• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@kwetinka1 neviem kedy sa o peniazoch porozprávame, ale nemali by sme to odkladať, jaaaj nerada sa rozprávam o peniazoch, ale je pravda, že je to spoločné dieťa, nielen moje :wink:
a čo sa svadby týka, do ničoho ho nenútim, je pravda, že je mi teraz dobre a ten papier nám nechýba :sunglasses: vadí to len mojej babke, že žijem" na divoko" :grinning:
môj ešte foto nevidel, som veľmi zvedavá na jeho reakciu, ale už teraz sa potichu teší :dizzy_face:
24. čer 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apoloma ja byvam na trajane v pn :slight_smile:

@janette4 uf, mne by sa s takym chlpaom po boku asi tazko dychalo, obdivujem ta, ze to zvladas tak sportovo
24. čer 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janicka83 jeee to sme na tom dost podobne ja mam takmer 15mes chlapčeka a vo februári čakáme mimčo č. 2:slight_smile:)..Kedy si mala dcérku? Ja som rodila 4.4.09
24. čer 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ja som mala macky vzdy rada a od malicka som nejaku macku doma mala a vysledky na toxoplazmozu su negativne, zato kamaratka macky neznasa a mala testy na toxoplazmozu pozitivne ked bola tehotna, to je sranda, vsak :grinning:
24. čer 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1tabuľka je tu http://www.modrykonik.sk/fotoblog/natalca/album/februarovky-unorovky-2011/
a keď ju budeš hľadať nabudúce, klini na môj fotoblok, sú tam 2 albumy a jeden z nich sú tabuľky :dizzy_face:
24. čer 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
čo sa týka tých strií ja som sa natierala stale rano večer a nič moc to nepomohlo...je to aj otázka genetiky..ale dúfam že teraz pri 2. babatku sa mi len natiahnu tie stare strie a neurobia sa nove:slight_smile:)
24. čer 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ako možem doplnit infošky do tej tabulky o sebe?
24. čer 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita363 pošli mi ich do IP :wink:
24. čer 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca dakujem. mas tam same uzitocne informacie. tie o vybavicke su fakt dobre, aspon ziskavam postupne predstavu.
24. čer 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly to je taky mytus, ze macky. uz som to pisala, ze najmensia pravdepodobnost je z macky a uz takmer ziadna ktora zije vo vnutry. hlavne si treba davat bacha na zle umyte ovocie a zeleninu a zle prepecene meso alebo vajcia a to hrozi kazdej bez ohladu na macky. a este sa treba vyhybat hladkaniu vone zijucich zvierat
24. čer 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak na tie strie som pocula aj to, ze je neskoro zacat sa natierat ked brusko rastie ale treba zacat cim skor a nesterit. urcite to skusim a uvidim.
24. čer 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 tak to ano, to je taky mytus, ale co uz, ludia sa nezmenia a budu tomu verit stale...
ja som si aj chvilami natierala a zasa nenatieram, pocula som uz aj take, ze to pomoze len minimalne, tak neviem vobec a posledne tyzdne mi je tak zle, ze nemyslim na nic ine len na to, ze mi je zle a chcem hlavne aby to uz preslo :sweat_smile:
24. čer 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly ja si lahnem pre TV a pomalicky sa ponatieram (brusko a prsia). vyskusaj poprosit lekara, nech ti nieco da na nevolnosti. ja som ledva prisla do prace. je to fakt katastrofa, uz aj v obchode som to pustila. doktorka mi dala cipky, ale zatial neviem ci zaberaju.....vyskusaj
24. čer 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita363 nasa krpata sa narodila na MDZ 8.3....takze skoro o mesiac skor ako vas drobcek :slight_smile:
24. čer 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak k stiam-bohužial to krémikmi môžeme ovplivniť len minimálne-toto je dané kolagénelastínom v pokožke-kozmetický priemysel sa na tom slušne nabalí ako na krémoch proti celulitíde :unamused:
24. čer 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ja som tiez nejake cipky dostala, lenze ja sa bojim to brat, bo mi ich lekarka predpisala len tak ako by sa nic nedialo a tam je upozornenie, ze opatrne a radsej nie ked je zena tehotna, tak s tym este cakam, teraz som dva dni nevracala, ale za to zasa dnes az 2x, chvilami je mi fajn, ale obcas je to strasne :unamused:
24. čer 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 uprimne tiez si myslim, ze kremami to velmi nezachranim :unamused:
24. čer 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
a máte to z prvej ruky :wink:
24. čer 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly asi mac torecan, tak ako ja. vraj si ich tehotne bezne davaju. a to mas na kazdych napisane, ze opatrne. podla mna lekarka vie co robi. inak by to nedala.
24. čer 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no trochu áno,stačí mazať hocičím a nemusíte vyhadzovať peniaze za drahé proti striam
ide totiž len o to aby si pokožka masážou zvykla na ,,väčší,, objem
24. čer 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ja som tiež torecan dostala,popravde snažila som sa užívaniu vyhnúť-radšej som si to,,užívala,,pre tú bublinku urobím všetko na svete
24. čer 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 to aj ja, ale v praci si to nemozem dovolit :frowning2: takze nejako tomusim obmedzit :frowning2: no zatial som si este nedala
24. čer 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ano ten mam, no ja som si povedala, ze pockam jedine keby som v sebe nedokazala udrzat jedlo vobec aby som si neublizila, tak zatial stale cakam :grinning:

@mimina321 ja pouzivam aviril :grinning: nech si babatko zvyka :grinning:
24. čer 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to mam doma ten torecan uz mesiac :grinning:
24. čer 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly správny prístup :grinning: :dizzy_face:
@kwetinka1 no to je jasné ked si v práci,ja som doma na pn takže môžem byť na wc kolko mi chutí :sweat_smile:
24. čer 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, ja idem uz prec, papa a dobru noc :wink:
24. čer 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja idem off. prisiel drahy. tak vam prajem krasnu dobru noc
24. čer 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
Pár dní jsem tady nebyla......vítám nově příchozí :slight_smile:

Já si mazala břicho minulé těhu a vypadalo to, že budu bez strií. Bohužel poslední 2měsíce mi dost popraskalo.
Já jsem pro mazání, myslím si, že kdybych nemazala, dopadla bych hůř. Ale asi je jedno jestli mažeš obyčejným olejem, nebo krémem na strie.
Já jdu dnes k zubaři, snad se mi tam neudělá zle.
25. čer 2010 v 06:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dobre rano vsem vitam nove tehulinky to nas tu je uz co? :grinning:
el67 ja maza bricho odzacatku rilastilem a nemam ani jednu striii...pristi tyden mne ceka prvnikontrola takj jsem zvedava uz zacinam by nafoukla jakojsem t mnela s malou
25. čer 2010 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby chcem sa vas spytat, tie ktore uz mate jedno dieta, ci sledujete nejake zmeny oproti prvemu tehotenstvu. Lebo ja ziadne zatial, tym padom to pripisujem tomu, ze to bude zrejme zasa dievcatko...sice v hlbke duse zasa tajne verim v chlapca, ako to bolo pri prvom tehu, tak uvidime...kamoska, ktora ma prveho chlapca a cakala druhe, hned si bola ista,ze to bude baba, lebo mala uplne rozdielny priebeh tehotenstva...len kym neviem, co budeme mat, tak to takto porovnavam a zatial mi vychadza aj druha princeznicka... :wink:
25. čer 2010 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek