• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@majka07 uvidim, na aku doktorku nadabim, ci mi nieco da...naposledy, ked som bola chora mi doporucila cibulovu stavu, ktora mi vobec nepomohla a pak mi v lekarni povedali, ze mnohe sirupy od kaslu sa v tehu mozu...
19. pro 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. pro 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 tak cibuli s medem mi někdo doporučil a já se tak po.... že už nikdy více teda asi v těhu :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 skore uzdravenie prajem, ja sa zatial drzim pocas celeho tehu, urcite ma to chyti ako kazdy rok az na jar, prave ked budem potrebovat najviac sil pre malinku
19. pro 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky přidávám fotku mého pupenda
19. pro 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 moc pekny, to ma mala pekny obyvak :dizzy_face:
19. pro 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 - mňa od včera tiež riadne bolí hrdlo - niekedy úplne strácam hlas. A mám aj hlieny - ale nádcha to asi nebude - hlien je veľmi hustý a väčšinou, keď si fúkam nos, tak vyfúkam len krv a to beriem už tretí mesiac ascorutin proti praskaniu žiliek. Zajtra idem na kontrolu k ženskému, tak sa sestričky na to opýtam. Niekde som čítala, že hlieny v nose sú okolo 8-meho mesiaca úplne normálne - že kvôli hormónom.
19. pro 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi díky :grinning: to jsem zvědavá kam až to poroste. Dnes jsem 34tt+1 a takový břicho jsem měla s Elou před porodem :sweat_smile:
19. pro 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to vaše marození vám nepřeju :unamused: hlavně se dejte do kupy, než začnete rodit :wink:

já mám zase jiný problém :sweat_smile: mě se udělal asi hemeroid :sweat_smile: Zítra si běžím do lékárny pro gel z dubové kůry. Snad to pomůže.
19. pro 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 s ním jsem nedávno byla na kontrole a mám ho v pořádku
19. pro 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka07 hihi, ja to poctivo jedla, teda pila tu stavu a tiez som sa z toho skoro pototo, no prezila som ale nepomohlo...

@el267 vav, ty mas big brusko, ja budem mat take v 68 tt :grinning: :grinning: :grinning:

@cinamon7 dakujem... no, mna zas vzdy na jar drapne nadcha a trva az do leta, tak aspon raz by ma mohla obist :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@leginca ja praveze hlieny nemam, iba zapchaty nos, proste jak vysusena slivka...tiez mam ten ascorutin a nezabera, poctivo kramujem z nosa kazde rano :grinning: mne strasne vadi len ten kasel, bo ma z neho velmi brucho boli :angry:
19. pro 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tehulky. Tak aby ste v tom neboli samé, tak aj ja som chorá. Tečie mi z nosa, kýcham oči mi slzia. No hrôza. Ani neviem aký čaj teraz môžem piť, tak sa nalievam ovocným. Aké čaje pijete vy?
19. pro 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 Téééda to je mega bruško.Ja mám asi tretinu z neho. Doteraz som sa pre to trápila a teraz sa budem ešte viac :frowning2:
19. pro 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adui jéééé to se netrap. Mám kamarádku a ta nosila svoje oblečení téměř do porodu, jaký měla malé bříško :wink: A potom se jí narodil chlapeček, který měl asi 3,5kg. Já jsem taky hodně přibrala. U prvního taky. To mi doktor na příjmu řekl, když mi dělal váhovej odhad Elišky, že si myslel, že budu mít mimčo velký, podle břicha :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A měla 11 dní po TP 3150g
Holky vy jste mě s těma svýma bříškama navnadily, že jsem se taky nafotila, ale asi jsem to neměla dělat :sweat_smile:
19. pro 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adui neboj se,taky mam o dooost mensi brisko a jak jsem se koukala, tak muj prcek vazi vic nez holcicka el :slight_smile:
19. pro 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adui ja mam tiez velmi male brusko,vraj niektore maju take v 20tt :confused: ale netrapim sa velmi
19. pro 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ja mela u prvniho taky pidi brisko a T. byl vetsi nez B., u ktere jsem v 7.mesicu vypadala jak s nim pred porodem :slight_smile: a ted su vubec jak vorvan, to vam sem ani nemuzu dat :grinning:
19. pro 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adui ja pijem tiez hlavne ovocne caje, no dam si aj zeleny, aspopn mi trochu tlak opravi :stuck_out_tongue_closed_eyes: a v podstate pijem uuuplne vsetko, teda teraz sa snazim kvoli cukrovke pit menej sladenych napojov
19. pro 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ďakujem dievčatá. Však s tým aj tak nič nenarobím :unamused: .Dúfam, že ešte dorastie :wink:
19. pro 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 no, pekne rastiete!! Clovek ma uz niekedy pocit, ze uz ani nie je kde, ze je na maxime, a ono to este rastie.. :wink:
19. pro 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 absolutne s tebou suhlasim aj ja som si myslela ze to moj pupik nemoze rast viac a viac ale prekvapuje ma. som zvedava co z neho bude do februara :slight_smile:
19. pro 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam pocit, ze mam brusko vacsie z hodiny na hodinu :grinning: a to ma este caka 7 tyzdnov
19. pro 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, teraz to uz rastie nejako rapidne!! Uz sa nespoznavam v zrkadle, ked sa vidim.. :grinning: , a to si pamatam, ako som na zaciatku tehu sledovala, ze kedy to brusko uz konecne porastie.. :fearful:
19. pro 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar zeny!
Ja ted mela trosku litacku, tak nebyl cas vas cist..
Oslava druhych narozenin naseho prdelky, party ve skolce, dokupuvani darku, pristi tyden na Stedrej den slavi narozeniny manzel, tak jsem se snazila to dat vsechno dokupy a byt pripravena. Dneska jsem dokoupila posledni darek a jsem READY! :slight_smile:
Tady mate od nas rodinne PFko a prejem vsechno NEJ! :slight_smile:
19. pro 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 tomu rikam tehubrisko!!! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: bejt ja miminko, tak by se mi v nem taky libilo.. :wink:

no abych nebyla pozadu s briskama tak pridavam i to svoje, lehce pokus o umelecke foto no.. :sweat_smile:
ale musela jsem fakt vystrkovat.. :sweat_smile: malem jsem se pochcala, jak jsem tlacila.. hahaha.. :wink:
19. pro 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko Tehulinky:slight_smile:
Tak aký ste mali vikendik??? Oddychnute??? My sme nakupovali, robili stromček a strihali Sumonka:grinning:
Máte kraaaaasne bruska!!!! Posledný mesiac babatka priberaju stvrt kila každý týždeň, takze bruško najviac rastie., Takze tie čo ho máte malinke, ešte vamnarastie, žiaden strach:slight_smile: My zajtra zacname 36tt. PoviemVam, že už by som to mala najradšej za sebou. Pockam do konca decembra a od prvého zacnem malú nahovarat nech sa už pripravuje:slight_smile:
Pekný deň dievcence:slight_smile:
20. pro 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno děvčata :slight_smile: , s tou velikostí bříška je to relativní. Někdo má víc plodové vody nebo víc tuku na bříšku a hlavně u dtuhého těhotenství se to prostě vyvalí víc a rychleji, protože už to jednou v takových rozměrech bylo :sweat_smile: (teda můj názor). Já při Ríšánkovi také stále nic a pak poslední měsíc to bylo každý týden kus. Už jsem se ani sama sobě nelíbila :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Touhle dobou už mám o 7 cm vic přes bříško než když jsem jela rodit poprvé. Vím, že ještě poroste a ani mi to nevadí (vzhledově). Nepříjemná je ta neohrabanost, to bolení všech možných částí těla atd. Občas si připadám jako důchodce, než se zvednu, rozhýbu, někam doplácám nebo něco udělám, jsem ufuněná a unavená :sweat_smile: :sweat_smile: .
@medunka1 s oslavama to máme podobné. Ríšánek je silvestrovský a manžel 3. ledna, takže dárky pořizuju také před vánocema. Jsem zvědavá, kdy vylezou prčata. To to tu budeme mít jako v blázinci. Vánoce a v zápětí čtvery narozeniny. :grinning: :grinning:
20. pro 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katkar6 no to mate taky blby, ale aspon mas jistotu, ze se ti obe deti narodi ve stenjny den.. takze dve mouchy jednou ranou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: horsi by bylo, kdyby mezi sebou meli treba tyden pauzu.. :sweat_smile: :wink:
Hele s tim briskem nevim.. ja u prvniho pribrala 20 kilo a pupek jsem mela teda velkej.. uz v druhymmesici jsem si musela kupovat tehotenstky kalhoty.. :confused: No a ted u druhyho nic moc.. zatim s tezi 8 kilo a tehu kalhoty jsem si jeste nekoupila.. :fearful: Az ted mi zacalo foukat na brisko zespoda, tak premejslim, ze se zacnu ovazovat salou, pac se mi nechce kupovat tehu obleceni na posledni mesic.. :grinning:
20. pro 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Všem děkuju za reakci na můj břuch :grinning: A je to přesně tak jak psala katarka6. Já měla už špek před těhu, tak je jasný, že mám větší břicho, než vy štíhlé :wink: A je pravda, že je to s ním náročný :stuck_out_tongue_closed_eyes:

20. pro 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
V sobotu v obchode jedno malé dievčatko: Teta, ty máš ale tucne brucho. Ja: lebo tam mám bábätko, ona: jedno či dve? Ja: jedno, ona: dve:slight_smile:
20. pro 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek