• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
16. pro 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett super, blahoželáme................... ja som tiež minule písala, že sa mi zdá, že malá už kopká hore, kým predtým ma kopala totálne niekde dole pri mechúri........ Len si nie som istá, či sa už otočila - pokiaľ to neuvidím na sone ..... :wink:
16. pro 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ja som si ista tak na 80%, uvidime co povie sono
16. pro 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett super.
16. pro 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett Ja mam pocit, ze mna mala kope vsade. :sweat_smile: Okrem ineho aj do rebier, ale aj dole...Na poslednej poradni mi do knizky napisala, ze je dole hlavou, tak dufam, ze sa nejak neotocila spat...
16. pro 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kur...a prisla vyplata a 100% premie... ja odpadnem!!!!!! to budu vianoce, idem kocik objednat... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta dole slabsie rucickami, hore silno nozickami
16. pro 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett no super, dnes mas vianoce :grinning: a ktory si si vybrala?
16. pro 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Aj ja to citim všade, ale najhoršie asi hlavičku, keďže je dosť nízko tak ju vytláča niekde v nohavičkách :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dneska ráno po probuzení mě trochu začalo pobolívat v podbřišku, úplně dole na pravé straně, jakoby mě tam táhlo, jako když si třeba v posilce dáte hodně do těla a na druhý den bolí svaly. Čím myslíte že to je? Napadlo mě, že jak už mimisek naléhá hlavičkou anebo mě tam tlačí ručkou...Nechce se mi k doktorovi zbytečně, není to zas tak velká bolest a v pondělí jdeme na kontrolu. Jsem ve 32. tt a špinění žádné ani tvrdnutí břicha, pohyby cítím pravidelně.
16. pro 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett super ze sa mala otocila. :slight_smile: no moja by mala byt hlavou tiez dole ale potom ma velmi silne rucicky lebo ma dobre bucha do mechura. tak hor sa nakupovat ked uz dosla odmena :slight_smile:
16. pro 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
moj malinky je stale hlavickou asi hore - lebo ho riadne citim obcas dolu -
16. pro 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky,,,tak ja som dnes ani pusu nedostala,ked priatel odchadzal, neviem, asi mu zacinam byt na obtiaz,ked takto musim lezat:frowning2:(((((

dnes ma ani brusko netaha,,,ale celu noc som nespala,,asi aj preto,co sa deje v mojom okoli,,ale nejdem to sem vhanat,lebo sme tu same tehulky a musime mysliet pozitivne,,,ale aj tak mam velky strach o drobca,,,uz by som ho najradsej mala pri sebe a za ziadnu cenu nepustila z narucia...

zajtra mam tu kontrolu,tak mi prosim drzte palce

@fialka12 mne bolo neprijemne,ked mi davali cipky,,a potom kazde rano kukali mi na vlozku,,,proste ani sa nespytali len mi odhrnuli pyzamo a stiahli gatky,,,to mi pride take ponizujuce,,nemozem si pomoct
@arrett tak super,gratulujem, co potesilo viac? :grinning:
@pepies u nás tiež ide ešte krtko,spievankovo a Bořek stavitel :grinning:

@arrett v 101ke.inde som ich nevidela.stoja 1,19€
16. pro 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ta ina parada :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: gratulujem,,si v baliku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sup sup kupovat kocik :grinning: :grinning:
16. pro 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ozaj inak ako vies,ze ako je otocena???....moj ked lezim na pravom boku, vzdy tam daco vysunie, ze ani lezat nemozem,,a kopka ma hore do praveho boku..daco ma stekli dolu, aj pod rebrami,,,tak aku poooozu si mam z toho predstavit??
16. pro 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vdaka baby, viac potesila dcera:slight_smile: A ja potesim ju, ze bude mat kociarik:slight_smile: Vybrali sme phil a teds explorer

@mafynka Ja to viem porovnat s tym, ako kopal simonko. Doteraz ked som lezala tak mi mala chodila s nozkami okolo praveho boku, stale iba tam na tej strane. To boli najintenzivnejsie kopance. NA lavo rucickami, tie boli take slabulinke. Teraz ma uz do boku vobec nekopka, ale iba hore. Sa tak prevaluje a kopancuje pod rebrami a v strede. Alw ako vravim, viem to porovnat so simonom, pretoze on bol cely cas otoceny dole hlavou, takze viem, ako by amal mala kopakat.
16. pro 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav ja som s tou vahou v pohode, aj lekar bol :slight_smile: juj a bol fakt velmi mily. len malicka je stale hlavickou hore, mne je jedno, ci cisarsky alebo nie, len ma tam pod rebrami velmi tlaci a tazko sa mi dycha......
ja budem zajtra upratovat, zobrala som si dovolenku :slight_smile:
16. pro 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som tak tajne dufala, ci si nahodou moja zamestnavatelka na mna spomenie s vianocnymi odmenami...aspon za tych 6 mesiacov, co som tam tento rok odrobila...ale zrejme ich dostane kolegyna, co nastupila namiesto mna a robi tam 3 mesiace... :unamused:
16. pro 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett k tomu otoceniu hlavickou smerom horu. ja ked si trosku pritlacim rukou pod rebrami, tak tam citim taku gulu, je to hlavicka, lebo je to take tvrde, tak to viac menej na 100% viem, ze kde ma hlavicku, da sa mi ju uplne nahmatat.
16. pro 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett tak sa musim asi nechat prekvapit...asi mi sono zajtra nebude robit
16. pro 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 moje má 1690 a to jsem ve 32 a příde mi, že je to málo a měří přes 30 cm :unamused: když ona mě to nikdy ani pořádně neřekne
16. pro 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta odmeny - to tak zial byva - aj u nas to tak robili ...ale ja som robila az doteraz, tak mne dali. ale o rok isto nic nebude
16. pro 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett, @pepies, super, ze sa nam deturence otacaju.
Ahojte, aj moja mala herecka sa asi otocila, lebo posledy tyzden mi namiesto mechura okopava zlcnik. V pondelok idem do poradne, tak poprosim dokiho, nech kukne. Snad bude ochotny.
@mafynka, tvojho "priatela" by som poriadne nakopala do zadku ako sa k tebe sprava. Musi to byt (prepac za vyraz) riadny druk!
16. pro 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky prosím vás dostala jsem od Dr. magnesium a ještě železo a do toho beru GS mama vit (vitamíny) jak si to mám všechno zkombinovat?
16. pro 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa mala? mne vobec nie. neviem kolko sice moja meria, ale nejako ma to netrapi. mansie sa lepsie porodi :slight_smile: a mne povedal lekar vcera povedal, ze nemusia byt vsetky dedi mackovia.
16. pro 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimia neviem,co sa to posledne dva dni deje,,,v nemocke sa pekne staral,,chodil za mnou kazdy den,,ale posledne dni sa uz ani porozpravat nevieme,,mozno som precitlivela,,ale vzdy ked komentuje,co som zjedla a kolko,tak sa ma to strasne dotkne,,,alebo ked sa hra s mojim mobilom a nedari sa mu,,tak do neho busi a nadava,aky je to nemozny mobil,,ako viem,ze mi ho daroval on, ale nemusel by sa k nemu tak spravat,,,vcera zasa bol na mojom notebooku,,ako on sice ide niekedy pomaly,lebo ho mam dlho,,ale kupila som si ho za vlastne, za prvu vyplatu,,a nema pravo nim tak tresnut a nadavat aky mam debilny pocitac,,,viem,ze su to malichernosti,,ale strasne sa ma to vie dotknut...
16. pro 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa mne davali zelezo s magnezkom rano v nemocke,,dokopy,,,,ale vitaminy neviem,,ja som ich vysadila
16. pro 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 já vim, že to je normální váha, ale tak čekám první mimčo a moc se v tomhle nevyznám, ale jako jak to tu čtu, tak je to ok:slight_smile:
16. pro 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek