• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@fialka12 Ja som prala asi mesiac v lovele. Potom som prešla na klasicky prasok, malému to nič nerobilo, takze aj pri druhom to tak vyskusam. No ostala som pri detskom avivazi Silan. Úžasné mi vonia.
@majatob Ja som tiež dnes KO, neviem z čoho :frowning2:
21. pro 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka12 ja som prala v persile, je a ňom také bábätko, krásne vonia :wink:
21. pro 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ešte mám novinku, jedna moja najkamáratka dnes porodila krásne, zdravé dievčatko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. pro 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky,,

viem,ze sa to tu uz mozno preberalo,,ale aku mast na bradavky si idete kupovat??
21. pro 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka dobrej je Bepanthen a muzes ho pouzit aj na mimcovu prdelku :slight_smile: ja si vystacim s mesicovym olejickem, nesnasim mazani vseho druhu :grinning:
21. pro 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett :grinning:
@fialka12 ja som mala 3.33, tak neviem, ale mm mal tak okolo 4kg :sweat_smile: Tak nech je radsej po mne...A ja periem v Persile Sensitive. Ten je vraj lepsi, ako Lovela.
21. pro 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja som si uz kupila Multi-mam lanolin, ale citala som, ze taky isty ucinok ma aj Babylove lanolin z DM drogerie, ktory je neporovnatelne lacnejsi. :confused:
21. pro 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies krasna fotecka!!
21. pro 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 Ahoj. Ale ved ty mas v rodine fotografa. Mojho manzela, nie?? :grinning: Kludne napis o aky fotak ide a ja sa ho spytam. :grinning:
21. pro 2010 v 16:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčatá, ozývam sa po dlhšom čase, ako obvykle keď potrebujem poradiť. Ráno som mala na toaleťáku hnedastý hlien, tak sme rýchlo leteli k doktorovi. Môj gyndoš neordinoval, vyšetril ma iný, všetko je vraj ok. Opýtala som sa ho, či môžem cestovať k rodičom na sviatky, máme to 100km, neodporúčal, ale že by bolo urobiť sono. To mi urobil iný lekár, nález tiež v poriadku. Spomenula som mu, že mi ten prvý neodporúčal cestovať a opýtala som sa, aký má na to názor on. Tiež neodporučil. Možno z presvedčenia, možno preto, že nechcel spochybňovať kolegov názor. Čo si myslíte. Mohlo by to malinkej ublížiť? Normálne ma tá predstave, že ostaneme s mužom sami na Vianoce vždy rozplače (sme zvyknutí na veľkú rodinu pri vianočnom stole) a váham, či by pre drobčeka nebola horšia utrápená maminka ako tá cesta. Som aj dosť precitlivelá v posledných dňoch a všetko prežívam inak, neviem, ako sa rozhodnúť. Uvítam každý váš názor.
21. pro 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko ja tiež zostanem 1.x s drahým na Vianoce sama, nechceme riskovať, bábätko nám je prednejšie ako čokoľvek na svete. Ale na druhej strane ak tak veľmi cestovať chceš, zober si so sebou pre istotu tašku, budeš aspoň pokojnejšia :wink:
21. pro 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko a jak byste jeli?autem? 100km mi neprijde zadna hrozna vzdalenost a pokud to bylo jen jednorazovy zaspineni, tak bych to neresila a jela :sweat_smile:
21. pro 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka12 ja som prala v lovele vsetky vecicky pre malu. vonia mi velmi pekne ale ja som ju zvolila aj preto lebo mam aj latkove plienky z bambusu (nie tie stvorcove) a tie by sa nemali prat v obycajnom aj ked detskom prasku.
21. pro 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko ja by som asi tiez sla. vezmi si tasku keby nieco. 100km sa mi nezda az tak vela. a ides k rodine predsa, ides si oddychnut. ja som doteraz cestovala skoro kazdy den do 65km vzdialeneho mesta. a idem tam a naspat. 130 km denne. v pohode to zatial zvladam. ale uz to absolvujem len parkrat - na skusky :slight_smile: vsetko zavisi od toho ako sa citis, podla toho sa rozhodni
21. pro 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin ja stale sa neviem rozhodnut ake plienky pouzivat :unamused:
21. pro 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca
@majatob
@bambulka0406
dieťatko je prvoradé, to je samozrejmosť. Práve preto váham, že by som mu za nič na svete nechcela ublížiť. Ja sa cítim v pohode, tašku mám nachystanú tak či tak, musím sa na to asi vyspať a triezvo sa rozhodnúť. Cítim sa dobre, skôr som mala pocit, že lekárom išlo o možnú nehodu, alebo tak. Lebo sedieť v aute hodinu a pol je podľa mňa zo zdravotného hľadiska prijateľné a plánovali sme si aj tak urobiť prestávky. No uvidíme. Hormóny so mnou lomcujú jedna radosť, normálne by som to tak neprežívala :frowning2:
21. pro 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby kedy myslite je dobre mat nachystanu tasku do nemocnice? :slight_smile: pri malom som na poslednu chvilu :sweat_smile:
21. pro 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko uvidis jak ti bude a jestli jeste budes spinit :slight_smile: ale ta vzdalenost fakt neni nijak strasna, tak pokud bych byla v pohode, tak bych jela :slight_smile:
21. pro 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tanja61 ja jsem balila poprve na konci 38tt, podruhe ve 36tt :slight_smile: ale tentokrat su nejaka nedockava, tak to bude urcite jeste driv :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tanja61 ja ešte nemám tašku nachystanú, ale veci do pôrodnice pre seba aj malého mám doma v skrini :slight_smile: ale cez sviatky si ju už nachystám :wink:
21. pro 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko Tie otrasy nerobia bábätku dobre. Môžeš z toho dostať bolesti. No v každom prípade, rozhodnuie je iba na Tebe. Ty sama najlepšie vieš, ako sa citis.

Ja som používala krém na bradavky Avent. Super v tóm, že netreba pred kojenim umyvat prsia. Bola som s ním veľmi spokjna. Neskôr iba treba nechať zaschnut mliecko na bradavke. Mliecko má protizapalove účinky.
21. pro 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievcata aj vam sa uz tazko dycha??,,ja uz ani spat v noci nemozem,,vzdy ci sa otocim na jeden bok alebo na druhy,mam pocit, ze si na dietati lezim,,na jednej strane ma tlaci jeho chrbatik a na druhej nozky
21. pro 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka tiež už dosť funím, to je normálne. často sa musím nadychovať z hlboka a poriadne si vydýchnuť
21. pro 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co ste kupili svojim muzom na Vianoce??? Ja sa az hanbim ale ja som mu hned povedala ze chcem knihu a on sa nevie vyjadrit to aj vasi su taki??? Nech mi rovno povie co chce :slight_smile:
21. pro 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak :grinning: môj je taký istý, ja som mu kúpila permanentku do fitka, knihu a permanentku na masáž, tie permanentky som kúpila cez net a dostala som 50% zľavu, ale to som kupovala ešte v novembri
21. pro 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak u nas je to taky vzdycky des mu neco vymyslet :sweat_smile: my jsme si letos nadelili auto, takze k vanocum dostane uz jen knizku a dohromady s malym stolni fotbalek... :confused:
21. pro 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca a ked sa mozem opytat uz ste dlho manzelia??? Lebo toto je prvy rok co sme zobrati a nechcem aby som mu prvy rok kupila neviem ako drahy darcek a o 4 roky len ponozky :slight_smile:
21. pro 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak aj môj je taký-on mi povie,že nič.Doteraz som mu kupovala len blbosti,lebo nemal žiadneho koníčka,nič ho nezaujímalo a keĎ to bolo niečo,čo sa mu aj páčilo,nevedel to dať najavo.ja som z toho bývala smutná,že čakám,ako zareaguje a on nič :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale tento rok sa dal na rybárčenie,tak konečne viem,čo mu kupovať.
21. pro 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak ja som tomu mojmu este nekupila, ale chystam sa...ma rad kvalitnu whisky, tak pocitam, ze ma to vyjde na tych 40-50e. To b mu mohlo stacit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. pro 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta to je napad :slight_smile: citala som ze si bola na tiez na kontrole ako casto mas teraz chodit???
21. pro 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek