• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
ahojte.majloo veľmi ma mrzí,čo sa ti prihodila a moc držím palce,aby to tentokrát vyšlo :wink:

ja beriem vitamíny Calibrum babyplan,po 12tt si budem kupovať calibrum mami.je cenovo veľmi dobré a obsahuje všetky dôležité vitamíny a minerály,vrátane kys.listovej.
brucho a prsia nenatieram.u mňa to nemá veľký efekt.pri prvom tehu som natierala o 106,ale brucho mi v priebehu týždňa hrozne vyhuplo a komplet popraskalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

vecičky ma ešte nelákajú,má veľa po malom,ale rátam,že keby mi v 20tt povedali,že bude dievčatko,asi ma to drapne :grinning:
24. čer 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
My už včera pokoupili taky první věčičku, přitom koukání po kočárcích.
Pokud se něco má stát,tak se to stane. Nevěřím tomu, že to tohle ovlivní. :wink:
Jsem tak nafouklá, že si budu muset koupit něco na sebe.Dostanu se do jediných kalhot.Kolikrát koukám k někomu do alba, kdo má fotečky v 14t a tak už vypadám já teď... :grinning:
Jinak zítra odjíždíme a vracíme se za týden, rovnou na kontrolu do poradny.Tak se tu mějte,pěkně se zakulacujte a doufám, že to ještě někdy dočtu... :grinning:
24. čer 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
těhulky dneska jsem v 6+0 takze to je jakoby uz 7 týden??
24. čer 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa zajtra začínaš 7tt :wink:
@gigi2 tak šťastne docestujte
ja idem na utz v pondelok,to zase budú stresy :sweat_smile:
24. čer 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja si pripadam nejaka nafuknuta a moje povodne rifle su mi uz nepohodlne, ale zas ja som nosila dost obtiahnute. asi tak pred 2 hodinkami ma velmi zacalo boliet v bruchu, take pichanie, tak dufam, ze to nie je nic zle.
24. čer 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 Aj ja som natierala o 106 a mám straaaaaasne veľa strii. Ale nie na brusku, ale na bokoch a zadku. Už mi pomalicky bledli, keď zasa tehu. Takze ja sa s tým tiež neondiem:slight_smile:
24. čer 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby...pridávam sa k vám...ja som sa pri prvom tehu natierala iba večer, bruško mi rástlo pomaly, takže možno krém zabral alebo to tak dobre pre mňa dopadlo...brucho bez strií...dúfam, že to bude aj pri tomto mimču...@kwetinka1 oddychuj...mňa tiež začalo včera večer pobolievať bruško, v noci som sa prebudila, ešte som to cítila ale do rána to prešlo, takže trošku si oddýchni a určite to bude lepšie
24. čer 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimina321.......mě se to ale moc nezdá, protože 18.6.jsem byla na gyndě a na ultrazvuku to byla jen malá bobulka, jen ten váček, a že by to o týden později vypadalo už jako pulec a mělo to zřetelnou hlavičku a ten ,ocásek, jak jsem to vyčetla v knížce, to mi příde hrozně divný, že by se to za ten týden takhle rozrostlo?? já si spíš myslím, že teď začínám 6týden a až to bude 6+6 tak to bude 7 týden, tak si to myslím já xD
24. čer 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janicka83 musim pracovat a chodit do prace. pobolieva ma brucho, ale teraz je to take vyraznejsie. cele podbrusko ma boli. uz nech pride po mna priatel a idem domov.
24. čer 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca - praveze fotku zo sona uz videl a evidentne ani toto nepomohlo. A srdiecko pocut urcite nebude, lebo vobec nejavi zaujem so mnou chodit k lekarovi, prave naopak. Proste nechcem byt nejaka negativna, len som momentalne fakt strasne z neho sklamana. Toto by som od neho ozaj nikdy necakala a najviac ma stve, ze prave v tomto peknom obdobi, ked sa mam radovat a tesit, tak on mi to vsetko kazi :frowning2: No ale co uz, treba ist dalej, ja sa na babatko tesim a pokial on nie, tak koniec-koncov nemusime byt nasilu spolu
24. čer 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amadu neboj sa, mozno si to len neuvedomuje a nakoniec vsetko dobre dopadne. chlapi neradi davaju najavo co prezivaju. a ked nie pocas tehotenstva, tak ked to skvrna male bude drzat v naruci tak vymekne a ked nie, tak to budes potom riesit. ale teraz sa hlavne staraj o seba a tes sa na malinke :slight_smile:
24. čer 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 - gratulujem k prvemu dnu bez cigariet, uvidis, ze zachvilu si ani nespomenies, ze si niekedy fajcila. Ja keby som vedela, ze to je taketo lahke, tak uz davno sa na to vybodnem. A k tej kontrole u lekara, mrzi ma to, je to cista chyba tej sestricky. Ved sa Ta mala opytat kolko dni Ti meska MS, ked s tym maju taky problem, ze niekto pride podla nich velmi skoro. Verim, ze musis byt riadne vytocena, ale skus sa na to vybodnut kvoli babatku, vsak Ty sama vies, ze ho tam mas a je v poriadku :slight_smile:
24. čer 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@espanolka - drzim palce na zajtrajsiu kontrolu :slight_smile:
24. čer 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majloo - mrzi ma co sa Ti stalo, ale neboj dalsie babatko uz bude urcite v poriadku :slight_smile:
24. čer 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gigi2 - stastu cestu a peknu dovolenku :slight_smile:
24. čer 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett - ja si myslim, ze tie strie dost zavisia aj od genetiky. Niekto sa moze natierat aj 5-krat denne a aj tak ich ma a niekto sa nenatiera vobec a nevie, co to strie su. Myslim si, ze kremy na to maju len minimalny vplyv
24. čer 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa uz 6+0 je 7tt :wink:
24. čer 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 tak po príchode domov oddychuj, vylož nohy a relaxuj...bábo je dôležité...ja mám malú dcéru, ktorá behá ako s vrtuľou na zadku, takže niekedy mi tiež dáva zabrať, keď som ju čakala, som mala viac oddychu v práci ako mám teraz pri nej...a teda jej ako 15-mesačnej nevysvetlím, že maminka musí oddychovať...ale zatiaľ to nebolo potrebné a dúfam, že tak skoro to ani nebude :slight_smile:
24. čer 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janicka83 ako v praci sa velmi nenamaham. sedim za notebookom. ale dnes vecer vsetko zrusim, aj firemnu party. dieta je na prvom mieste.
24. čer 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
babule v pondelok som mala pozitivny tehu test a hned som bola aj na krv a mam zvysene hcg ale zajra mam ist na krv zasa neviete preco???
24. čer 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apoloma budu ti robit este ine vysetrenia, neboj sa, teraz zistovali len ci si naozaj tehu a najblizsie uz budu robit ine testy :wink:
24. čer 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amadu neboj aj on sa teší,len to nevie dať najavo.ja mám doma takého istého.ani pri prvom tehotestve ani teraz mi nedal najavo,že sa teší,nehladkal ma po brušku,nepusinkoval,ako niektorý chlapi,tváril sa akoby to bola normálna každodenná vec.najviac ma vytočil,keď sme sa bavili o pôrode,keď mi povedal,že kedysi žena porodila na roli a okopávala ďalej.dostal riadnu držkovú,ale záujem sa aj tak nejako extra nezvýšil.dokonca,keď sa malý narodil,volala som mu,povedal len dobre a bolo.a keď sme mali ísť domov,to mi volal,že nevie,či sa vôbec teší,že k tomu malému nemá žiadny vzťah.všetko sa zmenilo v okamihu,ako som mu ho dala do náručia.
chlapi sú v tomto iní ako my,nevedia tak prejavovať emocie a city,ale určite sa teší aj on,len potrebuje viac času si zvyknúť-je to preňho nová nepoznaná situácia.daj mu čas. :wink:
24. čer 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky,,ja vas nestiham docitat...co nove??

postrehla som,ze ste rozoberali lieciky,,no tak ja od potratu beriem femibion 800, selen a zelezo, plus calibrum babyplan....a tri mesiace som brala duphaston,,,teraz beriem duphaston, magnezko a kyselinu listovu,,,to vsetko by som mala brat 3krat do dna,,,ale beriem to 2 krat,,,myslim,ze 3 uz je moc,,
24. čer 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka uf, v tomto ti neviem poradit. ja beriem duphaston 2krat denne, tak mi predpisala lekarka. ja by som sa riadila pokynmi lekara a popripade si to overila u ineho gynekologa.
24. čer 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
isabella kde byvas presne??ja 17km od PN
24. čer 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 vsak v pohode,,ja len tak medzi recou :grinning:

inak ja uz neviem,co by som zjedla,,ja som stale hladna :angry: :angry: :angry:
24. čer 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka podobne, zjem vsetko co vidim....za chvilku budem ako becka
24. čer 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievčatá, ďakujem za pochvalu tabuľky, priebežne ju dorábam :wink:
písali ste o účtoch, my to máme vyriešené tak, že ja platím stravu, v rovnakej sume ako priateľ výdavky za byt, ak to prešvihneme tak bez problémov doplatíme jeden druhému. Drahý zarába podstatne viac ako ja, som rada, že ste spomenuli túto tému, lebo doteraz som si všetko platila sama, testy, vitamíny, vyšetrenia... je načase, aby sme sa o tom porozprávali :sunglasses:
Čo sa týka liekov, ja som brala 3 mesiace Femibion 800, potom som sa naštvala, že mi to nevyšlo a pripadalo mi to ako vyhodenie peňazí a v tom som našla pozitívny testík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a teraz ho začnem znova brať a naozaj je už asi čas sa aj natierať aby mi tá koža až tak nepopraskala
Ešte ste rozberali vek medzi partnermi, medzi nami je rozdiel len 2 a 1/2 hodiny, ja som staršia :grinning:
my sme spolu už 7 rokov, z toho takmer 6 rokov spolu žijeme, o svadbe sa nerozprávame, ja o nej nehovorím, lebo poznám jeho reakcie, keď ideme niekomu na svadbu tak na otázky typu a čo vy? Vy kedy? sa môj priateľ iba pousmeje, možno teraz náš vzťah bude chcieť riešiť :wink: ale som si 100% istá, že chce byť so mnou, teda už s nami :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. čer 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca ahoj, ta tabulka je super, len neviem kde ju hladat, lebo sa tu este vemi neorientujem. toto forum je tak trosku nedomyslene. nech to nikto neberie ako urazku, ale vela veci mi tu chyba. s tym peniazkami je to aspon pre mna neprijemna tema. pockam na tvoj rozhovor s priatelom a necham sa inspirovat :slight_smile: mne sice priatel povedal, ze svadba bude tak ako ja chcem, ale ked pride na lamanie chleba, tak to bude o inom. no tiez som presvedcena, ze nas chce a velmi sa tesi a to je pre mna dvolezite a nie papier. dokonca dnes bol taky uneseny z fotky z ultrazvuku, normalne ho to dostalo. rano mi hned donesie pohar vody s vymackanym citronom, len som zvedava dokedy mu to vydrzi. dufam, ze co najdlhsie :slight_smile:
24. čer 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
co mam doma mojho macacieho milacika, tak som ho dala testovat na toxoplazmozu a vysledok negativny (ako som predpokladala). tak aspon tym mozem podryvacnym ludom umlcat usta :slight_smile: a nedavat moju micusku prec ako mi takmer vsetci odporucaju.
24. čer 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek