• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
jo a co se týká otvírání....nejraději bych se zkontrolovala sama :wink: mám jistý nácvik před otěhotněním, když jsem si denně kontrolovala čípek :wink:

ale jak to mám proboha udělat, když si tam přes ten pupek nedošáhnu :grinning: :grinning: :grinning:
28. pro 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 ja by som aj teoreticky dociahla, len sa bojim, bo nie som odbornik aby som to si to tam nejak nemohla poskodit :confused: tak sa teda kontrolovat ja sama vobec nejdem :unamused:
28. pro 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee, poradte, jak se zkontrolovat sama ? :grinning: to me zajima
28. pro 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. pro 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi jak jsem říkala, musíš znát svůj čípek delší dobu :grinning: a stejně si nejsem jistá jestli by to hodnocení bylo stejný jako při ovulaci
:wink:
28. pro 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 tak to neznam, skoda :unamused:
28. pro 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 no mozno by sa to dalo predsa len nahmatat :slight_smile: mna by to tiez zaujimalo. ty si tam nedociahnes cez brucho? treba povedat mm :grinning:
28. pro 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 no nedosáhnu :grinning:
a manžel by prdlajs poznal :wink: ten mi tam dává něco jinýho :wink:
28. pro 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. pro 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky z cech, vite ze od 1.1. uz se mimco neockuje na TBC po porodu?
28. pro 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi taky už o tom vím asi měsíc. Nechápu proč ne, když se to zase objevuje :angry: Elišku mám očkovanou. Ted prý, když to budeme chtít, tak za svý peníze.
28. pro 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tím očkováním je to děsný. Všechny chceme pro ty mrnousky jen to nejlepší. Ale kdo se má v tom vyznat, když na jedný straně očkování doporučujou( jen jestli to není jen tah na naše peněženky, když to stejně 100% neochrání)
a na druhý straně čtu i negativa :frowning2:
Já jsem Elišce dala navíc jen vakcínu proti Pneumokoku, ale ted už je prý plně hrazený. Zvažovala jsem vakcínu proti rotavirům. Zažila jsem to u Elišky, když měla rok a byl to docela děs, ale zvládly jsme to :slight_smile:
28. pro 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 pry kvuli ockovani nejake hexavakciny ve 3 mesicich ci co, ze se to casto nestihalo kvuli nezhojeni ockovani TBC...pry je lepsi to TBC provest az po te hexakavakcine, ale samozrejme se plati :angry: take nevim, co s tim....jsem z toho zmatena :rolling_eyes:
28. pro 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok holky, budem ja uz na dnes koncit v telke su pelisky a ideme s mm pozerat, tak papa zatial :wink:
28. pro 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi no ta hexa se dávala už za Eli, ale my jsme se zhojením po TBC neměly problém. myslím, že to měla zahojený celkem brzy. Ale nejsem si jistá kdy, to už si nepamatuju :wink:
a zjištovala jsi cenu?
28. pro 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly dobrou noc :slight_smile:

já asi taky odpadnu, bolí mě u toho sezení děsně záda. A koupila jsem si dnes novou Maminku, tak si půjdu číst.
Dnes jsme opět bez Elišky, nechtěla jet od babičky domů, tak jsem jí tam nechala :slight_smile:

dobrou a klidnou noc.......
28. pro 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 njn, neudelas nic...a nasla jsem cenu 2 tisice, ale to je asi pro dospely...doufam :confused:
28. pro 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou noc vsem :wink:
28. pro 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby nemate nahodou skusenost s objednavanim z amazon.co.uk?
28. pro 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 tak se samovysetrovanim mam podobnou zkusenost.. :wink: svuj cipek znam.. vim presne jeho "stav" pred prvnim ditetem (bez diry) a i ted pred druhym tehotenstvim (s dirou) :grinning: .. rada bych se samovysetrila, ale nedosahnu.. :unamused: dovnitr teda jo, ale na cipek ne.. :frowning2: podle mne uz je placatej a jen ceka .. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. pro 2010 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
@imzadi no aby jsi se nedivila, oni ty vakcíny se pohybují v tomhle rozmezí :sweat_smile: a ještě, když je to typ co se dává 3x po sobě, tak to je průvan do peněženky :unamused:
@medunka1 tak to já to tam mám taky placatý a měkký a čípek jsem nenašla :wink:
jak jsi dopadla na tý masáži s těma body? Zrovna jsem někde o tom četla, že to pomáhá :wink:
29. pro 2010 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko prajem, ja som mala akusi zlu noc, najprv som sa budila, bolelo ma brusko, potom mi prislo zle a zvracala som a potom som konecne nejak zaspala, ale necitim sa teda velmi v pohode :unamused:

@medunka1
@el267 s tym krckom to mame vsetky tri podobne, snazila som sa dociahnut, ale akosi to velmi neslo a vsetko makke, tak je to asi teraz uplne bezne :slight_smile: a mozeme sa tesit, ze to tak strasne dlho uz nepotrva :slight_smile:
29. pro 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano babulky
29. pro 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
skusala som to aj ja :grinning: :grinning: :grinning: ale nedociahem az ku krcku. takze neviem
29. pro 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak zobudila som sa do blbej nalady, neznasam taketo dni
29. pro 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko...prajem...tak ja teraz cez tie sviatky dlhsie lenosim v posteli, nechce sa mi vstavat...... :grinning: musim sa ist ucit....ale vcera som pritom asi 100X zaspala :grinning: v piatok silvester chceli sme ist ku kamosom do BA ale tak nasnezilo uvidime ake bude pocasie, minuly rok sa nam velmi pacilo.....ja idem na kontrolu hned po novom roku v pondelok tak sa veeeelmi tesim, opat mi budu robit prietoky a budem mat vysledky z krvi tak dufam ze to dobre dopadne a doki mi povie ze malinka je v poriadku a pride 2.2 a nie skor :grinning: :grinning: davam si uz teraz predsavzatie ze od noveho roka zacnem aktivne pripravovat na porod veci lebo inak tam pojdem s jedným zupanom a papucami :grinning: ..tak prajem pekny dnik papa
29. pro 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 nelam si hlavu, vsetky sme s tym docahovanim na tom uplne rovnako, asi mam kratke prsty :grinning: :grinning: :grinning: ale tak viem asi tolko, ze vzdy som si doteraz dociahla a nebolo vsetko take makke, takze evidentne to odvtedy pokrocilo :slight_smile:
29. pro 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly a ked to mam makke vnutri aj ja? to znamena ze sa tam nieco zmenilo?
29. pro 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 asi uz pomaly hej, ja viem, ze pocas tehu som mala krcok vzdy dost tuhy, posledne tyzdne som to nejak vobec nesledovala a pride mi to aj spolu s tymi mojimi pocitmi za posledny asi tyzden, ze uz sa telo pomaly pripravuje na porod, lebo pretdym som si ho aj bez problemov nahmatala, teraz len tapem, neviem ci je to krcok to co nahmatam a ked hej, tak je potom velmi makky, ale viacej neviem, najradsej by som zabehla za nejakym lekarom nech mi on povie ako to vyzera :slight_smile:
29. pro 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré rano dievčata,ja som tiez zle spala tuto noc aj predošlu a bolelo ma aj bruško.Bola to neprijemná bolest,och potom aké bolestivé su kontrakcie??? :confounded: Ešte som len v 34tyzdni,ešte je velmi skoro,nech malinká zostane ešte vo vnutri.Manžel je doma ,až 4.1 ide do práce,tak sa vytešujem,že nie som sama.Spoločné vstávania,ranajky,poobede ideme na prechádzku,potom mi to bude velmi chybat. :frowning2: Ja som si krčok naposledy hmatala prvé tri mesiace tehu,ked som musela užívat tabletky na udržanie tehu a dávat si ich zospodu.Teraz som si ani neskušala hmatat vo vnutri.
29. pro 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek