• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@sharlotta z jednej mam vysledok zajtra, ale tu som spravila len znamku neviem, a z chemie potravin som dostala jednotku :grinning:
16. pro 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 taketo mini brusko mam aj ja :wink: musim odfotit aj ja a hodim foto
16. pro 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 gratulujem ku skuskam :wink:
tak pridaj fotku,nech vidime :slight_smile:
16. pro 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 vsetci sa cuduju ci som normalna, ze este soferujem. vadi to tomu babu? alebo neviem je s tym nejaky problem?
16. pro 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 dakujem a pridavam aktualnu foto...neni to dobra kvalita :wink: ale nieco predsa :grinning:
34 týžden :grinning:
16. pro 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 paradna si tam :slight_smile: a na kvalitu sa vykasli,ved to je len tak na ukazku. mozno pri druhom budeme mat ovela vacsie bruska :grinning:
16. pro 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pripájam sa aj ja k Vám s fotkou bruška
16. pro 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 @sharlotta @arrett ak bude stretko by som sa pridala aj ja :slight_smile:
@slavkav @labudka nechcete sa pripojit tiez? Ak by sme sa stretli na antolskej nech sa pozname :wink:

Baby krasne bruska :wink: Ja som na tom asi ako peppies :slight_smile:
16. pro 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ja tiez stale soferujem. Pri prvom som soferovala este v den porodu :slight_smile: V kufri som mala tasku do porodnice pre istotu :slight_smile: ale je to nebezpecne, keby si naburala...
16. pro 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 gratulujem ku skuskam :wink: naozaj pekne fotky :slight_smile:
@denisa287
16. pro 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 @arrett @slavkav @labudka @kwetinka1 Davam do plena datum 29.12. o 17.00
16. pro 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta mna si tam neuviedla, tak teraz neviem ci to naschaval alebo nie...
16. pro 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 :grinning: to preto, ze od teba som to kopirovala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. pro 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Este ktosi pisal, ze sa chce pridat, ale neviem kto...uz to neviem najst. :unamused:
16. pro 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta @sunny1112 @arrett @slavkav @labudka @kwetinka1 ja vtedy mozem. Mne je jedno kde, len aby sa tam dalo ako tak parkovat :wink:
16. pro 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zajtra si robime s mm rande. Pojdeme asi do kina a na veceru, tak sa tesiiim. Potom pri 2 detoch asi tak skoro nepojdeme nikam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka skusaj tie kegelove cviky na posilnenie panvoveho dna, to mozes robit aj ked lezis, len sa asi musis spytat dokiho, ci je to v poriadku ... ja som tiez o tom rozmyslala, ze ako toho mojho valibuka vytlacim, ale dnes som kecala s doktorom a hovoril mi, ze v 9. mesiaci uz nemusim lezat, mam sa hybat, aby som aku taku kondicku pred porodom ziskala...
16. pro 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, napiste mi co si musim zobrat do porodnice, aj co sa dokumentov tyka....ja som bola nastavena, ze rodim prec a teraz vlastne ani neviem, co mi treba, a chcem si zacat balit tasku, aby som to mala hotove ... pri mojom tvrdnuti brucha :unamused:
16. pro 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
stretko - juj dievcata - mne medzi sviatkami vobec nevyhovuje - lebo budeme asi niekde odcestovani - v tom case niekde na strednom slovensku ... tak si to vychutnajte bezo mna :slight_smile: budem na vas mysliet .. aj ked momentalne sa nieco meni - ak by som bola nahodou tu - tak by som prisla - ale to fakt este netusim
16. pro 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute kočky, tak my sme sa boli trošku prevetrať v meste, bola strašná kosa, zajtra má muž vianočný večierok, tak budeme gazdovať sami s Jakubkom...... :unamused:
Želám VÁM krásny večer :slight_smile:
16. pro 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13
@denisa287 krásne brušká :wink:
@matiniki5 ja som tiež aktívny šofér, prvé tehu som sa ešte aj na pásy do nemocky v 9.mesiaci vozila sama :wink: ale to bolo v auguste, teraz sa už aj trošku bojím, lebo minule sme skoro s Jakubkom zapadli :unamused:
@minnehaha2005 myslím že preukaz poistenca, občiansky a kópiu sobášneho listu /či ten sobášny - to som strelila? bože, neviem :wink: /
@matiniki5 závidím VÁM to stretko, škoda, že som tak ďaleko :unamused:
16. pro 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojteee :slight_smile:
@matiniki5 @sharlotta @sunny1112 @arrett @slavkav @labudka @kwetinka1 ja vtedy mozem tiez, ale ked to posunieme aj na zaciatok roka, tak som s tym tiez OK :slight_smile:

16. pro 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 ahoj, videla som, že si pridala foto vložiek do tej nemocky, kde si ich kúpila v zdravotníckych potrebách? Nech nekupím male...xixi....
16. pro 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta to som bola asi ja čo som sa chcela pridat, mne toho 29.12 vyhovuje, tak ešte nejaký flek by bolo treba vymysliet,, :grinning:
16. pro 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ja v tom problem nevidim ak si zvyknuta jazdit denno denne, babetku by to mohlo uskodit iba keby si narazila,ale stale pre istotu treba mat pas a volant co najdalej od bruska, minule som akurat o tom citala, teraz v zime je uz asi vacsie riziko ze do teba niekto narazi, treba sa tiez viac sustredit, sneh, poladovica, hmla a hlavne mne teraz vadia tie hrozne derave cesty, z toho chcem kazdu chvilu pisat :grinning: najlepsie je,ked uz mame osobneho sofera :slight_smile:
16. pro 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 @fialka12 @matiniki5 @sunny1112 @arrett @labudka @kwetinka1 tak uz sme 4, co nam to vyhovuje. Ja navrhujem Alfu v Petrzalke, tam su aj take vacsie stoly a nefajci sa tam. Ale ak viete o niecom lepsom, tak dajte do plena.

@minnehaha2005 @pepies aj sobasny list treba, koli priezvisku. Ja mam pre istotu kopiu, aj original.
16. pro 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy :slight_smile:

nějak poslední dny nestíhám :pensive:
Hlásím dnešní kontrola v pořádku. Tlak napodruhé 140/80. Čípek zavřený, CS 3. Poloha stále KP :frowning2:
Na další kontrolu jdu až 3.1. a bude i první monitor :slight_smile:

Chválím krásné bříška. taky se musím nafotit, dokud ho mám :grinning:

16. pro 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies aj Jakubko je augustovi? Aj Martinko je :wink:
Na to stretko sa tesim, som zvedava ako sa nam podari zosuladit :slight_smile: Ale ved Jakubko by uz mohol byt nadseny z vyletu vlacikom :wink:
16. pro 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta a ta Alfa je kde presne? :slight_smile:
@fialka12 uz som Ti poslala ten zoznam
16. pro 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek