• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
ahojte tehulky :slight_smile: dufam,ze pekne oddychujete. ja mam zas priserne noci a tak dospavam doobeda.zatial sa to da,ale dalsi tyzden uz do prace musim,tak som zvedava ako to zvladnem. vecicky uz mam oprate a nachystane. este mne treba pyzamo a zupan do nemocnice a mala by som mat vsetko.plus dokupit vybavu,hlavne postielku a vanicku.

@arrett drzim palce,nech je vsetko v poriadku.
@alexis13 aj ja by som rada nechala 'len' tolko v lekarni. mna tam nakup vzdy vyjde min 25eur :confused:
@verunka90 my mame biele veci kupene do nemocnice.nie je problem to doma oprat na 90 a ked sa pojde domov,dame farebne. a treba mat aj velkost 56 :wink:
30. pro 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. pro 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90 prave preto uz vahu radsej neriesim, uvidim, co bude.. aj u nas si mozme obliekat do svojho, no ja vyuzijem v nemocke radsej ich oblecko, nebudem musiet potom tolko prat :grinning: no ako vravi hrozienko, chcelo by to aj mensie oblecko..to, ze babo aj vela vazi, neznamena, ze bude aj velke, niektore deti maju len kosti tazke a pritom su drobne...je dobre mat nachystane aj mensie aj vacsie :wink:

@hrozienko11 ten spanok je fakt desny, no mne s acez den spat neda a v noci sa mi nece :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. pro 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 a to babo si mysli,ze by som celu noc mala spat na chrbte,aby malo to najlepsiu polohu :confused:
30. pro 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
o spánku ani nemluvte, já to mám úplně přetočené...v noci nezaberu a den bych celý prospala :unamused:
30. pro 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katkar6 -ale bruško tam je a fakt teraz rastie zo dňa na deň viac a viac. :grinning:
30. pro 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja mám digitálny s ohybnou špičkou.teplotu zmeria ani nie za 10sek.
30. pro 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievčatá,

na tejto fotke mi vidno bruško viac - na fotke som s mojou mamou. :grinning:

Včera sme boli s babami z civčenia na exkurzii pôrodných sál - bola by som už rada, aby mi ten čas do pôrodu ubehol čo najrýchlejšie.
30. pro 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, kupujete si odsavacky mlieka?
30. pro 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 ahoj, ja nie, mám jednu požičanú, ale nekupovala by som ju inak, iba v prípade nutnosti. Sestrička z cvičení (laktačná poradkyňa) nám hovorila, že najlepšie a najprirodzenejšie je odstriekavanie ručne :slight_smile:
30. pro 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko rucne, a nebude to bude trvat celu vecnost
30. pro 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 Ja som si kupila. Pri synovi som mala zo zaciatku problémy a u nás v nemocnici nepožičiavajú.
30. pro 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 ja mam tiez kupenu ale nie elektricku iba taku obycajnu
30. pro 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 ja som dostala od jednej známej.Pri malom som ju využila na 100%,lebo sa mi nechcel prisať.
30. pro 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 ja zatial ee, radsej az potom, ved uvidim kolko budem mat mliecka a tak... ved to vsade dostat :slight_smile:
30. pro 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babeny, tak my sme dnes konecne postavili postielku a dali na miesto a teda sme este aj jeden starsi perinak museli vypratavat a vyhadzovat, ale zvladli sme a postielka je krasne na mieste :slight_smile:
30. pro 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby,
ake bolo BA stretko? ja som nemohla ist, Fili dostal vcera v noci horucky, tak sme mali zasa veselo...dve noci som nespala, a ked uz som konecne lezala, ze mam klud, tak sa ozval druhy kuko v brusku a bolo po spanku..je nejaky moc divoky v poslednej dobe :slight_smile:
@arrett jeeej, tak Ty uz takto? este tyzden potiahni a potom nech to mas hlavne rychlo za sebou a malicku vedla seba :slight_smile:
@minnehaha2005 ja som si kupila, az ked sa maly narodil a mala som problemy, mozno ju totiz ani nebudes potrebovat..
30. pro 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 ja som si kupila tu na koniku. rucne mi to teda vobec neslo. :slight_smile:
30. pro 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:

Dnes máme poslední den v roce.Pro nás bude ten začátek nejkrásnější :wink: Přeju všem hodně zdraví, štěstí a pohodu :wink:

Vypadá to, že arrett bude mít malo Dašku brzy u sebe :slight_smile:

@leginca pěkné bříško, tady je opravdu víc vydět :wink:

Já včera měla dopoledne poslíky . Dopoledne po 5 min a k večeru se to vrátilo, ale nepravidelně. Jsem fakt zvědavá na pondělí, jsetli je u mě nějaká změna.

Jinak včera u nás ve zprávách proběhla reportáž, jak si nějaké maminky kvůli porodnému vyvolávají předčasný porod. Nebo jedou do nemocnice se žádostí o vyvolání :fearful: Porodné je totiž u nás v čechách od 1. 1.zrušeno.Dostanou ho jen prvorodičky s nízkým příjmem.
To bych teda nehazardovala se zdravím dítěte :frowning2:
31. pro 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co se týká odsávačky. Nekupuju. Počkám, zda bude potřeba a pak pořídím. U Elišky jsem měla pákovou a moc jsem jí nevyužila. A hlavně mi přišlo, že to s ní je pracný. Po kojení jsem odsála sotva 30ml a pěkně mě z toho bolely ruce
31. pro 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no nemam pisala som si to na papiere, potom konzultovala so svagrinou,susedou ktore rodili nedavno a skrtala co nebude treba.....ale niekde by tu mal byt nejaky zoznam ale kde to netusim
@janette4 no ten mi davali v lekarni..len som nevedela ci je lepsi s tou ohybnou spickou alebo nie...ved nejaky uz kupime, tiez mi bolo povedane ze najlepsie je merat teplotu v zadocku a nie tie novodobe dudlikove, alebo do uska...
@hrozienko11 to som len zacala..tak som bola prekvapena malo veci a 13 euro..este raztolko tam urcite necham :slight_smile:

co sa tyka odsavacky tu mi tiez pozicala sesternica medela rucna tusim

.....mm je nejaky nachladnuty, vcera sme boli vecer na pizze pila som studenu kofolu a nejako ma hrdlo pobolieva...sakris...musim cajik spravit...nakoniec zostavame dnes doma nebudeme riskovat v tejto zime a v takom pocasi..pekne doma pri telke lenosit budeme :grinning: :grinning:

a musim sa pochvalit usetrili sme opat peniazky, pozicala nam jedna maminina znama autosedacku,lehatko, vysielacky, nanny monitor dychu, osobnu digitalnu vahu, a tri velke krabice dievcenskeho oblecenia :slight_smile: ......

neviem ci sem este dnes pridem tak prajem krasne prezitie tohto posledneho dna v roku...pekne to oslavte s bruskami....... :slight_smile:
31. pro 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 boli sme nakoniec tri, ale mne bolo dobre :wink:

Pekny Silvester vsetkym prajem.
31. pro 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky do autosedačky kupujete alebo ste kupili nejaku zavinovačku co je aj s tými otvormi na bezp.pasy??? alebo co oblečete babu v tej zime??? staci nejaky zimny overal alebo ako obliect babo do autosedacky v zime?
31. pro 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 zabalis ho do deky...
31. pro 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja nekupujem špeciálnu perinku.dám ho do zimného overalu,prikryjem teplou dekou a na autosedačku mám aj nánožník.a v aute,keď budete mať zapnuté kúrenie,nebude mu tam zima.
31. pro 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 já taky mám zateplenou kombinézu, dám deku a na autosedačce mám nánožník. Myslím, že to bude stačit.
Mám i ten fusak zateplenej, ale ten budu dávat do kočárku i s dekou :wink:

Tak to je paráda, když ti takhle někdo půjčí věci, aspon ušetříš.
31. pro 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tehulky, ja len tak naskok, lebo čakáme hostí, tak pripravujem nejakú papanicu a tak. Chcem Vám popriať všetko dobré v Novom roku 2011 a veselý Silvester. :wink:
31. pro 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 my sme dostali na Vianoce od svagrinej teplomer s ohybnou spickou do zadocku. pride mi to lepsie ako ten bez ohybnej spicky, ked sa male nahodou pohne pocas merania alebo tak. a dostali sme aj teplomer do uska. ona ma maleho syna a tito sa jej osvedcili najviac
31. pro 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 a inak ze tie do uska pouzivaju aj v porodniciach. pri merani v zadocku sa vraj ma odcitat este 0,5 stupna, lebo je to akoby ta teplota jadra. to mi ona vravela, tak neviem
31. pro 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ja som dnes absolvovala kontrolu prietokov v nemocnici. babo je v poriadku a aj velkost zodpoveda danemu tt. len je stale KP. za dva tyzdne kontrolny ultrazvuk kvoli polohe. dufam, ze sa este otoci :slight_smile: musim mu nejak dohovorit :grinning: prajem vesely Silvester a vsetko dobre do Noveho roku :slight_smile:
31. pro 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek