• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
Ahojky :slight_smile:
@zuzimia gratuluju k dobré poradně :slight_smile:

Já už chci taky, aby se mi malá přetočila :pensive:

Mě čeká poradna až v lednu i s prvním monitorem. přijde mi to dlouho, ale co nadělám :unamused:

Tak já velké úklidy nedělám, dělám je celoročně. Už máme vše nachystané, romě velkého nákupu, blééééé
A stromeček chci nastrojit asi s malou, ale ještě uvidím. Protože jsme jí řekly, že ho nosí ježíšek a ona se včera divila, proč ho budem strojit my :sweat_smile:
@pepies a jak dopadlo vaše víkendové focení? Ani jsi se nepochlubila :wink:
21. pro 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tehulky :slight_smile: tak u nas sa zacalo velke pranie :dizzy_face: uz mame ulozny priestor,tak detske vecicky sa mozu zacat prat :grinning: len to zehlenie potom,to bude zazitok.

@denisa287 nemas niekde slovensky obchod? my sme burizony kupili prave tam,aj kofolu a vianocne oplatky. niektore predajne aj dorucuju domov,zavisi,kde byvate.

@katkar6 pekne brusko :slight_smile:
21. pro 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taaak, obedik uvareny... mnamiky mnam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Simonko s tatinkom prezili lekara, malemu brali krv z rucky asi 5 minut, ach jaj, ale ze plakal iba trosicku:slight_smile: Zajtra budu vysledky:slight_smile:
21. pro 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett to je malej šikula. Já si to vůbec nedovedu představit, že by malá musela na odběr. To by byl hysterák a boj :sweat_smile: Při poslední návštěvě doktora řvala i u běžný kontroly krku
21. pro 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katkar6 pěkný domeček :wink:
21. pro 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 tak on sa zasa u lekara tvari ze je ten najlepsi chlapcek na svete. Usmev od ucha k uchu, poslusne sedi, necha sa kludne vysetrovat, minule tam aj inhaloval a doma boj ako o zivot:slight_smile: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
21. pro 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
pekny slnecny den prajem :slight_smile: tak poradna za nami a vsetko ok mala je pekne otocna hlavickou dole co ma velmi tesi. vsetku ostatne vysledky su taktiez ok tak sa vytesujem :slight_smile: stihla som vybavit este aj pediatricku tak som rada mame jej zavolat ked pojdme z porodnice a ona pride na navstevu na druhy den :slight_smile:
21. pro 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky, gratulujem ku kontrolam. my budeme mat 6.1. mala je hlavickou dole uz od minula. a kopka o 100 dusu.
dnes sa chystam nafotit nejake vianocne fotky. musela som to tu napisat, lebo inak sa nedokopem. uz mam schranku plnu vianocnych pozdravov znamych a my nic. takze by to bola hanba :grinning: .

ozaj, idete cosi kupit na vianoce aj miminku v brusku???
21. pro 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett to je fakt šikula. eli byla taky donedávna v pohodě. Ale poslední návštěvu asi neměla náladu, nebo co :unamused:
To jsem zvědavá, jestli bude v pohodě až půjdem k zubaři. Zatím byla tak uvidíme :wink:
@potokin
@nostek .....gratuluju k mimčům. Fakt bledá závist :grinning:
21. pro 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte...konečne sa mi podarilo naskenovat foto zo sona...=D
dufam ze tam nieco uvidite.....posledna foto je pohlavie ale tak tam ja nic nevidim =D
21. pro 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
to v krúžku je pohlavie... =D viete to rozoznat? ja teda nie =D..ževraj tam pekne vidiet pohlavie, vedla je jedna nozicka.....potom tam je pupocnik a opat nozicka.. =D
21. pro 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 pěkný fotky ze sona :wink: já to pohlaví študovala, ale nepoznala bych to :wink:
21. pro 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den, jdu alespoň pozdravit a zase zalehnout.
Gratulace ke kontrolám a hezké fotečky Dneska musíme ozdobit stromek, ale teda bude to záhul. :wink:
21. pro 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 no musim vyskusat tie suhajdy :slight_smile: chapm, ze si si posunula tu skusku, umrtie v rodine je vazna vec a este aj tie veci okolo vianoc co musis povybavovat. potom hod foto tej obyvackovej steny, mozno sa inspirujem :wink: budete to mat pekny darcek pod stromcek
21. pro 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj baby, no ja som uz uplne KO, chripka stale horsia a horsia, tak som z toho fest znicena... mm si vzal 2 dni volna a sme na tom rovnako :stuck_out_tongue_closed_eyes: pekny darcek k vianociam, kvalitna chripka :confounded:
21. pro 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 to ma mrzi, sa dufam rychlo uzdravis :wink:
21. pro 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 jj....i ked ja na pohreb nejdem, tehotna by nemali...a fakt nestiham....
foto potom hodim...mm prave dokoncuje ten obklad v jedalni a obyvacku zmontuju vo stvrtok.....=D
21. pro 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 no ani ja.......ale tak uz 4 krat mi povedali dievčatko...tak hadam to tak bude =D
21. pro 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 skore uzdravenie prajem
21. pro 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 snad sa coskoro uzdravis do vianoc este par dni mozno to aj prejde :slight_smile:
21. pro 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimia blahoželáme k úspešnej poradni :wink:
21. pro 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 vikendove fotenie dopadlo super, bola strasna sranda, aj Jakubka to celkom bavilo, len mi nechcel vliezt do takeho vianocneho vreca, specialne usiteho na fotenie a nechcel si dat ani anjelske kridelka, tak sme ho nenutili .....
fotky dam manzelovi ako darcek pod stromcek :wink:
pripajam jednu tehotensku - moju :slight_smile: potom nahodim este dalsie, len ich musim pozmensovat :wink:
@marhulka13 skoré uzdravenie želáme
@nostek super, ze malicka je otocena dole, my zevraj este nie sme otoceni dole ......... dnes som sa objednavala na sono, pojdem 04.01. a rozhodla som sa, ze si idem zajednat aj lekara, lebo sa obavam sekcie :confounded: v ten isty tyzden chcem ist aj na pasy do nemocky
21. pro 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby vcera som bola na vysetrenie prietokov lebo mala je vraj trosku mensia ale nastastie je v poriadku asi bude patrit medzi tie lahsie deti :slight_smile: To vysetrenie sa robi len ked treba ci vsetkym???
21. pro 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak toto su nase posledne fotecky zo 6.12.

@pepies krasna fotka. aj my sa chystame na nieco. snad sa nam to aj podari. bohuzial doma sme len medzi svoatkami a to ateliery nefunguju, takze aspon svagrinka nas pofoti. a drzim palce na kontrolu. snad to bude OK :wink:

@alexis13 ja tam tiez nic nevidim :grinning:

21. pro 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies veeeelmi pekna fotka :wink:
@moniciak aspon ju lahsie porodis, prietoky sa robia kazdej, ci este stiha placenta vyzivovat babo, najblizsia je v 36.tt
ja uz mam aj papier na matersku, len zajtra este pre recept,vraj mi chyba zelezo a bielkoviny :frowning2: bambula ma vyciciava, netusim aka je uz velka, az na novy rok,ale podla brucha by mohli byt aj dve :grinning:
21. pro 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, takze my sme tiez ok, mala ma 1780g :astonished: ! A to som sa bala, ze ked som malo pribrala, ze kolko bude mat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:Ale nastastie je vsetko ok. :dizzy_face:
21. pro 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja chcem rodiť ...
21. pro 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Ahojky, ja som bola včera na prietoky, a malý ma 1640 g, tiež som sa bala či nebude maličky keďže som veľa nepribrala, aj ked bruško je take guľatučke.No ked bude po mamičke tak sa namakam pri pôrode, mala som 4.20 kg.
Videla som že si písala že zhaňaš aj nejaký darček pre švagrinu, neviem sice koľko chceš na to minuť, ale ja som to vyriešila tak že som jej kupila taký kupon v kozm. salone, kde ma masáž a ošetrenie pleti, atď. Kupila som to cez internet na zlavedna.sk, za polovičnú cenu. Ups, dúfam že som to tu mohla napísať, ked nie tak to asi zmažu.....tak ja len tak keby ťa to zaujalo, ale hlavne nie je treba isť do obchodov....
21. pro 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky v čom periete babetkovske vecičky v lovele, alebo mate iný typ?
21. pro 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
ja uz dnes melu z posledniho, nejak na me padlo nespani a vstavani k detem a dneska me prcci ve skolce dorazili, uz se tesim az pujdou brouci spat a ja budu moct zalehnout taky :sweat_smile:

@fialka12 a peru ve slizu, mam s nim dobrou zkusenost u obou deti :slight_smile:
21. pro 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek