• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@potokin vidíš, myslím že by sme mali mať náušničky ešte po mne :wink:

Jakubko sa už zobudil, pozeráme Krtka a čakáme na tatina, tuším sa pôjdeme poobede niekam prevetrať :wink:
16. pro 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies Nedavaju sa tie z nejakej ocele či z čoho??? Ja mám dedicne tiež dosť veľa:slight_smile:
16. pro 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nič, prisernu chuť som dostala na spisske parky:slight_smile: Idem vydolovat z mraznicky. A zajtra sú na pláne pirohy... Mnam mnam zo smotankou a slaninkou oravskou:slight_smile: a v sobotu guláš a v nedeľu netusim :frowning2:
16. pro 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prave som zaktualizovala moje brucho :slight_smile:
16. pro 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 ja len ze len ten pocit ja bez nohaviciek, krvacam a okolo mna nevim kolko ludi sa prepadnem od hamby :grinning:
@janette4 dik za info ohladom vloziek
16. pro 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta sekne ti to s tym bruskom :wink:
16. pro 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ja tiez dam malej nausnicky po mne :wink: Mama ich dala vycistit a donesie mi ich teraz na Vianoce, ked pridu. :dizzy_face:
16. pro 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Jeej, aká kocica. Pristane Vam to!!!

@alexis13 Mno.. Je to blbe, chýbajú aspoň tie latkove paravany či ako sa to vola, pre trochu diskretnosti. Mne to bolo jedno, všetky sme tam boli narovnako z jedného dôvodu a ti gyndosi sú už zvyknutý
16. pro 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett jj nejako to pretrpim...ved kukaju na to iste v kuse :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta wau, aká kočka, pristane Ti to :wink:
16. pro 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no sľúbila som vám aj ja foto, teda ak ste zvedavé na moju loptu spred 2-3 týždňov :grinning:
16. pro 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta aka si kocka :slight_smile:

baby,ako vam je dobre,ked budete davat vlastne nausnicky.my ked budeme mat dievcatko,tak musime kupit. v skolke som totiz stratila. najprv jednu zlatu a potom aj jednu striebornu. a ked to bude po mne,tak nic ine ako zlato nebude moct mat. asi budem musiet sestre zobrat,ale nechat 'moznu' krstnu,aby kupila.
16. pro 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies
@alexis13
@arrett dakujem :wink: Ja mam stale pocit, ze je malinke, ale ked tak pozeram na tu fotku, tak ani nie....
16. pro 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 krstna, by mala kupovat.. :wink:
@pepies jeeej, pekna lopticka :slight_smile:
@alexis13 ako skusky?
16. pro 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no veru, prehltla som loptu, a to bolo pred 2 tyzdnami .........
v sobotu budem mat nové fotky, tak potom nahodim, dufam, ze sa podaria ................... rada by som dala nafotit aj Jakubka na vianocne pozdravy :wink:
16. pro 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies Krasa!!!!
16. pro 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies maly je zlaty. Tesi sa na sestricku?
16. pro 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett :grinning:
@sharlotta jasné, že sa teší, furt Jasminka sem, Jasminka tam, bozkáva mi bruško...... No však keď si donesiem ten batôžtek z pôrodnice domov, tak som zvedavá, ako zareaguje......... :wink:
16. pro 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ešte pridávam jedno foto pre potešenie :wink: :wink: :wink: :wink:
16. pro 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies jeeeeeej,ten je zlaty,aj moj tak spi od mala, obklopeny macikmi :slight_smile:
16. pro 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no my uvidime na com sa s manzelom dohodneme,lebo neradi nechavame velke vydavky na inych.

@pepies no teeda,to ja sa mozem schovat :grinning:

tak ja vam tiez pridam to moje. a to som sa najedla :sweat_smile:
16. pro 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 podla tradicie by mala kupovat krstna. Aj ja budem kupovat bratovej malej, ak ju daju vobec pokrstit, lebo sa nejako neozyvaju...ze co s krstom...
16. pro 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 Teda:slight_smile:)) to je brusinko malinke:slight_smile: hehe, oproti pepis!!!
@pepies Je úžasný malicky, ako anjelicek:slight_smile:
16. pro 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta mne su tradicie ukradnute :sweat_smile: ale nakoniec to aj tak bude zalezat,ako sa dohodneme.ked bude krstna nastojit,ze chce kupit,tak ju nechame,zbytocne sa pre to hadat nebudem :slight_smile:

@arrett a to poctivo jem. len dieta robi svoje,kedze nie vsetko mam dovolene
16. pro 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett nausnicky musia byt zlate a namocene do liehu myslim 24hod tak mi hovorila svagrina. ta viem ze lutovala ze ich nemala pripravene ked odchadzala z nemocnice lebo potom davala malej uska prepichovat az potom u lekara a malej sa to moc nepacilo.
16. pro 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
babule, chcem sa spytat, ze ci vy este soferujete?
16. pro 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 mas krasne brusko moje je riadna lopta take nieco ako peppies :slight_smile:
16. pro 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin a to sa beru nausnice do porodnice?chudatko moje, nie dost, ze bude mat traumu z porodu, este jej aj dam uska prepichnut? Ja jej dam asi nastrelit, to boli ovela menej. Mam odskusane. :wink: 3 mam nastrelene a 1 prepichnutu, ked nepocitam tie 2, co mi dali prepichnut za mal. nastrelenie je uplne v pohode, ale to prepichovanie bol boj... :sweat_smile:
16. pro 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin no aspon vies,ze babo pekne pribera :wink:
my dame asi nastrelit,ked budeme na svk,lebo anglicanom neverim a tu to asi ani moc nerobia. a si neviem predstavit prepichovat 4mes babatku. teda ak to bude vobec dievcatko :grinning:
16. pro 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ja este ano,ale uz nerada :unamused:
16. pro 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek