• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@bambulka0406 ano, je to tak.
31. pro 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 áno pri meraní sa odpočítava 0,5stupňa.keď má napríklad 38,5st.,odpočítaš pol st.,,takže má 38st.teplotu.
ja som s tým s ohybnou špičkou spokojná,je mäkká,malý veľa krát ani nevie,že už mu meriam,až keď počuje pípnutie.a je to fakt dobré,hlavne v období okolo tých 6-7mesiacov,keĎ sa bábo v jednom kuse vrtí.
31. pro 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja si idem do autosedacky objednat toto http://www.maderna.sk/katalog/product/2205/ . nestoji az tak vela, pocula som na to chvalu a podla mna vo februari je este zima nato, aby sa dal iba overal. a predsa na zaciatku budeme stale chodit aj na kontroly a tak
31. pro 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 a to sa odpocitava iba pri merani v zadocku?
31. pro 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova blahozelam k uspesnej kontrole. a neboj, este sa otoci :wink:
31. pro 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. krasneho silvestra prajem. a vsetko naj,naj,naj do noveho roku. hlavne,nech to pekne vsetky zvladneme a tesime sa z kasneho prirastku.

@alexis13 ja mam zavinovacku,ale nepouzijem ju. oblecieme do overala,co sme kupili a kedze mam oddychovat,tak som sa rozhodla,ze upletiem deku do autosedacky,na prikrytie. ono v aute uz bude teplo a na tu chvilku by to malo stacit. plus,ako niekto spominal,plienku cez ustocka,aby babo nedychalo nemocnicny vzduch.
31. pro 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett no mozno budes mat to stastie, ze mala sa narodi prva po polnoci na novy rok :wink: daj nam vediet ako sa mate. myslime na vas obe :wink:
31. pro 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tehulky.Aj ja sa pridávam s blahoželaním všetkého naj naj do nového roka a krásneho a pohodového silvestra vám všetkým želám. :slight_smile:
31. pro 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Ahoj chcem sa ta opýtať ohľadom kočíka. Ty si si objednala kočík Dorjan, však? Objednala si si aj autosedačku k nemu? Ja som čítala, že teraz sa dá kúpiť adaptér na tento kočík na sedačku maxi - cosi. Tak neviem či je tá dorjan sedačka dobrá či nie. Aj ja rozmýšlam nad týmto kočíkom.
31. pro 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 myslím,že iba v zadočku.

@bambulka0406 to je celkom dobrá cena.keď som čakala malého,bolo to oveľa drahšie.
Podľa mňa do auta v pohode stačí overal a deka,pretože v tom overali bude ešte mať niekoľko vrstiev,v aute sa kúri a nie je ani moc dobré dieťatko prehrievať.samozrejme do kočíka už budem mať aj fusak.
31. pro 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 tak myslis, ze je to zbytocne kupovat? vraj je to az do 18 kg tak som myslela, ze este aj buducu zimu to vyuzijeme
31. pro 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

přejeme všem krásného Silvstra, pěknou oslavu a šťastný a pohodový nový rok :slight_smile:
31. pro 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby aj ja vam prajem krasneho silvestra, uzite si pekny vecer a v novom roku vam zelam len to najlepsie, hlavne aby sme ten uvod roka mali uspesny a mali pri sebe svoje babatka, ktore budu zdrave a potom ostatne uz pride :wink:
31. pro 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adui Objednala som aj autosedacku. Moj brat maju tiez Dorjan s autosedackou a su spokojni.
31. pro 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, krasneho Silvestra prajem a v roku 2011 vsetko len to naj naj naj :slight_smile: hlavne rychle bezproblemove porody, zdrave a dobrucke babatka a hlavne vela zdravia, stastia, lasky a pohodicky :slight_smile:))
31. pro 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ďakujem.Kde si objednavala? Majú aj e-shop?
31. pro 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 ten pul stupen se odecita v zadecku, naopak s teplomerem do ucha (taky ho mame doma) se pul stupen pripocitava.. kdyz ho vyskousis, zjistis, ze v kazdem uchu ti nameruje jinak.. :wink:
ja uprednostnuju teplomer do zadecku, protoze je jednoznacne nejspolehlivejsi..
bohuzel kdyz mas pak merit teplotu kazdou hodinu a malicke ti treba spinka, tak sundavat plinku a strkat mu do zadecku teplomer je pro nej neprijemne.. dobry je take infracerveny bezdotykovy teplomer, co se jen namiri na celo a ani se malickeho nemusis dotykat, ale kvalita zavisi na znacce.. takze je potreba se poptat a nechat si doporucit ten nejlepsi.. :wink:
31. pro 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adui ahoj. my máme dorjana cez www.svetkocikov.sk, za dva dni bol doma :dizzy_face:
Všetkým kinderkám prajeme krásneho veselého Silvestra a všetko dobré v Novom roku! :grinning:
31. pro 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 ten infracerveny bezdotykovy nemate?
31. pro 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 a ten do uska ani nepouzivas, kedze ti meria tak nepresne, vsak?
31. pro 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko Ďakujem. Tú istú stránku mi odporučila aj sharlota, už som to pozrela, len na farbe sa nevieme dohodnuť :grinning: .Ja by som ho chcela doma len tak v polovici januára. Teraz tam majú aj nejakú akciu na fusak, ale to už nestihnem-platí len do dnes. :frowning2:
31. pro 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 zbytočné to nie je,možno to využiješ aj budúcu zimu v kočíku.Lebo do škrupinky sa ti budúcu zimu už malý nevojde.

Ja Vám tiež prajem veselého Silvestra a nech je ten ďalší rok lepší,krajší a úspešnejší.Krajší bude celkom určite,keĎže už budeme mať detičky pri sebe.
31. pro 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 ten bezdotykovy nemam, protoze ho tady v Arabii neprodavaji.. :confounded:
Pouzivam ten do ucha.. hlavne proto, ze malemu jsou dva roky a kdyz mu chci neco strcit do zadecku, tak se brani :slight_smile: takze nejdriv pipnu do ucha sobe (pro jistotu do obou), abych zjistila jak na tom jsem a hlavne abych nalakala potomka a on si pak necha dobrovolne taky pipnout :slight_smile:
ale kdyz ma dite dva roky, tak uz jsi tak otrla a zkusena matka, ze teplotu poznas jen pohledem na nej a ani na nej nemusis sahat :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
do 38 stupnu byvaji nachlazeni, do 39 zanety a nad 39 jezdime na pohotovost :slight_smile: :grinning:
pak je jeste skupina, kterou nazyvam reakce na ockovani.. to nikdy neodhadnes, na kolik ta teplota vyskoci, protoze kazde telo se s ockovanim vyrovnava jinak..
pri prvni reakci miminka na ockovani jsem probrecela dva dny, protoze mel dva dny ctyricitky horecky a ani neoteviral ocicka.. :confused: pak uz si clovek (matka) zvykne a kazda horecka je zvladnuta s profesionalnejsim pristupem :slight_smile:
31. pro 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievcence aj ja vam chcem popriat veseleho silestra, uzite si ho tak ako len s tymi nasimi bruskami viete :grinning: a vsetko dobre do noveho roku, hlavne vela zdravicka :slight_smile: :sweat_smile:
31. pro 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adui akciou sa netráp, pravidelne ju predlžujú :wink: ja som to sledovala od októbra a vždy bola. akurát teraz pridali rukavice, sieťku a pláštenku, fakt neboj, určite to predlžia. my máme kočík tiež u rodičov, iba vajíčko sme si vzali ku nám, kočík aj tak nebudeme hneď potrebovať :slight_smile:
31. pro 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 a meraju tie do ucha aspon ako tak dobre? ze ci si dokupit aj ten treti teplomer... bezdotykovy. no tak uz mas riadne skusenosti..... poznas dobre svoje dieta :wink: to tie reakcie na ockovanie byvaju az take zavazne niekedy?
31. pro 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 no nejdem si to asi kupit. lebo fusak mam taky, ze aj buducu zimu bude dobry. tuto zavinovacku som chcela davat aj buducu zimu do tej vacsej autosedacky, ale neuvedomila som si, ze to uz bude maly velky, to ho len naobliekam a dam nejaku deku. esteze sme sa o tomto zacali bavit, by som to kupila
31. pro 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 ja myslim, ze mit doma tri teplomery je nesmysl :slight_smile: jestli mas dva, tak ti bohate staci :slight_smile:
proste u toho rektalniho pul stupne odectes a u toho usniho pul stupne pripoctes.. zadnej teplomer ti nezmeri teplotu uplne na 100% a podle mne to ani nepotrebujes.. kdyz ma dite teplotu, tak to poznas.. :wink: od narozeni budes svoje miminko drzet kazdy den v naruci a pusinkovat ho a mazlit se s nim.. poznas, jestli ma jeden den jinou teplotu nebo jestli mu neni dobre..

reakce na ockovani byvaji ruzne.. kazde dite na ne reaguje jinak.. stejne jako kazdy dospely..
jestli ses nekdy v poslednich letech nechavala na podzim treba ockovat prosti chripce, tak ti urcite dva dny po ockovani nebylo uplne nejlip.. telo se snazi vyrovnat s novou vakcinou a prijmout ji.. to je normalni proces..
telo miminka je malicke a trva mu to vyrovnani dyl.. a jako cerstve maminky si na to musime zvyknout.. je to pro nas kolikrat mnohem tezsi nez pro samotne miminko, protoze to vic prozivame :slight_smile:

1. led 2011 v 00:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky STASTNEJ NOVEJ ROK!!! At nam ti potomci krasne rostou, at jsme vsichni co nejvic zdravi a hlavne vsem pohodu a LASKU!!!!
1. led 2011 v 00:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šťastný Novy rok !!!
1. led 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek