• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@janette4 tak to si ma upokojila. Dufam, ze aj mne to pojde po porode dolu.. Lebo trham svoje rekordy na vahe.. :slight_smile: , uz tie kila dost citit, taka som neobratna.
17. pro 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies to mas pravdu, hlavne, ze mali su v poriadku, ostatne uz nejako vydrzime! Ano, fotky nam robili v atelieri, bol to darcek od mojho manzela k narodeninam :slight_smile:
17. pro 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 krásny darček ........ mňa príde zajtra tiež fotiť fotografka domov, chcem dať tehu fotky manželovi pod stromček.......... len neviem, čo vymyslíme, ako sa dám fotiť, či v spodnom prádle, alebo oblečená, alebo tak ako ty že podprda a nohavky ................ poraď :slight_smile: lebo ja som strašne hanblivá, tak neviem, či sa odvážim :grinning:
17. pro 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslite, že by som mohla v 36tt cestovať na východ?
17. pro 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já u Eli přibrala 26kg, ted ,,zatím" 16kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: Manžel mi nedávno řekl, že se těší až porodím, a budu normální :grinning:
A známá mi řekla, že to mám snad jen v břiše. Ale já vím, že ne. Přes boky mám o 10cm víc :angry:
17. pro 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 ahoj, ted jsem nahodou cetla tvuj prispevek, ze jsi pribrala 26 kg - mam otazku, jestli jsi to pak schodila, protoze jsme na tom hooodne podobne... Ja se silene bojim, ze to dolu uz snad nikdy nedam :wink:
17. pro 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bluemchen taky jsem se bála! 10kg jsem nechala v porodnici a zbytek odešel během 3 měsícu :slight_smile: Myslím, že to bylo i kojením. Kojila jsem co 2 hod. V noci po 2-3 hodinách. Snažila jsem se jíst pravidelně, ale někdy jsem i neměla čas :stuck_out_tongue_closed_eyes: A hlavně malá trpěla na prdíky, tak jsem se hlídala v jídle co sním.
17. pro 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett fuha ... planujes ist na sviatky k rodicom?

ja budem o 2t cestovat - ale na stredne slovensko
17. pro 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted mě sestra strašila, že u druhého to tak rychle nepůjde :stuck_out_tongue_closed_eyes: Uvidíme. Ale já myslím, že jo. protože určitě nenabírám z jídla. Nějak extra se nepřejídám a sladkosti jím, ale ne moc :wink: Tak si myslím, že to bude zase plno vody. Mám i otoky. tentokrát míň, ale ještě určitě hodně přiberu do konce
17. pro 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett no ked si predstavim seba, ze som rodila az v 42tt, tak maaaas casuuu :slight_smile: podla mna to najviac zalezi od Teba, ako sa citis.. mne napriklad uz tie dlhsie trasy prekazali pri prvom, teraz to uz tak nejak neriesim :slight_smile:
17. pro 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett nedávno mi mm navrhl, že o svátkách pojedeme navštívit Prahu. Já už se ale na cestování necítím. A už vůbec ne na nějaké dlouhé chození. Mám pocit, že když dlouho chodím tak mi tvrdne břicho a to i doma.
Tak asi záleží na tom jak se cítíš. Ale pro jistotu bych vzala sebou tašku do porodnice :wink:
17. pro 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, poslední dva týdny se mi zdá, že mám asi nějaký výtok. Ne moc, ale něco občas ze mě vyteče. Nesvědí, nezapáchá. Je to normální???? To jsem u malé neměla. Včera jsem se na to zapoměla u doktora zeptat. Ale on si asi taky ničeho nevšiml. Na toho streptokoka mi bude brát stěr v lednu. Tak snad to nebude ono
17. pro 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ja som tiez hambliva.. tiez som nevedela ako.. no, ta fotografka bola taka zlata, uplne skvelu atmosferu nam tam urobila a boli sme tam sami, tak sme nakoniec aj fotky v podprde urobili, aj zopar takych intimnejsich bez.. ale mala som tam ruky a dolu som mala nohavice, ale mi tam okrutila taku latku, tak to vyzeralo, akoby som nic nemala. ale vysli pekne, manzelovi sa tiez pacia. Myslim, ze to budes mat skvely darcek!! kukni do mojho albumu.
17. pro 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 no, je v poho, ak to nesvrbi a nezapacha, tak by to malo byt v norme. Ja ho mam tiez, a to ti poviem ze pozehnane!! bez intimky sa ani nepohnem, inak by som bola mokra.. :unamused:
17. pro 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 s vytokmi mam aj ja problemy tusim cele tehu :stuck_out_tongue_closed_eyes: chodim jak pocikana, lebo je to vodove, ale tiez nesvrbi ani nic, tak snad ok... doki mi povedal, ze to je zmenou ph
17. pro 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 tak to jsi mi docela uklidnila - ja jsem jeste ke vsemu ten typ, co drzi cely zivot diety a musi se hybat, jinak proste kynu... tak snad to pujde dolu... dekuji
17. pro 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta @sunny1112 @fialka12 @matiniki5 @sunny1112 @arrett @kwetinka1 - Tak ja môžem tiež toho 29.o tej 17 a Alfa mi vyhovuje je to kúsok od nás :slight_smile:

@kwetinka1 - ja tiež ešte šoférujem, ale už pomaly a som vo väčšom napätí, a včera mi nešlo naštartovať auto, tak boli menšie stresy.

@pepies - u nás bola tiež fotografka dosť kreatívna, takže máme rôzne fotky čo by nás ani nenapadlo, a pokiaľ bžne fotí mamičky z bruškami tak to bude krásny žážitok pre teba a následne pod stromčekom pre manžela

Aj ja pridávam foto, ale bolo to fotené mesiac dozadu, takže brušenko je už väčšie, ale nemám aktuálnu foto takže real až nabudúce
17. pro 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
zabudla som foto :grinning:
17. pro 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bluemchen nemáš zač. Vím jak se cítíš. taky jsem z toho stresovala. Ted už ne, kolem dítěte je tolik pohybu, že kdybych cvičila je ze mě brzy modelka :wink:
17. pro 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13
@mirka0044 holky tak to jste mě uklidnily :slight_smile: Já intimku nosím, ale ten můj výtok je vždy jen tak na velikost mince :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@labudka pěkná fotka :slight_smile:

17. pro 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ja som mala take v Afrike pripravene, ale teraz tu nemam nic :( o tom, ci su dobre tie plienky, oni ani ako plienky nevyzeraju, tiez maju sietku okolo ... a ked ma niekto inkontenciu roky, tak ich musi roky pouzivat, musia byt tie materialy priedusne, ved uvidim, vzorku som si poslala, ale mas pravdu, tie jednorazovky sietkovane su naozaj dobre.
17. pro 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
el267 - Ďakujem :slight_smile:
17. pro 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka krasna fotecka!
17. pro 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 mne vzdy sa intimka precáká, tak radsej nosim vlozky.. a ked idem von, je mi tam studeno :grinning:
17. pro 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jak jsem vcera psala, ze spinim, tak nakonec dobry, kontrola probehla OK, malej se jen sune dolu, ale na porod to zatim nevypada:slight_smile:

@el267 taky na to ted docela trpim, stery mi delali dneska, ale vytok je pry normalni...

jinak ja prikladam PF s mym pupkem, co delal manzel a preju vsem to nej do nadchazejiciho roku :wink:

@labudka pekne :slight_smile: me ceka foceni zitra s kamaradem, tak jsem zvedava, co spachame :grinning:
17. pro 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí

@labudka @sharlotta @sunny1112 @fialka12 @matiniki5 @sunny1112 @arrett @kwetinka1 Aj mne to vyhuvuje v tej Alfe, sice neviem kde to je ale vygooglim...
:grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi krásné PF :wink:
no vidíš a já myslela, že už budeš rodit :wink: že ti asi začíná odcházet zátka :wink:
17. pro 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi kráááásne
17. pro 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 no nevim, co se delo...to telo si dela proste co chce:slight_smile: ikdyz se priznam, ze by mi asi nevadilo, kdyby uz to bylo jako ono :slight_smile:

@pepies diky :wink:
17. pro 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi chápu, taky jsem se u prvního nemohla dočkat :wink: neboj brzy budeš mít svůj uzlíček :wink:
Já se taky teším, ale spíš se snažím si užívat ty poslední týdny v klidu. A hlavně spánek :grinning:
A taky doufám, že nebudu zase přenášet :angry:
17. pro 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek