• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@isabella_fly tak já vůbec nevím po kom byla naše M. tak veliká, jelikož MM neměl ani 3 kg a já měla 3,20 a ostatní v rodině taky málo jako babičky atd. a M. skoro pětikilová a když vidím odhady dvojek tak mlčím, váhy mají krásné :grinning:
27. pro 2010 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@majka07 mě Lovela nevyhovovala. Přišla mi, že smrdí. používám Persil a Batole je taky dobrý. Souhlasím :slight_smile:
27. pro 2010 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@majka07 fakt 5 kg? to je mazec :slight_smile:
27. pro 2010 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@isabella_fly u nás v čechách většinou nechávají děti do 4 kg a pak porod vyvolávají, nebo se jde na sekci. Aspoň u nás ve městě.
27. pro 2010 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@majka07 a isla sekciou ci si sa s nou potrapila pekne sama?
27. pro 2010 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@el267 skvely pristup, to sa mi paci, to uz by mi zachvilu mohli vyvolavat a do ktoreho mesta to mam ist aby som mala taky dobry servis? :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mm robi v cechach, tak by snad tolko nepindal ak to nie je daleko od hranic :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. pro 2010 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@isabella_fly mám to v pase :grinning: ale trochu od vás z ruky :grinning:
27. pro 2010 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@el267 jj, te'd mi lovela taky smrdí, dřív mi teda voněla a vůbec byla d.le mého jiná. JJ, když se narodila měla 52 cm a 4750 g
@isabella_fly šla sekcí, celé těhu byla v příčce a snad jen 3x KP a příčka se fakt neporodí, ale dr. říkal že aj tak by byla sekce, už proto, že je veliká a já prý nejsem stavěná na porod velkého dítěte, že by to bylo veliké riziko.
27. pro 2010 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@el267 tak to je fakt od ruky :grinning: skoda :grinning:
27. pro 2010 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@majka07 neviem ako som ja stavana na velke dieta, ale na normal by som bola urcite s mojou panvou v pohode, tak uvidime, ale velmi by som tu sekciu nechcela, potom by som sa z toho nekonecne dlho zotavovala oproti klasickemu porodu, to ja si radsej trocha potlacim :dizzy_face:
27. pro 2010 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@isabella_fly já chtěla moc normoš porod, ale byla jsem se sekcí smířená, protože se v příčce malé líbilo nejvíc a příčku vyvolat nejde aj tak dr. měli co dělat jak tam byla zaseknutá a museli ju oživovat, takže jsem ráda jak to dopadlo a hlavně že je zdravá a u dvojek jsem to měla jasné od začátku. Nj, ne všichni to mají bezproblémové :wink:
27. pro 2010 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@majka07 nj, tak co je to bezproblemove tehu to ja ani netusim, kedze este teraz pravidelne zvraciam kazdy den a bola som dvakrat v nemocke, ale o normalnom porode doslova snivam, snad sa mi to splni :dizzy_face:
27. pro 2010 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@majka07 mě taky naposledy doktor říkal, že mám příčně KP :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já bych KP vůbec rodit nechtěla, je to prý rizikovější, než sekce.
A kde tě malá kopala nejvíc? Mě ted často kope nejvíc do pravého boku, to je nejvíc bolestivý. Taky cítím štrachání dole u močáku a kolem pupku se mi boulí a taky tam cítím kopance. takže pořád sleduju, kde co má a jsem z toho jelen :grinning:
27. pro 2010 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@majka07 tak u mna to iste pri druhom, nemohli ho vytiahnut, uz som normalne v duchu zacala panikarit ... ale potom sa podarilo, ale modry bol tiez veru ...
@isabella_fly neviem ako sa citi zena po normalnom, ale ono je to asi dane prahom bolesti a rekonvalescencie ... ja som na treti den ani nevedela ze som mala cisarak, a babule co rodili prirodzene chodili s kolesami, co si nemohli ani sadnut ... na cisaraku je uplne ze uplne hnusne len to prve vstanie ... inak pohoda aj mliecko sa spusti normalne ...
27. pro 2010 v 19:28  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkiki a rodila si tu v pn?
27. pro 2010 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ano a spokojna velmi ... prvy krat karaba-dojcan, druhy karaba-strakova a teraz karaba a neviem kto :slight_smile:
27. pro 2010 v 19:33  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj babule, my este stale chripkujeme, musela som zacat brat ATB pre zacinajuci zapal pluc...kokso, naposledy som bola takto chora, ked som mala stuzkovu, takze peknych par rokov dozadu :stuck_out_tongue_closed_eyes: fakt som si vzdy vedela chorobu "naplanovat"
mne ked sa babo narodi, bude z neho maly abstacik, co ho furt len tabletkami krmim :confounded:
27. pro 2010 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@isabella_fly mozno sa aj stretneme. ja mam sice termin 14, ale najposlednejsi termin na SC mam 9. ale tak nejak podvedome tusim, ze pojde skor este pred 9.
27. pro 2010 v 19:36  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@el267 M. měla celou dobu hlavu pod pravým nadrem a nohy měla v levém boku.
@kkiki já měla celkovou anestezii, vše jsem se dočetla až ve zprávě
27. pro 2010 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@majka07 takhle, ale na druhou stranu jsem jí měla naposledy. Ted mi přijde, že se tam snad točí, či co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@marhulka13 tak to ti fakt nezávidím. Hlavně, že budeš fit do porodu :wink:
27. pro 2010 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@majka07 no tak to si mala lepsie ... je to strasne hnusne .... sa pytas co sa deje ... kazdy ta ukludnuje ze nic a pozera na teba , citis ako ti lomcuje telom a dr uz nadava ... ten cas sa vlecieeeeeee jak hovado a pritom je to fakt malo ... ale potom ked uz bol vonku len som videla chudatko modry , ziaden zvuk, chvalabohu po chvili zaplakal a uz aj farbu chytal ... no a stelka tiez bola tak sikmo ze mala cely nos doprava, potom sa jej opravil :slight_smile:)) a toto nebude ine, lebo uz citim ako mi tlaci na cast vnutornosti ... a uz mam aj tep vysoky ... hned ako ho vytiahnu tep sa upravi :slight_smile: uz sa poznam ...
27. pro 2010 v 19:44  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkiki no vyborne, pocula som dobre na nasu porodnicu, tak som zvedava a ked som tam 2 krat na gynekologickom teraz lezala vzdy boli na mna velmi mili, tak som celkom v pohode co sa porodnice tyka, len jedna starsia lekarka tam nema velmi dobre meno, teraz si neviem vybavit ako sa vola, ale viem, ze svokra pri nej rodila starsieho syna a to co mi rozpravala ma natolko vydesilo, ze by som pri nej snad aj odmietla rodit :unamused:
27. pro 2010 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkiki veru, mozno sa aj stretneme, lebo si nemyslim, ze keby to aj teraz pride, ze ma nechaju hned rodit, asi by sa mi to pokusili ustalit aspon do 37tt :slight_smile:
27. pro 2010 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkiki jaj uz viem, svarova sa vola
27. pro 2010 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@isabella_fly svarova, ale uz je zevraj unormalnena ... jedine ta strava no dost zle, ale zase som to neriesila, 3dni som nejedla, potom dieta a baby ohrnali nos nad lekvarovymi buchtami... boze pre mna to boli hotove hody ... natajnasa som ukradla ... lebo po SC nic najskor nejes potom len tekute koli stolici , aby ta to nebolelo ... :grinning:
27. pro 2010 v 19:48  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak postýlka už stojí, ještě ji povléct a je to...samozřejmě, že bude nejkrásnější až v ní bude Michaelek :slight_smile:
27. pro 2010 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkiki a vies co, stravu nejak neriesim, nie je to sice ako doma, ale zasa, ze by sa to nedalo zjest nemozem povedat, ja som bola spokojna so stravou a myslim, ze po tom ako stale vraciam, tak ako ma prejdu tie nevolnosti si budem doslova kazde jedlo bez napinania uzivat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. pro 2010 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka90 vyborne, ja som zvedava kedy my postavime :slight_smile:
27. pro 2010 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@isabella_fly no ved to ... ja som zjedla :slight_smile: a hlavne ti moze doniest aj rodina ...
27. pro 2010 v 19:57  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkiki no, tak to verim, ze mi nanosia doslova co si zaziadam :grinning:
27. pro 2010 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek