• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
holky mam dotaz, vcera jsme byli s manzelem na skoleni, jak na mimco a bylo nam tam receno, ze v postylce nemaji byt zadne hracky, ani kolotoc, proste nic a to aspon az do 4 mesice, aby dite nic nerusilo pri uceni se usinat...co myslite vy? ja tam mam pridelany kolotoc i takovou tu spiralku:slight_smile:
17. pro 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 me uz to hrozne prudi... :grinning: kopani, funeni, ohybani, proste vsechno...idkyz mas recht, toho co prijde se desim taky a to nevim, do ceho jdu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. pro 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi no já myslím, že něco na tom pravdy je. Kamarádky syn bez kolotoče s hudbou jinak neusne. Je tak naučený. Já to mám tentokrát vymyšleno tak, že mám jednu postýlku v ložnici a druhou s hračky v obýváku.
Co si tak pamatuju u Elišky, tak jí kolotoč moc nezajímal, spíš později chrastítka atak. A to jsem jí stejně měla vyndanou z postýlky. Od malička vyžaduje kontakt, nechtěla si sama v postýlce hrát, natož usínat. Zpětně to vydím tak, že to neuměla.A spirálu jsem spíš užila na autosedačce.
Tam jde prostě o ten návyk usínání, tak ty hračky nedoporučujou. Ale asi je to u každýho dítěte jiný, to ti určitě potvrdí holky.
Já později uvažuju, že koupím do postýlky takový hrací panel. měla ho kamarádka a malá si s ním v postýlce dost vyhrála.
17. pro 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 panel? to zni zajimave :slight_smile:
17. pro 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi - u nás ked bol malý cez deň v postielke tak tam hračky mal, ale večer po kúpaní som odstránila všetky hračky, do ruky som mu dala takého maznáčika (taká malá mäkká dečka s hlavičkou zvieratka) a zhasla som svetlo, a a malinký nebol ničím rušený a zaspinkal, ale je to veľmi individuálne,
17. pro 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka my budem pres den zezacatku v kosiku a pak v cestovni postylce dole v patre, do postylky pujde jen na noc, ta je nahore v loznici ...
17. pro 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi - tak to máš vyriešené, v postieľke nemaj nič, a bábätko sa naučí, že hrať sa hrá v koši či cestovnej a v postieľke hore sa spinká :slight_smile:
17. pro 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 no tiez dufam, ze fotografka ma nejako navnadi :slight_smile: bude to o to lepsie, ze budeme u nas doma...... este keby sa chcel aj Jakubko pofotit, no uvidime :slight_smile:
@labudka krásna fotka :slight_smile:
@marhulka13 o vytoku mi ani nehovor :unamused: ja to isté :unamused:
17. pro 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka souhlas :wink:
17. pro 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi takhle to mám vymyšlený i já :wink: kromě toho košíku, ten tentokrát nemám :wink:
17. pro 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě zvažuju, že dám nebesa na postýlku, ty mám ještě po Elišce. Tak uvidím časemCo si o nich myslíte vy, co je máte? prý jsou dobrý pro lekavý miminka :slight_smile:
17. pro 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi ona měla takový, co se zavěsí na postýlku. Byly tam zvířátka a tlačítka se zvuky atd. To jsem neměla, ale když pak Ela seděla dost si vyhrála s piankem, multifunkční kostkou a stolečkem :wink:
17. pro 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 :grinning: ja nebesa mam, prijde mi to k tomu malemu mimu takovy vhodny :grinning: mrkni sem: nase postylka http://www.modrykonik.cz/fotoblog/imzadi/album/23-1-2011/5711593/
17. pro 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 my budeme mať tiež kôš na spinkanie s baldachýnom.
17. pro 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam kosik jeste po mem brachovi, stary 35 let, ale porad je super :grinning:
17. pro 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi pěkný :wink: jenže já mám jiný mantynel s povlečením a jiný potisk na nebesech. Tak to pro začátek chci mít sladěný :wink:
17. pro 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 ja mam nastesti dve soupravy, ktere mam komplet, povleceni, mantinel i nebesa...
17. pro 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi já ty nebesa dostala. Povlečení mám po Elišce a ted jsem jen dokoupila ten mantinel s povlečením.
17. pro 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi
@labudka
@mirka0044 prekrásne fotky
17. pro 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dnes doobeda sme sa pokúšali urobiť nejaké fotky na vianočné pozdravy, čo poviete? :grinning:
zajtra pride profesionálka, tak hádam to bude lepšie :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
17. pro 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies zlaty je!!!
17. pro 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies cepice super:slight_smile: jen by ho chtelo trochu rozveselit :dizzy_face:
17. pro 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies aj mne tam tvoj maly pride taky, akoze musi to byt??? :grinning: zlatucky je velmi, len taky znudeny :sweat_smile:
17. pro 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 ďakujeme :wink:
@imzadi no to som ja amatérsky fotila, ale kamoška ho fotila takým riadnym delom, len fotky ešte nemám :slight_smile: tie budú aj upravené v PC.... potrebujem len jednu na vianočné pozdravy.
@marhulka13 no jasné, že sme ho ledva udržali v tom mikulášskom vreci, bola som rada, že za tých 10min. vyšlo aspoň 6 dobrých záberov :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to sa čudujem, že si nechal nasadiť čiapku na hlavu :slight_smile:
17. pro 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies s detmi sa najhorsie robi, lebo im tazko povies, nech kludne sedi a usmieva sa, aby pozdrav dobre vyzeral :grinning: ale uz len to, ze su na fotke tie detvaky, tak kazda je pekna :wink:
17. pro 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 to je pravda :slight_smile: no už sme hore, tak sa idem venovať, tuším pôjdeme aj na chvíľku vonku, lebo dnes nás čaká dlhý deň bez tatinka.......
17. pro 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies Neblazni do takej kosy!!! :D veď ti prdel vymrzne:slight_smile: hehe
Drobec je úžasný:slight_smile: hehe.
Mne simi dnes doobeda nespal, tak teraz dospava a ja konečne ležím. Ach jaj. Mm išiel do metra na plienky, tak som zvedava, ako to zasa popletie, lebo som mu nakazala aj pre Dasku:slight_smile: hehe
17. pro 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett dakujeme :wink: ved uvazujem, ze asi ostanem doma, len nam je dlho do prdele.............
a ake plienky kupujete v Metre? Pampers? Oplatia sa tam?
17. pro 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jakubko VÁM praje všetkým pekný zimný dník :slight_smile:
17. pro 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies Tak táto foto už s textom je dokonala.Velmi je zlatulinky
17. pro 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek