• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@sharlotta @sunny1112 @fialka12 @arrett @labudka @kwetinka1 pre mna je alfa OK. Tam kusok byva moja mama, tak aspon Matka nebudem mat daleko :slight_smile: Volakedy tam robili velmi dobre rebierka, mnam :wink:

@sharlotta @minnehaha2005 mne sa zda, ze sobasny list potreboval az mm ked isiel ma matriku pre rodny list. Lebo bral si ho odo mna z nemocnice.
16. pro 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 To je pri zastavke Markova, oproti Kauflandu v Petrzalke. http://www.obedovat.sk/bratislava/Restauracia_150_Alfa
16. pro 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 v petrzalke, ako je zrkadlovy haj alebo ako sa vola, uz ani neviem :slight_smile: hned z druhej strany je cikcak centrum kde sa sobasi.
16. pro 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 vsak nejak to najdem :slight_smile: dakujem :slight_smile:
16. pro 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jedna znama mi poradila, aby som si do nemocnice po porode zobrala tie tena gatky, co su jednorazove, tie na unilk mocu, ze to cele vyhodis, a nemusis nic riesit, ci sa zaspinis, alebo nie, tak som si dala poslat vzorky.
http://www.tena.sk/Vseobecne-informacie/Produkty/TENA-Pants-Discreet/
16. pro 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky, tak hlasim aj ja dalsiu uspesnu kontrolu za nami. Maly vazi 1610g, otoceny je uz hlavickou dolu.. ani neviem,kedy sa mu to podarilo, stale som mala pocit, ze kope dolu.. :slight_smile: , no a vsetko pekne uzavrete.
Pekne bruska ste tu popridavali, je to zaujimave, ake je kazde jedno ine!! Ale pristane vam to!
16. pro 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, a pridavam aj moje brusko v 30tt.
16. pro 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky můžu třeba strepsils když mě hrozně bolí v krku? něco na mě leze:(
16. pro 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa podla mna nie :frowning2: radsej nech ti v lekarni poradia niake homeopatika :slight_smile:
16. pro 2010 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa Nie, takéto pastilky nie sú vobec vhodne! Daj si preventan quatro. Sú super. Je to tabletka na cmulanie a v tehu sa môže. Mne krásne zaberá. Kupis v lekárni bez predpisu.
17. pro 2010 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré rano dievčata,tak ja som dnes od piatej hore.Malá ma strašne buchnátovala uz od pol piatej,tak sme vstali a dali si čaj a jablkovy koláč.Aspon sme manželovi robili spoločnost pri rannom vstávaní do prace.Je to až neuveritelné,kolko sa taky maly človiečik vie hmyrit.Tak sa teším,včera sa nám podarilo 1krát zastihnut,ze malinká pekne dokopala manželovi ruku, bol velmi rád a pačilo sa mu to :dizzy_face: Skusim si íst este lahnut,majte sa zatial
17. pro 2010 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kinderka.... blee, od noci hltam ziletky, co ma tak boli hrdlo a ked dycham, jak v prievane keby som stala... a teraz budem 3 dni sama doma, takze to budem musiet vydrzat a doma nic nemam :unamused:
vcera som bola znbovu na poradni, tak zas mi nasadil magne b6, guajacuran, macmiror, a este volaco lebo mam zapal... a este ma sfukol, ze mam viac lezat, lebo sa stale viac otvaram a aby sa zapal nedostal aj k babu... tak zase dni poctivej nudy :stuck_out_tongue_closed_eyes: no co, nejak vydrzime
17. pro 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky,
@mirka0044 blahoželám k úspešnej kontrole + krásna fotka :wink:
@matiniki5 a chodíš aj na augustovky 2008?
@minnehaha2005 ja si beriem jednorázové sieťované nohavičky, podľa mňa tieto plienkové moc nie sú dobré, rana potrebuje "dýchať", preto sa neodporúčajú ani klasické menštruačné vložky, ale vatové a zo začiatku len vložka a žiadne nohavky, ani tie jednorázové sieťové nechceli sestričky dovoliť ........... ja som ich využila aj v nemocke aj potom na doma a keď sa zašpinia, jednoducho ich vyhodíš......
@marhulka13 to mi je ľúto, že si chorá, vyskúšaj aspoň slanú vodu kloktať + cibuľu + cesnak - aspoň nejaké domáce recepty na bolenie hrdla........ držím palce, mňa to držalo 2 týždne aj so soplami :frowning2:
17. pro 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ked sa mi podari sa z postele vyklubat, tak si daco urobim :zipper_mouth: ja sa ani necudujem, ze som chora, mm bol chory a este sa nam aj kurenie v aute pokazilo a ist dve hodky v aute takom, brrr, som skoro zamrzla... uz nech je zase leto :slight_smile:
a akurat zacina snezit :slight_smile:
17. pro 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 tak ani nevstávaj, ležkaj........ u nás je minus 10 :unamused:
17. pro 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies u nas je tiez brutal zima, no kolko stupnov, neviem a ani to radsej nebudem zistovat :grinning: stacila mi ta mraznicka vcera v aute..
ozaj, ked mam papier na matersku, dokedy to treba odovzdat???
17. pro 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.

@sharlotta , @alexis13 , @denisa287 krásne brušká máte :slight_smile:

@fialka12 tie vložky som videla len v drogerke v 101 ke,stoja 1,19€ a sú to také tie buničinové,akoby potiahnuté gázou,presne také isté,ako dávajú aj v pôrodnici

@minnehaha2005 dokumenty do pôrodnice: tehotenský preukaz,OP, preukaz o zdravotnom poistení,sobášny list,výsledky špeciálnych vyšetrení v tehotenstve-tie by si mala mať založené v tehotenskej knižke
17. pro 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ešte adresa a telefón pediatra, doklad o EPI, doklad o zaplatení otca
17. pro 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 joj moja prajem skoré uzdravenie :wink:

u nás je tiež dosť zima,ale menej ako včera.začína snežiť,ale je to lepšie ako -20st. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. pro 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 dufam, ze ti to rychlo prejde! Hlavne ostan v teple. U nas dnes rano bolo -25°C, riadna kosa. Tiez len doma dnes sedim. Chystam sa piect medovnicky.
17. pro 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Dnes jsem se luxusně vyspala, s malou jsme vstávali v 8.30hod :slight_smile:

Já vložky do porodnice kupovala v lékárně. Vzala jsem si jen balík, abych měla rezervu. V nemocnici dostanem.
Koukám, že se tady marodí, tak přeju brzké uzdravení :wink:

@mirka0044 pěkná fotka
@minnehaha2005 díky za tip. Už jsem si taky objednala vzorek :wink:
Mě chybí si zbalit do porodnice už jen pantofle a papíry. Snad to tady nebudu mít zase zbalený 2 měsíce :unamused:
17. pro 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies dakujem! take pozitivne spravy vzdy potesia. Hlavne, ked citam, kolko tu baby maju tazkosti, tak si hovorim, ze sa nemam stazovat a pekne prijimat tehot. tazkosti (take tie bezne), uz mozno pri druhom to budem lahsie znasat, teraz je to vsetko take nove.
17. pro 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky u nás už můžou začít vánoce. Já mám napečeno, dárky nakoupený :slight_smile: Už se tak těším až uvidíme malou u stromečku na tu radost z dárků :slight_smile: Letos bych fakt řekla, že to budou ty pravé vánoce. Už si to uvědomuje líp ´jak loni.Každý den se ptá , kdy už přijde ježíšek :grinning:
17. pro 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 dakujem:slight_smile:, ale priberam nejako rapidne :slight_smile: , uz mam plus 15kg, ked to takto pojde dalej, tak ma do porodu asi roztrhne.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. pro 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 ja mam pocit, ze vy tam vsetko dostavate...mne dal vcera zoznam, co treba do porodnice, to bol iny lajster :grinning:

@mirka0044
@janette4 aj ja dufam, ze ma to coskoro prejde, budem sa to snazit aspon vylezat, lebo do lekarne sa mi fakt nece v tomto pocasi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. pro 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 no u nás sa v pôrodnici nedostáva nič.1vložku po pôrode a potom už svoje :frowning2:
17. pro 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 neboj kamarátka,čo rodila pred 2týždňami pribrala 35kg,lebo má problémy so štítnou žľazou a neroztrhlo ju.dokonca,teraz ani nie je vidieť,že mala toľko na sebe.
17. pro 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 Ty si šikovná, ja nemám ešte nič..... vložky takisto kupujem v lekárni - aj tie veľké aj malé popôrodné.... Prvý krát keď mi dali tú obrovskú vložku do ruky, som sa v lekárni pozrela na muža a zahlásila som, že toto si v živote nedám medzi nohy /ja som nebola zvyknutá ani na normálne vložky, som bola vyslovene tampónový typ :grinning: / muž mal záchvat smiechu ..... :wink:
Túto nedeľu sa chystáme na nákupy bez malého, tak si všetko pokúpim....... :slight_smile:
@mirka0044 ja si tiež hovorím, že môžem byť rada, že sme v poriadku......... ak nerátam zvýšený cukor, tak doposiaľ všetko ok.............. malá sa už myslím aj otočila dole hlavičkou, no budem si istá až začiatkom januára, keď idem na sono ........ a kto Ti robil fotky? bola si niekde v ateliéri?
17. pro 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 tak to ti zavidim, ja este len piect idem, a darceky tiez este nemam vsetky, este mi zopar drobnosti chyba. Takze bud. tyzden este budemmusiet ist do preplnenych obchodov.. :frowning2:
No a s malou, to ti verim, Vianoce su uplne ine, ked su s detmi! Deti sa vedia tak krasne tesit!!
17. pro 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 to je v norme 15kg...... ja som pribrala pri prvom 25kg a teraz myslim len 7kg :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@janette4 35kg je fakt veľa ............. ale je to iné, keď má niekto zdravotné problémy ............. mne ostalo po Jakubkovi 15kg, takže ma je stále dosť ............. vlastne teraz vážim o 5 kg menej, ako keď som išla rodiť Jakubka ........... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zatiaľ kilá neriešim, hlavne že sme ako-tak zdraví :wink:
17. pro 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek