, pila 4 kavy denne a ma 4 zdrave deti, ziadne nasledky, jej sestra si davala pozor, co robi a mma horko-tazko jednu dceru.... ja uz niekedy neviem, co sa moze, nemoze, tak tiez sem-tam zhresim, no zas nie tak ako svokra, to uz mi doslo prehnane
15. pro 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
vy tolko nakvakate cez den, ako to stihate? ja som v jednom kolotoci :slight_smile: som zvedava, ako to vobec bude s druhym drobcom..
inac spisala som zoznam, co sa mi osvedcilo do porodky a co doma, tak ked chcete, tak vam to mozem poslat mailom...
co sa tyka tych sietovanych nohaviciek, tak ja som ich nepouzivala, som sa proste naucila chodit len s vlozkou :slight_smile: ked mi to kamoska hovorila pred porodom, ze to bolo najlepsie, tak som len kukala, ale mne to bolo tiez najlepsie...:slight_smile: a s tou sprchou je to na Kramaroch tak, ze prve sprchovanie musis absolvovat so sestrickami, dovtedy nemozes vstat...a bola som rada, lebo som strasne zacala krvacat ked som vstala prvykrat, tak tam hned dobehla lekarka a dali mi injekciu, potom sa to ukludnilo...

a s tym jedenim, tak ja som total polievkova, maso moc nemusim (to len na zaciatku tehu som strasne potrebovala maso :slight_smile: a kavu musim pit, lebo by som odkvecla :slight_smile:

a chysta sa vobec niekto rodit na Kramaroch? to tam budem mat cele poschodie pre seba? :slight_smile:))) ja idem akurat zajtra na tu predporodnu pripravu, tak sa velmi tesim, ze sa odtrepem na Kramare a v pondelok znova kvoli prietokom...
uz mi je to trapne, ale BA baby, kedy dame to stretko? :slight_smile:
15. pro 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 este nepadol nikdy ziaden datum, ani miesto. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka joj, ta tvoja situacia ma mrzi! Ani sa ti necudujem, ze mas depku, keby sa ku mne tak niekto spraval, tiez by som ju mala!!! Ved teraz ta maju rozmaznavat a dat ti vsetko na co mas chut, hoci aj dva jogurty a potom na to aj obed, no a co! Vsak ked mas chut, daj si co len chces!
15. pro 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no ked zaujemkyne sme boli zatial len tri, tak som cakala, ze sa ozve este niekto dalsi :slight_smile: tak co, dame to este pred sviatkami alebo az po? niekedy zaciatkom januara?
15. pro 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 ja by som bola za januar, resp. medzi Vianocami a Silvestrom.
15. pro 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek