• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@alexis13 hihi, tak to mas skoro rozmery jak segra, iba ona vazi 68 kg pri vyske 178cm, ja este ani teraz tolko nevazim :grinning: ja som vysoka 170 a vzdy som vazila len okolo 50 kg, no segra pri mne vyzerala jak anorekticka... teda, takze vam sa narodi uz hotova modelka, ked mas taku vysku :grinning:
20. pro 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies bleee, vikend mi nespominaj... drhla som sa kaslom jak o zivot, teraz sa ledva hybem zo svalovky na bruchu :stuck_out_tongue_closed_eyes: mm nebol doma, cize uplne sama byt a este chora bolo jak o zivot... podte aj mne poupratovat, nevysavalo sa tu uz dobre 2 tyzdne a okna vyzeraju uz jak osra.é :confounded:
20. pro 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 Dakujem za recepty,tak suhajdy urcite spravím :dizzy_face: a zial burizonky neviem spravit,lebo ich tu nemaju,ale ich zboznujéééém,teraz mám na ne taku chut,ze až :sweat_smile:
20. pro 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob no doktor sa netváril moc nadšene,však uvidíme :frowning2:
20. pro 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 kludne prídeme :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: no okná sme vynechali, nechce sa nám, robíme len také povrchové úpravy :wink: dúfam, že si sa poctivo liečila a už Ti je lepšie :wink:
20. pro 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
pozrite si stranku mamila.sk
20. pro 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies az na ten kasel a bolest hrdla je to lepsie, no raz ma asi zadrhne, co kohrcam jak stary hrnec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. pro 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievčatá,

ja som dnes bola na kontrole, tak mi už Dr. ukončil PN spätne k 18.12. a od dnes až do konca roka už čerpám dovolenku. Vypísal mi už aj materskú dovolenku od 1. 1. 2011 - tak super. Som zaniesla všetky papiere dnes aj zamestnávateľovi.
20. pro 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 - mňa tiež bolí hrdlo, ale kašeľ nemám až tak strašný.
20. pro 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13
@leginca kočky liečte sa.....
Mne tiež už doktor vypísal materskú - to mám teraz zaniesť na Sociálnu poisťovňu? zamestnávateľa nemám, tak asi len tam ....
20. pro 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky takéto lehátko sme kúpili malej v sobotu :wink: vibračné s melódiami :slight_smile:
hojdačku, čo som kupovala od kamošky z druhej ruky chcem predať, ak by ste mali niektorá záujem, predávam ju za 45 EUR .....
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10170120&tab=2
20. pro 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies jůůů tohle lehátko jsem také Sebíkovi pořídila, kámoška ho má a nemůže si ho vynachválit:slight_smile: Tak se snad prckům bude líbit:slight_smile:
20. pro 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies to lehatko je krasne aj my sme nad takym uvazovali tak uvidime :slight_smile:
20. pro 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies som pozerala.... ty toho predavas riadne vela :grinning: normalne obchodnicka na materskej :wink: my mame z druhej ruky hojdacku fisherprice rainforest, tak dufam, ze budeme spokojni :slight_smile:
20. pro 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies Mas krásne veci pre malého. Zajtra ho musím premerat, páčia sa mi tam nejaké, tak by som možno vzala:grinning: :grinning:
20. pro 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 jj horuce...lyzickou velkou si naberem a davam do košikov..a na vrch lentilka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. pro 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 no mala som mat zajtra skusku, ale odlozila som si ju na januar...nestihala som sa ucit, mala som vikend plný navstev, v rodine umrtie, doma obkladame stenu....darceky pokupit.....tak som sa nato vyprdla :grinning: a vypekala mamina...ja som este nezacala..a ani neviem ci nieco stihnem asi tiez len tie suhajdy a buriz.gulky lebo zajtra idem do BA na nakupy, v stredu pohreb, vecer nakupy s mm v Nitre a este stretavka zo zakladnej skoly...tak uvidim ako budem stihat...a vo stvrtok nam pridu montovat obyvacku co sme si dali robit.....tak vsetko nachlp :slight_smile:
20. pro 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 neni zac...ja zacnem piect hadam vo stvrtok .... :grinning: toto mamina robila tak som asistovala
@marhulka13 xixxi..no uvidime.....hlavne nech bude malinka zdrava...... :wink: s modelkovanim mam nejake skusenosti...tak mozno bude po mne :grinning: :grinning: :grinning:
20. pro 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett no kludne sa ozvi .......... mame to este ovela viac, hlavne letne veci, no nestiham to vsetko fotit ......... :slight_smile:
a Phil a Teds nechces? dam Ti ho za lepsiu cenu :wink:
@neelaa tiez dufam, ze lehatko sa bude malickej pacit, pri Jakubkovi sme ho velmi vyuzili, aj sme v nom krmili, nebolo sice take pekne ako toto, ale splnilo svoj ucel, to je podstatne..... :wink:
20. pro 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky, ako si nazivate? my celkom OK, az na to, ze simi ma hnacky. momentalne riesime kocik. vybrali sme si nakoniec Baby jogger city select, len by sme ho chceli vydiet nazivo a v predajni ho nemaju.

inak vianocne upratovanie a pecenie tento rok neabsolvujem. v stedry vecer po vecery cestujeme na SK. sa tesim na vianocnu pohodicku doma pri rodine. darceky mam nakupene, len este pobalit.

v stredu ideme pozriet do jednej skolky, kam by mala simi zacat chodit. uvidime ako sa nam a jej bude pacit a potom sa mame rozhodnut, na kolko ju tam dame.

a tak. pekny vecer
20. pro 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pročítám a koukám na váhy vašich miminek a jsme asi tak v normálu (no živím dva) :slight_smile: . Před dvěma týdny mělo jedeno mimi 1,46 kg a druhé 1,36 kg. Magnesium beru od 20 tt s CS na29 tt bylo 4. Předčasný porod a císaře máme z 80% jasný. Jedno mimi je dost divoch. Na minulé kontrole mi dr. řekla, že jsou obě hlavičky dole (tak jsem si libovala, že by to mohlo jít i na přirozený porod) a než jsem došla přes chodbu na UTZ na měření průtoků, tak bylo mimi opět příčně :sweat_smile: . Je pravda, že ho cítím pokaždé jinde a jinak. Zítra jdu na KO, tak jsem zvědavá, jak rosteme. Já teda rostu, to vidím :grinning: :grinning: . Ale zase budu vědět, jak se mají děti.
20. pro 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
sláva, konečně se mi podařilo vložit i fotku. To jsem já se všema svýma dětma asi před třema týdny.
20. pro 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko tehule
dnes nám začal nový tt:slight_smile: :slight_smile:
môj syn ide dnes prvý krát s tatinom k lekárovi a prvý krát na krv. Ach jaj, ako to zvládnu....

@nostek Ja som tiež pozerala na jaslicky, ale berú až od roku a pól no a to ešte ani z daleka nemáme. Takze musíme čakať. My sme sa už definitívne rozhodli pre phil a teds, manžel ho ide objednať, tak som veľmi zvedava.
@pepies Hmm... Len keby som vedela, ako narastie za tých pár mesiacov:slight_smile: tá hneda karma bundicka - mnam mnam:grinning:
Kocik sme už vybrali explorer, takze ďakujem za ponuku:grinning:
no nič kocky, idem zobudit synceka, držte palce. Neviem z kadiaľ mu budú brat tu krv, ale dobre že tam nebudem, lebo by som plakala s ním:frowning2:
21. pro 2010 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko

@arrett u nas chodi ockovat mm, lebo ja som bola raz a revala som s malou. ale min som sla aj ja do vnutra a zvladla som to hrdinsky. :grinning:

tu v CH maminy maju matersku 16t, takze deticky jaslickuju uz velmi skoro. akurat vcara mi mm povedal, aby sme tam Simi dali na cely den 2x do tyzdna a na pol dna do druhych jasliciek. neviem ci je dobre striedat dvoje jasli, co myslite?
no a ked to zahlasil a predstavila som si, ze ju cely den, tak som sa rozrevala ako mala. je to moje dievcatko a viem, ze budem mat toho dost aj s miminkou, ale na cely den neviem neviem. ideme tam zajtra pozriet apodla toho ako sa to bude pacit malej a mne, rozhodneme sa.
21. pro 2010 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nostek Mne by stačilo pól DNA. Ráno mm vezme, porobim domáce práce a poobede po neho. Zároveň by sme mali aj prechádzku s malou. Tak3x do týždňa. Aj tak varim každý druhý deň:slight_smile: Ved uvidis. Najprv daj na pól DNA a uvidis, ako to budeš doma zvladat. Aké bude bábätko, či bude spinkat, či nebude náročné a tak.
21. pro 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky nemate niektora v rodine, alebo znameho fotografa? potrebujem surne poradit ohladom fotoaparatu ktorý chceme kupit a nevieme ci je dobry..dakujeeeem
21. pro 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, ja uz som tu davno nebola....mm je doma, ma dovolenku, tak chodime po nakupoch :slight_smile: a vybavujeme banky...Dnes mam poradnu, tak dufam, ze vsetko ok. Boli ma uz cely clovek a najma medzi nohami, aaaaauuuu! :confounded: Ked sa idem v noci obratit z boka na bok, tak ma az v hlave pichne od tej bolesti.

Este nemam darcek pre brata, svagrinu a svokru. Svokre aspon vieme, co chceme kupit, ale neviem, ci sa mm k tomu dostane, aby to objednal z internetu, ked mu to uz 2 tyzdne hovorim a som zvedava, ci to vobec budu mat na sklade. Chceme jej kupit susicku ovocia taku, aby sa tam dali susit aj cele kusy a to je jedina jedna, tak som zvedava, ci bude na sklade...A bratovi a svagrine vobec netusim, co mam kupit. :unamused:
21. pro 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky,
@sharlotta aj môj mm je doma, tak berie malého von a ja idem ešte dokončiť kúpeľňu a kuchyňu. Vianočné nákupy máme už našťastie za sebou, v sobotu sme si to všetko naraz odbili, boli sme v Žiline a máme pokoj. Ešte Kubkovi šľapací traktor a je to :slight_smile:
21. pro 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett simi chodi na 2 hodky kazdu stredu do spielgruppe, 10 min autom od nas. tato druha skolka je v meste, mm by ju tam rano vozil a ja by som po nu chodila. tak som si to predstavovala. uvidime, ako to bude. ja by som ju tam davala rada kazdy druhy den, ale dame utorok Baden, streda Kaisertuhl a stvrtok zas Baden. ide o to, ze tu sa plati za skolu ci diet aide, alebo nejde. mame moznych len par absencii. vacsinou chodime na SK na predlzeny vikend, takze aby vela nevymeskavala. i ked som mm povedala, ze na bud rok pojdeme na SK tak 3x do roka, nie ako teraz, kazdy mesiac. mna to unavuje a s 2 detmi je to narocne o to viac. a aj tak si nic neoddychneme.
21. pro 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak my mame za sebou poradnu - malicka sa naozaj otocila, prietoky aj ostatne je OK. Este pojdeme k mojm u dokimu 10.1. a potom uz do nemocnice. Vtedy malicku aj pomeria a urobi mi ten ster. Som rada, ze je to takto.
A dnes som predposledny den v robote, taaaak sa tesiiiim, ze uz len zajtra a potom sa dosyta vyoddychujem.
21. pro 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek