• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
ahojte
ake ste mali sviatky? mne sa podarilo zas kilo pribrat. som zvedava ako to budem po porode zhadzovat a to mam este kopec casu do porodu. Lenze, ked tomu vsetkemu sa nedalo odolat a stale sa nedariiii.....pomoc...aspon, ze som uz v praci, lebo tu tak nevymyslam ako doma, ze len chladnicku otvaram.
@alexis13 no som na tom uplne rovnako ako ty a to este som si vymyslela, ze do 12.1. budem chodit do prace, ale uz som to trpko olutovala....nic nestiham a zacinam mat z toho stresy...doma nic nepripravene....a to mi vcera povedali, ze pravdepodobne 2 tyzdne pred porodom musim ist lezat do porodnice. Som si riadne zavarila, lebo budem doma len 2 tyzdne a potom 2 tyzdne v porodnici a zrejme cisarak. trafi ma. vsetko som si nechavala na tie 4 tyzdne co budem doma.
28. pro 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babule.
Tak my sme po prietokoch. Mala je hlavičkou dole a mame 2820g:slight_smile: sa vytesujem, lebo som chcela malinky tak do 3300, kedže simi bol veľký. nech sa mi dobre rodí:slight_smile: No dr vravela, že este kľudne môže mat viac, kedže každý týždeň priberá okolo 250g. A potešila má, že to bude skôr, tak som zvedava. Pekný dnik
28. pro 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 o pribrati ani nehovor preistotu sa teraz nevazim ako predtym, odvažim sa 3.1 ked pojdem k dokimu nech sa zasmejem kolko som pribrala...ale tak co zhodime pomalicky :grinning: ja nestiham kvoli skuskam, tri tažke skusky, este silvester, nakupy,poprat,pobalit, navstevy novorocne...atd..... :slight_smile:
@arrett tak super ze kontrola dopadla dobre..... :wink:
28. pro 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett jej,tak to ti gratulujem, ako ti je dobre, coskoro to mas za sebou :slight_smile:
@kwetinka1 tak to ja to iste,nechapem z coho este priberam,ked uz do mna ani nic nevojde, zrejme to bude riadna buchta, to som teda zvedava, ale uvidim az po novom roku :unamused:
28. pro 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1
@matiniki5 krasne fotky :slight_smile:
28. pro 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7
@alexis13 babule, ale ja neviem co to do mna voslo. cely den prasim len sladke a vcera o jedenastej vecer som fakt, ze zozrala 200g slaniny....a teraz vycitky ako hrom......hovorim si, ze uz si dam pozor, ale neda sa tomu odolat, hlavne ked to vidim v chladnicke
28. pro 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 :grinning: :grinning: :grinning: pozri do mojho albumu, prirastok 14 kil, obvod v pase 105 :grinning:
28. pro 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte brušká, tak ako ste sviatkovali, príp. sviatkujete? u nás sneží o 106 a je mínus 8 stupňov, poobede sa chystáme na sánky, no ja už nevládzem chodiť, mám dole strašné tlaky, taška do pôrodnice stále zíva prázdnotou, ani vecičky ešte nemám pochystané pre malú :unamused:
my oddychujeme, super, ze muž je doma až do januára, tak si užívame v kruhu rodinky :wink:
@arrett super, takže sa otočila - blahoželám !!!!! a krásna váha :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
mňa maličká kope úplne vpravo pod rebrami, tak si hovorím, či nebude naprieč........ lebo ževraj ešte nie je otočená.....
dnes som objednala konečne ten kôš na spinkanie a zavinovačku - doručia ho do 30-tich dní, tak dúfam, že stíhame :wink:
28. pro 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 ty to mas vsetko v brusku, ved si v pohode a vobec nie je vidiet tych 14kg. pristane ti to :slight_smile:....mne uz aj zadok riadne narastol a obvod bruska neviem :frowning2:
28. pro 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1
@cinamon7 kočky nestresujte sa kilami, hlavne nech sú bábätká zdravé, pozrite sa na mňa - síce som teraz pribrala 7kg, mám dokopy navyše 20kg a vyzerám ako pampúch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale chudnutie budem riešim až potom - teda dúfam, že znovu neotehotniem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. pro 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babule, ako ste si uzili Vianoce? my super. a podostavali sme aj kopu veciciek od svagrinnej po nasom synovcovi, tak nemusime vela kupovat. ja tiez priberam ani neviem ako, mohlo by sa to uz aj zastavit. ale mam vela do konca.
28. pro 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby neviete ci sa da objednavat na slovensko z mothercare?
28. pro 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 nie si sama :slight_smile: aj ja chcem mat to moje chlapciatko co najdlhsie v brusku.ja si toto obdobie vychutnavam, kedze viem, ze uz nikdy viac tehotna nebudem. Je to krasne obdobie. aspon pre mna urcite
:slight_smile:
28. pro 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. pro 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
nasla som tam totiz kopu lacnych veci co som si chcla kupit a myslela som, ze sa da objednat, ale asi som sa mylila. ma ide porazit teraz :angry: som sa tesila. nemate s tym nejake skusenosti?
28. pro 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova to sa tak pekne cita, ze to bolo ptre teba najkrsajsie obdobie, skoda, ze nemozem tvrdit to iste.... asi v zivote som sa tolko nebala, a nemala tolko problemov, ako pocas tehu.... a ked uz sa babo ako tak znormalizovalo, zas do toho prihrmi zapal pluc.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. pro 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievcata, dufam, ze ste mali pekne Vianoce :wink: My sme mali na navsteve mojich rodicov a svokru od stvrtku. Svokra isla domov vcera rano a nasi idu zajtra :frowning2: Zas mi bude strasne smutno...Dnes som bola na EKG, vybavila som pediatricku a ukoncenie PN u mojej vseobecnej doktorky. Od 5.1. nastupujem na MD. Ani som neverila, ze to vsetko dnes stihnem, povodne som sa len chcela ist objednat na EKG. :sweat_smile: S mamou sme vyprali a pozehlili celu vybavicku, takze uz si mozem len vylozit nohy a cakat, kedy to na mna pride. :slight_smile:
28. pro 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, mne vam akosi dost v poslednej dobe tecie kolostrum a dnes tusim najviac a aj ma neprijemne posledne dni bradavky bolievaju, aj vy mate take problemy? inak brusko mi uz kleslo, tak budem cakat, ze v najblizsich tyzdnoch to pride, som sa nechala dnes zhodnotit mojou mamou (1 dieta - ja :grinning: ) a babkou (4 deti), tak sa mi moje tusenie potvrdilo :slight_smile:
28. pro 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no to som si tu precitala, ze si mala kopec problemov :frowning2: ja mam tehu cukrovku, ale to je asi tak vsetko. ja si to svoje tehu uzivam :slight_smile: viac menej bez problemov :slight_smile:
28. pro 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova ja dufam, ze mi aspon odmenou bude pokojne babo :grinning: hehe, aky som optimista :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja som akoze oddnes na MD..ozik, kedy budem vediet, kolko budem dostavat a kedy sa dostava prva davka??? :confused:
28. pro 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett super zpráva od doktora, viď? Blahopřeju a malá má pěknou váhu :wink:

Holky já byla dnes s mm na obědě.A bylo to super :slight_smile: Možná, že už jiný dlouho nebude. Pak jsme šli malé koupit naušničky :slight_smile: Docela mě překvapilo, že jsme se schodli :slight_smile: Elišce je tenkrát kupovala mamka a byl zklamaný, že to nebyl on. Tak si to ted vynahradil. A nezapoměl říct, že jestli to bude kluk, tak je tam půjdu vrátit :grinning:
28. pro 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. pro 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly někdo to tak má, že se objeví před porodem kolostrum. Já to u Eli neměla, ale ted ho trochu mám.

Já mám zase jiný jevy :stuck_out_tongue_closed_eyes: jak jsem minule psala o tom výtoku.....tak poslední dny každé ráno ze mě něco vylítne, pak už nic a dnes i dokonce mi ráno vytekl čůrek bělavé vody :sweat_smile: Pak už zase nic. Tak si říkám, že kdyby mi prosakovala plodovka, tak to bude častěji, ne? Po celý den byla už intimka suchá.
28. pro 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 dnes riesim to iste, rano som bola cela mokra, no teraz je to uz lepsie, no furt som navlhnuta jak stara stena... zajtra mam poradnu, tak som zvedava, co mi povie...nic ma neboli, tak snad je to ok...niekedy ma napadlo, ze ci to z toho kasla nemam take teraz o nicom, ved mam svalovku, jak keby som denne 100 brusakov robila
28. pro 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 a tak sem tam som si fliacik na tricku, alebo na pyzame nasla uz od takeho 5.-6. mesiaca, len teraz je to castejsie a dost neprijemne, hlavne ked ma bolia, ale verim tomu, ze pomaly sa to blizi, tak snad uz coskoro budeme mat nasu bambulku pri sebe :slight_smile: inak aj zo mna z casu na cas nieco vytecie, ale je to tak zriedka, ze to snad ani plodovka byt nemoze, ked som mala nejake cipky na vytok, tak to byvalo castejsie, tak si myslim, ze to suvisi, alebo suviselo s tym a nie s plodovkou
28. pro 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 tak zítra podej zprávu, co ti na to řekl doktor :wink:
@isabella_fly mě u Eli boleli děsně bradavky, byla to taková bolest, jako by mi do nich někdo řezal žiletkou, fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
doktor mi tenkrát řekl, že je to hormonama. Mazala jsem si je betapantenem, ale moc to nepomáhalo.
28. pro 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 presne, ako keby mi do nich niekto rezal, na zaciatku ma boleli cele prsia, narastli mi tak, ze tolko ani nemuseli, az sa mi to nepaci a potom bol klud sem tam mi tieklo kolostrum, par kvapiek a teraz posledny tyzden tecie kolostra viacej a aj bradavky velmi bolia, tak sa evidentne zasa nieco deje a zasa hormony uraduju, tak uz zrejme finale, len aby to finale netrvalo pridlho :sweat_smile: sesterka mi dnes vravela ako si mam ziadat sekciu ak ma byt babo vacsie ako 4kg, lebo ona mala druheho syna cez 4kg a dve hodiny ju po porode zasivali a vravela, ze to bolo horsie nez samotny porod... no, ale ved uvidime ako to bude
28. pro 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly jdeš do finále :wink: ....jo a taky mi pomáhalo, když jsem si ty prsa nahřála :wink:
28. pro 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta hmm, presne viem, ako ti je..tiez som bola cez sviatky s rodinou a ked vsetci odisli a znovu som zostala sama, je mi desne smutno :frowning2: nenormalne mi chyba sa s niekym normalne rozpravat z oci do oci, nielen na nete... ach jo, no zase si musim zvykat na dennodennu samotu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. pro 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 mam podobne problemy, hlavne po ranu, ale doktorka rikala, ze jak dele lezim, tak se tam ta vodicka nastrada a pak to najednou vytece, ze je to normalni...

me zase stresuje, ze prsa nic..laktacni poradkyne mi rikala, ze uz by se mi melo neco tvorit a vytekat z bradavek a ono porad nic :confused:
28. pro 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek