• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@isabella_fly no, u mna je opacny problem, schudnem velmi rychlo, no pribrat ani za svet..pri vyske 172 cm som vazila 49 kg, teraz mam 56 :grinning: mne by vyhovovalo vazit okolo 60 kg, no to uz by som vazila pomaly viac, ako moj mm...obaja sme jak neliecení bulimici... a potom sa nemusim cudovat, ze aj mimino je male :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@katarinasifrova netusim, aku matersku budem dostavat, sama som zvedava, no hlavne, nech su drobci ok, volako sa to zvladne :wink:
29. pro 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 no, dnes som bola na tej poradni a povedal mi, ze ten vytok uz bude iba silniet, babo nalieha uz dolu a vsetko sa pomaly pripravuje na porod, ze sa to tam nejak "premazava".. vraj pokial nie je sfarbeny, a ine tak je to ok...

mnitor nam inak dopadol ok, otvorena som uz skoro na 3 cm, tak mam iba lezat..... :confounded: akoze doteraz som tiez iba lezala, no skoro mi neveril :angry: krcok sa tiez skratil, no zatial este ako tak drzi....
29. pro 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 spanie mi uz ani nespominaj, vcer bych zaspala uz o 20.00, o jednej sa zobudim, do styroch cumim do stropu a potom zaspim na hodku, no uz okolo piatej som hore a nezaspim,,,, pritom brucho mio ani nezavadzia, nic ma neboli, teda okrem polamanych rebier, ale aj tak nezaspim :angry:
v tichosti zavidim, ze mas mm doma, moj pride az v piatok, no uz v pondelok zase praca.... ach jo, zase mi bude otupno :unamused:
29. pro 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 Ja som doteraz velmi dobre spavala,ale posledné noci,ach jaj.A rebra strasne bolia a pod prsiami tiez,mala strašne tam buchnátuje.Nevládzem ani nič jest,na ranajky som zjedla prazenicu z jedneho vajícka malo chlebíka k tomu a som taká plná. Manžel sa už teší,ked bude medzi nami Tamka,pretoze mu už nebudem jajkat :dizzy_face: ,že som stále sama,nech príde skor z práce atd..
29. pro 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 to aj ja sa stale stazujem, ze som sama a nemozem ic robit, tak sa mi dni vlecu :grinning: a tiez ma odbije, ze ked bude maly na svete, tak zas sa budem stazovat, ze neviem, co skor, no uvidime :grinning:
29. pro 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 Presne nato som aj ja zvedava,budem mu volat nech príde skor z práce,lebo už s malou nebudem vládat :grinning: to ho snád porazí zo mna :slight_smile:
29. pro 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.

@marhulka13 ,
@denisa287 nebojte,o chvíľu budete mať detičky pri sebe,bude vám veselšie.potom sa budú sťažovať zase vaše polovičky,že na nich nemáte čas. :grinning:

ja som mala inak tiež zlú noc.bola som asi 6krát na záchode a asi ma dr.včera nejako rozrýpala,všetko ma bolelo,bruško aj spodok,nevládala som sa ani otočiť na posteli. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. pro 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 minuly tyzden mi konecne robili vyter a potvrdilo sa to, co som si myslela uz dlhsie, ze mam plesen. doktor najprv tvrdil, ze je to bezne, taky vytok. problemy som nemala ziadne, ale teraz sa uz konecne liecim a toho vytoku sa dufam zbavim :slight_smile:
29. pro 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 aj ja som doma sama :slight_smile: malu mam u exmanzela aj so psom, takze spolocnost mi robi len mobil a telka. dala som sa do chystania veci pre maleho :slight_smile: dnes som vyprala perinky a vecer sa chystam zehlit tie mini vecicky. popritom som sa pustila do vysivania a cvicenia. konecne som sa prinutila zasa cvicit. dufam, ze mi to vydrzi az do porodu :grinning:
29. pro 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova Ahoj. môžeš mi povedať čo ti dali na tú pleseň? Ja mám tiež a už som toho toľko pobrala a stále sa mi to vracia. Už sa toho bojím stále dajaké čípky, ale neliečený výtok môže spustiť plodovku :unamused:
29. pro 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby aj vás bolia tie kosti zo spodu? Mňa teraz dosť často a aj podbruško k tomu. Najprv som si myslela, že rastie, ale bruško sa mi vôbec nezvetšuje :frowning2: už som z toho zúfalá
29. pro 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,,tak my sme dnes boli u dokiho,,vraj mame uz 2,5kg,,zatial este drzime pokope,,,len malemu z tych liekov rychlejsie ije srdiecko...jaaaj a konecne som bola medzi ludmi,,,dokonca aj na mekaci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. pro 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 díky za zprávu :slight_smile: tybláho už jsi otevřená na 3! to už může klidně být za chvíly :wink:
@mafynka tak super, už můžeš být v klidu, dotáhla jsi to daleko a kdyby se malej narodil bylo by to ok :wink:
29. pro 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka gratulka k super kontrole...a dala by som si taky big mac :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. pro 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka gratulujem ku kontrole mate krsnu vahu takze pekne rastiete :slight_smile:
29. pro 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adui bolia aj mňa, to je normálne, hoci ja som bola zo začiatku tiež dosť vyľakaná :sweat_smile: mňa to začalo bolieť asi už pred dvomi mesiacmi, keď sa mi začala panva rozťahovať.
Dievčatá, mám otázku: od včera sa mi mliečny tehu výtok zmenil na vodnatý. teda nie som si istá, či to nemôže byť aj moč, lebo mi stále treba na malú. nie je toho veľa, napr. slipovú vložku to nepremočí. Ak by to náhodou bola plodovka, že odteká pomaly v takomto maličkom množstve, mohlo by to bábätku ublížiť? môj doky teraz neordinuje, nemám sa ho ako opýtať :unamused:
29. pro 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko ak by ti aj naozaj takto po troske plodovka presakovala, tak to babatku neuskodi, len si treba davat pozor na infekcie a inak ak by si naozaj mala podozrenie na plodovku a mala by si vlhku vlozku, tak ak behnes do nemocnice, tam ti to poleju takou vodickou a zistia ci je to plodovka, hlavne nepanikarit, mnohe zeny aj napriek presakujucej plodovke este zopar tyzdnov babo nosia, okrem toho si uz 34tt, tak to bude urcite v pohode a inak mnohe baby tvrdia, ze plodovka je trocha doruzova a vraj sladkasto vonia, ale mozes mat kludne aj vodnaty vytok, ja som taky mala a plodovka sa nepotvrdila a ako to prislo, tak to aj odislo, tak by som nestresovala :wink: ale ak mas pochybnosti behni si to dat do porodnice skontrolovat... istota je istota :wink:
29. pro 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly dík za názor. ja vlastne vôbec nestresujem, len sa so mnou deje niečo nové, tak riešim :sweat_smile: ak by to bolo také množstvo, že to premočí vložku, tak sa bojím, ale toto ani slipku nepremočí, takže tiež si myslím, že by to nemal byť veľký problém.
Dnes sme boli v rámci tehu cvičení na exkurzii na pôrodnej sále, tak som si uvedomila, že je to už nejako blízko. bojím sa trošku ale veľmi sa teším. Práve periem látkové plienky a normálne sa teším na žehlenie :dizzy_face:
29. pro 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko ja sa uz velmi tesim na porod a uz si zelam aby to prislo, aj ked to budu bolesti, ale uz aby to bolo, kludne aj do konca tyzdna :slight_smile: tak strasne sa na svoju princeznicku tesim :slight_smile:
29. pro 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko tak jak napsala isabella-fly :wink:
dokonce si pamatuju z předporodního kursu, že plodovka snad neodteče všechna. jen ta co je v obalu kolem hlavičky a dokonce nám říkala PA, že se nemusíme bát, že by mimčo bylo na suchu. Snad se ta plodovka tvoří dál.
Mě když jí v nemocnici píchly, tak jsem se taky bála o malou a PA mi zdělila, že se nemusím bát a hlavně mám dýchat.
To je ale u porodu :slight_smile:
29. pro 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 jj, plodovka sa stale dalej tvori vraj aj preto aby pocas porodu zvlhcovala porodne cesty a babatku sa lahsie islo :slight_smile:
29. pro 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievcaam vidim, ze tu riesite ine prolemy,ale moja herecka dnes pre vas vyrobila recept na ovocny caj, tak vam ho musim poslat. Podotykam, ze vsetko napisala sama, len tie y-lony som musela opravit ja :slight_smile: .

1. Recepty zo školy – ovocný čaj
2. Na výrobu ovocného čaju potrebujeme sušené ovocie ananás a hrozienka
3. A čerešňe a broskyne
4. Marhule a pomaranče
5. A banány a mandarínky
6. A čaj ktorý je taký aby aj pre deťi bol dobrý
7. variť při takejto
8. teplote °c –tri
9. na koniec zoberte sito a vyceďte
10. nezabudnite dať med
29. pro 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inak aj ja si uz konecne uzivam matersku doma - dne som prelakovala postielku a zajtra ju snad poskladame, lebo uz mam riadny stres, ze nemam este skoro nic nachystane, ale kym som chodila do roboty, tak som to fakt nezvladala. Tak sa uz tesim na tu postielku a zajtra snad nieco aj poperiem.
Dnes sme boli na stadione, aby sa dieta vykorculovalo,ale kymsme dosli domov, bola taka kosa, ze som skoro primrzla o cestu a to som bola naobliekana ako cibula.
29. pro 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 aj my sme kupili z mothercare 3in1...konecne taky aky som chcela ...len som cakala 27dec bol o polovicu lacnejsi,oplati sa cakat..my uz postielku mame tu sme si objednali z Premaman,ale este sme si ju nedali do izby kedze moj priatel je nazoru ze izbicku zariadime az ked nam pridu ostatne doplnky..kupili sme detsky kutik z Californie tak dufam ze na buduci tyzden to uz konecne dojde...a ako to ze nemozes najst Niveu pre deti,ved tu ju maju skoro v kazdom obchode,...
29. pro 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 jee tak on je zlatucky ....no neviem co my vytvorime kdeze aj ja mam blondiakov v rodine som jedina s ciernymi vlasmi,surodencov mam skoro blondiakov a moj priatel ma tiez jedneho surodenca s velmi svetlou pokozkou ...uvidime ale urcite vam poslem fotky ...
29. pro 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, ja moc nepisem, len vas pravidelne citam. Chudak moj manzel je doma sam a bude este dva mesiace kym nepride na SK. Dost je z toho utrapeny chudak, ze nemoze byt pri porode. Tak strasne chcel byt, hlavne aj preto, ze v Juhoafrickej rep. je normalne byt u porodu aj pri cisarskom reze...chudacik moj. Ale aj potom co sa narodi, nebudeme dlho spolu, pride len na tyzden a potom naspat a maleho uvidi znovu az ked priletim ja tam. Tak tie najkrajsie chvile na zaciatku nebudeme spolu... boji sa ze ho maly nebude poznat.
29. pro 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
minnehaha neboj nic dobehnete si to potom :wink: inak baby na mna doliezla choroba je to strasne vsetko ma boli neviem sa ani hybat a ani spat raz zima potom horuco :frowning2: mozem len paracetamoly ale aj tak sa obavam ich brat :frowning2: uz ste zbalene do nemocnice?maleho som rodila na 38tyzden a teraz som zvedava aj ked mam pocit ze uz :grinning: pripadam si velka a nemotorna :unamused:
29. pro 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adui dostala som gynazol. dufam, ze zaberie :slight_smile:
29. pro 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
prave som dozehlila cast veciciek pre maleho, ale nie vsetko. nieco si nechavam aj na zajtra. boli ma chrbat a picha pod prsiami :frowning2: uz nejak nevladzem :slight_smile:
zajtra zasa nieco poperiem a pozehlim. ved praca neutecie :slight_smile:
29. pro 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja byla dneska na KO.. hlasim, ze maly ma 2,6kg .. ma se cile k svetu, akorat na 4D UTZ mu neslo videt moc do obliceje, protoze uz je hlavickou nejaky zaklineny a doleha na cipek.. :rolling_eyes:
odted uz chodim na KO kazdy tyden.. pristi tyden na monitor a dalsi tyden mereni CS score..
kez by se s tim ten prcek nechtel mazlit a pospisil si ven.. :wink:
29. pro 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek