• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@katkar6 :astonished: :astonished: to jsou věci. Hlavně, že už jsou broučci velký a zažehnali to :wink: Tak je ještě pár dní dopékej v bříšku :wink:
A třeba tu budeme mít novoroční dvojčátka :wink:
24. pro 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tehulky,
želáme VÁM krásne sviatky, užite si ich v pokoji, v kľude a v kruhu svojich blízkych ..... Jakubko VÁM posiela božteky na brušká ... :wink:
@katkar6 držíme palce, nech len detičky pekne vydržia v brušku :wink:
24. pro 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babulky, neviem ci si na mna pamatate ale do 12 tt som si tu s vami pisala.
Prisla som vam len zalezat krasne vianocne sviatky plne pohody a lasky :dizzy_face:
24. pro 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kinderká :slight_smile:
Šťastní sú, ktorí uverili,
že Vianoce sú o láske,
o odpúšťaní, o radosti na duši
a múdri, ktorí pochopili,
že každý deň môžu byť
VIANOCE.

Pokojné vianočné sviatky
a veľa zdravia
v novom roku želá natalca
24. pro 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alex21 ahoj, aj tebe krásne Vianoce :slight_smile:
24. pro 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte bruška.....tak aj ja sa pripájam :wink:

NECH VIANOCNY ZVONCEK STASTIM ZVONI, NECH VIANOCNY CAS V LASKU SA ZMENI A TAK KRASNE AKO SA HVIEZDA LIGOCE, TAK NAHDERNE, POKOJNE A STASTNE VAM PRAJEM VIANOCE V KRUHU SVOJICH NAJBLIZSICH.

...vcera nam spravili tu obývačku..je krááásna potom hodim foto, aj stromček hotový, poumývane, všetko nachystané :slight_smile:
24. pro 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ešte niečo pridávam.....musíte poskladať snehuliaka aby vám animacia pokračovala.....zapojte detičky, potešia sa
:grinning: a zvuk zvuk :wink:

http://ak.imgag.com/imgag/product/preview/flash/bws8Shell_fps24.swf?ihost=http://ak.imgag.com/imgag&brandldrPath=/product/full/el/&cardNum=/product/full/ap/3166187/graphic1
24. pro 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky, chtěla bych Vám popřát krásné vánoce, hodně dárečků a krásných okamžiků s rodinami a hlavně pohodu po celý den i svátky:slight_smile: Pozdravujte miminka v bříškách, můj Sebík Vás také zdraví :slight_smile: Tak šťastné a veselé vánoce :slight_smile:
24. pro 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem krásné Vánoce a šťastný nový rok
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/majka07/album/krasne-svatky-vsem/6035435/

@katkar6 Jejda, tak se šetři, já ležím a odpočívám, manžel dneska vše dělá sám zlatíčko, do včera mi bylo fakt dost blě a už jsem myslela, že pojedeme...
24. pro 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj ja VAM PRAJEM VSETKYM KRASNE VIANOCE a hlavne uspesne dotehulkovanie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. pro 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte brušenká.Všetkým Vám chcem popriať náááádherné Vianoce,prežité so svojimi blízkymi,plné pohody,pokoja a tie,čo už majú detičky aj plné detskej radosti a svetielok v ich očičkách,veľa darčekov,ale hlavne,aby sa naše brušká mali dobre a aby sme to všetky krásne dotehuľkovali do šťastného konca. :slight_smile:
24. pro 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, preji vam i vsem nasim detickam krasne Vanoce! Hlavne klidek a pohodu... a bohateho Jezucha!! :dizzy_face:
24. pro 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všetkým prajem Bohom požehnané, rodinne strávené vianočné chvíle. :slight_smile: :slight_smile:
24. pro 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 kráááásne
24. pro 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. pro 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
vsetkym tehulkam a aj vasim rodinkam zelam krasne vianoce prezite hlavne v zdravi a laske :slight_smile: moja sestra je tiez tehotna teda dnes rano to uz na nu prislo chuderka trapi sa v nemocke na kramaroch uz od pol siestej rana a stale nic, vytrpi si vela a uz nevladze ale zato budu mat najkrajsi vianocny darcek aky si len mozu zelat :slight_smile: len nechapem tych doktorov co ju tak nechavaju sa trapit :frowning2:
24. pro 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumimacko - to je holt porod, taky nas to vsechny ceka, ale ta odmena za to potom stoji! :wink:
24. pro 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko vsetkym :slight_smile: aky bol jezisko? :slight_smile: tak my sme dostali krasny darcek v podobe malej dcerky teda narodila sa mojej sestre, ako som uz spominala bol to hrozny porod, bolesti od pol siestej rana predtym celu noc nespala, v nemocke ju len tak nechavali sa trapit do druhej poobedia lebo sa pomaly otvarala a nedali jej nic na urychlenie, na cisarak ju zobrali az potom co uz prestavala dychat lebo uz bola neskutocne vycerpana a aj to len jej priatel volal na sestricky ked videl na monitore ze ma kontrakcie kazde tri minuty a ona uz bola v takom stave ze to ani nevnimala tak az vtedy ju vzali na salu, inac neskutocne mili personal, sice jej dali rano klystir ale aj tak pri tych krcoch z nej este nieco vyslo a nikto nebol ochotny jej prezliect plachtu na posteli, jej priatel sice bol poprosit sestricky aby to dali vymenit ze nemoze lezat na takom spinavom ale nikomu to zjavne nevadilo tak len on to dal dole a hodil im to na zem ze nech si s tym robia co chcu, neviem ci to bolo vianocami ale pristup bol hrozny, ona tam rano dosla na urgent s tym ze krvacala a jedna super dr jej povedala ze to nevyzera na porod, zena v 41tt ktora krvaca a ma bolesti a oni povedia ze to nevyzera na porod?! super pristup,ja som v zahranici a aj tu budem rodit ale necakala som ze na Kramaroch bude taky pristup k rodickam...no proste des na to ako sa hovori o tej nemocnici ze je ok...
25. pro 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumimacko to je teda sila :frowning2: :frowning2: :frowning2: to by som veru taky pristup necakala, chuda sestra :pensive:
25. pro 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumimacko chuda sestra, to je strasne, ako sa k nej spravali.. akoby, ze co si to dovolila rodit prave na Vianoce??! Sestricky boli asi nahnevane, ze musia cez sviatky robit, tak sa k nej takto spravali. Inak je to smutne, ze mame takyto pristup. To je asi ten najhorsi scenar porodu, ktory si ja predstavujem, ze sa moze stat.. Pozdravuj sestru a ze prajeme skore zotavenie a rychle zabudnutie.. a gratulujem k dievcatku!!!
25. pro 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je normálne ak prvorodicky rodia 20-30 hodín s 2-3 minutovymi kontrakciami. Je už iba na uvazenie doktora či navrhne iný spôsob pôrodu, alebo so súhlasom matky pichne urychlivacku. Niektoré ženy chcú rodiť prirodzene a nechcú nič. No v prípade tvojej sestry, keď už bola taká vycerpana mal zvoliť skôr sekciu pre nepostupujuci pôrod. Škoda, že väčšinou to takto v slovenských porodniciach funguje :frowning2: A k tým sestrickam sa nevyjadrujem. Darmo, ale najhoršie je rodiť na sviatky :slight_smile: aj keď je to krásny dátum a sestre srdečne gratulujem:slight_smile:
25. pro 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem vam za blahozelania, odovzdam, no chuda si vytrpela riadne, uz len nech sa jej to vsetko rychlo zahoji aby sa aj ona mohla naplno tesit z malinkej, inac ma 3540g a 54cm a vola sa Tiffany :slight_smile: je pravda ze urychlovacky sa pichaju so suhlasom matky ale jej sa na nic nepytali, vlastne k nej dosli az ked uz bolo najhorsie, ona bola uz skoro ako odpadnuta, vobec nevnimala co sa deje okolo,kebyze tam nemala priatela tak neviem ako dlho by ju takto drzali, no co uz tak skoro asi druhe dieta nebude chciet mat...ale teraz je hlavne aby sa z toho rychlo dostala
25. pro 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumimacko sestře moc gratuluji, je mi líto jak trpěla, někdy přístup některých dr. nepochopím a souhlasím s tím co napsala arrett.

Jinak hezký víkendíček, doufám, že jste měli všichni krásné vánoce.
25. pro 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett @majka07 ..take souhlasim.. ja rodila skoro tri dny a poslednich 30 hodin s kontrakcemi po trech minutach.. :dizzy_face: a to bylo po dvou vyvolavackach a nakonec mi pichli vodu a stejne jsem zustavala zavrena... :rolling_eyes:
a jsem ochotna to podstoupit klidne znova ..

@gumimacko .. gratulujeme k vanocni holcicce! :wink: o sestru bych se nebala.. ona se z toho casem dostane.. :wink: vsechny jsme si tim prosly (co mame podobny porod za sebou)... a vetsina z nas si to dobrovolne projde znova..

:stuck_out_tongue_closed_eyes:

25. pro 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY, opozdene preju KRASNE PROZITI SVATKU a hlavne vanocni pohodu!!!! :grinning:

(i kdyz ja uz bych rada leden a uplne nejlip, kdybych uz mohla rodit.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: )

tady vam pridavam jednu stedrovecerni fotku :slight_smile: :grinning: :sunglasses:
25. pro 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 ty si naaadhernaaa :dizzy_face: ... ja uzby som tiez rodila , tie prebdene noci ma zabijaju :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...krasne sviatky maminky :slight_smile:
26. pro 2010 ve 02:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem :slight_smile:

@gumimacko teda průběh porodu tvojí sestry, to je hororový scénář :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jak se říká, čas všechno zahojí :wink:
Gratuluju k miminku a tvojí sestře přeju brzký zotavení :slight_smile:

@henri001 připojuji se k nespavcům :unamused: Každé ráno se budím kolem 5 hod :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to jsem šla dnes spát až 01.15hod.

26. pro 2010 v 05:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 moc ti to tam sluší :slight_smile:
26. pro 2010 v 05:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henri001 @el267 .. diky diky.. takovou pochvalu si snad ani nezaslouzim.. necitim se vylozene krasna :slight_smile: :pensive:

jinak ja jsem taky nespavec.. navic nocni ptak, takze usinam kolem 4 hodiny rano a v 8 mi zvoni budik .. vetsinou se do deviti vyhrabem s prckem z postele a mazem do skolky .. pak usinam po obede s malym tak na dve hodky.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ono toho spanku po porodu bude sice jeste min, ale aspon budu mit pocit, ze to k necemu vede a tesit se na "lepsi zitrky".. :wink:
26. pro 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 o jednej :sweat_smile: pche , to je nic :grinning: :grinning: :grinning: ja ako @medunka1 pred 4 to nema vobec zmysel prevalovat sa na posteli :rolling_eyes: nastastie maly chodi spat neskoro az okolo 22hej, takze spinkame min do 9 rano :slight_smile: a poobede spinkame znova :wink: a ano Medu , aj ja sa tesim na to ako bude podstatne nieco ine ako moj spanok ..ako budem malu ocumovat ked bude spinkat a sledovat kazdy nadych a vydych :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: uz sa naozaj neviem dockat :dizzy_face: a som zvedava, ako tentokrat porod "zacne" moj prvy som nevedela ze budem rodit, myslela som si ze mi odteka hlenova zatka , ako som mala nastudovane, co byva asi tyzden pred porodom, ta som si este isla s mamou nakupit do potravin ...nic mi nebolo ani tuk nikde ...akurat kamosky tu na koniku ma posielali do nemocky pre istotu skontrolovat, ci je to naozaj zatka, alebo voda ...task som sa odsoferovala (aj mojiu mau ktora nema vodicak) do porodnice a ono to bola plodova voda :slight_smile: kontrakcie zacali az o 2-3 hodky a odfucala som si ich na fit lopte ...stale som cakal tu "strasnu" bolest , no stale sa to dalo neako vydrzat,tak som sa tam hupkala hupkala a predychavala a zapisovala casy az to sestricke nedalo , skukla ma a hovorila ze uz som otvorena dost aby som isla na salu ... tesim sa na to vsetko ...
26. pro 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek