• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@pepies tak táto je 100bodová. :slight_smile: nááádherná.
22. pro 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 ďakujeme :wink:
22. pro 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte cajores,
tak vam pisem po dlhom case, od dnes mam konecne dovolenku a moj posledny den v praci bude 03/01!!! Posledne 3 tyzdne boli v praci zabijak a preto som neskutocne stastna,ze som uz doma...Ja som tento rok skoncila tak, ze nemam pre draheho ani jeden darcek, kedze som bola stale dlho v praci, tak to nejak rychlo zbehlo:( ale este mam jeden den:slight_smile: zajtra darceky a upratovanie a mozno stihnem aj jeden kolac a v piatok si budem v klude varit, pre nas dvoch toho aj tak vela netreba:slight_smile:))
Pepies, videla som fotecky, su krasne:slight_smile: My si ideme tiez foto do studia medzi sviatkami, ved ktovie, ci este budem tehu, tak nech mam na to peknu spomienku:slight_smile:
Inak u nas vsetko v poriadku, buduci tyzden mame sono, tak som zvedava, ako je krpec otoceny, lebo to nejak podla brucha neviem rozoznat:slight_smile:

Prajem vam vsetkym pekny predvianocny vecer a uz sa budem hlasit castejsie:slight_smile:
22. pro 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies krasne fotky mate :slight_smile:
22. pro 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 ahoj, ďakujeme a držíme palce potom na sone :wink: a nezabudni nahodit fotky, ked budu hotove :grinning:
@hrozienko11 ďakujeme :wink:
22. pro 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies tie fotky su uzasne a maly je perfektny :slight_smile:
22. pro 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko to Ti neviem povedat, podla mna by to doktor mal vediet rozoznat...mne odtiekla vecer pred porodom, niekomu odteka aj tyzden pred...drz sa
22. pro 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin ďakujeme :slight_smile:
22. pro 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
vcera som bola na kontrole a maly sa zasa otocil. zasa je hlavickou hore. nejak sa velmi vrti :slight_smile:
uz som doma a tak som zacala prat veci pre drobca. uz mam poskladanu aj postielku :grinning:
prajem vam vsetkym krasne a pohodove vianoce :slight_smile:
22. pro 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano kocky, vstavame :grinning: ja este lezim, ale chystam sa ist prat, upratovat a asi aj piect. vcera som mala hrozny den. som o pol 6 cestovala autom do mt, o 7 som mala skusku. pred skuskou som stihla spadnut na lade. som sa hrozne vylakala, az do placu mi bolo. som sa zlakla ci malemu sa nieco nestalo. ale spadla som na bok, tak dufam ok. len brusko mi vcera nejako viac tvrdlo ale to asi aj kvoli inym veciam. a mam narazeny bedrovy klb, ma stale boli. no a potom na skuske.... dostala som sice dobru znamku, ale bolo hrozne. sa spravala skusajuca akoby bola neviem kto. a pritom to vobec nebol klinicky a ani dolezity predmet. skakala stale do reci, chytala za slovicka, odchadzala som s divnym pocitom. potom mi usiel bus, tak som cakala na dalsi, ten polhodinu meskal. a vecer som este do pol 11 piekla medovnicky. takze som umierala vecer. dnes ma znovu tojo caka vela. chcela som popiect toho viac, ale urobim asi len jeden kolac este, ak vobec hej, kaslem na to.
23. pro 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 Moja, tak hlavne toho padu mi je luto, clovek nikdy nevie, ja som z toho mala traumu uz v lete, lebo uz minulu zimu som 2x spadla na lade a teraz aj ked si clovek dava pozor, nepomoze si:( tak dufam, ze bude vsetko ok...
A kolace nerobia Vianoce:slight_smile: ja peciem iba jeden jednoduchy a jeden narocnejsi, ale ked nebudem stihat, kupim v obchode:slight_smile:)) Sa teraz neprethrnem, nie? Tak drzim palceky, aby to dnes islo ako po masle:slight_smile: Ja idem este zhanat darceky pre draheho a snad sa mi podari aj nieco upratat:slight_smile:
23. pro 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
A neviem, co sa deje s krpcom,ale od vcera vecera sa vkuse kruti...je mozne, ze meni polohu? Alebo sa tak tesi so mnou na Vianoce, ze nevie "obsediet":slight_smile:
23. pro 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 no ved to, stale si davam pozor a aj tak som spadla :confounded:
veru nepretrneme sa kvoli kolacom. ja som si tiez povedala. len ja peciem velmi rada, tak preto ma trochu mrzlo, ze tento rok to poriadne nestiham. ale nevadi :slight_smile:
ja ti drzim palce aby si vonku v tej tlacenici nasla nieco pre draheho :wink:
23. pro 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 Nic si moja z toho padu nerob, ja som v utorok spadla zo schodov v nasom dome, dokonca mi k tomu ani lad nebol treba, nastastie tiez nabok, takze dufam, ze malickej sa nic nestalo. Zato ja som cela poudierana a sanitkou ma brali do nemocnice, lebo som si tak vyklbila clenok, ze som sa nevedela postavit. Takze teraz namiesto vypekania a chystania sa na nase prve spolocne vianoce lezim v posteli a pozeram na vsetok ten neporiadok okolo seba :slight_smile: Ale tiez sa to snazim brat s kludom a nelamat si nad tym hlavu, aj ked som to mala vsetko uplne inac naplanovane. Zato mam zrazu kopec casu na konikovanie :slight_smile:
23. pro 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte bosorky
Ja sedim prvý krát v poradni v nemocnici v Ružinove. Asi je to tým dátumom, lebo niekedy tu bolo 40 žien a dnes 5:slight_smile: tak dúfam to rýchlo vybavim, potom epidural a je to:slight_smile:
23. pro 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pallacinka fiha, tak to si mala riadnu smolu. sa ti nejako smyklo? dolezite je, ze mala je v poriadku. clenok sa ti dufam rychlo zahoji :wink:
23. pro 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett drzim palce, aby vsetko dobre dopadlo :wink:
23. pro 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vďaka, ešte stále tu sedim. Tlak a moc zmerany, váhu som zasa musela klamať, lebo už 2 mesiace som sa zabudla vážiť.
23. pro 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky, rýchlo nakúkam, mala by som čosi upiecť, ale nechce sa mi, ešteže máme babky. strom ešte nemáme vyzdobený, chystáme sa nato, keď Kubko zaspí + ešte zabaliť nejaké darčeky ...... dnes chceme uvariť aj kapustnicu a muž má taký zvyk, že aj fazuľu a večer šalát ............
@pallacinka to ma mrzí, dávajte si na seba pozor
@bambulka0406 tiež si dávaj pozor, nie je to sranda, takéto pády, ale neboj, určite sa maličkému nič nestalo :wink:
@arrett držíme palce, nech dobre a hlavne rýchlo vybavíš :wink:
23. pro 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky ak máte nejaký dobrý recept na čokoládové muffiny, tak sem s ním :wink:
23. pro 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 @pepies Dakujem vam, najhorsie je, ze si za to mozem uplne sama a nemozem sa na nic vyhovorit. Isla som dole schodami, citala som postu, a minula som posledny schod- presne to iste sa mi stalo pred 2 rokmi v praci, no som skratka hlupa a nepoucitelna. Ale uz sa to lepsi, dnes sa pokusim aj nieco napiect, chcela som manzelovi pripravit take vianoce na ake je zvyknuty doma, tak clenok-neclenok, pokusim sa :slight_smile:

Inac krasny den vam vsetkym a velky pozor na bruska, uz treba vydrzat iba chvilku a mame nase pokladiky pri sebe!
23. pro 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pallacinka hlavne že sa nič nestalo
23. pro 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všetko ok, vidíme sa znova o týždeň
23. pro 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko bruska =D
od rana sa nezastavim....konecne je dokoncena stena co mm obkladal..teda este jeden rad uplne hore neni naplepeny, musime to nejako doriesit s listami ci cim =D.....a cakam kazdu chvilu maju prist stolar davat dokopy nasu obyvacku tak som upratovala, prachu bolo vela...podlahu som umyvala dva krat...co mm stale behal na balkon a rezal ten kamen.......tak utekam mam toho este vela...papa pekny slnecny dnik..sniezik sa nam rozpusta
23. pro 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak my este od rana po lekaroch behame s malym, nastastie nam dala len homeopatika a sirup od kaslu, tolko vcera soplil a kaslal az sa z tych hlienov povracal a pokakal, dnes uz zase zlosti ako keby nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak konecne zaciname tiez varit a chystat na vianocnu veceru, vsetkym chorym prajem skore uzdravenie, opatrujte svoje bruska, nech sa pekne pregulame az do noveho roka :grinning: a samozrejme krasne Vianoce :slight_smile: :slight_smile: :wink:
23. pro 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte bruska :slight_smile: tak my sme sa konecne naranajkovali. som musela dospavat vcerajsok. aj som sa odvazila a ku dnesnemu dnu je to +9kg :slight_smile: som zvedava,kolko priberiem cez sviatky :grinning: dnes ma caka kopec zehlenia,este vecer urobit salat,ozdobit stromcek a oprat posledne veci. este by som mala nieco upiect,ale neviem,ci sa oplati,ked sme len dvaja a mam styri druhy nepeceneho :sweat_smile: lebo sa mi teda nechce. a miesto kapra mame lososa :grinning: tak toho treba pripravit tiez.
peknu vianocnu atmosku prajem :slight_smile:
23. pro 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jdu jen pozdravit a popřát všem krásné a pohodové svátky :slight_smile:
23. pro 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte! My zajtra vyrazame k nasim, takze nebudem par dni na nete. Zelam vam vsetkym krasne, stastne a pohodove Vianoce, uzite si tieto bruskate, lebo buducorocne uz budu celkom ine. Tak stastne a vesele! :slight_smile:
23. pro 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tehulky. Pár dní som bola bez netu, tak vás teraz dočítavam. My ideme na vianoce k našim a potom ku svokrovcom keďže ja si nič netrúfam robiť- musím ležať :cry: . Prajem vám všetkým šťastné a veselé Vianoce a bohatého Ježiška. :slight_smile:
23. pro 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj těhulky.
můj poslední příspěvek byl, že jdu v úterý ráno na kontrolu. Tak z té kontroly jsem se vrátila až dnes odpoledne. Při měření dětí a děložní funkce mi naměřili pravidelné kontrakce, takže si mě tam rovnou nechali a byla jsem tři dny na kapačkách. Píchali mi injekce na dozrání plic dětí a zklidňovali dělohu. Prozatím nebezpečí zažehnáno a svátky bych v leže měle přestát. Dětičky už mají každé okolo 2 kg, což je pěkné. Pokud by se mezi svátky zase začali drát ven, tak už jedeme rovnou do porodnice. Bylo mi ale řečeno, že se nemusím bát, že děti jsou zdravé a s dobrou váhou, takže pokud by se teď narodily, mělo by být vše v pořádku a děti bez ohrožení.
Přeju všem pěkné a pohodové svátky a já jdu dělat ten nejlepší inkubátor na světě. :slight_smile:
23. pro 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek