• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
ja si pamatujeu zese to nak da pocitat z krve vi te o t m nekdo bneco?m yslim ze nak krevsevymeni jednou za 7 let apak zalezi kdo ma mladsi a kdo ma strasi? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janicka83 a ako to vidis ty?ja sa strasne bojim toho maleho vekoveho rozdielu...nas maly je chodiaca hyperaktivita...taky satanik maly zatial robi vsetko opacne...snazim sa ho odkojit nech aspon spava v noci ale nejde mi to vzdy spusti taky rev ze sa bojim ze pobudi cely barak ze nakoniec mu ustupim...no a este k tomu spava s nami v postely:(( ani to ho neviem odnaucit...joj dufam ze sa mi to podari do februara lebo budeme muset z jednej izby urobit len postel a vsetci tam spavat spolu:slight_smile:))
25. čer 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita363
evita mne mala spi nastesti od narozeni skoro celo u noc . ma postylku hned vedle nas ale obcassni usnu jakjikojim tak pak ji prendam ..jsem zvedava ajk to budem zvladat uztedzcinam mit problemy sbeznou domacnosti neni mi nak nejlip posledni dny tak s nad to prejde :angry:
25. čer 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

ja som si v prvom tehu natierala prsia aj brucho už od začiatku tehotenstva krémom proti striám. Brucho mi nepopraskalo vôbec a prsia trošku. Teraz sa už tiež natieram a natieram si aj stehná, zadok a chrbát. Kamarátka mi odporučila krém volá sa to Mamastrie - je veľmi vláčny.

Ja mám priebeh tehotenstva zatiaľ úplne rovnaký ako pri prvom. Máme doma chlapca a manžel by veľmi chcel dievčatko - veď uvidíme - hlavne aby bolo zdravé.

Čo sa týka výbavičky - mám všetky veci na oblečenie odložené po Romankovi. Kupovať budeme akurát kočík, lebo ten sme predali a som aj rada, lebo teraz sú krajšie.

Dievčatá ja tu budem s Vami kecať ešte dnes a potom až 12. júla - lebo cez víkend budem baliť a v pondelok už odchádzame na dovolenku. :slight_smile:
25. čer 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, ja mozem spat len na chrbte, akonahla sa otocim na bok, dostanem strasne krce. :confounded: A dnes celkovo mi je nejak na... :rolling_eyes: Picha ma vo vajecniku a ked sa postavim, mam krce. :frowning2:
25. čer 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ja mam taky vsechny veci po male a to jich je..ale na kluka budem muset vse koupit od zaclon do stylky az po nevim co akorat nevim jak to vyresime s kocarkem mala ma bebe comfort 2009 ale myslim zebufdemmuse vzit ten pro sourozence? nevite holky kde ho maj?ja bych ch tela jedno vajicko a k tomu nakej golfac?
25. čer 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano dievcata :slight_smile:
25. čer 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
mě je dneska kupodivu dobře od žaludku, až mám strach, jestli je vše tak ják má být :frowning2:
25. čer 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky tak dnes som bola u dr.zasa na krv mam jej zavolat po 13hod ze mi povie vysledky na to hcg!! no a pytala som sa kolko som mala v pondelok a povedala ze 230 je to malo??mala by som byt cca v 5tt ona povedala ze to vyzera na tehu.. no apytala som sa jej vselico okolo a ze niekedy byva aj odumrety pold tak ma nastrasila sa teras bojim!!! dufam ze bude vsetko v poriadku..lebo ja nemam ziadne tehu chute ani vone ani nevolnosti..no nic!!! :frowning2:
25. čer 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apoloma nestresuj este, ked nevies presne. Ja viem, mne sa lahko hovori, ale aj ja stresujem. Ja som bola v 6tt na ultrazvuku a videla len prezdny gestacny vak, tak sa tiez bojim o to iste, co ty. :confounded: Mam prist znova 9.7. Ale snazim sa mysliet pozitivne a nestresovat, snazim sa na to nemysliet. Vsetko bude dobre, neboj. tie hodnoty hcg sa daju najst aj na nete. :wink:
25. čer 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apoloma 230 hcg určite neni málo....ja som mala len 223....o 3 dni na to som mala 848...a nevolnosti a chute-na tie máš ešte čas.....mne začali len teraz v 8tt.....mali by začat okolo 7-8tt a skončit by mali okolo 12tt.Vtedy hladina hormonov klesá.A iež,nikde nieje napísané,že nejaké príznaky musíš mat.....ničoho sa neboj...určite si tehotná:slight_smile:))blahoželám:slight_smile:)))
25. čer 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@damaska neboj sa,ja tiež nemám nevolnosti každý den.....asi to tak má byt.. :wink:
@isabella_fly dobré ránko:slight_smile:
25. čer 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
suzanna takze ak bude dnes to hcg vyssie tak by malo byt vsetko v poriadku??ci..
25. čer 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apoloma mám na mysli,že ak si mala prvé hcg 230,tak už to značí,že si tehotná.....a toto druhé hcg je len kontrolné....a normálne by malo byt vyšiie....
25. čer 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apoloma: mě doktor říkal že pokud je HCG nad 30 jednotek, tak je těhotenství potvrzeno. Já měla poprvé 194, pak se zvýšilo, neboj bude to v pořádku :wink:
25. čer 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby tak ja som dva dni nezvracala a teraz vcera a dnes uz som stihla 2x a to neviem ci dnes nepojdem este raz :pensive: mne to zacalo tak v 6tt tym, ze mi byvalo cely den zle a potom sa to po par dnoch rozbehlo, odvtedy sa len bojim aby mi neprislo zle niekde kde by to bolo naozaj nevhodne
baby a nemajte strachy, ono na zaciatku to ma snad kazda, ja som sa bala ci sa nam rozbucha srdiecko a ci nie je mimomaternicove a na zaciatku tiez ci nepotratim, ale nakoniec sme ok a male sa hlasi k zivotu tym, ze si to mama odpyka so zachodovou misou :grinning:
tak diki ale neviem stale som nejaka vyplasena ze ked mi nic nieje ze ci to nieje odumrety plod,ja viem stresujem ale vies po 4rokoch co sa nam nedarilo by sme si to teras taaaak velmi zelali!!!!! :dizzy_face:
a hcg je cisto tehotensky hormon a hodnoty uz nad 100 podla mna potvrdzuju tehotenstvo, btw mnozstvo toho hormonu by sa mal priblizne po dvoch dnoch vzdy zdvojnasobit :slight_smile: ked som bola v nemocnici a dali mi do ruky prepustaciu spravu, tak som hned hladala vysledky z krvi co mi brali ked som tam prisla a potom po troch dnoch a taka som bola stastna ked pri tom druhom uz boli hodnoty vyse 1300 :slight_smile:
25. čer 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apoloma neboj sa, to, ze ti nic nie je este nic neznamena, aj mne to zacalo az v 6tt :wink:
25. čer 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
sharlotta diki precitala som si :wink: baby dakujem za povzbudenie ja uz aj lutujem ze som to nasim povedala asi som mala este pockat...ale nemohla som vydrzat... :sweat_smile:
25. čer 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apoloma ja viem :frowning2: aj my sme sa snažili asi 3 roky.....behali sme po lekároch a tak...nakoniec nám pomohlo len umelé oplodnenie.....a tiež dúfam,že nám to už konečne víde.....viem presne čo prežívaš,ja tiež stresujem,neboj.Musíme mysliet pozitívnea vrit,že nám to už konečne víde.....
25. čer 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta mne je takto zle od vcera. dost silne bolesti v podbrusku. sice ked som prisla z prace domov a oddychovala, tak to trosku ustupilo, ale teraz zas. rano som sa sklanala na weckom a teraz sa neviem dockat kedy pojdem z prace domov.
25. čer 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ako citam, tak spolu ideme 9.7. k lekarke :slight_smile:
25. čer 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 máme skoro taký istý termín porodu :slight_smile: ja 8.2 a ty 9.2 :slight_smile:
25. čer 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
suzanna my sme boli 2xna iui ale neuspesne!!ivf sme nechceli koli mojim zdravot.problemom tak sme zacali riesit adopciu a akurat teras nas zaradili medzi cakatelou a nam vysli na teste // ale ja som si myslela ze ked raz uvidim na teste //jupi som tehu a budem stastna a ja som vyplasena jak somar no samozrejme ze sa tesime ale ja sa velmi bojim aby bolo vsetko ako ma byt!!!
25. čer 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 no, ja sa strasne bojim, ze tam znova nic nebude :frowning2: Lebo v 6tt je mozne uz vidiet aj srdiecko a mne nebolo vidiet nic. Ale Dr. mi vravela, ze vraj sa to stava, ze je to normalne, ze v 6tt nie je mimi vidno, ale verim je tak pol na pol. :confounded: Aspon ze mne nie je zel od zaludka.
Za kolko dni ste mali vysledky krvi? Mam tam zavolat, aby mi povedali tu hladinu hcg, alebo pockat do toho 9.7.? Mohlo by ma to upokojit, ale aj este viac rozladit, tak neviem... :confounded:
25. čer 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apoloma
@suzanna85 baby, velmi vam obom drzim palce a verim, ze bude vsetko ok :slight_smile:
25. čer 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
isabella moc dakujem :slight_smile: :slight_smile:
25. čer 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apoloma neboj,bude všetko ok......musíš byť pokojná.Stresy ti vobec nepomáhajú!!!!viem presne čo prežívaš,ale snaž sa mysliet len na to,že všetko tentokrát dobre dopadne.A HCG testy neklamú!hodnoty máš určite ako tehotná :slight_smile:
25. čer 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek