• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
Valím do hajan, přeji všem krásnou noc a hlavně krásnou poslední adventní neděli a krásné čekání na ježíška :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Nevím jak Vy, ale u nás se moooc těšíme, ikdyž manžel sýčkuje, že na štědrý den pojedeme do porodnice :grinning:
Brou noc
18. pro 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka07 me decka z jesli taky vecne neco tahaji, ale ja to nastesti vetsinou ustojim, mam pocit, ze mam imunitu prave lepsi kdyz su tehotna :slight_smile: ale u nas jde nastesti jen o ruzny kasle a rymy, nic horsiho jeste chytnout nestihli :grinning:
18. pro 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka07 dobrou a klidnou :wink:
18. pro 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fnuk, aj vas trapi nespavost??? :frowning2:
19. pro 2010 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly ja nemuzu spat vecer a rano vstavame v 7, tak spim tak 6 hodin denne a za tech par hodin jeste tak 2-4x vstavam k detem :sweat_smile: ale unavene se necitim, tak mi to ani neva :slight_smile:
19. pro 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob no, ja vstavat nikam nemusim a aj tak to za posledne dni ani na tych 5 hodin spanku nedotiahnem :pensive:
19. pro 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezkou neděli všem
@majatob buď ráda, já padám za vlast, od M. jsem chytla rýmu, už aby prcci byli venku.
@isabella_fly jj nespavost, spala bych až bych řvala, ale bohužel se v noci budím a někdy ne a ne zabrat. :unamused:
19. pro 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka07 no to verim, ze to je fuska, mne ta jedna dava riadne zabrat ked sa hemlesi a uz ma tolko sily az sa sama divim :confused: ale keby mali byt dve take, tak to uz aj do komy asi od nespavosti upadnem :sweat_smile:
19. pro 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko prajem......tak vcera sme boli opat u kamosov na pokri lahla som si do postielky o pol jednej rano =/......a rano vstala skor ze do kostola...len ked som bola uz nachystana som zistila ze omsa je az vecer...tak nervy ze som mohla este spaaaaat.......
....a od unavy som si natrela cele brusko a prsia odlicovacom.....xixi......masirovala a kukam aka mastna som =D =D
....tak prajem peknu nedelu ahojjjjte
19. pro 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly musíme vydržet, už to máme za pár.

Jdu se odvalit dát pračku a hlavně sklidit prádlo tady je to fakt jak na skládce :zipper_mouth: :grinning:
19. pro 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 :grinning: :grinning: :grinning: to s tym odlicovacom bolo teda dobre, ale hlavne je, ze spavat mozes :wink:

@majka07 uz to nejak musim dokopat, na vianoce este doma a silvester ktovie kde stravim pri tej nasej trojkilovej babe... :dizzy_face:
19. pro 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly no takové první děťátko v novém roce to by nebylo špatné :dizzy_face:
19. pro 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka07 aj ja si myslim a uz aj tak je velka az dost :dizzy_face:
19. pro 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly uzasny citat!!!! :wink:
19. pro 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta dakujem :dizzy_face: cloveka len prkotiny napadaju ked je nevyspany :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: alebo teda mna urcite :sweat_smile:
19. pro 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:

@majka07 díky za výstižnou odpověd :wink: teda není to jednoduchý čekat dvojky :wink: Ale mají pěknou váhu :wink:
jestli pojedete na ježíška tak budete mít pěknej dáreček :slight_smile:

Já jsem Elišce taky pořídila dárek, dostane ho od miminka až se vrátíme z porodnice. protože jsou to navlíkací korálky a malovátka. Tak to až spolu. Dárek pro miminko, to mě nenapadlo, popřemýšlím.
@isabella_fly to mi povídej, dnes jsem vstávala opět v 5hod. poslední dobou se tak nějak budím a pak jsem v poledne ko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. pro 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
co se týká bolesti, tak tu vystřelující nemám. Spíš poslední dobou mám jako bych to měla dostat a občas i jakoby do pipky :sweat_smile: A pohyby mám takový silný, jak se mi tam chudinka asi zkouší přetočit :pensive: A právě mě to budí i v noci.
Já spím převážně na boku a někdy se probudím na zádech. na břichu ani náhodou, to jsou hned kopance.
19. pro 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky hezký den všem
@majka07 psala jsi, jaké máš zdravotní problémy při dvojčatech. Mi naštěstí čekáme dvojvaječný, takže rizika nejsou tak vysoká. Má teda také nějaké problémy, ale naprosto opačné než ty. Od 20 tt mi tvrde bříško, čípek mi měkne a zkracuje se a bojuju s nízkým tlakem. Otoky žádné, ale když špatně sedím, umírají mi nohy, spaní nebo ležení na zádech nemyslitelné, dělá se mi špatně. V úterý jdu na KO, tak jsem zvědavá. Zase mi budou dělat ta měření srdíček dětí a děložní funkce, průtoky pupečníků a měření a vážení dětí, tak to tam zase budu půl dne. Jsem zvědavá, jak na tom jsme, jak moc ten čípek bude špatný. Včera večer mi během hodiny a půl asi sedmkrát ztvrdlo břicho :frowning2: .
Jak jste se bavily o těch autech, tak mi máme toiotu avensis kombi. Kočárek se do kufru vejde a sedačky jsme ještě nezkoušeli. V nejhorším bude Ríšánek jezdit vpředu a já zaseknutá vzadu mezi prčatama.
19. pro 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 ty píchance mám občas taky, asi je to normální. Včera se mi trochu rozjely nohy na dlažbě a to mě teda brutálně zabolelo na stydké kosti. Fakt labůžo :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
19. pro 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si tady čtu a píšu a povedlo se mi právě připálit poslední plech preclíků. :dizzy_face:
19. pro 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katkar6, já jsem nedávno četla, ohledně autosedaček v autě, když je víc dětí. Je schváleno: na zadním sedadle dvě autosedačky a třetí dítě bez autosedačky, ale připoutané tříbodovým pásem.
Já to ale neschvaluju, myslím si, že by všechny děti měli mít autosedačku.
19. pro 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katkar6 dobrá práce :grinning:
19. pro 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 taky jsem pro autosedačku pro všechny. Ríša má dobrou sedačku. Vysokou, tvarovanou, chrániče kolem beder i hlavy. V autě jsou airbagy, takže si myslím, že to vpředu v této sedačce bude bezpečnější, než vzadu bez sedačky.
19. pro 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katkar6 to jsem ani netušila, že takhle malé děti, který sedí se můžou vozit už ve předu :sweat_smile:
Já tam vozila malou ve vajíčku, ale vypínala jsem airbag. Ted sedí v zádu, druhá taky bude a snad se nebudu muset mezi něma mačkat až někam všichni pojedem. Páč nevím, zda by se tam ta moje prdel vešla :grinning:
19. pro 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatím mizím, malá se dožaduje číst pohádku. jéééé asi bude spánek :slight_smile:
19. pro 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj baby, no ta moja chripka je stale horsia a horsia :stuck_out_tongue_closed_eyes: okrem bolavych mandli a priedusiek sa dostavil aj dusivy kasel a to hlavne v noci...uz mam na bruchu svalovicu, co ma ide zadusit... dnes som sa zobudila v noci o jednej a do rana uz len na posteli presedela... este dobre, ze vecer pride mm, tak radsej pojdem na pohotovost, nech mi nieco daju.... ved si babo vykaslem :confounded:
19. pro 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly to věřím, M. byla po narození pěkný cvalda, zato v roce měla přes 8 kg :grinning:
@el267 no já si teda myslím, že to bude v tom lednu, někdy v druhé polovině, ikdyž už fakt nadávám někdy, to se s M. nedá srovnat. Sice si prťata v bříšku dělají pohodlíčko jako M., ale přce jen je to jiné jak říká můj dr. tělo je stavěné na jedno a ne víc a je málo těhulí co mají dvojky úplně bez problémů, ikdyž znám taky takové. U dárečků jsem si říkala, když má dostat M. od mimin, tak musí aj ona dát :wink:
@katkar6 není to jednoduchý co, vůbec Ti to nezávidím, ale máš to horší v tom, že se třeba zkracuje čípek apod. že....na poradnu chodím s jednou maminou, taky čeká dvojky dvojvaječný a od 21 tt jí hrozilo předčasné porození, dr. říkal, že je škoda, že se nemůžeme podělit o ty naše různé komplikace, ona TK taky hrozně nízkej a tak by bylo fajn kdyby si zase odemne trochu vzala apod. :grinning: :grinning: :grinning:

Já jsem teda taky pro autosedačky, dost dávaj prckům pak podsedáky, ale já jim moc nevěřím, tuhle se o nich mluvilo v TV a nejraději by je zrušili, ale zase na druhou stranu autosedačka je do 36 kg a na sedačce jen tak se smí sedět až když se dosáhne výška 150 cm ne????
19. pro 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 přeji brzké uzdravení, nedávno jsem měla ATB a kašel šílenej, raději zajeďte na pohotovost a ať je brzy líp.
19. pro 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka07 a co ti predpisali??? keby ma hrdlo nebolelo a kasel nekvaril, tak mi je fajn, bo teplotu nemam :grinning: no tu nemam skoro nikdy
19. pro 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 brala jsem Xorimax, v září jedny ATB a v listopadu jsem měla dvoje. Na těhotný prý není známo že by je nemohli. Pak jsem měla nějakej dětský sirup na kašel, můžou těhule tohle http://www.napetrinach.cz/index.php?detail=8594009626252
19. pro 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek