• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@sharlotta moze byt :slight_smile: @arrett mohla by si medzi sviatkami?
15. pro 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak ja uz musim len tehotenske.. do inych sa ani nezmestim.. :wink: , jeden som si este nastastie kupila pred zimou, mali nejake vypredaje, tak bola celkom dobra cena. a este jednu tehu bundu mi kupil manzel na narodeniny. Toto musi stacit, vsak uz len 2 mesiace.. a posledny mesiac uz toho vela asi nenachodim.. od januara idem na MD, tak to uz budem len doma sediet a chystat vecicky.
15. pro 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak ja sa nezmestim do ziadnej bundy pred tehotenstvom takze nosim pozicane veci :slight_smile: zda sa mi neprakticke nieco take kupovat vsak to vela nosit nebudem. k tomu kolko to este aj stoji
15. pro 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a kolik váží a měří vaše miminka ve 32.týdne???
15. pro 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett jaj no ja si to predstavujem nejak lahko....ale uz viem co ma caka....a zacinam sa bat.... :confounded: ale tak ked to zvládli aj ine preco aj ja nie..... :grinning:...a tie vlozky to su priamo poporodne??? to kde kupim v dm? ci ?

....utekam na skusky...drzte paste :confounded:
16. pro 2010 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 aj ja nosim vsetko co predtym...okrem rifiel ktore som kupila :slight_smile:
16. pro 2010 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko dievcence.
Tak čo máte dnes na pláne? Hmm?
@alexis13 Ja mám poporodne vlozky Samu. Kupis v lekárni a tuším ajv drogerke.
16. pro 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko maminky a bábinká. :slight_smile:

@moniciak ja nosím väčší kabát.mám požičaný od mojej maminy,minulý rok si ho kúpila,teraz vyše 10kg schudla,takže mi je dobrý.ale v prípade núdze by som si kúpila nejakú veľkú bundu niekde vo výpredaji.Ni som ochotná dať nejakých 70€ a viac za bundu alebo kabát na jednu sezonu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@silvika18 pri malom som sa pýtala si týždeň alebo dva pred pôrodom.neviem,ako u vás,ale tu sa v pôrodnici pýtajú na pediatra,kam budeš chodiť,lebo k nemu posielajú výsledky vyšetrení,čo bábätku robia.Teraz to mám ešte jednoduchšie,žije s mojou kamarátkou,tykáme si,takže to beriem automaticky,že mi ho vezme,aj keby mal plno :grinning:

joj a tehotenská demencia?ani mi nehovorte.!včera som manželovi spravila fantastickú kávu.dáva si 3lkyžičky cukru a ja som mu u našich dala 3lyžičky soli.ešte som sa čudovala,čo sa mu nepáči,keď sa ma spýtal,či ho chcem zabiť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@mafynka keď čítam,ako sa tvoj priateľ k tebe správa,mám 100chutí prísť k vám a dobre ho vyfackať. :angry: :angry: :angry:
16. pro 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 Ahojky, ja by som sa tiež pridala na to stretko, aj medzi sviatkami ale tým že chodím do práce tak až tak okolo štvrej najskôr môžem. Tak ak by ste to organizovali niekedy poobede tak sa rada pridám:slight_smile:
Inač aj ja rodím na Kramároch, ale až koniec februára....
16. pro 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja mám tieto:
to sú také,ako dávajú aj v pôrodnici.tie Samu mi boli pri malom slabé
16. pro 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ja vas vobec nestiham - lebo som bud mimo domu alebo oddychujem s vylozenymi nohami. :grinning: sla na mna choroba, tak som sa liecila. dnes to uz je lepsie.

my sa mame fajn, pichame inj - mm je uz doma, tak mi s tym nastastie pomaha ...
ozaj na MD ma dr vypisala 31.12 - 8 tyzdnov dopredu. ja mam 2x - lebo si platim aj dobrovolne nemocenske. baby, ktore si to tu platite - neviete dokedy to treba odovzdat SP? lebo datum vypisania mam 29.12 - takze tam nemozem prist teraz. to staci, ked im donesiem zaciatkom januara?
16. pro 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babušky videla som že včera ste preberali aj tu vizitu po pôrode na izbách, a veru neviem si predstaviť že niekto sa vám bude pozerať dolu a vy tam vložky jak svet a ešte z vás aj tečie, to tam aj niečo uvidia? :wink:
16. pro 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka12 uvidia,sestrička ti takou veľkou pinzetou odtiahne vložku a oni potrebujú vidieť,koľko krvácaš a ako sa ti hojí rana.

@slavkav no stačí,ale vyplatia ti ju potom až spätne,ale môžeš si ju vybaviť aj teraz popredu.
16. pro 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte guľky, u nás zasa posnežkáva, Jakubko nechce ísť ani vonku - furt chce len Bambulku pozerať - ani čítať, ani hrať sa ................ muž má od budúceho týždňa až do konca roka dovolenku, tak sa vytešujem ........ Aspoň čosi porobíme a budeme spolu konečne celá rodinka :slight_smile:
16. pro 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies u nás nesneží,ale mrzne teda riadne.keď sme o 7vstávali,bolo -17st.a Bambuľka letí teraz aj u nás.malý mi tu už asi 20minút stepuje,nech mu ju pustím.
16. pro 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko tehulky. Ja mám poporodné vložky z lekárne, ale tie sa mi zdajú akési krátke, tak som si kúpila aj tie tesco.
16. pro 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa moja malá má v 33tt - 2038g, ale doki povedala, že to je tak na 32tt. :unamused:
16. pro 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 teraz pozerám, že máme skoro rovnako starých synčekov :slight_smile: no u nás Krtko, Bambulka a Spievankovo. Minulý týždeň sa mi podarilo zohnať 5 original DVD s Krtkom, tak sa vytešujem....... Len momentalne vedie Bambula ....... :wink:
16. pro 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, neviete, ako by som zistila, ako sa vola jedna pesnicka, co hrali rano v Hemendexe, ked tam bol Bruno? Uz som bola na stranke expresu, ale nic som nenasla. Ani neviem, ci je nova, alebo stara, ale strasne pekny text mala. :frowning2:
@pepies Aj moj je od zajtra az do noveho roka doma :dizzy_face:

Buduci stvrtok pridu nasi. Tak sa tesim na nich! Aj ked radsej by som domov isla...Ale to pojdem najskor niekedy koncom marca, mozno az na velku noc. Naposledy som bola doma v na konci juna. Uz som zopar krat mala nutkanie, ze sadajme do auta a podme, ale ...neodvazujem sa na taku cestu. Vlastne to budu moje prve Vianoce, co nebudem doma.
16. pro 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 a to nevadi, ked im to teraz donesiem a datum vystavenia bude 29.12. - t.j. ze mi to dr vystavila?
16. pro 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nevite co by mohlo byt to, ze jsem zacala spinit a posledni dobou me dost boli podbrisek jako pri menstruaci? mate to taky nekdo? :confused:
16. pro 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi myslim, že by si mala ist pre istotu k doktorovi .
16. pro 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi mohla ti odist zatka. Citala som, ze na zaciatku porodu moze zena mierne krvacat. Isla by som k doktorovi hned.
16. pro 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies @sharlotta diky holky...zitra mam planovanou kontrolu hned rano...tak nevim, jestli plasit...malej se hejbe a bolesti se daji v pohode vydrzet, trva to tak dvacet minut, pak zase klid...
16. pro 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi ja by som na tvojom mieste isla hned teraz.
16. pro 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi aj ja by som isla hned
@janette4 aj mne sa tie vlozky samu zdaju kratke a slabe. Kde si kupila tieto???
16. pro 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi aj ja by som išla hneď, držíme palce :wink:
16. pro 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa ja som bola vcera a mimi vazi 1658g
16. pro 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 krasna vaha :slight_smile:

jaaaj idem upratovat, ale taaak sa mi nechce :slight_smile:
16. pro 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaaaj baby, zabudla som vam povedat, ze mala sa otocila dole hlavou. Predvcerom vecer. mala take rosambo v bruchu, ze som myslela ze porodim:-!) A na druhy den pekne kopkala uz hore. Chvala bohu, ziadna sekcia. Este nech mi to potvrdia v nemocke a budem statnaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@sunny1112 No mohla by som, uvidime ci dovtedy neporodim:slight_smile:
16. pro 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek