• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@medunka1 pékné PF a foto bříška :wink:
20. pro 2010 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
20. pro 2010 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno
@marhulka13 jak jsi dopadla na pohotovosti? U mě v noci to sedlo na krk a průdušky takže dneska si naordinuju anýz a pokusím zachytit to v čas abych ještě někam nemusela. Tohle počasí je fakt na .....se škopkem jsem neohrabaná taky, je holt větší jak u M. a přijde mi, že den ode dne roste a roste a roste :grinning:
@el267
@medunka1 hezká bříška :slight_smile:
@arrett upřímně se máte, že už Vám stojí stromeček :wink:
20. pro 2010 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte bruska.poradna bola skvelaaa.malinka sa vrtela,vyplazila mi jazyk,sestricka prepla na 3D a vsetko mi ukazala.robila mi tie prietoky,krv a odber na steptokoka.mala ma do 2500kg hovorila ze mam byt nachystana preistotu na koniec januara.
20. pro 2010 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte kocky,,tak ako sa dnes mame??

ja som bola v piatok na kontrole,,sme sa s dokim dohodli,ze si ho zazmluvnim,,tak mam uz aj doma zmluvu,,,co priatel frfle,ze je to vela penazi,,,ale nech, aspon budem mat istotu,ze bude pri mne odbornik a nie nejaky mlady neskuseny,co bude robit experimenty,,,zatial je vsetko po starom,,co je dobre,,aspon sa to nezhorsilo...

a to moje brusko ja taaaak zboznujem,,,take su krasne tie kopance a vrtenie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. pro 2010 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ja som prave doucila a medzitym mi to moje psisko stihlo zozrat slamenu hviezdu na spic stromceka :frowning2: som myslela, ze ma asi porazi. som zvedava co dame na ten stromcek :grinning: . dufam, ze to moje zlate dieta nieco vymysli lebo ja fakt neviem :frowning2:
20. pro 2010 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Taak, raňajky za nami, obed za nami, pockam kedy sa simi zobudi a ideme na slniecko a po výsledky k mudr zo streptokoka a krvi. Vo štvrtok smer Ružinov. Prvá poradňa v nemozke kde budem rodiť:slight_smile: ach jaj. Dúfam, že do štvrtka neporodim, lebo ešte nemám epi vybavené:slight_smile:
20. pro 2010 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ma práve napadlo, že po pôrode papajte mliecne výrobky, aby ste nemali opuchy nôh. No a zoberte si malú lyzicku, lebo jogurty sa fakt zvláštne jedia s polievkovou:slight_smile: :slight_smile:
20. pro 2010 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett to fakt treba epi vybavovat este pred porodom? bo ja idem na prve ctg do nemocky 5.1. a ked dovtedy porodim, tak akoze nemam narok? lebo u nas je pisana epi, ze dostupnost 24hod a potrebna debata s anesteziologom a zmluva (ale to som si myslela, ze to sa da aj ked uz tam prides rodit vybavit)
20. pro 2010 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@isabella_fly neviem ako to je v iných nemocniciach, no v Ružinove sa môžeš skrabat aj po stene a epi ti nedajú, pokial nemáš papier, že si mala pokec s anesteziologom a že ti epi schvaľuje.
Takze preistotu vybavujem skôr. Pri simonkovi som vybavila pár dni pred porodim. Ja by som radšej zavolala a opýtala sa, ako to funguje.
20. pro 2010 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett no uzas a ked nejaka zena rodi predcasne, sak nie kazda stiha take vybavovacky ked jej pridu porodne bolesti v nejakom 35tt :pensive: pride mi to zverske, tak potom to je tak asi aj u nas, bo ja som myslela, ze to sa da aj potom vybavit... a ked tu moznost nevyuzijem, vratia peniaze? alebo ti to potom uz automaticky daju ako hotovu vec?
20. pro 2010 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte dievčence,tak uz vychystané na Vianoce?Co dobreho budete piect?Ja by som chcela linecké,medové rezy a este niečo jablkové,asi pyté,to zboznujeme.Dnešok sa mi nezačal nejako dobre,uz som velmi skoro hore a nahnevala ma strašne svokra,aj som si poplakala,ja taká citlivka teraz,prišiel mi papier z poistovne Dovera,ze chcu odo mna 620 eur!!!,tak s nimi som sa rozculovala a este aj moj šef na mna kašle,uz dva tyzdne sa mu prosím nech mi podpíše jeden papier,lebo zatial nedostávam matersku.Firma má sidlo od nás velmi daleko a musí to podpísat on.Aspon maličká mi robí radost a idem sa odreagovat zehlením jej drobnučkych vecičiek.Už mám tašku pobalenu,už chyba len podprsenka a uterak pre Tamku.
20. pro 2010 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@majka07 kokso, no dopadli sme zaujimavo... bol tam tak starucky lekar, ze ani chodit uz nevedel a ked ma pocul kaslat, tak mi povedal, ze nech tak nekaslem, lebo to neprospieva plodu... kukam nanho ze sak som tu preto, aby mi na ten kasel nieco dal, ved ako mam prestat kaslat len tak na povel.... tak mi predpisal kalcium a ze ak chcem daco silnejsie, tak nech tam zostanem lezat, lebo ze ostane lieky sa mozu brat iba pod dohladom lekara... napokon som teda sla do lekarne a tam mi v pohode dali nejaky sirup od kaslu, co mozu aj tehotne, tak dufam, ze zaberie, bo z toho kaslu m&a uz tak brucho boli, ze ledva chodim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. pro 2010 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa287 tvoj manzel nie je Slovak, ked byva s vami svokra?? to je blbe, fakt :unamused: no, s tou materskou som na tom podobne, s byvalym zamestnavatelom sa neznasame a teraz mi to dava patricne najavo, mam chut tam nabehnuta vlasy mu vysklbat :grinning:
piect sa nechystam, uz sa tu par dni stazujem an hnusnu chripku, takze nic nerobim, radsej to vylezim... a sranda je, ze este ani darceky nemam kupene a mm som narovinu povedala, ze odo man dostane darcek az medzi sviatkami, alebo mu dam peniaze, poviem, co som mu chcela kupit a nech si to ide kupit sam :grinning:
20. pro 2010 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@alexis13 vav, to mas pekne velke babo, moje je skoro o kilo lahsie :confounded: nejak sa mu nece priberat
20. pro 2010 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 tak to je masakr, tyhle starý doktoři by fakt už měli ....... Tak ať sirup zabere, já se tenkrát tak bála, páč břicho od toho kašle fakt bolí..... Já se jdu natáhnout neboť jsem oteklá jak nevím co :confounded:
20. pro 2010 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 Tak to si natrafila na fakt skveleho lekára... :confounded: ,skoré vyliečenie Ti prajem,len pekne lež. Mna naštastie choroba obchádza.Manžel je Slovák,byvame len dvaja a svokra je na Slovensku,ale aj cez telefon ma dost zranila.Neviem ako ju tu strpím,ked pride s mojou maminou,ked sa narodí malá.Ja musím dačo napiect,kedže to iny žial za mna neurobí a na dobré kolače mám chut,mnamky.Pokial vládzem,tak skusim,myslim,ze manzel už bude vo štvrtok doma,tak mi pomože.My sme si tento rok kupili kameru,lebo tu čo máme je stara a este na malé kazetky,tak sme to poriešili takto a aspon budem vediet aj malu natáčat a posielat domov videá. Tvoj manzel má od kedy dovolenku?aby si už nebola tolko sama
20. pro 2010 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa287 zatial si musim zaklopat, ze so svokrou si rozumiem lepsie ako s mamou... mm je doma zajtra a pozajtra, idem uz vybavit s nim tu matersku, lebo ma rachne a 23.12 robi od 8. do 20.00, no nastastie vsetky tri sviatocne dni je uz doma, potom 27.12 uz robi zase od nevidim do nevidim :unamused: a co dobre ides piect?? mozno by som tiez zbuchla dajaky rychlorecept, lebo nebudeme mat tiez nic...
20. pro 2010 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@majka07 tak prijemne oddychovanie, ja som natiahnuta uz od rana, nechce sa mi ani pohnut z postele...
20. pro 2010 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 tak dufam ze ti ten kasel coskor prejde. neviem co na to pomaha okrem toho odvaru z cibule (ten by som vsak ja nikdy nevypila) :slight_smile: my sme sa s drahym dohodli ze si darceky kupovat tento rok nebudeme iba ak drobnost kedze sme sa stahovali, rekonstruujme dom a to co nas stoji vybavicka radsej cosi odlozime :slight_smile: z postele sa nehyb len nezabudaj vela pit. :slight_smile:
20. pro 2010 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa287 ja uz mam skoro napecene dnes som robila kokosove pusinky a este ma cakaju suhajdy a vianocka ale to budem robit az stvrtok s maminou. aspon cosi porobim ked som doma. :slight_smile: vela sil do pecenia nech sa ti dari :slight_smile:
20. pro 2010 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@potokin tiez som chcela iba malickost kupit, ved presne, vybavicka draha, vsetko musime kupovat, tak radsej tam zainvestujeme evricka :grinning: aj tak sa mi zda zbytocne kupovat kvantum darcekov, ved ak nieco potreboval, tak som mu kupovala priebezne, uz nie sme deti, ze potrebujeme darceky :slight_smile: :slight_smile:
20. pro 2010 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 uplne s tebou suhlasim buduci rok to uz budu ine vianoce :slight_smile: na tie sa velmi tesim :grinning:
20. pro 2010 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 Ja si na svokru neviem zvyknut,má 62 rokov,velké usta...No nemám ju rada. Ona ma okrem mna este jednu nevestu a ona nás velmi porovnáva..Moja mama je takej kludnej povahy,človeka vypočuje..Esteže s nou nebyvam.Tak aspon tie 3 dni si spolu pekne užite,oddychujte,jedzte a pozerajte rozpravky.Ja budem robit linecké,medové rezy a jablkové pyté.Len také jednoduché,nie som ja velka cukrárka :sweat_smile:
20. pro 2010 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@potokin mnamka,kokosove a šuhajdy.Vidíš ,pozriem na nete,ako sa robia šuhajdy,aj by som si dala.Dakujem pekne dufam,ze sa všetko vydarí ,ale s niekym by sa mi lepšie pieklo.
20. pro 2010 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Božinku tak sa čudne žehlia také mini vecičky,už skoro ich budem mat.Vy žehlite z obidvoch strán,alebo len vnutornu stranu?
20. pro 2010 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@potokin hej, s detmi su ine vianoce, preto tieto by som chcela ist prave k svokre, byva u nej dcera a ta ma 4-rocnu malu a ta tie vianoce tak preziva... dospeli sa uz tak nevedia tesit
@denisa287 no moja svokra ma 3 nevesty vratane mna a nastastie nas neporovnava, sme diametralne odlisne a tiez sa mi paci, ze sa do nas velmi nestara, iba ka ju poziadame.. sice moj mm je jej najmilsi syn, je z druheho manzelstva, takze zo zaciatku to bolo take vselijake, ze jej beriem z domu jej "fiackama", ako ho nazyvala, ale zistila, ze lepsie bude, ak si aj mna oblubi a bude ma respektovat, lebo tak tam radsej budeme chodit... takze teraz som to skor ja, co prehovara manzela, nech ideme na par dni k svokre :grinning:
20. pro 2010 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 to mas skvele ked mas taku dobru svokru ja sa na tu svoju nemozem moct stazovat ale stara sa dost do veci ale zasa ja som taka povaha ze si nedam do veci moc hovorit a uz na to po tych rokoch co som s jej synacikom prisla. my sme boli posledne 2 roky na vianoce samy v uk a bolo to fajn velmi relaxovane a velmi sme si to uzivali teraz je to ine a na buduci rok snad uz vo svojom s malou bambulkou:slight_smile:
20. pro 2010 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@potokin hihi, ved mozno este svokra vystrci rozky, no aspon to ma fakt plus, ze pokial deti same za nou nepridu, tak sa nestara... dcera s manzelom ziju u nej, maju fakt trosku talianske hadave manzelstvo, no nikdy im nic nepovie.... joooj, aj ja uz chcem byvat vo vlastnom, no to je otazka dalekej buducnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. pro 2010 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13
@potokin Ja som s manzelom 13 rokov,ale neviem si na nu zvyknut.Ona je taká zvláštna.Ked jej už nedám za pravdu,tak som už zlá a druhá nevesta je taká tichšia (ale tiez ju nemá rada,len nevysloví nazor) tak tá je velmi dobra v jej očiach.Ale to mi nevadí,neide o to,len svokra si stále melie svoje a chytám nervy ked každého chráni a obhajuje,len mna nie.Už som myslela,ze si sadnem s nou a poviem jej svoj názor,ale bude to zbytočne.A apropo má jednu dcérušku,ktorá je jej všetko. Vrrrr. Som myslela,ze ked budeme daleko,tak sa náš vztah zlepší,ale hovby...Potokin čo sa tyka Vianoc,tak som rada,ze sme tu,lebo by sa mi nechcelo sediet s nou pri jednom stole.Tu vonku budu naše druhé Vianoce a velmi sa na ne teším.Vobec mi nechyba,aby sme chodili na navštevu k svokre,k manzelovej sestre a tak..Joj ale som zlá,no ale teraz ma poriadne napálila a este v tehotenstve,to si mohla radšej zahryznut do jazyka a nechat si to na neskor.
20. pro 2010 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek