• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
myisiska1 - prý u druhého těhu roste bříško rychleji :wink:
já na sobě pozoruju spíš břicho nafouklé :wink: , mám těhu špek ještě po malé :grinning: Tak jestli to bude jako minulé těhu, břicho budu mít až v srpnu :wink:
Zatím se mějte krásně a já zase nakouknu až se vrátíme s malou z hřiště.
7. čer 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
el267: tak to jsi mě teda moc nepotěšila, ne že by bříško nebylo fajn, ale mohlo by to ještě pár týdnů počkat. Jinak bych to spíš nazvala formování pneumatik do těhu bříška...
7. čer 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak ja se k Vam pridam :slight_smile:, jsem tak v 5 tydnu, k doktorovi jdu pristi tyden :slight_smile:
7. čer 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
myisiska1: mě už taky bříško vyskočilo, ale mě vyskočilo brzy i při první těhu.
ma12: vítej, tak koukám že máš doma taky malého špuntíka.
Já jsem teď trošku nervozní z toho jak to zvládnu, když malé bude 1 a 10 měsíců.
7. čer 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lotysek: jj, mam doma 16timesicni holcicku. Az se to druhy narodi, budou ji presne 2 roky. No chtela jsem to o trochu dyl (cca 3 mesice), ale lepsi nez kdyby to pak neslo :wink:
7. čer 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme se taky chtěli začít "snažit" až v létě, ale mimi se ohlásilo dřív, jak říkáš lepší teď než pak mít nervíky. :wink:
7. čer 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lotysek Presne tak. I tak to budou nervy, jestli bude vse v poradku. Ale tentokrat si nejak nic nepripoustim.
7. čer 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ma12 Ähojky, také tě tu vítám.
Mám stejné trápení jako vy. Honzíkovi by mělo být nějakých 26 měsíců, tak jsem zvědavá, jak to zvládneme. Budete pořizovat někdo sourozenecký kočár?
7. čer 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem o něm začala přemýšlet, asi ho pořídíme, Barunka v zimně ještě asi nezvládne sama běhat a ještě máme psa tak si nedovedu představit venčení. A taťku máme vždy jeden týden v práci takže to bude na mě.
7. čer 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemam to v planu. To by me muj drahy asi zabil. Jsem si porizovala pred 2 mesici novy :slight_smile:
Budu porizovat ten skate, to se mi zda lepsi varianta.
7. čer 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ma12 a co máš za kočárek? My jsme po malej kočárek prodali a za týden jsem našla dvě čárky :sweat_smile:
7. čer 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak skate mám taky jako pravděpodobnější variantu, ale nevím nevím...
7. čer 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem skate chtěla taky ale nedovedu si představit prodírat se s ním ve sněhu.
Ještě uvidíme. Já mám teď větší strach z toho že jsme v bytovce ve čtvrtém patře bez vítahu. Docela záhul :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už ani neumím psát výtahu samozřejmně s tvrdým ý.
7. čer 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz ti nasi prcci budou behat :slight_smile:, hele ta moje princeznicka jeste moc nechodi, ale verim, ze do dvou let to bude uplne v poho.
Lotysek: tak to je pech :stuck_out_tongue_closed_eyes: , co jsi mela?
Kocarek: ted mam Teutonku Cosmo a zatim jsem na nem nenasla zadnou nevyhodu. :wink:
7. čer 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to zalezi kam s nim jezdis - ten skate je spis jen pro odpocinuti a stejne uz v tom kocare nebudou chtit byt.

No ja jsem ve 3 patre taky bez vytahu. Beeezva. Mam teda nastesti dole udelanou bednu - ze nemusim kocar tahat :slight_smile:
7. čer 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ma12: měla jsem Mikrus Alu sprint, skvělý kočárek. Stejně to budeme řešit asi až se prcek narodí. A do té doby uvidíme jak Baru zvládne běhání. Ona už chodí krásně teď, jen ty nerovnosti venku zatím nic moc, ale to doladíme přes léto.
My máme kočárkárnu dole, ale stejně. A to mě straší manžel aby jsme neměli dvojčátka. To bych si asi hodila mašli. :astonished:
7. čer 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lotysek: tak dvojčátka u nás hrozí taky...bojím bojím
7. čer 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nejsem sama :wink:
7. čer 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby!!! Vitam nove tehulky :grinning:
ja som mala tiez obavy z dvojiciek! Doktor ma najprv prehovaral nech si dam vlozit dve emrya,ze mam panvu kludne na vynosenie dvojiciek :sweat_smile: Ale rozhodla som sa,ze si dam jedno.A ak by to nevyslo potom vybereme zo zasoby siedmich zamrazenych emryok a dam si vlozit dve :wink: A teraz ma zas doky strasi,ze urcite mam dve,ze sa mi to jedno embryo rozdelilo,ale myslim,ze ma natahuje,lebo vie,ze som sa tomu branila :grinning: A aj podla hcg 493 na 14.den po embryotransfere ma sestricky upokojovali,ze to vyzera na jedno babatko. No uvidime v stredu po sone :grinning:
7. čer 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.vítam novú tehuľku.
baby,aký je to kočík ten skate? :confused:

mne sa tiež zdá,že mi bruško už trošku vychádza,teda skôr manželovi,podľa mňa sa mi len nafúkla slanina,ale dneska mi aj kamoška hovorila,že mám trošku bruško.no až sa to "zleje" s tou slaninou,to ešte potrvá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. čer 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítám novou těhulku :slight_smile:

Já budu taky pořizovat nový kočárek, máme teď už jen golfky. A pro malou skate. Přeci jenom si říkám, že se určitě ještě ráda sveze. Až se mimís narodí budou jí 3 roky. Kdyby byla mladší, tak pořídím sourozenecký. Líbí se mi Phil.
I teď, když někam jdu beru kočár, přeci jenom si ještě ráda sveze a hlavně bych se s ní nikam nedostala. Všude se zastavuje, pořád něco okukuje a pak se chce nosit.
7. čer 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
janette :grinning:

Já si měřila břicho a povyrostlo mi skoro o 2 cm :grinning: Pas mám naštěstí stejnej( zatím :grinning: )
Strašně se bojím přibírání, tak se hlídám v jídle. Při malej jsem přibrala 26 kg :sweat_smile:
7. čer 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ten skate je přídavný vozítko ke kočárku. Přidělá se dopředu a dítě si na něj stoupne, chytne se kočárku a veze se s mimčem :slight_smile: .....snad jsem to dobře vysvětlila.
Jenom by mě zajímalo, jestli někdo ví, jestli se dělá univerzální? Nebo to mám zjištovat hned při výběru kočárku?
7. čer 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky za privitani :slight_smile:
El267: neni to spis za kocarek :grinning:?
Jo a existuje univerzalni, ale je dobry pri koupi kocarku se na to zeptat, jestli to jde - pro jistotu

tady je odkaz: http://www.malvik.cz/Kocarek-doplnky/stupatka-za-kocarek/Baby-skate

Jsem rada, ze nakup kocarku resit nemusim, ja tak dlouho vybirala, az jsem prebrala :confounded: , mam ale ted docela prehled :grinning:
7. čer 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink:
7. čer 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ma12- :grinning:
7. čer 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
el267, Phil se mi taky líbí. Uvidíme. Musím vyrazit do terénu abych je viděla na vlastní oči.
Alienka 24: ahoj.
7. čer 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím při večeru. Dnes jsem byla s malou opět na hřišti. Miluje skákání na trampolíně. Tak snad se dostatečně vyskákala a brzy zalehne :grinning:
Holky,chtěla jsem se zeptat jestli provozujete nějaký sport? Né teda, že bych byla nějaká sportovkyně :wink:
Já si opakuju nějaké cviky, které si pamatuju ještě z těhu cvičení a dnes jsem byla s malou na kole :sweat_smile: To asi nebude ideální, nebo myslíte , že ještě můžu?
7. čer 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem do ted chodila aktině na jumping a ted v posledním měsíci jsem prubla i zumbu třikrát, takže bych ráda něco provozovala i dál, už jsem si na ten pohyb zvykla a nechce se mi jen sedět doma a nic nedělat :sweat_smile:
7. čer 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek