• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
u nas krst bude cim skor....kedže sme cela rodina krestania, starka este k tomu v kostole spieva.....urcite chceme krst co najskor, aby bolo ako ma byt.....u nas sa tak hovori....ze az s pokrsteným babatkom sa chodi von a aj navstevy mimo rodiny....ale tak 100 ludi 100 nazorov :slight_smile:
22. pro 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 ja sa tych 150 km nebojim, ale co zmena prostredia pre to male. planujem tam ist po porode. 2tt bude so mnou doma priatel a potom by som tam sla.
mne sa ta lyzovacka, ked mala bude mat cca 2,5 m zda v pohode, ale ved uvidim....mozno sa ani z domu nepohneme a mozno to bude v pohode, len je fakt, ze si to vobec neviem predstavit...len co mam trosku obkukane z okolia.

@silvika18 my dame krstit asi tak 3 - 4 mesacne. tiez su u nas take povedacky, ze cim skor lebo babo dovtedy nik nemoze vidiet a ani nikam s nim ist a krstia uz 3 tyzdnove, ale to ja nechcem. co k tomu treba, netusim. spytaj sa vo svojej farnosti. casto sa vyzaduje priprava a pod.
22. pro 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 neboj,zmenu prostredia zvládne.ja som bola s malým u našich keď mal 3týždne.on to zvládal super,ja horšie.nemala som svoj kľud,začalo mi odchádzať mliečko. :frowning2:
s tou lyžovačkou,veď sama uvidíš.ja osobne by som si netrúfla,pamätám si,aké sme mali prvé mesiace.
22. pro 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 tak to je super, ze s takym malym mozem k rodicom :slight_smile: prave tam bude o mna postarane a nic nebudem musiet robit len o malu sa starat :slight_smile: len coho sa bojim, ze u rodicov (tak ako na dedine je zvykom) si navstevy podavaju klucky a stale tam niekto chodi, aj ked len nakuknut alebo tak. toho sa trosku bojim, ze sa tam budu ludia tocit, ale vsak ja malu budem mat v izbe a nikoho tam nepustim....dufam, ze to bude oki.
lyzovacka uvidim. nech si priatel polyzuje a ja budem s malou. ved vsetko tam bude zabezpecene a nebudem musiet nic robit. pojde len o predlzeny vikend. ale uvidime potom.
dakujem, potesila si ma.
22. pro 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. pro 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett jejda to je ake krasne brusko..dufam ze ja take budem mat aspon pred porod :grinning: :grinning:
22. pro 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett kráááásne bruško.veľkosťou máme tuším podobné :grinning:
22. pro 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

Vianoce sú už skoro tu. Ja som dnes pobalila všetky darčeky, kým mám Romanka v škole - no riadna fuška to pre mňa bola - trvalo mi to 2,5 hodiny.

Zajtra ešte ozdobíme stromček, uvaríme kapustnicu a Vianoce môžu prísť.

Dievčatá všetkým Vám prajem príjemné prežitie sviatkov v kruhu svojich najbližších a samozrejme, aby bolo všetko v poriadku aj s detičkami v brušku. :slight_smile:
22. pro 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 Ahoj,žial blizko nemáme Slovensky obchod.Ked sme boli v Belfaste na Vianočnych trhoch,tak sme zašli aj do Slovenskeho shopu,ale som na burizonky uplne zabudla.Po novom roku si budeme objednávat tovar cez net,tak si dodatočne urobim burizonové gulky.
22. pro 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvika18 Ahoj,my budeme krstit až v lete,pretoze sme v Uk a v lete poletíme domov.Bude mat 5 mesiacov,bude už vačšia,nebude už tolko spinkat ,dufam,že aj na fotkách bude usmiata.Moja svokra je v tomto taká,že pokial nebude pokrstená tak bude pohan :unamused: ,ale ja nezdielam ten názor.Ked sa nedá krstit tak sa nedá.
22. pro 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 Ahoj,no aj som sa prekvapila,ked lekár povedal,že má taku váhu,ale aj to citim velkostou bruška,riadnymi kopancami a ked chodím,tak sa mi taha bruško dopredu.Ale hlavne nech je zdrava. My budeme druhé Vianoce sami dvaja s manželom v Uk,velmi si to užívame.Máme tu vela známych ,tak tie poostatné dni sa budeme navštevovat,ale 24teho,len sami dvaja.Budeme sa snazit čo najviac urobit a pripravit vo štvrtok,nech v piatok máme pokojny,rozpravkovy Vianočny den.Buduci rok ak bude takato tuhá zasnežená zima v Uk nepoletíme s 10mesačnym dietatom,aj teraz su aké problémy s letiskami,ludia stresuju,prespávaju tam.Ale zase chápem ked je niekto sam pracovne v zahraničí,tak sa ponáhla k svojej rodine ,k detom domov.
22. pro 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčatá, dnes som sa skontaktovala so svojím lekárom a ten nevidí dôvod na to, aby som necestovala, hneď som pokojnejšia a zrejme teda pôjdeme, uvidíme. Keby mi povedal, že nesúhlasí, akceptovala by som to bez problémov. Jednoducho som zistila, že dôverujem svojmu lekárovi natoľko, že u mňa zaváži jednoducho jeho názor :slight_smile:
22. pro 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko no super, tak šťastnú cestu :wink:
22. pro 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kock

rozoberali ste tasky,,no mne dnes mama doniesla vyprate vecicky pre maleho,,tak uz idem aj jemu zbalit tasku..moju mam uz zbalenu,,

a co sa tyka darcekov,,hmm,,ja ked som bola v nemke,tak mi drahy kupil casopis a tam sa mi pacila jedna vzorka parfemu,,a moj kreativny drahy mi ho objednal....a ja jemu neviem co,,zatial kazdy darcek som sa netrafila,,,kupila som mu take magneticke sipky na stehu, ze ak sa budeme nudit,alebo do roboty si ich moze vziat...a este 5 kniziek od jeho oblubeneho autora,,dufam,ze ich este necital,,ale tie mi este neprisli postou
22. pro 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tehulky,
@denisa287 tak to je teda krásna váha - blahoželáme a super, že je dobre otočená :wink:
22. pro 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett krásne brušinko :slight_smile:
22. pro 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nostek krásny vianočný pozdrav :wink:
22. pro 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:

Elišku jsme křtili v červnu. To jí byly 3 měsíce a pár dní.Dřív jsme to nestihli. Chodili jsme na sezení a dávali se dohromady papíry ke křtu. My s manželem jsme křtěný, sestra taky. v tom nebyl problém. Ale manžel sestry je cizinec, tak jsme čekali na list z ciziny.A taky jsme uzavírali i slib manželství v kostele. Měli jsme jen obřad na úřadě a tak jsme to vzali při jednom.
Prý se má pokřtít do 6 neděl. Ale já myslím, že je to jedno. Ted necháme křtít znovu, asi tak nějak do těch 3. měsíců.
Taky bych došla na příslušnou faru a domluvila bych si tam ty podrobnosti :wink:
22. pro 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. my sme dnes boli na dalsej kontrole. krv v poriadku nateraz. idu kuknut ako som na tom so zelezom,kedze som stale unavena.male je vraj hlavickou dolu. a vyzera to tak,ze tlak mi zacal stupat,takze coskoro by som mohla byt na to idealnom :grinning: a za odmenu male dostalo tigrikovske pyzamko :grinning: len by mohlo viac spat v noci,lebo teraz pred sviatkami treba toho vela porobit. a hlavne kopec zehlenia mam,toho detskeho :sweat_smile:

@denisa287 tak si ich spravite dodatocne,ved to nevadi :slight_smile: a s krstom budeme na tom rovnako. kedze chceme krstit na svk,tak musime pockat do leta,lebo sa to skor pre mna ani neda.

@arrett no ake velke mas :slight_smile: ja sa mozem schovat s mojim :grinning:

@alexis13 ja mam tiez male a vraj je to v poriadku. tu v uk ich meraju metrom a moje vraj zodpoveda tt :sweat_smile:

@dijefcatko stastnu cestu :slight_smile:
22. pro 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ahojte tehulky, ako sa máte? ja mám od rána také tlaky, že som si poobede musela ľahnúť. Krvné výsledky dopadli dobre, až na železo, ale to je asi v norme. Cukor už je dobrý. Najbližšie sono 04.01, v tej istý týždeň aj pásy a poradňa potom až 10.01.
Od rána som upratovala a stále je tu bordel. Malý dostal včera do kamošky-ježiška kuchynku, tak sme ju dnes skladali a je z nej paffff. už mi varil dnes guláš aj kávu ... :wink:
Pripájam ďalšie nové fotky nášho ryšavca .... :cry:
22. pro 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies náááádherné fotky.
22. pro 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett pěkný bříško :wink:
22. pro 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies Dakujem,len dufam,ze uz nebude tolko priberat :grinning: ,musim ju aj porodit predsa :dizzy_face: Hlavkou otočená je uz druhy tyzden,ale asi sa jej tak páci,kedze dost skoro sa otočila.Manzel jej vzdy pyta ,či je jej tak pohodlne,ved jej natečie krv do hlavy :grinning:
@pepies Naozaj mate krasneho synčeka,gratulujem
@pepies nádherné fotky :dizzy_face:
22. pro 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 aj my budeme krstit cim skor. Teda, ja chcem, aby to bolo tak do mesiaca. len ma moj brat stve, lebo by mal byt krstny a nema prijimanie a nic s tym nerobi. :angry: No, ja nanho cakat nebudem, vezmem za krstneho, kto bude po ruke a bude mat vsetko, co treba. Cislo na farara ma uz od oktobra a este mu nevolal, aby sa s nim dohodol co a ako....
22. pro 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4
@denisa287
@natalca kočky ďakujem. strašne sa teším z tých fotiek, dúfam, že aj manželovi sa budú páčiť. :wink: keby ste vedeli, čo to dalo námahy odfotiť ho, stále odbiehal ku fotografke pozerať na displej, ale bola sranda, veľmi sme sa nasmiali.
@denisa287 buď rada, že je už otočená hlavičkou dolu, to je dobré, aspoň sa nemusíš stresovať. Mne doktor povedal, že ešte nie je otočená, no všetko ukáže sono + rozhodli sme sa, že si idem "rezervovať" doktora, lebo sa bojím, že bude cisársky, tak na sone sa s ním rovno dohodnem, že čo a ako ........ Dostali sme dobré referencie, tak namiesto nadštandardu si radšej zaplatím doktora .....
22. pro 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta my sme ešte ani Jakubka nekrstili, muž chcel, ale akosi sme sa k tomu nedostali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. pro 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky a ešte jedna foto, podľa mňa najlepšia.......
želáme VÁM krásny večer :wink:
22. pro 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar babule...
no co sa tyka krstu, tak to ma na starosti mm, kedze on je evanjelik a velmi chce okrstit aj babo v evanjelickom, tak nech si to tam s pani fararkou zariadi sam :grinning: tak mam o starost menej
a darceky, hihi...no napokon mam vsetky, ale zase pre mm nemam nic a asi ani uz nic mat nebudem, jedine, ze by si ho kupil sam :stuck_out_tongue_closed_eyes: no, sranda, ze to tento rok tak vypalilo..chcela som tento tyzden mu ist kupit darcek, no kedze ma dostala ta hnusna chripka, vobec as mi nechce do mesta... ale nevadi, on je na tom podobne, lebo tiez mi nic nekupil :grinning: stale bol v praci a doma bude az 24.12.... nevadi, darujeme si jeden druheho :slight_smile:
22. pro 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek