TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

Zdravím všechny maminky. Je tu už taková, která čeká mimčo stejně jako my?
alexis13
16. pro 2010
@sharlotta z jednej mam vysledok zajtra, ale tu som spravila len znamku neviem, a z chemie potravin som dostala jednotku 😃
alexis13
16. pro 2010
@hrozienko11 taketo mini brusko mam aj ja 😉 musim odfotit aj ja a hodim foto
hrozienko11
16. pro 2010
@alexis13 gratulujem ku skuskam 😉
tak pridaj fotku,nech vidime 🙂
kwetinka1
16. pro 2010
@cinamon7 vsetci sa cuduju ci som normalna, ze este soferujem. vadi to tomu babu? alebo neviem je s tym nejaky problem?
alexis13
16. pro 2010
@hrozienko11 dakujem a pridavam aktualnu foto...neni to dobra kvalita 😉 ale nieco predsa 😃
34 týžden 😃
hrozienko11
16. pro 2010
@alexis13 paradna si tam 🙂 a na kvalitu sa vykasli,ved to je len tak na ukazku. mozno pri druhom budeme mat ovela vacsie bruska 😃
denisa287
16. pro 2010
Pripájam sa aj ja k Vám s fotkou bruška
matiniki5
16. pro 2010
@sunny1112 @sharlotta @arrett ak bude stretko by som sa pridala aj ja 🙂
@slavkav @labudka nechcete sa pripojit tiez? Ak by sme sa stretli na antolskej nech sa pozname 😉

Baby krasne bruska 😉 Ja som na tom asi ako peppies 🙂
matiniki5
16. pro 2010
@kwetinka1 ja tiez stale soferujem. Pri prvom som soferovala este v den porodu 🙂 V kufri som mala tasku do porodnice pre istotu 🙂 ale je to nebezpecne, keby si naburala...
sharlotta
16. pro 2010
@alexis13 gratulujem ku skuskam 😉 naozaj pekne fotky 🙂
@denisa287
sharlotta
16. pro 2010
@sunny1112 @arrett @slavkav @labudka @kwetinka1 Davam do plena datum 29.12. o 17.00
matiniki5
16. pro 2010
@sharlotta mna si tam neuviedla, tak teraz neviem ci to naschaval alebo nie...
sharlotta
16. pro 2010
@matiniki5 😃 to preto, ze od teba som to kopirovala :-p
matiniki5
16. pro 2010
@sharlotta som rada 😃
sharlotta
16. pro 2010
Este ktosi pisal, ze sa chce pridat, ale neviem kto...uz to neviem najst. :-|
matiniki5
16. pro 2010
@sharlotta @sunny1112 @arrett @slavkav @labudka @kwetinka1 ja vtedy mozem. Mne je jedno kde, len aby sa tam dalo ako tak parkovat 😉
matiniki5
16. pro 2010
Zajtra si robime s mm rande. Pojdeme asi do kina a na veceru, tak sa tesiiim. Potom pri 2 detoch asi tak skoro nepojdeme nikam :-p
minnehaha2005
16. pro 2010
@mafynka skusaj tie kegelove cviky na posilnenie panvoveho dna, to mozes robit aj ked lezis, len sa asi musis spytat dokiho, ci je to v poriadku ... ja som tiez o tom rozmyslala, ze ako toho mojho valibuka vytlacim, ale dnes som kecala s doktorom a hovoril mi, ze v 9. mesiaci uz nemusim lezat, mam sa hybat, aby som aku taku kondicku pred porodom ziskala...
minnehaha2005
16. pro 2010
baby, napiste mi co si musim zobrat do porodnice, aj co sa dokumentov tyka....ja som bola nastavena, ze rodim prec a teraz vlastne ani neviem, co mi treba, a chcem si zacat balit tasku, aby som to mala hotove ... pri mojom tvrdnuti brucha :-|
slavkav
16. pro 2010
stretko - juj dievcata - mne medzi sviatkami vobec nevyhovuje - lebo budeme asi niekde odcestovani - v tom case niekde na strednom slovensku ... tak si to vychutnajte bezo mna 🙂 budem na vas mysliet .. aj ked momentalne sa nieco meni - ak by som bola nahodou tu - tak by som prisla - ale to fakt este netusim
pepies
16. pro 2010
čaute kočky, tak my sme sa boli trošku prevetrať v meste, bola strašná kosa, zajtra má muž vianočný večierok, tak budeme gazdovať sami s Jakubkom...... :-|
Želám VÁM krásny večer 🙂
pepies
16. pro 2010
@alexis13
@denisa287 krásne brušká 😉
@matiniki5 ja som tiež aktívny šofér, prvé tehu som sa ešte aj na pásy do nemocky v 9.mesiaci vozila sama 😉 ale to bolo v auguste, teraz sa už aj trošku bojím, lebo minule sme skoro s Jakubkom zapadli :-|
@minnehaha2005 myslím že preukaz poistenca, občiansky a kópiu sobášneho listu /či ten sobášny - to som strelila? bože, neviem 😉 /
@matiniki5 závidím VÁM to stretko, škoda, že som tak ďaleko :-|
sunny1112
16. pro 2010
ahojteee 🙂
@matiniki5 @sharlotta @sunny1112 @arrett @slavkav @labudka @kwetinka1 ja vtedy mozem tiez, ale ked to posunieme aj na zaciatok roka, tak som s tym tiez OK 🙂

fialka12
16. pro 2010
@janette4 ahoj, videla som, že si pridala foto vložiek do tej nemocky, kde si ich kúpila v zdravotníckych potrebách? Nech nekupím male...xixi....
fialka12
16. pro 2010
@sharlotta to som bola asi ja čo som sa chcela pridat, mne toho 29.12 vyhovuje, tak ešte nejaký flek by bolo treba vymysliet,, 😃
cinamon7
16. pro 2010
@kwetinka1 ja v tom problem nevidim ak si zvyknuta jazdit denno denne, babetku by to mohlo uskodit iba keby si narazila,ale stale pre istotu treba mat pas a volant co najdalej od bruska, minule som akurat o tom citala, teraz v zime je uz asi vacsie riziko ze do teba niekto narazi, treba sa tiez viac sustredit, sneh, poladovica, hmla a hlavne mne teraz vadia tie hrozne derave cesty, z toho chcem kazdu chvilu pisat 😃 najlepsie je,ked uz mame osobneho sofera 🙂
sharlotta
16. pro 2010
@sunny1112 @fialka12 @matiniki5 @sunny1112 @arrett @labudka @kwetinka1 tak uz sme 4, co nam to vyhovuje. Ja navrhujem Alfu v Petrzalke, tam su aj take vacsie stoly a nefajci sa tam. Ale ak viete o niecom lepsom, tak dajte do plena.

@minnehaha2005 @pepies aj sobasny list treba, koli priezvisku. Ja mam pre istotu kopiu, aj original.
el267
16. pro 2010
Ahoj maminy 🙂

nějak poslední dny nestíhám |-|
Hlásím dnešní kontrola v pořádku. Tlak napodruhé 140/80. Čípek zavřený, CS 3. Poloha stále KP 😞
Na další kontrolu jdu až 3.1. a bude i první monitor 🙂

Chválím krásné bříška. taky se musím nafotit, dokud ho mám 😃

matiniki5
16. pro 2010
@pepies aj Jakubko je augustovi? Aj Martinko je 😉
Na to stretko sa tesim, som zvedava ako sa nam podari zosuladit 🙂 Ale ved Jakubko by uz mohol byt nadseny z vyletu vlacikom 😉
sunny1112
16. pro 2010
@sharlotta a ta Alfa je kde presne? 🙂
@fialka12 uz som Ti poslala ten zoznam