• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@henri001 Ahojky,tak tvoj scenár porodu sa mi lepšie páči,ako mala sestra gumimacka.Doteraz som čakala Vianoce,ale už pominuly,teraz mi bude behat po rozume len ten porod.Bojim,bojím.
@gumimacko Mna vela ludí odhováralo od porodu v Uk,(aj ked moje 4 kamošky tu rodili pekne,bez komplikácii prirodzenou cestou) Vidím,že ani na Slovensku to nemusí byt pri porode ,,ružové,,.
26. pro 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
@henri001 tak takto nejako by som aj ja chcela rodiť :dizzy_face:
@denisa287 aj ja sa trochu obávam pôrodu, ale verím, že sa dostanem do rúk takým lekárom, ktorý si budú vedieť poradiť v každej situácii a obaja s Martinkom si pôrod pekne vychutnáme, nesmieme myslieť na to najhoršie a keď sa má niečo stať, nezáleží na nemocnici, meste či krajine, všade sa niečo nájde čo by sme zmenili, holt taký je život :slight_smile:
26. pro 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 moc Ti to sluší.
Jinak hezkou neděli, zítra jedeme na ko, beru si sebou tašku, projistotu :grinning: ale kdybych náhodou nedorazila dom, tak hezký konec roku všem a pěkného Silvestra.
26. pro 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka07 tak veľa šťastia ku KO
@medunka1 naozaj ti to na tej foto veľmi pristane :wink:
26. pro 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca děkuju :wink:
26. pro 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tehulky,má z Vás niektorá pre bábatko vybraty kočík ?
26. pro 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. pro 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 ahoj, kočárek už máme asi dva měsíce. Ono u nás je to trochu jiné :slight_smile: . Máme bazarový (na nový není) a parkuju ho u rodičů v garáži :grinning: (jinam se nevejde a doma ve sklepě ho mít zatím nechci). Ani fotku nemám, jen se tam občas stavím a kochám se jím :slight_smile: a dalším, co tam máme na mimča uskladněné.
26. pro 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tehulky...som tu nova a chcela by som sa zoznamit s nejakou buducou mamickou zijucou v irsku ...
26. pro 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henri001 tak to je super porod, já poprvé rodila 34 hodin, pomalu jsem se otvírala, kontrakce silné a pak už jsem byla i dost unavená :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Na druhou stranu moje švagrová má dvě děti a ani jedno nerodila na porodním sále. Obě stihla cestou do nemocnice :slight_smile: :slight_smile: . No, hlavně, že jsou nakonec vždy všchni v pořádku. Na bolest se rychle zapomíná :wink: .
26. pro 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allanaa Ahoj vítám tě, jsem nastávající maminka, ale v Irsku fakt nežiju :slight_smile: :slight_smile: . Z této debaty tě ale určitě nikdo nevyžene. :slight_smile: :slight_smile:
26. pro 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka07 taky jdu zítra na KO, jsem zvědavá, jestli mi to rozehnali dostatečně nebo jestli ještě nakonec stihneme porodné a budeme mít letošní miminka. Fyzicky se cítím asi tak jako minulý týden, ale psychika začíná pracovat. 5íkám si, že děti jsou už dost velké a silné, tak se nic nedějě, když půjdou ven. Ale stejně prostě ...
26. pro 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katkar6Dakujem TI velmi pekne uz som si myslela ze mi dnes nik nenapise ...nevedela som o tej stranke teda som nejak nemala cas na to aby som si k tomu sadla,kedze som donedavna este pracovala,..potesi ma kazda jedna odpoved nemusi to byt len Irsko samozrejme ..kedze som prvorodicka,aj ja zacinam mat dost velky strach z porodu :confused:
26. pro 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allanaa ahoj, vitaj medzi nami, ak by sa ti náhodou neozvala žiadna mamička alebo tehulka, môžeš ju kontaktovať ty, tu je naša tabuľka, mohla by ti pomôcť, prípadne by som ťa do nej mohla aj doplniť :wink:
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/natalca/album/februar-unor-2011/5796204/
@denisa287 ja už mám kočík doma, je v albume :slight_smile:
26. pro 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allanaa myslím, že ten strach je většinou horší než potom samotný porod :slight_smile: . Když jsem v takových těch strachových údobích, tak si říkám "zvládly to miliony jiných, tak já taky musím". A kdyby to bylo tak hrozné a nesnesitelné, tak se nebudou rodit druhé děti.
Také jsem se do téhle debaty připojila před nedávnem. Dodělávala jsem si rychle semestr ve škole, abych měla do porodu uzavřeno, tak taky nebyl čas. No a teď zase hodně odpočívám, protože se dětem zachtělo ven nějak dřív.
26. pro 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 taky už máme kočárek, původně jsem chtěla až po porodu, ale nedalo se odolat dobré nabídce.
@katkar6 já od toho návratu z nem. se cítím hůř, jsem ráda, že jsem dostala ty injekce na pličky prcků kdyby náhodou....
26. pro 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca Ahojky dakujem,ste velmi zlate,ak by sa dalo mozem byt aj v tej tabulke,velmi rada sa zoznamim...je to pekne ak sa tehulky a mamicky mozu podelit o svoje zazitky .. :slight_smile:
26. pro 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca super tabulka :slight_smile: . Že nás ale je co? :wink: :wink:
26. pro 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katkar6 Tiez si tak hovorim ze to musi predsa zato stat ..ja sa uz neviem dockat babatka a este sa vravi ze na kazdu bolest sa zabuda,dufam ze na nu zabudnem hned ako uvidim svoje malicke :slight_smile:
26. pro 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka07 přesně, ta injekce na plíce prťatům je to, co mě hodně uklidňuje, že to snad bude vše OK. Musíme si držet palečky. :slight_smile:
26. pro 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allanaa taky vítám nově příchozí :wink:
@katkar6 přesně. Zítra začínám tuším 33 tt a pokud prckové rostli jak měli tak by odpovídali týdnu napřed, takže bych byla aj trochu v klidu, ale odhady vah jsou nepřesné, ale jelikož mi škopek fakt pořádně vyrostl věřím že prckové se mají hodně dobře.
Si tu raději balím do tašky ještě své léky a všechny potřebné doklady kdyby náhodu...
26. pro 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allanaa Když mi hned po porodu dali Ríšánka na břicho (ještě ani nebyl odstřižený), první, co mi proběhlo hlavou bylo "to je teplý a těžký" :dizzy_face: . Teprve pak jsem se začala vzpamatovávat a pozorovat co se vlastně kolem mě děje. Byla to taková chvilková tupost a úleva po prodělaném utrpení. Ale už hodinu po porodu jsme se tomu s manželem smáli :slight_smile: :slight_smile: . Opravdu se z toho člověk oklepe rychle.
26. pro 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allanaa tak mi pošli údaje vek, pohlavie a meno bábätka, pôrodnicu kde chceš rodiť, ostatné si prečítam z tvojho pasu :wink:
@katkar6 :slight_smile: vďaka, no s allanou nás je už 101, tento svet bude v januári, februári, prípadne v marci obohatený o slušný počet obyvateľov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. pro 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčatá,

už sa nám to všetkým pomaly ale isto kráti,

Viaceré z Vás ste spomínali, že sa Vám nedá dobre v noci spať - u mňa je to to isté - chodím v noci veľmi často cikať a potom sa mi už nedá zaspať - ale stále je to úplne v pohode.

Pridávam Vám aj ja aktuálne fotky bruška. :slight_smile:
26. pro 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka07 taky bych měla balit, ale nějak se mi nechce. V úterý, jak si mě tam nechali, jsem byla jen na kontrole, takže naprosto nic s sebou. Jak mě poprvé natáčeli, tak mi umřel telefon, takže nastala prekérka, jak dát vědět, že tam zůstávám, kdo a jak mi doveze věci (všichni byli v práci), kdo vyzvedne Ríšu ze školky atd. Tento týden je naštěstí manža i babičky doma, tak to házím za hlavu.
26. pro 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca vek28,chlapcek ..meno este nemame rozhodnute ..nemocnica Rotunda
26. pro 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca a kde že to bříško je? :slight_smile: :slight_smile: Připadám si oproti tobě třikrát větší. :grinning:
26. pro 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca já jména do tabulky hlásit nebudu, bylo by jich nějak moc že :o) Ale teda je nás požehnaně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@katkar6 já už raději pro jistotu, sice 10. mám nástup na ko výšo, ale kdo ví jak zítra
26. pro 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katkar6 Verim ze to tak bude a tym sa aj ukludnujem ...mam tu 4kamosky ktore uz porodili a kazda rodila inym sposobom neviem co je najlepsie,ale aj ja si vravim ak to zvladli ony zvladnem to aj ja ....a drzim vsetkym mamickam palce,aj tak je to najkrajsie na svete co moze zena mat ..vlastne dietatko...
26. pro 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro dnešek se loučím. Jdeme číst pohádku a spinkat. Všem dobrou noc a klidné spaní. :pensive:
26. pro 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek