• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
tak ok ja sa budem snazit mysliet len na to dobre a dufam ze to dobre dopadne... :wink: drzim aj vam vsetkym palce nech mate bezproblemove tehulkovanie!! :wink: :wink: :wink: :wink: ahojte...
25. čer 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly ďakujem,už nám nič iné nezostáva len dúfať,že všetko bude v poriadku :slight_smile: Snažíme sa myslieť pozitívne...
25. čer 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita363 zatial podla priebehu tohto tehu mam pocit, ze bude zasa dievcatko. Vekoveho rozdielu sa nebojim, my sme praveze takyto chceli, nechcela som velky, hlavne kvoli tomu, ze si budu lepsie rozumiet (aspon si myslim) a budu sa spolu hravat, predsa keby bol medzi nimi 5 rokov, tak toho starsieho uz by nemuseli bavit hracky, auticka a pod. a to mladsie by zostalo zasa iba na "zavesene". Mozno to bude trosku o hubu, lebo aj nasa krpata beha ako s "vrtulou" na zadku a je ticho a sedi, len ked papa alebo spinka. Ja som ju kojila do 1 roka, ale popri tom som ju vecer uz prikrmovala, takze sme maly lahky prechod na flasu, ale v noci sa budi, nakolko sa nam zacinaju predierat ocne zubky a je z nich nepokojna. Spava tiez s nami v posteli, v postielke si nevie najst polohu a vzdy sa prebudi a place, som pocula, ze su deti, ktore v postielke vobec nechcu byt. Ale mozno som urobila chybu, ze ako babo som si ju davala po nocnom kojeni pri seba, lebo som chcela pocut, ako dycha. K Vianociam jej chceme kupit detskú izbu a aj postel, tak hadam sa na nu nauci, snad do februara to zvladneme.
25. čer 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janicka83 Medzi mnou a bratom je rozdiel 1rok a 6 mesiacov a od mala sme velmi dobre vychadzali a vychadzame dobre az doteraz. A podla mna je aj dobre, ze sme mali spolocnu izbu, aj ked v puberte to bolo o drzku, ale ja to celkovo hodnoti, ako velmi dobre. My sme o sebe vedeli vsetko a boli sme si navzajom aj takou kontrolou. Ked ten druhy robil nejake hluposti a tak. :wink:
25. čer 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta neboj sa, pred tyzdnom som bola u doktorky a to som bola v 7tt a tiez nevidela srdiecko a esete povedala, ze plod je velmi malinky. tak som bola smutna z toho, ale verila som, ze to moze byt cokolvek. ved aj k oplodneniu moze prit rozne a zalezi to od ovu. a vcera mi povedala, ze plod je primerany 8tt a je vitalny (to znamena, ze zije, teda podla mna ma srdiecko). neboj sa a treba verit svojmu organizmu
25. čer 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, takto som vyzerala ked mi dali epidural:slight_smile:)))) hehehe
Pozeram "stare fotky!
25. čer 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ale mne nebolo vidno nic... :frowning2: ani embryo. A ovu som mala 25.5., to som si na 95% ista. Ja mam cyklus ako hodinky.
25. čer 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett Aky blazeny usmev :slight_smile:
25. čer 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta a kedy si bola?
25. čer 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ty si si to riadne vychutnavala :slight_smile:
25. čer 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. čer 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jsem tady nova a prosim vas o radu. Jsem uplne bezmocna Jde o mimi. Vcera jsem byla u doktora... na ultrazvuku bylo videt mimi, ale bylo mi receno, ze spatne rosteme... 20.4. jsem mela posledni MT, 17.5. mi test ukazal // a pak jsem byla u doktora koncem kvetna, ale to mi rekl, ze tam asi je, ale ze mi to jeste nemuze rict, pak jsem tam byla 14.6. to mi potvrdil tehotenstvi, ale ze jsme jeste porad moc mali, no a vcera tam uz byl videt krasny gestacni vacek, pludek, ale porad zadne srdicko a porad pry malinke... ze to neodpovida tydnum oproti MT asi o 2 tydny, vzal mi krev, kvuli HCG, v pondeli tam mam jit znovu... MAM HROZNY STRACH ... Myslite, ze je sance, ze bude vse v poradku? Dekuju za kazdou odpoved
25. čer 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je tak fantasticka "droga"
chcete vidiet aj pred EPI???
25. čer 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzzzuuuuzzzziiii a v ktorom si tyzdni? Kamaratko mi vravela, ze jej bolo vidno srdiecko az na konci 8tt a tiez ze chodila na utz ako na klavir.
25. čer 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ja som bola prvy krat 7+3tt a lekarka nic nepovedala, len ze je to male (4mm) a ine uz v tom case srdiecko mali. neboj sa, za tyzden to mrnate dokaze zazraky. ked som bola vcera, tak som uz bola 8+4tt (20mm) musis si verit. uvidis, ze plod tam bude. obe pojdeme spolu 9.7. a budeme vytesene.
25. čer 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzzzuuuuzzzziiii a vktorom si tyzdni???? mohla si mat neskor ovulku, tak asi preto
25. čer 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzzzuuuuzzzziiii ahoj, prave som pisala sharlotte. v siedmom tyzdni mi hovorila, ze je to male, nic nebolo poriadne vydiet a teraz som v osmom tyzdni a uz sa to ubera dobrym smerom a doktorka mi povedala, ze plod je vitalny (vraj to oni tak volaju a nie ako ja som sa pytala ci to ma srdiecko).
25. čer 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 asi myslis 6+3tt a 7+4tt :grinning: Lebo si teraz v 8. tyzdni, to znamena 7+niekolko dni :wink: No, ako to moje malo tak 2mm, tak ho nemuselo byt vidno. Snazim sa mysliet pozitivne, vsetko bude ok.
25. čer 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ak, to moje malo 2mm, nie "ako"
25. čer 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebojta sa, vsetko je urcite ok. Ved nemozeme mat tabulkove deti. Kazdy mame ovulku niekedy inokedy, takze sa to neda porovnavat. Milimeter hore dole, ved ani tie USG nie su presne. Staci starsi pristroj a uz to tak nieje pekne vidiet. Moj doky teraz kupil nove usg a ked som porovnavala snimky simonove a teraz ked som tehotna v tom istom tyzdni, tak to bol riaden rozdiel!!! takze nebojte, ste tehu a vsetko ide tak ako ma.
25. čer 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett az na to, ze ta moja doktorka ma novy pristroj a kolegyna k nej chodila na sledovanie vajicka, teda ovu. Takze ma trosku zaraza, ze videla vajicko a nevidela embryo. :confounded: No, ale neostava mi nic ine, len cakat a dufat a pozitivne mysliet.
25. čer 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
já má také straczh, jestli bude vidět srdíčko. Zatím bych měla být v 5 tt, ale nevím přesně. Doktorovi se to nezdálo, tak mi to upřesní, až dle sona příští týden. Já mívám ovulku až kolem 18 DC,tak snad to bude v pořádku :confused:
25. čer 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
babyyyy, hlavne klud, vsetko je ok, my sme tiez o jeden tyzden posunuti, ja by som uz podla poslednej ms bola teraz v 10tt, ale dr mi povedal, ze asi bola neskor ovulka, ale srdiecko sme v 6tt mali pri 2mm, takze klud :wink: a to mal byt povodne 7tt, takze pohodicka, mohli ste byt len posunute tak ako ja, moja dr mi vravela, ze je to uplne normalne a caste :slight_smile:
25. čer 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tehulky, mozem sa k vam pridat ?
Ja zatial nemam ziadne sono, tak mi zostava len dufat ze bude vsetko Ok.
Z priznakov mam zatial popoludnajsie nevolnosti a napinanie, ale zatial ziaden dialog s misou :wink: a tiez krce, ked sa otocim v posteli alebo postavim ......

Babulky mozem sa spytat co si myslite o mojom HCG . Na 10 den od ET 191 (16.den od ovu )
na 15 den od ET 3058 (21 od ovu)
- mate niektora ciselka na porovnanie, vraj to u mna vyzera na dvojky :wink:
25. čer 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mony80 ahoooooooooooj :slight_smile: krasne stupanie hcg, tak sme spolu vo februarovkach? :sunglasses:
25. čer 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ked kukam do papierov z pohotovosti, tak som v 6 tyzdni mala 9699:slight_smile:))
25. čer 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mony80 kazde dva dni by sa malo zdvojnasobovat, pockaj, idem to prepocitat ci budes mat dvojicky :wink:
25. čer 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mony80 hehe, ozaj to vyzera na dvojicky :grinning:
25. čer 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som bola v den toho druheho odberu 4+6 , tak som zvedava. Toto cakanie je na nervy :angry:

@isabella_fly tak tak :slight_smile: , ja len dufam ze tu aj vydrzim
25. čer 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mony80 vydrzis, maximalne sa mozes posunut do marcoviek, ale pri dvojickach skor asi nie :grinning: zostanes vo februarovkach :wink:
25. čer 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek