• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@mafynka no já mám to magnesium brát 4x děnně a to železo 1-0-1
16. pro 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka na to aby si bola precitlivena ak sa to tak da povedat mas plne pravo. si tehotna necitis sa dobre lebo mas problemy pre ktore musis lezat ma sa o teba starat a nie byt k tebe taky. a ma sa o teba starat kazdy z jeho rodiny a nie riesit ci ti chuti obed alebo nie lebo ak ti nechuti maju ti dat nieco co by ti chutilo aby si dostala do seba aspon nejake ziviny. drz sa a mysli ze do dvoch mesiacov budu ti nasi drobci pri nas a pre nich sa oplati trochu trpiet
16. pro 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja teraz tak rozmyslam, ci budem moct na Vianoce jest salat, ked tehotne nemozu tatarsku a majonezu :confused:
16. pro 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
A este jedna vec, okolo pupka mam taku modru, az ciernu kozu, to je ok?
16. pro 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Namiesto tatarskej biely jogurt, alebo smotanu. Ja tak robím malému. So smotanou je to chutné :-ad
16. pro 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Ano, máš tak roztiahnutu kožu.
16. pro 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ja myslim,ze mozes...vsak ho nezjes na kila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@potokin to ale oni asi nechapu,,,ked nieco naznacim,hned som sebecka,,,,ja si nemozem pomoct, uz nevladzem jest ako predtym,,stacia mi dve tri susta a som plna,,potom ma len boli brucho a vsetko tlaci,,,no aspon to ovocie sa snazim,aby som malemu dala aj nejake vitaminy,,,a teraz jogurty jem kazdy den,,prisli mi nejak na chut,,som to zanedbavala cele tehu,,a pila malo mlieka,lebo mi neslo na chut...proste drobec uz tlaci na zaludok,,a tak ako sa uz nedokazem hybat ako predtym,,uz nedokazem ani jest ako predtym,,vsak uz sme v 8 mesiaci,myslim,ze mam na to pravo trochu aj stenat
16. pro 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ja jem aj tatarsku a aj majonezu...nejako som to neobmedzovala pocas tehu.
16. pro 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta majonezu mozeme tu z obchodu nemozeme alebo nemali by sme len tu doma vyrobenu. ja uz som dohodnuta s rodinou na dvoch salatov, kedze odkedy som tehotna neznesiem ani cibulu :slight_smile: mne moj pupik vyskocil von a uz dobre presvita cez oblecenie ale farba koze sa mi nezmenila
16. pro 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin ja mam pupok niekedy von, ze aj cez saty vidno,,a niekedy uplne dnu,ze mi ho az taha
16. pro 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett som si myslela...len ked uz tak zcernela, tak som trosku zacala mat obavy. Inak nemam nikde nic, len okolo pupka.
@kwetinka1 aj ja som rozmyslala, ze sa na to vykaslem, ale v restauraciach a fast foodoch tatarku nejem, to sa bojim. Ale z obchodu...nemalo by jej nic byt. :unamused:
@mafynka samozrejme ze mas na to pravo preco by si nemala. a prave mame jest male porcie a casto vsak sa nam kvoli drobcom do zaludka toho az tak vela nezmesti. aj ja ked nieco robim som hned unavena. vcera som piekla nejake vianocne pecivo a potom som bola uplne mimo. a tym ze musis tolko lezat je normalne ze si viac unavena.
@potokin mne stacilo vcera sa v spche len dole oholit a uz som fucala ako parnik
16. pro 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
babky priberate este??...mne sa to nejak ustalila ta vaha,,stale na 72,,no ale aspon som dohnala co som stratila v nemocke
16. pro 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ani ja uz velmi nepriberam, hadam ostanem na 60 kg
16. pro 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 juuuj uz sa nam to krati,,sa tesim aj bojim zaroven
16. pro 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka aj ja sa tesim velmi,aj ked stale netusim ako budem rodit, baby poradte druhy cisarsky alebo spontanny? este som sa chcela opytat tie, co cakate dievcatko,davate prepichovat uska uz v porodnici,ci neskor? :slight_smile:
16. pro 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimia
@arrett no ja cítim poriadne kopance hlavne vpravo, tak neviem, ako je otočená ......... Strašne sa hýbe a kope, teraz, keď som ležala pri Kubkovi, tak sa až plyšové hračky nadvihovali, čo sa to tak odrážalo :grinning:
@arrett a aký kočík ideš objednať?

kočky, mne prišli dnes tehu nohavice so svetrikom, svetrik mi je dobry a tehu nohavky male, ide ma vystriet, ved som to merala, cakala som na ne cez 2 tyzdne ............ :frowning2: nechcete niektora? Je to veľkosť M, ja potrebujem L-ko. Síce sa do nich vpracem, no keď ešte trošku podrastie bruško, tak bude zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ináč sú úžasnééééééé ........ :dizzy_face:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8944673
16. pro 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 ja by som sla jednoznacne cisarskym,,,za ten cas v nemke som si robila prieskum a co zeny spominali zazitky, tak mi to vyslo jednoznacne za cisarsky,,aspon moj nazor
16. pro 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta - ja tiež v pohode jem tatársku a aj majonézu - samozrejme len kupenskú.

@mafynka - ja by som bola najradšej ak by som mohla rodiť prirodzene - predsa len cisár je operácia - všetko je to vec názoru.
16. pro 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca ja sa bojim toho,ze nebudem vladat ho vytlacit,ked teraz len lezim,,,a nechcem riskovat,ze ho budu tahat kliestami,,neviem,,strach mam z toho... inak budes asi rodit v BB,,aj mas nejakeho dokiho vybraneho? ja rozmyslam,ze oslovim molitorisa,,,nejak tym mladym neverim
16. pro 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka
@leginca ja som tiež za prirodzený pôrod, pokiaľ samozrejme nie je ohrozená matka alebo dieťa ........ predsa je to náročná operácia, mnohé ženy po cisárskom nekoja, nevládzu sa ani postaviť z postele a zobrať si bábätko - jednoznačne žena sa po tejto operácii dáva dohromady dlhšie ako pri spontánnom pôrode ......
16. pro 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 ja by som chcela dat malej prepichnut uska uz v nemocnici len neviem ci to u nas robia a k porodu nemam s cim porovnavat ale podla mna prirodzeny porod je lepsi uz len preto ze je prirodzeny :slight_smile: cisarky je operacia a velky zasah do organizmu
16. pro 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka neboj sa urcite budes vladat. podla mna v takej situacii zena najde sil o ktorych ani netusila ze ich ma :slight_smile:
16. pro 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin zachvilku asi porod ani nebudem musiet riesit,,,,mam pocit,ze maly mi asi vyjde cez pupok, ako mi tam nozku tlaci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tehuľky skoro mamičky
@sharlotta - tá včerajšia prednáška o epi - na začiatku nám rozdali papiere čo donesieme zo sebou na porod, potom nám anesteziologička povedala čo to o epi, riziká a výhody a ako to prebieha a následne bol priestor na otázky, a to bolo všetko.
@arrett - ja sa chystám rodiť na Antolskej lebo som tam už rodila a viem do akého prostredia idem. a zároveň mi je Antolská bližšie.
@cinamon7 - minule som sa zamýšlala nad prepichovaním uší a rozhodla som sa že malej ich nedám prepichnúť, nech sa rozhodne sama, potom keď bude väčšia a bude to sama chcieť.

Čo sa týka Vianoc ja si ani neviem predstaviť že by som si nedala šalát vianočný, ale mi ho robíme bez tatarskej ale zmiešame majolenku a kyslú smotanu a je taký ľahší, mňam už sa teššíííímmmmm. Inak mám v pláne v sobotu vyraziť na nákupy ale vôbec si to neviem predstaviť, ked už teraz odfukujem a to sa prechádzam po byte. Musím si dobre premyslieť do akých obchodov, aby som sa zbytočne nemotala.
16. pro 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tehulky.tak my sme konecne doma,zacali nam vianocne prazdniny :grinning: a kedze mame hnusne pocasie,tak som este stale v posteli. aspon ranajky som si spravila. ale nic sa mi nechce a mala by som zacat nieco robit :unamused:
vraj pri cisarskom maju deticky krajsie hlavicky :sweat_smile: ale ja netusim,co bude so mnou. urologiu som dostala az v polke januara. ani netusim,kolko male vazi,lebo tu nic take nekontroluju. ja dufam,ze ma aspon to kilo teraz. a hybe sa stale,bud je hlavickou hore alebo priecmo,lebo kope na obe strany a do rebier nic.
16. pro 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin ja by som tiež asi dala malej prepichnúť ušká v pôrodnici.......... takže tatinko nech zháňa ako "pôrodné" nejaké pekné náušničky :slight_smile:
16. pro 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás prepichuje uška pediater, takze dám u neho, ale až po nejakom čase. Nie hneď, uvidíme:grinning:
Práve som zbalila tasku a chýba mi ešte pár drobnosti. V sobotu ideme do BA, tak musím dokúpiť:slight_smile:
16. pro 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ja mam nausnicky dedictstvo :slight_smile: boli mojej mamy potom moj,e tak teraz budu mojej dcery:slight_smile:
16. pro 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek